Uriage Xemose Baume Olea Apaisant (200 ml)

€ 19,96

€ 99,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Patyka Lichaamsmelk, hydraterend, 150 ml
Patyka Lichaamsmelk, hydraterend, 150 ml
€ 239,87/1l
€ 35,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Xeracalm A.D, herstellende crème, Avène, 200 ml
Xeracalm A.D, herstellende crème, Avène, 200 ml
€ 165,10/1l
€ 33,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HERBAMEDICUS Duizendguldenkruidcrème 250 ml (Schmees)
HERBAMEDICUS Duizendguldenkruidcrème 250 ml (Schmees)
€ 9,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van KERACNYL Lichaamsverfrisser, 150 ml
KERACNYL Lichaamsverfrisser, 150 ml
€ 221,40/1l
€ 39,80
-16%
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Avène XeraCalm A.D, herstellende balsem, 400 ml
Avène XeraCalm A.D, herstellende balsem, 400 ml
€ 63,70/1l
€ 25,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Uriage Xemose huile lavante (1000 ml)
Uriage Xemose huile lavante (1000 ml)
€ 24.230,00/1l
€ 24,23
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dermolin Bodymilk (200 ml)
Dermolin Bodymilk (200 ml)
€ 45,15/1l
€ 9,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vivaco SerpensDerm Körperlotion, 400 ml
Vivaco SerpensDerm Körperlotion, 400 ml
€ 20,07/1l
€ 16,29
-50%
€ 8,03
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nuxe, Prodigieux, Hydraterende bodylotion, 200 ml
Nuxe, Prodigieux, Hydraterende bodylotion, 200 ml
€ 100,45/1l
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Leti At4 Lichaamsmelk, 500 ml
Leti At4 Lichaamsmelk, 500 ml
€ 73,16/1l
€ 39,85
-8%
€ 36,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Topicrem Kalmerende Bodybalsem, 380 ml
Topicrem Kalmerende Bodybalsem, 380 ml
€ 46,05/1l
€ 17,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnenöl Delial (200 ml)
Sonnenöl Delial (200 ml)
€ 95,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revuele Ceramide Hydraterende Crème, 200 ml
Revuele Ceramide Hydraterende Crème, 200 ml
€ 44,75/1l
€ 8,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Sebamed Bodymilk 200 ml
Sebamed Bodymilk 200 ml
€ 31,50/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Synchroline Thiospot Huidlotion, 5 ml
Synchroline Thiospot Huidlotion, 5 ml
€ 19.780,00/1l
€ 19,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sebamed Bodymilk (200 ml)
Sebamed Bodymilk (200 ml)
€ 26,75/1l
€ 5,71
-6%
€ 5,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LABOR8 Konopn Tlov Balsem, 250 ml
LABOR8 Konopn Tlov Balsem, 250 ml
€ 75,80/1l
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
€ 16,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Agrado Lichaamsmelk met rozenbottel, 400 ml
Agrado Lichaamsmelk met rozenbottel, 400 ml
€ 24,02/1l
€ 9,61
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Uriage Xemose baume olea apaisant Xémose Kalmerende Oliebalsem Tegen Krabben Zeer droge huid - Huid met neiging tot atopie. Voorkomt nieuwe opstoten, 48u Gepatenteerde Innovatieve Microbioom Technologie: Ongekende formule met olie-balsem 4 patenten [TLR2 Regul + Chronoxine + Barrière + Cerasterol 2F] brengt het microbioom weer in evenwicht. Kalmeert onmiddellijk, vermindert droogheid en jeuk. - Kalmeert onmiddellijk, vermindert droogheid en jeuk - Niet geparfumeerd Ingredienten Aqua (Water, Eau), C13-15 Alkane, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Ethylhexanoate, Isononyl Isononanoate, Beheneth-25, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Shorea Stenoptera Seed Butter, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Raspberry Seed Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sodium Hydroxide, Asiaticoside, Phyto Sphingosine, Borage Seed Oil Aminopropanediol Amides, Citric Acid. Gebruik ’s Ochtends en/of ’s avonds op de gereinigde huid aanbrengen. Niet-vet, trekt snel in: na het aanbrengen kunt u zich meteen aankleden. Afgesloten n, buiten bereik van kinderen. Alleen voor uitwendig gebruik.

De Xémose kalmerende balsem is speciaal ontwikkeld voor de droge huid van het hele lichaam (inclusief het gezicht) en hydrateert deze intensief en verzacht de huid. Het kalmeert direct irritatie en jeuk, en brengt de verloren vitaliteit en zachtheid terug
Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
URIAGE
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
3661434007347
MPN (Manufacturer Part Number)
DW10215

Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
URIAGE
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
3661434007347
MPN (Manufacturer Part Number)
DW10215
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Uriage Xemose baume olea apai (500 ml)
Uriage Xemose baume olea apai (500 ml)
€ 41,96/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Thermaal water balsem (200 ml)
Uriage Thermaal water balsem (200 ml)
€ 20.690,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Xemose creme (400 ml)
Uriage Xemose creme (400 ml)
€ 54,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Uriage Xemose syndet nettoyant (500 ml)
Uriage Xemose syndet nettoyant (500 ml)
€ 20,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Xemose huile lavante (1000 ml)
Uriage Xemose huile lavante (1000 ml)
€ 24.230,00/1l
€ 24,23
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Uriage Xemose creme (200 ml)
Uriage Xemose creme (200 ml)
€ 77,70/1l
€ 15,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Uriage Bébé 1e Kalmende Oliebalsem tegen jeuk, 200 ml
Uriage Bébé 1e Kalmende Oliebalsem tegen jeuk, 200 ml
€ 69,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van CabinFly Aircruiser Hybrid, 40 x 30 x 20 cm, rugzak met wielen. Handbagage, geschikt voor Ryanair. Handbagage, geschikt voor Wizzair. Handbagage voor in het vliegtuig
CabinFly Aircruiser Hybrid, 40 x 30 x 20 cm, rugzak met wielen. Handbagage, geschikt voor Ryanair. Handbagage, geschikt voor Wizzair. Handbagage voor in het vliegtuig
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 39,99
Verkoper: CabinFlyCom
Productafbeelding van WMF Profi Select 0741016290: Koekenpan, diameter maximaal 24 cm, roestvrij staal, geschikt voor inductiekookplaten, met antiaanbaklaag
WMF Profi Select 0741016290: Koekenpan, diameter maximaal 24 cm, roestvrij staal, geschikt voor inductiekookplaten, met antiaanbaklaag
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4597
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 278
€ 59,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 448
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 630
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Uriage Keratosane 30 (75 ml)
Uriage Keratosane 30 (75 ml)
€ 277,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Xemose creme visage (40 ml)
Uriage Xemose creme visage (40 ml)
€ 489,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Cica daily cream concentraat (50 ml)
Uriage Cica daily cream concentraat (50 ml)
€ 459,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 71,23
-4%
€ 67,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2784
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 22 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kwaliteit zoals verwacht
Beoordeeld op 27 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,30/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l