Open Food 0010700021526, 39 g, 142 g, C, e1400, e322, e322i, e471, e500, e500ii, Magere melk en/of zonnebloemolie], Vanille, Maïssiroop, Chocolade, Monoglyceriden en diglyceriden,..., 435,9 kcal

€ 3,72

€ 26,38 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van E.Wedel Biszkopty Wedlove met frambozengelei, 147g
E.Wedel Biszkopty Wedlove met frambozengelei, 147g
€ 14,44/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food, 5900102027446, 37 gram, bevat E322, 2325 kJ, 559 kcal, 35 gram, 38 gram
Open Food, 5900102027446, 37 gram, bevat E322, 2325 kJ, 559 kcal, 35 gram, 38 gram
€ 34,32/1kg
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Mmmax Triolade, melkchocolade en pure chocolade, 280 g, 2300 kJ, 551 kcal, 33 g, 20 g
Milka Mmmax Triolade, melkchocolade en pure chocolade, 280 g, 2300 kJ, 551 kcal, 33 g, 20 g
€ 27,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,11
-16%
€ 7,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food 0720495928824, Kaliumchloride, E270, E296, E330, E339ii, E621, E627, E631, gist (Torula), glycerolmonooleaat (emulgator), natuurlijke en kunstmatige aroma's, tapiocazetmeel,..., 464 kcal, 60,71 g, 3,57 g
Open Food 0720495928824, Kaliumchloride, E270, E296, E330, E339ii, E621, E627, E631, gist (Torula), glycerolmonooleaat (emulgator), natuurlijke en kunstmatige aroma's, tapiocazetmeel,..., 464 kcal, 60,71 g, 3,57 g
€ 48,88/1kg
€ 4,16
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Daim Melkchocolade met knapperige karamel en amandelen, 28 gram
Daim Melkchocolade met knapperige karamel en amandelen, 28 gram
€ 533,00/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Céréal Hageslag Melk (200 gr)
Céréal Hageslag Melk (200 gr)
€ 14,35/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Sonko Lekkie wafelkoekjes met 3 zaadjes, bedekt met melkchocolade, 36g
Sonko Lekkie wafelkoekjes met 3 zaadjes, bedekt met melkchocolade, 36g
€ 38,75/1kg
€ 1,63
-4%
€ 1,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel, pure chocolade, met aardbeienvulling, 100 gram
Wedel, pure chocolade, met aardbeienvulling, 100 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Mmmax Oreo, chocoladekoekjes met een vulling van melk en een vanillesmaak, 300 gram
Milka Mmmax Oreo, chocoladekoekjes met een vulling van melk en een vanillesmaak, 300 gram
€ 74,43/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ricola, suikerfreie pastilles met kruiden, smaak: frisse munt, 27,5 gram
Ricola, suikerfreie pastilles met kruiden, smaak: frisse munt, 27,5 gram
€ 87,33/1kg
€ 2,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food 5901806000216, 100 g, 100 g, Bevat vitamine C, E120, E160c, E330, E476, Aardbei, Palmolie, Kan sporen van glutenbevattende granen bevatten, Melk, Palmolie en vetten..., 2295 kJ
Open Food 5901806000216, 100 g, 100 g, Bevat vitamine C, E120, E160c, E330, E476, Aardbei, Palmolie, Kan sporen van glutenbevattende granen bevatten, Melk, Palmolie en vetten..., 2295 kJ
€ 25,50/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
€ 28,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,11
-5%
€ 8,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Milka Oreo Sandwich: Melkchocolade met cacaakoekjes en een vanillevulling, 92 gram
Milka Oreo Sandwich: Melkchocolade met cacaakoekjes en een vanillevulling, 92 gram
€ 195,44/1kg
€ 18,99
-7%
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Belvas Hazelnoot praline truffels  (100 gr)
Belvas Hazelnoot praline truffels (100 gr)
€ 68,20/1kg
€ 6,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
€ 17,50/1kg
€ 0,74
-5%
€ 0,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471731 Knoppers® Erdnuss  Nussriegel 24 St.
Knoppers® 471731 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 24 St.
€ 47,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hershey's Milk Duds Chocolade & Karamel 141 g – De iconische Amerikaanse karamel-chocolade snack

Ervaar de unieke smaak van Hershey's Milk Duds Chocolade & Karamel – de klassieke Amerikaanse snack die al sinds 1928 geniet bij veel mensen. Deze kleine, onregelmatig gevormde snoepjes combineren taaie karamel met een heerlijke chocolade coating en bieden een langdurig kauwplezier.


Productdetails:

  • Merk: Hershey's

  • Inhoud: 141 g

  • Smaak: Taai karamel omhuld met chocolade

  • Verpakking: Theaterbox – ideaal om te delen of voor onderweg

  • Herkomst: VS

  • Bijzonderheden: Glutenvrij, koosjer


Waarom Hershey's Milk Duds?

  • Cultstatus: Al meer dan 90 jaar populair in de VS.

  • Lange aanhoudende smaak: De taaie karamel zorgt voor extra lang kauwplezier.

  • Veelzijdig: Ideaal voor filmavonden, onderweg of als zoete snack tussendoor.

  • Glutenvrij & koosjer: Geschikt voor veel voedingsbehoeften.


Bestel nu bij Unicat Candy

Haal de Amerikaanse klassieker Hershey's Milk Duds Chocolate & Caramel 141 g direct naar huis.Perfect voor iedereen die van de authentieke smaak van de VS houdt of op zoek is naar een bijzondere snack.Nu verkrijgbaar bij Unicat Candy.

Ingrediënten: Glucosestroop*, cacaoboter, suiker*, plantaardige oliën (palmolie, sheaboter, zonnebloemolie, koolzaadolie), melk (magere melk), dextrose*, bruine suiker, chocolade, melkwei, rijsmiddel (E500), emulgatoren (E471, sojalecithine*), melkvet, zout, tapiocadextrine, vanille.
*genetisch gemodificeerd
Droog en koel n.

Energie:1.823 kJ / 435 kcal
Vet:15,38 g
waarvan verzadigde vetzuren:8,97 g
Koolhydraten:74,36 g
waarvan suikers:53,85 g
Eiwitten:2,56 g
Zout:0,26 g
Land van herkomstUSA / Verenigde Staten van Amerika
Ingrediënten
Glucosesiroop*, cacaoboter, suiker*, plantaardige oliën (palmolie, sheaboter, zonnebloemolie, koolzaadolie), melk (magere melk), dextrose*, bruine suiker, chocolade, wei, rijsmiddel (E500), emulgatoren (E471, sojalecithine*), melkvet, zout, tapiocadextrine, vanille. *genetisch gemodificeerd Bewaren in een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 1.823 kJ / 435 kcal Vet: 15,38 g waarvan verzadigde vetzuren: 8,97 g Koolhydraten: 74,36 g waarvan suikers: 53,85 g Eiwit: 2,56 g Zout: 0,26 g Land van herkomst: USA / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
141 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Chocoladebolletjes met karamel
Fabrikant
Hershey's
Aantal stuks
159
MPN (Manufacturer Part Number)
10010700021523
EAN
10700021526
0010700021526
010700021526

Ingrediënten
Glucosesiroop*, cacaoboter, suiker*, plantaardige oliën (palmolie, sheaboter, zonnebloemolie, koolzaadolie), melk (magere melk), dextrose*, bruine suiker, chocolade, wei, rijsmiddel (E500), emulgatoren (E471, sojalecithine*), melkvet, zout, tapiocadextrine, vanille. *genetisch gemodificeerd Bewaren in een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100g Energie: 1.823 kJ / 435 kcal Vet: 15,38 g waarvan verzadigde vetzuren: 8,97 g Koolhydraten: 74,36 g waarvan suikers: 53,85 g Eiwit: 2,56 g Zout: 0,26 g Land van herkomst: USA / Verenigde Staten van Amerika
Gewicht
141 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Chocoladebolletjes met karamel
Fabrikant
Hershey's
Aantal stuks
159
MPN (Manufacturer Part Number)
10010700021523
EAN
10700021526
0010700021526
010700021526
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van General Mills Lucky Charms ontbijtgranen met marshmallows, 300g
General Mills Lucky Charms ontbijtgranen met marshmallows, 300g
€ 36,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,89
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
€ 25,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 9,79
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van DECCART | 3D-plafondpanelen | Wandpanelen | Lamellenpanelen | Akoestische wandpanelen | Wit frame | 100x50 cm | 2 m²
DECCART | 3D-plafondpanelen | Wandpanelen | Lamellenpanelen | Akoestische wandpanelen | Wit frame | 100x50 cm | 2 m²
€ 24,50/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Homeek
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sleepy Reinigingsdoekjes Mix Set – 6 kleuren & geuren, (600 stuks) reinigingsdoekjes
Sleepy Reinigingsdoekjes Mix Set – 6 kleuren & geuren, (600 stuks) reinigingsdoekjes
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 33,35
Gratis bezorging
Verkoper: Roxlin
Productafbeelding van Nerds Fruits, 141 gram
Nerds Fruits, 141 gram
€ 22,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,19
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Wiltec transportwagen tot 550 kg met metalen roosters, tuinkar met afneembaar zeil, bolwagen met opbergruimte, kruiwagens voor o.a. gebruik op gras en grind
Wiltec transportwagen tot 550 kg met metalen roosters, tuinkar met afneembaar zeil, bolwagen met opbergruimte, kruiwagens voor o.a. gebruik op gras en grind
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
€ 45,17/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,71
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
€ 157,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Amos Peelerz 4D Peach Burst, zachte mini-fruitgummie, 65g
Amos Peelerz 4D Peach Burst, zachte mini-fruitgummie, 65g
€ 39,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,73
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
€ 53,10/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Kubus plantenbak, 60x60x26 cm
Kubus plantenbak, 60x60x26 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 67,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
€ 231,10/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oishi Pillows, chocoladegevulde crackers, 38g
Oishi Pillows, chocoladegevulde crackers, 38g
€ 37,11/1kg
€ 1,41
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Jelly Belly Geschenkverpakking, 20 smaken, 250 gram
Jelly Belly Geschenkverpakking, 20 smaken, 250 gram
€ 127,96/1kg
€ 34,99
-8%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Welkomstdeals
Productafbeelding van sinnlein® Elektrische Deken 160x120cm met Automatische Uitschakeling | Elektrische Warmtedeken met 9 Temperatuurniveaus | Wasbare Knuffeldeken voor Bed, Bank | met Timer en Digitaal Display
sinnlein® Elektrische Deken 160x120cm met Automatische Uitschakeling | Elektrische Warmtedeken met 9 Temperatuurniveaus | Wasbare Knuffeldeken voor Bed, Bank | met Timer en Digitaal Display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 47,99
-5%
€ 45,59
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Rondnoir, 138 gram
Ferrero Rondnoir, 138 gram
€ 94,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,32
-2%
€ 12,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
€ 63,57/1kg
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Cry Baby Sour Mini Drankjes, kauwgomtabletten, 79g
Cry Baby Sour Mini Drankjes, kauwgomtabletten, 79g
€ 69,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,48
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Adventskalender voor luiers
Adventskalender voor luiers
€ 121,87/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,14
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg