Recepten van Babushka Agafia - Traditionele Siberische Shampoo nr. 3 tegen haaruitval, met berenklauwpropolis

€ 6,86

€ 12,47 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SZAMPON NO.  berkentinctuur propolis regenererend 550 ml - RECEPTEN VAN BABCI AGAFI - AGAFI
SZAMPON NO. berkentinctuur propolis regenererend 550 ml - RECEPTEN VAN BABCI AGAFI - AGAFI
€ 12,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
-47%
€ 6,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bania Agafii, traditionele Siberische versterkende shampoo voor het haar, nummer 1, 550 ml
Bania Agafii, traditionele Siberische versterkende shampoo voor het haar, nummer 1, 550 ml
€ 23,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
-6%
€ 13,06
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Siberische conditioner met propolis en bloemen voor gezond haar, 550 ml
Siberische conditioner met propolis en bloemen voor gezond haar, 550 ml
€ 25,24/1l
€ 13,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
€ 38,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,54
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van JOANNA SZAMPON met rozemarijn, 300 ml. Traditionele formule
JOANNA SZAMPON met rozemarijn, 300 ml. Traditionele formule
€ 40,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TRAYBELL ESSENTIA Vitaliss shampoo, 250 ml
TRAYBELL ESSENTIA Vitaliss shampoo, 250 ml
€ 88,40/1l
€ 22,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milva shampoo met chinin en cafeïne, 200 ml
Milva shampoo met chinin en cafeïne, 200 ml
€ 41,90/1l
€ 19,18
-56%
€ 8,38
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,52/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Plantur 39 Fytocafeïne Shampoo voor fijn haar, 250 ml
Plantur 39 Fytocafeïne Shampoo voor fijn haar, 250 ml
€ 40,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,76
-39%
€ 10,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GUHL 5439354003 GUHL INTENSIV KRÄFTIGUNG Shampoo 250 ml
GUHL 5439354003 GUHL INTENSIV KRÄFTIGUNG Shampoo 250 ml
€ 25,20/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Shampoo tegen haaruitval, met chinine en cafeïne
Shampoo tegen haaruitval, met chinine en cafeïne
€ 20,35/1l
€ 8,14
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Numèro Hafer: Herstellende shampoo, 1000 ml
Numèro Hafer: Herstellende shampoo, 1000 ml
€ 251,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PREBIOTISCHE HAARTECHNOLOGIE: Herstellende shampoo met Marula-olie, 500 ml
PREBIOTISCHE HAARTECHNOLOGIE: Herstellende shampoo met Marula-olie, 500 ml
€ 47,27/1kg
€ 25,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KÉRASTASE Premiere Huile Gloss: Herstellende olie, 30 ml
KÉRASTASE Premiere Huile Gloss: Herstellende olie, 30 ml
€ 1.985,00/1l
€ 59,55
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Korres Shampoo met amandel- en lijnzaadolie, 250 ml
Korres Shampoo met amandel- en lijnzaadolie, 250 ml
€ 69,56/1l
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van YOPE Shampoo 300 ml, voor talgregulatie
YOPE Shampoo 300 ml, voor talgregulatie
€ 27,73/1l
€ 8,32
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Shampoo met brandnetel-propolisVerrijkt met biologische extracten van Siberische planten, is het ideaal voor de dagelijkse verzorging van haar dat uitvalt en verzwakt is.

Het voorziet haar en haarwortels van essentiële vitamines, mineralen en aminozuren. Het verzorgt het haar en versterkt het merkbaar en maakt het gezonder. Regelmatig gebruik helpt overmatig haarverlies te verminderen en bevordert de groei van sterk en gezond haar.

Naast brandnetel-propolis bevat het ook waardevolle duizendguldenkruidextract voor het haar, evenals komijn- en salieolie. Het reinigt het haar perfect, beschermt tegen uitdroging en versterkt de weerstandtegen invloeden van buitenaf. Hierdoor valt het haar niet alleen minder uit, maar het wordt ook beter bestand tegen beschadiging en wordt dikker, sterker en gezonder.

Werkingswijze: – Voedt en versterkt de haarwortels. – Voorkomt haaruitval. – Versterkt de weerstand van het haar tegen beschadiging. – Reinigt grondig. – Beschermt het haar tegen overmatig vochtverlies.

Voordelen: – Geschikt voor alle haartypes, ook voor zwak, overmatig uitvallend en breekbaar haar. – Rijk aan biologische plantenextracten. – Ideaal voor de dagelijkse haarverzorging.

Inhoud: – 550 ml Houdbaarheidsdatum: zie verpakking.

Land van herkomst: – Estland Samenstelling: Aqua, Natriumlaurethsulfaat, Natriumchloride, Cocamide DEA, Cocamidopropylbetaïne, Guarhydroxypropyltrimoniumchloride, Propolisextract*, Arctium-Lappa-Wurzelextrakt, Sojaolie, Urtica-Dioica-Extract*, Chamomilla Recutita Bloemwater*, Althaea Officinalis Wortelextrakt*, Salvia Officinalis Olie, Carum Carvi Vruchtolie, Honing*, Saponaria Officinalis Wortelextrakt*, Cera Alba, Panthenol, Niacinamide, Citroenzuur, Parfum, Methylchloroisothiazolinon, Methylisothiazolinon, Benzylsalicylaat, Hexylcinnamal, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 14720. (*) – Biologische ingrediënten

Gewicht
500 g
Inhoud
550 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Eurobio Lab
EAN
4744183013926
MPN (Manufacturer Part Number)
3926E

Gewicht
500 g
Inhoud
550 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Eurobio Lab
EAN
4744183013926
MPN (Manufacturer Part Number)
3926E
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SZAMPON NO.  berkentinctuur propolis regenererend 550 ml - RECEPTEN VAN BABCI AGAFI - AGAFI
SZAMPON NO. berkentinctuur propolis regenererend 550 ml - RECEPTEN VAN BABCI AGAFI - AGAFI
€ 12,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
-47%
€ 6,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bania Agafii, traditionele Siberische versterkende shampoo voor het haar, nummer 1, 550 ml
Bania Agafii, traditionele Siberische versterkende shampoo voor het haar, nummer 1, 550 ml
€ 23,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
-6%
€ 13,06
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van NO 4 SHAMPOO met bloemenpropolis voor volume en glans, 550 ml - Recept van grootmoeder Agafia - AGAFI
NO 4 SHAMPOO met bloemenpropolis voor volume en glans, 550 ml - Recept van grootmoeder Agafia - AGAFI
€ 12,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Siberische conditioner met propolis en bloemen voor gezond haar, 550 ml
Siberische conditioner met propolis en bloemen voor gezond haar, 550 ml
€ 25,24/1l
€ 13,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, rood/goud, melkchocolade met hazelnootcrème vulling
Maitre Truffout chocoladepralines, rood/goud, melkchocolade met hazelnootcrème vulling
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
€ 77,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Roshen Krówka Mleczna, 1 kg
Roshen Krówka Mleczna, 1 kg
€ 8,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,04
-4%
€ 8,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde passiebloem, Passiflora edulis 'Frederick', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 4,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 74,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 4 stuks natuurzeep met berkenhars
4 stuks natuurzeep met berkenhars
€ 71,55/1l
€ 7,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 20,29
-11%
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Salontafel Vicco Guillermo Wit 91 x 52.6 cm, Model 28277
Salontafel Vicco Guillermo Wit 91 x 52.6 cm, Model 28277
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BANIA AGAFIA Haarmasker tegen haaruitval, 200 ml
BANIA AGAFIA Haarmasker tegen haaruitval, 200 ml
€ 28,45/1l
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
Roshen Milky Splash, toffee-bonbons, 1 kg
€ 20,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,99
-28%
€ 20,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, licht gekruid, ongeveer 300 gram, vacuümverpakt.
Brettelspek, buikspek, licht gekruid, ongeveer 300 gram, vacuümverpakt.
€ 48,83/1kg
€ 16,11
-9%
€ 14,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Muesli, koffie, cichorei, Lima, 250 gram
Muesli, koffie, cichorei, Lima, 250 gram
€ 122,00/1kg
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 54,95
-5%
€ 52,19
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg