Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml

€ 13,70

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 43,86
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
The Ordinary Glycolzuur 7% Tonic
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
Bielenda 40% Salicylzuur + Azelaïnezuur + Amandelzuur + Melkzuur, 30 ml
€ 21,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 150 ml
€ 14,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Numbuzin No.5+ Glutathion C Spa-gezichtsreiniger, 200 ml
Numbuzin No.5+ Glutathion C Spa-gezichtsreiniger, 200 ml
€ 25,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
EXOMEGA Kalmerende gezichtsreiniger, 200 ml
€ 28,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
Gezichtscrème Sensilis (30 ml)
€ 1.834,00/1l
€ 55,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reinigende micellaire reinigingswater 3-in-1, 200 ml, DermatoCLEAN
Reinigende micellaire reinigingswater 3-in-1, 200 ml, DermatoCLEAN
€ 29,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mustela 2-in-1 Reinigingsgel, 200 ml
Mustela 2-in-1 Reinigingsgel, 200 ml
€ 10,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
€ 121,27/1l
€ 18,19
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 400 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, herstellend, 400 ml
€ 21,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
Clochee gezichtstoner, intensief hydraterend, 100 ml
€ 26,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MIZON Slakkenextract Herstellende Intensieve Crème, 100 ml
MIZON Slakkenextract Herstellende Intensieve Crème, 100 ml
€ 34,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dermalogica, Mizellar reinigingsmelk, voor het gezicht, 437 ml
Dermalogica, Mizellar reinigingsmelk, voor het gezicht, 437 ml
€ 102,23
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
Noreva Exfoliac Mizellenreiniger met peelingwerking, 400 ml
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
Gewicht
400 g
Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
3600550367164

Gewicht
400 g
Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof tegen uitdroging, 400 ml
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
3600550367164
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR, vochtinbrengende dagcrème met SPF 30, voor de gevoelige en reactieve huid, 50 ml
La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR, vochtinbrengende dagcrème met SPF 30, voor de gevoelige en reactieve huid, 50 ml
€ 39.810,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof, Optimale Tolerantie, 400 ml
Mixa Micellaire Reinigingsvloeistof, Optimale Tolerantie, 400 ml
€ 13,43
-3%
€ 12,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mixa Reinigingsgel voor het gezicht, Expert voor gevoelige huid, 200 ml
Mixa Reinigingsgel voor het gezicht, Expert voor gevoelige huid, 200 ml
€ 52,04/1kg
€ 12,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mixa Urea Cica Repair+ Lichaamsmelk, 400 ml
Mixa Urea Cica Repair+ Lichaamsmelk, 400 ml
€ 42,27/1l
€ 16,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mixa Voedende Crème Extreme Nutrition, rijk voedende crème, 50 ml
Mixa Voedende Crème Extreme Nutrition, rijk voedende crème, 50 ml
€ 254,50/1kg
€ 15,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 124,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 196
€ 44,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Brita Marella, wit
Brita Marella, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 23,87
-34%
€ 15,61
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Purito Luminous Ceramide Moisturizer (100 ml)
Purito Luminous Ceramide Moisturizer (100 ml)
€ 218,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milk Shake Milkshake Zilverglans Shampoo 1000ml
Milk Shake Milkshake Zilverglans Shampoo 1000ml
€ 25,02/1l
€ 32,64
-23%
€ 25,02
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mixa Hydraterende Dagcrème SPF50, 50 ml
Mixa Hydraterende Dagcrème SPF50, 50 ml
€ 277,88/1kg
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337875632676, Schwarz, Zwart, Langdurig gebruik, Vrouwen, ISODODECANE, ALLYL STEARATE/VA COPOLYMER, CERA ALBA / BIJENWAS, AQUA / WATER, DISTEARDIMONIUM..., 7,6 ml
La Roche-Posay 3337875632676, Schwarz, Zwart, Langdurig gebruik, Vrouwen, ISODODECANE, ALLYL STEARATE/VA COPOLYMER, CERA ALBA / BIJENWAS, AQUA / WATER, DISTEARDIMONIUM..., 7,6 ml
€ 4.371,05/1l
€ 33,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 636,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,09
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Mixa Optimal Tolerance, verzachtende reinigingsmelk, 200 ml
Mixa Optimal Tolerance, verzachtende reinigingsmelk, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 343,13
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SP Color Save shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
SP Color Save shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
€ 17,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Micellair water voor de gevoelige huid, Optimal Tolerance (400 ml)
Micellair water voor de gevoelige huid, Optimal Tolerance (400 ml)
€ 44,15/1l
€ 17,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mixa Hyalurogel hydraterende crème, intensieve hydratatie, 24 uur, 50 ml
Mixa Hyalurogel hydraterende crème, intensieve hydratatie, 24 uur, 50 ml
€ 226,20/1l
€ 11,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum 30ml - Lifting serum
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum 30ml - Lifting serum
€ 972,67/1l
€ 29,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
Swiffer Duster Trap & Lock 9 Stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fanola No Yellow, 350 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
Fanola No Yellow, 350 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Blond
€ 53,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cosrx Low Ph Good Morning gezichtsreinigingsgel (150 ml)
Cosrx Low Ph Good Morning gezichtsreinigingsgel (150 ml)
€ 89,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+M, verzachtende balsem, 400 ml
La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+M, verzachtende balsem, 400 ml
€ 115,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 46,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Cicaplast Wasgel, La Roche-Posay (200 ml)
Cicaplast Wasgel, La Roche-Posay (200 ml)
€ 69,75/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Bioderma Sensibio H2O, voor dames, 100 ml, geschikt voor de gevoelige huid, fles
Bioderma Sensibio H2O, voor dames, 100 ml, geschikt voor de gevoelige huid, fles
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mixa Optimal Tolerance, tweefasige reinigingslotion, 125 ml
Mixa Optimal Tolerance, tweefasige reinigingslotion, 125 ml
€ 96,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Echosline Keratin Veg: Herstellend shampoo, 1000 ml
Echosline Keratin Veg: Herstellend shampoo, 1000 ml
€ 9,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,18
-3%
€ 9,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van EMKE doucheafscheiding 120x140 cm, badkuipvouwwand, badkuipombouw met matzwarte frame, douchewand van 6 mm NANO Easy Clean glas
EMKE doucheafscheiding 120x140 cm, badkuipvouwwand, badkuipombouw met matzwarte frame, douchewand van 6 mm NANO Easy Clean glas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 148,38
-€ 8,39
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMKE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.595,92/1kg
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
€ 18,15
-29%
€ 12,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
UNIQUE SKIN Intensief hydraterend serum met peptiden
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
Cetaphil | Reinigingsschuim voor het gezicht - voor normale en droge huid - 237 ml - milde reiniging - voor dagelijks gebruik
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute Make-up Verwijderende Doekjes - Doekjes voor gezicht en ogen - met Aloë Vera - Reisverpakking - 1 stuk
IDC Institute Make-up Verwijderende Doekjes - Doekjes voor gezicht en ogen - met Aloë Vera - Reisverpakking - 1 stuk
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pleisters tegen vlekken - 28 stuks - met salicylzuur - voor een gerichte werking
Pleisters tegen vlekken - 28 stuks - met salicylzuur - voor een gerichte werking
€ 10,29
-58%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
€ 87,18
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz - Perfect Purity gezichtsreiningsolie voor alle huidtypes, 400 ml - Hydraterende en revitaliserende gezichtsolie voor het verwijderen van make-up
Sinoz - Perfect Purity gezichtsreiningsolie voor alle huidtypes, 400 ml - Hydraterende en revitaliserende gezichtsolie voor het verwijderen van make-up
€ 19,90
-3%
€ 19,30
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van 5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
5-inch oplaadbaar apparaat voor het analyseren van haarzakjes op de hoofdhuid, met een hydratatie- en groeidetector, en een huidpigmenttest. Geschikt voor gebruik met spanningen van 100-240 volt
€ 160,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz - Hydrapro Intensief Hydraterende Reinigingsgel voor het Gezicht, voor Droge en Gevoelige Huid, 400ml
Sinoz - Hydrapro Intensief Hydraterende Reinigingsgel voor het Gezicht, voor Droge en Gevoelige Huid, 400ml
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Jade Roller & Gua Sha Set – Gezichtsmassage & Huidverzorging – S&A Essentials, AI-gegenereerde afbeelding
Jade Roller & Gua Sha Set – Gezichtsmassage & Huidverzorging – S&A Essentials
€ 19,00
-23%
€ 14,60
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz - Hyper Vitality gezichtsreinigingsgel voor normale huid, 400 ml - Gezichtsreiniger voor dagelijks gebruik
Sinoz - Hyper Vitality gezichtsreinigingsgel voor normale huid, 400 ml - Gezichtsreiniger voor dagelijks gebruik
€ 14,90
-3%
€ 14,45
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Jade Roller & Gua Sha Set – Gezichtsmassage & Huidverzorging – S&A Essentials
Jade Roller & Gua Sha Set – Gezichtsmassage & Huidverzorging – S&A Essentials
€ 18,60
-21%
€ 14,60
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders