Malibu C Un-Do-Goo Shampoo, 266 ml

€ 44,68

€ 167,97 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 95,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 23,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Malibu C Scalp Wellness Shampoo, 266 ml
Malibu C Scalp Wellness Shampoo, 266 ml
€ 124,47/1l
€ 33,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Calmare Zilververzorgende Shampoo, 250 ml
Calmare Zilververzorgende Shampoo, 250 ml
€ 35,00/1l
€ 8,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Douchegel 3-in-1 Captain (Douchegel + Shampoo), 400 ml
Douchegel 3-in-1 Captain (Douchegel + Shampoo), 400 ml
€ 18,37/1l
€ 7,93
-7%
€ 7,35
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Davines Oi Shampoo, 280 ml
Davines Oi Shampoo, 280 ml
€ 135,83/1kg
€ 40,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Biolage Smoothproof Shampoo, 250 ml
Matrix Biolage Smoothproof Shampoo, 250 ml
€ 82,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,96
-48%
€ 20,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Antipiox hoofdluis shampoo, 150 ml
Antipiox hoofdluis shampoo, 150 ml
€ 148,53/1l
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
As I Am Dry & Itchy Shampoo, 355 ml
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Mcelarny shampoo, 300 ml
Montibello Mcelarny shampoo, 300 ml
€ 24,51/1kg
€ 18,82
-54%
€ 8,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo 300 ml, verzorgingskuur 250 ml, conditioner 300 ml.
Shampoo 300 ml, verzorgingskuur 250 ml, conditioner 300 ml.
€ 148,30/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 44,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shampoo voor het haar met berkenbessensap, 300 ml
Shampoo voor het haar met berkenbessensap, 300 ml
€ 21,40/1l
€ 12,56
-48%
€ 6,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KIS Glanzgevende Shampoo, 300 ml
KIS Glanzgevende Shampoo, 300 ml
€ 69,67/1l
€ 20,90
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Macadamia Shampoo (400 ml)
Macadamia Shampoo (400 ml)
€ 6,12/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Shampoo, 250 ml
Londa Diepvochtende Shampoo, 250 ml
€ 48,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
€ 69,75/1l
€ 16,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2-in-1 shampoo en conditioner Anian, 400 ml
2-in-1 shampoo en conditioner Anian, 400 ml
€ 38,17/1l
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Interpharma Intergén Shampoo voor vet haar, 250 ml
Interpharma Intergén Shampoo voor vet haar, 250 ml
€ 105,40/1l
€ 28,79
-8%
€ 26,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eigenschappen Hoogwaardige shampoo om stylingproducten uit het haar te verwijderen. Deze unieke, milde verzorgingsshampoo combineert een exclusief reinigingssysteem met kalmerende ingrediënten en een vitamine die het vochtgehalte verhoogt. Geniet van de kruidige geur van sinaasappelschil en vanille en ervaar een bijzondere verzorgingservaring. Voordelen: geeft het haar weer glans, zachtheid en maakt het gemakkelijk te kammen; laat in tegenstelling tot veel traditionele shampoos geen droog gevoel achter. Samenstelling Exclusieve, milde en multifunctionele oppervlakteactieve stoffen zorgen voor een bijzonder zachte en tegelijkertijd zeer effectieve shampooformule. Behoudt het belangrijke vocht in het haar. Gebruik We raden aan om de shampoo minimaal 1 keer per week te gebruiken. Niet geschikt voor dagelijks gebruik.
Model
Un-Do-Goo
Gewicht
520 g
Inhoud
266 ml
Ingrediënten
WATER/AQUA/EAU, NATRIUM C14-16 OLEFIENSULFOONAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BUTYLEENGLYCOOL, MAGNESIUMASCORBAAT, DISODIUMEDTA, POLYQUATERNIUM-10, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, LAURAMIDE MIPA, POLY(C20-28 OLEFIN), GLYCERINE, KALIUMSORBAAT, FENOXYETHANOL, LIMONEEN, KALIUMHYDROXIDE, LINALOOL, PARFUM/GEURSTOF.
Fabrikant
Malibu C
EAN
757088224094
0757088224094

Model
Un-Do-Goo
Gewicht
520 g
Inhoud
266 ml
Ingrediënten
WATER/AQUA/EAU, NATRIUM C14-16 OLEFIENSULFOONAAT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BUTYLEENGLYCOOL, MAGNESIUMASCORBAAT, DISODIUMEDTA, POLYQUATERNIUM-10, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, LAURAMIDE MIPA, POLY(C20-28 OLEFIN), GLYCERINE, KALIUMSORBAAT, FENOXYETHANOL, LIMONEEN, KALIUMHYDROXIDE, LINALOOL, PARFUM/GEURSTOF.
Fabrikant
Malibu C
EAN
757088224094
0757088224094
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.611,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 400,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van EPOS HD 450BT, bekabeld en draadloos, geschikt voor gesprekken/muziek, frequentiebereik 18 - 22000 Hz, gewicht 238 g, hoofdtelefoon met microfoon, kleur: zwart
EPOS HD 450BT, bekabeld en draadloos, geschikt voor gesprekken/muziek, frequentiebereik 18 - 22000 Hz, gewicht 238 g, hoofdtelefoon met microfoon, kleur: zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van SONY WH-1000XM4S Over-ear hoofdtelefoon, zilver, Bluetooth
SONY WH-1000XM4S Over-ear hoofdtelefoon, zilver, Bluetooth
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 488,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Damesparfum Dolce Dolce & Gabbana, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Dolce Dolce & Gabbana, Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.250,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ATARI 2600+ met controller en 10 spellen
ATARI 2600+ met controller en 10 spellen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 172,97
-€ 38,08
€ 134,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Samsung Galaxy Buds2, oordopjes, in-ear, geschikt voor telefoongesprekken/muziek, kleur: grafiet, binauraal, functies: telefoongesprekken aannemen/beëindigen, afspelen/pauzeren, track <, locatiebepaling >
Samsung Galaxy Buds2, oordopjes, in-ear, geschikt voor telefoongesprekken/muziek, kleur: grafiet, binauraal, functies: telefoongesprekken aannemen/beëindigen, afspelen/pauzeren, track <, locatiebepaling >
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 207
€ 234,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Huawei FreeBuds Pro, True Wireless Stereo (TWS), Gesprekken/muziek, Oordopjes met microfoon, Wit
Huawei FreeBuds Pro, True Wireless Stereo (TWS), Gesprekken/muziek, Oordopjes met microfoon, Wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 152,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
€ 32,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Samsung Galaxy Watch Active, 2,79 cm (1,1 inch), OLED, touchscreen, 4 GB, GPS, 25 g
Samsung Galaxy Watch Active, 2,79 cm (1,1 inch), OLED, touchscreen, 4 GB, GPS, 25 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 369,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Pi4B - 2 Gb
Pi4B - 2 Gb
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 114,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Huawei Smartphone P20 Lite, 64GB, Dual-SIM, kleur: zwart
Huawei Smartphone P20 Lite, 64GB, Dual-SIM, kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van Samsung - MZ-V9P2T0BW - Harde schijf
Samsung - MZ-V9P2T0BW - Harde schijf
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 424,80
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Rasasi - Entebaa For Men Eau de Parfum, 100 ml
Rasasi - Entebaa For Men Eau de Parfum, 100 ml
€ 231,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xiaomi Mi Watch, marineblauw
Xiaomi Mi Watch, marineblauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 293,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Sega Astro City Mini V: Retro-console, transparant. Transparant, one size
Sega Astro City Mini V: Retro-console, transparant. Transparant, one size
€ 206,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Dagcrème, 50 ml
Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Dagcrème, 50 ml
€ 836,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
€ 94,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
€ 229,46/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 55,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Raspberry Pi 4B: 1,5 GHz CPU, 4 GB RAM, USB 3.0, HDMI, Bluetooth, wifi
Raspberry Pi 4B: 1,5 GHz CPU, 4 GB RAM, USB 3.0, HDMI, Bluetooth, wifi
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 164,51
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
€ 371,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 37,16
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armaf Odyssey Homme Eau De Parfum White Edition 100ml Spray
Armaf Odyssey Homme Eau De Parfum White Edition 100ml Spray
€ 254,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
€ 135,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 13,53
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ed Hardy Woman Eau de Parfum, 100 ml
Ed Hardy Woman Eau de Parfum, 100 ml
€ 279,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 27,96
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Raspberry Pi 4B: CPU 1,5 GHz / 8 GB RAM / USB 3.0 / MHDMI / Bluetooth / Wi-Fi
Raspberry Pi 4B: CPU 1,5 GHz / 8 GB RAM / USB 3.0 / MHDMI / Bluetooth / Wi-Fi
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 240,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Malibu C Conditioner voor hard water, 266 ml
Malibu C Conditioner voor hard water, 266 ml
€ 73,16/1l
€ 19,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Malibu C Scalp Wellness Shampoo, 266 ml
Malibu C Scalp Wellness Shampoo, 266 ml
€ 124,47/1l
€ 33,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Huawei Smartphone P30 Lite, 15,6 cm (6,15 inch), Dual SIM, 4 GB RAM, 128 GB opslag, kleur: Peacock Blue
Huawei Smartphone P30 Lite, 15,6 cm (6,15 inch), Dual SIM, 4 GB RAM, 128 GB opslag, kleur: Peacock Blue
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 899,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Sony Alpha 7 - Digitale spiegelreflexcamera - 24,2 MP CMOS-sensor - Display: 7,49 cm / 2,95" TFT - Zwart
Sony Alpha 7 - Digitale spiegelreflexcamera - 24,2 MP CMOS-sensor - Display: 7,49 cm / 2,95" TFT - Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1.279,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van Xiaomi Mi Band 5 fitnessarmband, zwart (EU/D-versie)
Xiaomi Mi Band 5 fitnessarmband, zwart (EU/D-versie)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 136,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg