Pupa Milano Luminys Baked All Over Illuminating Blush-poeder voor gezicht en lichaam, kleur 05, 9g

€ 24,16

€ 2.684,44 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Poeders & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #05, 7 gram
FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #05, 7 gram
€ 7.868,57/1kg
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
€ 8.654,55/1kg
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
Afternoon Glow, highlighterpoeder van Bobbi Brown
€ 6.630,00/1kg
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter, AI-gegenereerde afbeelding
YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter
€ 520,20/1kg
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maybelline Poederfoundation 20, 9g
Maybelline Poederfoundation 20, 9g
€ 1.646,00/1kg
€ 16,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sculpting Blush Sensuous Rose 7g - Estée Lauder
Sculpting Blush Sensuous Rose 7g - Estée Lauder
€ 9.422,86/1kg
€ 65,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rodial Blurring Bronzer poeder
Rodial Blurring Bronzer poeder
€ 7.330,00/1kg
€ 36,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARY KAY Contouring-poeder, Silky Setting Powder, fixeerpoeder, diepbeige, 8g
MARY KAY Contouring-poeder, Silky Setting Powder, fixeerpoeder, diepbeige, 8g
€ 3.563,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,51
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Benefit Hoola Matte Bronzing Powder - Poeder voor een matte bronzerende finish
Benefit Hoola Matte Bronzing Powder - Poeder voor een matte bronzerende finish
€ 22,95/1kg
€ 22,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Artdeco 3-in-1 Make-up Fixeerspray
Artdeco 3-in-1 Make-up Fixeerspray
€ 187,70/1l
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins, Clarins, Glow, Bronzer, compactpoeder, 19 g
Clarins, Clarins, Glow, Bronzer, compactpoeder, 19 g
€ 1.931,05/1kg
€ 38,62
-4%
€ 36,69
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van INGLOT Bronzie Cheeks, geperst bronzer voor het gezicht, kleur 42, 5,6 g
INGLOT Bronzie Cheeks, geperst bronzer voor het gezicht, kleur 42, 5,6 g
€ 29,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Paese Puff Cloud, geperst gezichtspuder, 9,5 g
Paese Puff Cloud, geperst gezichtspuder, 9,5 g
€ 639,33/1kg
€ 19,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clarins - Ever Matte Compactpoeder, 10 g
Clarins - Ever Matte Compactpoeder, 10 g
€ 37,04/1kg
€ 37,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Benefit Hoola Wave Bronzing Balm
Benefit Hoola Wave Bronzing Balm
€ 4.122,22/1kg
€ 37,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babor Verfraaiende Poeder
Babor Verfraaiende Poeder
€ 291,88/1kg
€ 36,31
-35%
€ 23,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mary Kay Chromafusion Highlighterpoeder Honey Glow, 5 g
Mary Kay Chromafusion Highlighterpoeder Honey Glow, 5 g
€ 3.498,00/1kg
€ 17,49
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
€ 8.337,88/1kg
€ 55,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skeyndor Make-Up High Definition Compactpoeder
Skeyndor Make-Up High Definition Compactpoeder
€ 2.400,79/1kg
€ 30,25
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'ORÉAL PARIS | INFAILLIBLE | Gezicht
L'ORÉAL PARIS | INFAILLIBLE | Gezicht
€ 18,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pupa Milano Luminys Baked All Over Illuminating Blush-poeder voor gezicht en lichaam, kleur 05, 9g
Kleur
Goud
Gewicht
9 g
Ingrediënten
TALC - NYLON-12 - DIMETHOCOON - ISOPROPYL PALMITAAT - POLYSORBATE 20 - ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLDOXYLMETHYLTAURAAT COPOLYMEER - MAGNESIUM ALUMINIUM SILICAAT - OCTYLDODECYL STEAROYL STEARAAT - CETEARYL ETHYLHEXANOAAT - ISOHEXADECAAN - CAPRYLYL GLYCOLE - SORBITAN STEARAAT - NATRIUMDEHYDROACETAAT - FENOXYETHANOL - SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) ZAADOLIE - TOCOFERYLACETAAT - POLYSORBATE 80 - HEXYLEENGLYCOLE - LAUROYL LYSINE - SORBITAN OLEAAAT - [KAN BEVATTEN: CALCIUM ALUMINIUM BOROSILICAAT - CALCIUM NATRIUM BOROSILICAAT - SYNTHETISCHE FLUORFOLOGOPITE - SILICA - CI 77019 (MICA) - CI 77891 (TITANIUMDIOXIDE) - CI 77491, 77492, 77499 (IJZEROXIDES) - CI 75470 (CARMINE) - CI 77007 (ULTRAMARINES) - CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) - CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) - CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) - CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE) - CI 77742 (MANGANESE VIOLET) - CI 77861 (TIN OXIDE) - CI 15850 (ROOD 6, ROOD 6 LAK, ROOD 7, ROOD 7 LAK) - CI 45410 (ROOD 27, ROOD 28 LAK) - CI 73360 (ROOD 30, ROOD 30 LAK) - CI 16035 (ROOD 40 LAK) - CI 19140 (GEEL 5 LAK) - CI 15985 (GEEL 6 LAK) - CI 42090 (BLAUW 1 LAK)]
Fabrikant
EAN
8011607249831
MPN (Manufacturer Part Number)
2020-k-23850

Kleur
Goud
Gewicht
9 g
Ingrediënten
TALC - NYLON-12 - DIMETHOCOON - ISOPROPYL PALMITAAT - POLYSORBATE 20 - ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLDOXYLMETHYLTAURAAT COPOLYMEER - MAGNESIUM ALUMINIUM SILICAAT - OCTYLDODECYL STEAROYL STEARAAT - CETEARYL ETHYLHEXANOAAT - ISOHEXADECAAN - CAPRYLYL GLYCOLE - SORBITAN STEARAAT - NATRIUMDEHYDROACETAAT - FENOXYETHANOL - SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) ZAADOLIE - TOCOFERYLACETAAT - POLYSORBATE 80 - HEXYLEENGLYCOLE - LAUROYL LYSINE - SORBITAN OLEAAAT - [KAN BEVATTEN: CALCIUM ALUMINIUM BOROSILICAAT - CALCIUM NATRIUM BOROSILICAAT - SYNTHETISCHE FLUORFOLOGOPITE - SILICA - CI 77019 (MICA) - CI 77891 (TITANIUMDIOXIDE) - CI 77491, 77492, 77499 (IJZEROXIDES) - CI 75470 (CARMINE) - CI 77007 (ULTRAMARINES) - CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) - CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREENS) - CI 77289 (CHROMIUM HYDROXIDE GREEN) - CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE) - CI 77742 (MANGANESE VIOLET) - CI 77861 (TIN OXIDE) - CI 15850 (ROOD 6, ROOD 6 LAK, ROOD 7, ROOD 7 LAK) - CI 45410 (ROOD 27, ROOD 28 LAK) - CI 73360 (ROOD 30, ROOD 30 LAK) - CI 16035 (ROOD 40 LAK) - CI 19140 (GEEL 5 LAK) - CI 15985 (GEEL 6 LAK) - CI 42090 (BLAUW 1 LAK)]
Fabrikant
EAN
8011607249831
MPN (Manufacturer Part Number)
2020-k-23850
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pupa Luminys Gecompacte gezichtspoeder, 9g
Pupa Luminys Gecompacte gezichtspoeder, 9g
€ 2.933,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pupa Milano Luminys Silky Baked Face Powder, gebakken gezichtspuder, kleur 06, 9 g
Pupa Milano Luminys Silky Baked Face Powder, gebakken gezichtspuder, kleur 06, 9 g
€ 2.932,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Pupa, Luminys Baked, Illuminerende blushpoeder, 02, 9 g
Pupa, Luminys Baked, Illuminerende blushpoeder, 02, 9 g
€ 2.933,33/1kg
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pupa Luminys Zijdezachte Baked Face Powder 04 Champagne, 9 g
Pupa Luminys Zijdezachte Baked Face Powder 04 Champagne, 9 g
€ 3.395,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pupa Luminys Zijdezachte Baked Face Powder 01 Ivoor Beige, 9 g
Pupa Luminys Zijdezachte Baked Face Powder 01 Ivoor Beige, 9 g
€ 264,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PUPA Compactpoeder PUPA Luminys Silky Baked Face Powder Amberlight, 9 gram
PUPA Compactpoeder PUPA Luminys Silky Baked Face Powder Amberlight, 9 gram
€ 2.640,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pupa Luminys Baked All Over Illuminating Blush-Poeder, 9g
Pupa Luminys Baked All Over Illuminating Blush-Poeder, 9g
€ 2.933,33/1kg
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 1.318,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 131,88
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 503,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 50,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Etagère met 3 plateaus - Porselein
Etagère met 3 plateaus - Porselein
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 602,30/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 73,80
-18%
€ 60,23
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau de Toilette, 100 ml, damesparfum
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau de Toilette, 100 ml, damesparfum
€ 1.570,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1621
€ 157,06
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Dior Fahrenheit Le Parfum, eau de parfum (75 ml), heren
Dior Fahrenheit Le Parfum, eau de parfum (75 ml), heren
€ 1.200,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Dolce&Gabbana The One, parfum voor dames, 75 ml, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana The One, parfum voor dames, 75 ml, spray, 1 stuk
€ 758,13/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 56,86
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Bobbi Brown Highlighting Powder, Poeder, Palette, Roze, Pink Glow, Strassende glans, 7,55 g
Bobbi Brown Highlighting Powder, Poeder, Palette, Roze, Pink Glow, Strassende glans, 7,55 g
€ 6.686,25/1kg
€ 53,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Llorens 54052 LUCIA - realistische pop met een zacht stoffen lichaam - 40 cm
Llorens 54052 LUCIA - realistische pop met een zacht stoffen lichaam - 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 110,82
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
MAGIC STUDIO SHAKY KIT: Make-up set voor de lippen: lipliner + oogschaduw + lipgloss
€ 10,62/1kg
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Maybelline Color Sensational 942 Blushing, Roze, Blushing Pout, Kleur, Verzorgend, #c79fa8, Mat
Maybelline Color Sensational 942 Blushing, Roze, Blushing Pout, Kleur, Verzorgend, #c79fa8, Mat
€ 1.925,00/1kg
€ 7,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Dior Backstage Oogschaduwpalette, Poeder, Neutraal, Amber Neutrals, 8 kleuren, Metallic, Mat, Perlglans, Voor vrouwen
Dior Backstage Oogschaduwpalette, Poeder, Neutraal, Amber Neutrals, 8 kleuren, Metallic, Mat, Perlglans, Voor vrouwen
€ 6.233,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,33
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
€ 25.222,86/1kg
€ 88,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Pure Color, Roze, Onweerstaanbaar, 1 kleur, Kleur, Verzorgend, Volumegevend, Satin, Crème
Estée Lauder Pure Color, Roze, Onweerstaanbaar, 1 kleur, Kleur, Verzorgend, Volumegevend, Satin, Crème
€ 10.960,00/1kg
€ 41,02
-6%
€ 38,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CASARIA® Make-up tafel met LED-verlichting en spiegel
CASARIA® Make-up tafel met LED-verlichting en spiegel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 112,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Hibiscus Nars Voyageur Oogschaduw Palette
Hibiscus Nars Voyageur Oogschaduw Palette
€ 14.730,56/1kg
€ 53,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Pupa, Vamp!, Oogschaduwpoeder, 008, Crème Taupe, 2,2 g
Pupa, Vamp!, Oogschaduwpoeder, 008, Crème Taupe, 2,2 g
€ 1.569,00/1kg
€ 16,99
-7%
€ 15,69
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oral-B tandenborstel Pro Junior paars (met geïntegreerde druksensor en 2-minuten timer, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, 3 poetsstanden, inhoud: 1 handstuk, 1 opzetborstel, 1 oplaadstation)
Oral-B tandenborstel Pro Junior paars (met geïntegreerde druksensor en 2-minuten timer, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, 3 poetsstanden, inhoud: 1 handstuk, 1 opzetborstel, 1 oplaadstation)
€ 83,72/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: esiteo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, tint: Honey Bronze (9,9 g)
Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, tint: Honey Bronze (9,9 g)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.327,27/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Roze, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Roze, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,67
-6%
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.375,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Natuurlijk, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
Sisley Phyto-Poudre Compacte, Geschikt voor elk huidtype, Natuurlijk, Palette, Geperst poeder, Egaliserend, 12 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.263,33/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-poudre Compact, voor normale huid, tint Bronze, verpakking, geperst poeder, mat, 12 g
Sisley Phyto-poudre Compact, voor normale huid, tint Bronze, verpakking, geperst poeder, mat, 12 g
€ 102,00
-€ 31,62
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.519,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Blur Expert, Geschikt voor elk huidtype, Licht, Beige, Verpakking, Geperst poeder, Natuurlijk, Strassend
Sisley Blur Expert, Geschikt voor elk huidtype, Licht, Beige, Verpakking, Geperst poeder, Natuurlijk, Strassend
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.398,18/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Cushion, Geschikt voor elk huidtype, Medium, Licht, Losse poeder, Natuurlijk/Natuurlijk, 10 g
Dior Forever Cushion, Geschikt voor elk huidtype, Medium, Licht, Losse poeder, Natuurlijk/Natuurlijk, 10 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.426,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Poudre Libre, Universeel geschikt voor elk huidtype, Lichtgewicht, Rose d'Orient, Met doseringsmechanisme, Losse poeder, Mat, Natuurlijk
Sisley Phyto-Poudre Libre, Universeel geschikt voor elk huidtype, Lichtgewicht, Rose d'Orient, Met doseringsmechanisme, Losse poeder, Mat, Natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.851,67/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Glow Luminizer (6g) 04 Pink Strobe
Dior Forever Glow Luminizer (6g) 04 Pink Strobe
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.350,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Nude Bronze Powder, bronzer 04 Warm Matte, 7g
Dior Forever Nude Bronze Powder, bronzer 04 Warm Matte, 7g
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.014,29/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
Bobbi Brown Nude Finish Verhelderende Poeder 6,6g
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.654,55/1kg
Productafbeelding van Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, satijn (9,9 g)
Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, satijn (9,9 g)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.563,64/1kg
Productafbeelding van Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, tint Amber (9,9 g)
Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation, navulverpakking, tint Amber (9,9 g)
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.563,64/1kg
Productafbeelding van Forever Nude Bronzer Glow Bronzerpoeder #03 - soft, Dior, 7 gram
Forever Nude Bronzer Glow Bronzerpoeder #03 - soft, Dior, 7 gram
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.868,57/1kg
Productafbeelding van FOREVER Foundation BRONZER GLOW Verfijningispoeder #05 - Intense, 7 gram
FOREVER Foundation BRONZER GLOW Verfijningispoeder #05 - Intense, 7 gram
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.868,57/1kg
Productafbeelding van FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #05, 7 gram
FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #05, 7 gram
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.868,57/1kg
Productafbeelding van FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #02, 7 gram
FOREVER Foundation BRONZE VELVET Camouflagepoeder #02, 7 gram
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.868,57/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder, kleur FG2, AI-gegenereerde afbeelding
Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder, kleur FG2
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van Celestial Light Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder - Light Catcher
Celestial Light Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder - Light Catcher
€ 53,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 411,92/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Compactpoeder, Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder, kleur 03, AI-gegenereerde afbeelding
Yves Saint Laurent Compactpoeder, Yves Saint Laurent All Hours Hyper Loose Powder, kleur 03
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 540,60/1kg
Productafbeelding van YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter, AI-gegenereerde afbeelding
YSL All Hours Hyper Luminize Highlighter
€ 55,08
-3%
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1kg