Doseringpompen voor 5-liter en 10-liter jerrycans met een schroefdop van 45 mm

€ 48,63

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige hygiëneartikelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Manisoft, 6 liter | stuk (1 stuk)
Manisoft, 6 liter | stuk (1 stuk)
€ 52,96
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Coloplast Filtrodor ontluchtingsfilter 509, 50 stuks
Coloplast Filtrodor ontluchtingsfilter 509, 50 stuks
€ 31,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Jetfire, haardhout, 305 mm
Jetfire, haardhout, 305 mm
€ 12,54
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Crackfree strijkspray 400ml
Crackfree strijkspray 400ml
€ 8,45/1l
€ 3,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Oorpropjes, 8 stuks, Febredol
Oorpropjes, 8 stuks, Febredol
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
€ 13,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stomahesive huidbeschermingsringen, 48 mm, 10 stuks
Stomahesive huidbeschermingsringen, 48 mm, 10 stuks
€ 32,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bode Eurospender 3000: Reserve doseringspomp, 1 stuk
Bode Eurospender 3000: Reserve doseringspomp, 1 stuk
€ 3,36
-13%
€ 2,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SAGROTAN® 3063369 Geleerder met kamille, 50 ml
SAGROTAN® 3063369 Geleerder met kamille, 50 ml
€ 150,75/1kg
€ 46,50
-35%
€ 30,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Handschrepel Talen Tools
Handschrepel Talen Tools
€ 7,26
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Borstvoedingszakjes, 20 stuks
Borstvoedingszakjes, 20 stuks
€ 6,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Standaard kannerpomp, 20 ml | stuk (1 stuk)
Standaard kannerpomp, 20 ml | stuk (1 stuk)
€ 11,85
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Tiande 140111
Tiande 140111
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Rilastil Ooghygiëne - Topische, externe oogreinigingsdoekjes, 16 stuks
Rilastil Ooghygiëne - Topische, externe oogreinigingsdoekjes, 16 stuks
€ 170,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Contam Vaginaltampon mini, 10 stuks
Contam Vaginaltampon mini, 10 stuks
€ 69,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Audinell dispensers voor reinigingsdoekjes, inhoud: 90 doekjes
Audinell dispensers voor reinigingsdoekjes, inhoud: 90 doekjes
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ecosym Wekelijkse reiniger voor protheses - 100 ml
Ecosym Wekelijkse reiniger voor protheses - 100 ml
€ 58,60/1l
€ 5,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AurisClean oordruppels, 15 ml
AurisClean oordruppels, 15 ml
€ 1.788,67/1l
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mannen, 1000 ml
Mannen, 1000 ml
€ 75,33/1kg
€ 15,81
-28%
€ 11,30
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Galzeep, 140 gram
Galzeep, 140 gram
€ 58,14/1kg
€ 8,14
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hierdoor kan de juiste hoeveelheid reinigings- of verzorgingsmiddel eenvoudig en nauwkeurig worden afgetapt.
  • Het aftappen (uit de verpakking) verloopt moeiteloos en zonder verspilling.
  • De pomp wordt eenvoudig vastgeschroefd en sluit daarna goed af.
Fabrikant
Bonalin GmbH
Aantal stuks
1
EAN
4260254750366
4029888001042
MPN (Manufacturer Part Number)
600144010

Fabrikant
Bonalin GmbH
Aantal stuks
1
EAN
4260254750366
4029888001042
MPN (Manufacturer Part Number)
600144010
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WECK inmaakapparaat, model 121410, met timer
WECK inmaakapparaat, model 121410, met timer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 349,20
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Farmona Expert Massage Aromaolie 500Ml
Farmona Expert Massage Aromaolie 500Ml
€ 14,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,50
-12%
€ 7,44
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 1x Membranaal pompje, kanisterpomp, geschikt voor DIN 51 schroefdop, in lengte te verkorten
1x Membranaal pompje, kanisterpomp, geschikt voor DIN 51 schroefdop, in lengte te verkorten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van Kerbl doseerpompen voor 5-30 liter jerrycans
Kerbl doseerpompen voor 5-30 liter jerrycans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van SkinStar Outdoor & Functionele Kleding Wasmiddel 5L Textielwasmiddel, dubbele verpakking
SkinStar Outdoor & Functionele Kleding Wasmiddel 5L Textielwasmiddel, dubbele verpakking
€ 11,98/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Gorenje TH 64E4BG, inbouw afzuigkap, vlakke afzuigkap, geschikt voor afvoer en recirculatie, zwart
Gorenje TH 64E4BG, inbouw afzuigkap, vlakke afzuigkap, geschikt voor afvoer en recirculatie, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 140,76
De energieklasse van dit product is C.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Bestlivings knuffeldekens met mouwen, 130 x 180 cm, met mouwen van 68 cm lang, in de kleur grijs, geschikt voor kinderen en volwassenen, ideaal om onder de tv te gebruiken
Bestlivings knuffeldekens met mouwen, 130 x 180 cm, met mouwen van 68 cm lang, in de kleur grijs, geschikt voor kinderen en volwassenen, ideaal om onder de tv te gebruiken
€ 17,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van ORION kookgerei voor scouts / militair kookgerei / campingkoker, 7-delig
ORION kookgerei voor scouts / militair kookgerei / campingkoker, 7-delig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,99
-51%
€ 14,48
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Wohnling eettafel van massief sheeshamhout, 180 x 80 x 76 cm. Keukentafel, model WL1.495
Wohnling eettafel van massief sheeshamhout, 180 x 80 x 76 cm. Keukentafel, model WL1.495
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 680,96
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Bureau 'Stavanger' met plank, 120 x 60 x 122 cm, wit
Bureau 'Stavanger' met plank, 120 x 60 x 122 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 63,44
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Mobiele router (wit)
Mobiele router (wit)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 148,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Orion melkkann, roestvrij staal, met deksel en handvat, 2,5 liter, transportkan
Orion melkkann, roestvrij staal, met deksel en handvat, 2,5 liter, transportkan
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bloempot - RECTANGULAIR - 80x40 cm - Kleur: grijs
Bloempot - RECTANGULAIR - 80x40 cm - Kleur: grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Wiltec fietsmand voor, 32,5x24x26,5 cm, van staal, zwart, afneembaar, voor bevestiging aan het stuur. Draadmand, stuurmand, boodschappemand, fietsmand
Wiltec fietsmand voor, 32,5x24x26,5 cm, van staal, zwart, afneembaar, voor bevestiging aan het stuur. Draadmand, stuurmand, boodschappemand, fietsmand
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 18,49
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Papernet Küchenrolle 416596 3lagig 51Blatt weiß 4 Rl./Pack.
Papernet Küchenrolle 416596 3lagig 51Blatt weiß 4 Rl./Pack.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,17
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Aardbeienijs poeder, 1 kg
Aardbeienijs poeder, 1 kg
€ 19,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
roba Kinderreismatras Little Stars, opvouwbaar, 60 x 120 cm, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 67,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Audiocore AC910 luidspreker set, 10W, zwart, voor PC/laptop, met Bluetooth
Audiocore AC910 luidspreker set, 10W, zwart, voor PC/laptop, met Bluetooth
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 33,88
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Wiltec folietunnel, 300 x 65 x 45 cm, plantentunnel met PE-gaasfolie, vroeëgroentetunnel, beschermtunnel, kas met steeksysteem
Wiltec folietunnel, 300 x 65 x 45 cm, plantentunnel met PE-gaasfolie, vroeëgroentetunnel, beschermtunnel, kas met steeksysteem
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kauwgummipoeder voor blauw ijs, 1 kg
Kauwgummipoeder voor blauw ijs, 1 kg
€ 19,99/1kg
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,59
Verkoper: Lemonbite
€ 134,94/1l
Productafbeelding van Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
€ 3,79
Verkoper: Lemonbite
€ 189,50/1kg
Productafbeelding van INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
€ 15,99
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 499,69/1kg
Productafbeelding van INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 12,09
-2%
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 137,09/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,49
-2%
€ 10,19
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 261,28/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,79
-2%
€ 10,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 749,29/1kg
Productafbeelding van INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,49
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 379,60/1kg
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 8,79
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 303,10/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,39
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 240,77/1kg
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 324,64/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 1-pack
INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 1-pack
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 8,99
-2%
€ 8,79
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 1.465,00/1kg
Productafbeelding van INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
-3%
€ 9,69
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 293,64/1kg
Productafbeelding van Apparaat voor bekkenbodemtraining, met laagfrequente stimulatie, ter preventie van urine-incontinentie, voor intieme verzorging van vrouwen en mannen
Apparaat voor bekkenbodemtraining, met laagfrequente stimulatie, ter preventie van urine-incontinentie, voor intieme verzorging van vrouwen en mannen
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 129,70/1kg
Productafbeelding van INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Gratis bezorging10% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Bril om misselijkheid te verminderen, draagbaar, lichtgewicht, tegen bewegingsziekte, reisziekte, zeeziekte, geschikt voor kinderen en volwassenen
Bril om misselijkheid te verminderen, draagbaar, lichtgewicht, tegen bewegingsziekte, reisziekte, zeeziekte, geschikt voor kinderen en volwassenen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 311,11/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke oorkerzen, 10 stuks met 5 beschermplaten, voor ontspanning en reiniging, beige
Natuurlijke oorkerzen, 10 stuks met 5 beschermplaten, voor ontspanning en reiniging, beige
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 433,22/1kg
Productafbeelding van Elektrische oorreinigingsstofzuiger met LED-licht, zachte opzetstukken, USB-oplaadbaar, voor het verwijderen van oorsmeer, geschikt voor kinderen en volwassenen, wit
Elektrische oorreinigingsstofzuiger met LED-licht, zachte opzetstukken, USB-oplaadbaar, voor het verwijderen van oorsmeer, geschikt voor kinderen en volwassenen, wit
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 207,07/1kg