Claresa Hybrid Nagellak BRUIN 302 - 5g

€ 4,55

€ 910,00 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
€ 568,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
€ 1.773,61/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Nude Hybrid Nagellak, nummer 108, 5 gram
CLARESA Nude Hybrid Nagellak, nummer 108, 5 gram
€ 898,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak SHAKE 2 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak SHAKE 2 - 5g
€ 858,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,29
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak GLITTER - 2,5 g
CLARESA Hybride Nagellak GLITTER - 2,5 g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OCHO NAILS Hybride nagellak, bruin, 802 - 5 g
OCHO NAILS Hybride nagellak, bruin, 802 - 5 g
€ 5,24
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OCHO NAILS Hybride nagellak bruin 803 - 5 g
OCHO NAILS Hybride nagellak bruin 803 - 5 g
€ 1.048,00/1l
€ 5,24
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van OCHO NAILS Hybride nagellak bruin 805 - 5 g
OCHO NAILS Hybride nagellak bruin 805 - 5 g
€ 1.048,00/1l
€ 5,24
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
€ 910,00/1l
€ 10,58
-56%
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
€ 1.177,78/1l
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
€ 910,00/1l
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
€ 2.074,00/1l
€ 10,83
-4%
€ 10,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 13, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 13, 4,5g
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 5 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 5 - 5g
€ 709,09/1l
€ 10,83
-63%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
€ 1.100,00/1l
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 43, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 43, 4,5g
€ 8,77
-71%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 1 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 1 - 5g
€ 898,00/1l
€ 4,49
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Claresa UV-nagellakken zijn ongeëvenaard, en dat is de absolute waarheid. Ze hebben veel geweldige en unieke eigenschappen, waaronder:

- Duurzaamheid - Claresa-lakken zijn zeer duurzaam en blijven tot 3 weken op de nagels zitten.

- Veelzijdigheid - U vindt nergens anders zoveel kleuren. Of u nu zachte pastelkleuren, opvallende neonkleuren of misschien klassieke rode tinten verkiest: bij Claresa vindt u alles en meer.

- Goede kwaliteit - Zo goed gepigmenteerde en expressieve kleuren vindt u nergens anders.

- Economisch - Door de hoge pigmentatie is vaak slechts één laagje UV-nagellak voldoende voor een volledige dekking.

- Eenvoudig - Een penseel in de vorm van een kattenwang maakt het snel aanbrengen van UV-nagellak mogelijk, en dankzij de gemiddelde dikte van de lak loopt deze niet van de nagelplaat.

Claresa is gericht op vrouwen die graag voor zichzelf zorgen en hun interesses willen uitbreiden naar UV-manicures.

Het belangrijkste product van het merk Claresa zijn UV-nagellakken, verkrijgbaar in meer dan 300 kleuren, evenals hand- en voetverzorgingsproducten.

Claresa-producten staan bekend om hun hoge kwaliteit tegen een zeer goede prijs, wat heeft bijgedragen aan het wereldwijde succes van het merk.

UITHARDINGSTIJD

- UV/LED-lamp 6 W – 2 x 45 seconden. - UV/LED-lamp 9 W – 2 x 45 seconden. - UV/LED-lamp 48 W – 30 seconden. - UV/LED-lamp 60 W – 15 seconden. - UV-lamp 36 W – 120 seconden



Claresa Braun 302 Gekleurde Hybride Nagellak 5g

  • Uitstekende prijs? JA!
  • Fascinerende kwaliteit? JA!
  • Duurzame manicure tot 3 weken? JA!
  • Modieuze kleuren voor elk seizoen? JA!
  • Veilig voor uw nagels? JA!

De hybride nagellakken van Claresa bieden 300 perfect gepigmenteerde kleuren met een optimale consistentie, die in combinatie met een goed gevormde kwast een efficiënte applicatie van de lak mogelijk maken, zonder de nagelriemen te overspoelen. De juiste pigmentatie van de lak betekent dat al na de tweede laag de nagelplaat volledig bedekt is.


Kleur
Bruin
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846077831
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143185

Kleur
Bruin
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846077831
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143185
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur BRUIN 308 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur BRUIN 308 - 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Excellent Excellent PRO | Multifunctionele basis voor nagellak - 11g - Zelfnivellerend - Duurzame kwaliteit - Geschikt voor hybride nagellak
Excellent Excellent PRO | Multifunctionele basis voor nagellak - 11g - Zelfnivellerend - Duurzame kwaliteit - Geschikt voor hybride nagellak
€ 1.429,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,96
-12%
€ 15,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 619, 5 gram
CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 619, 5 gram
€ 898,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,83
-58%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 439 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 439 - 5g
€ 898,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,58
-57%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van AIORBER 4K Drone met 3 batterijen, 4,3-inch scherm, 125 mm groot afstandsbedieningsscherm, intelligente obstakelvermijding, lange vliegtijd
AIORBER 4K Drone met 3 batterijen, 4,3-inch scherm, 125 mm groot afstandsbedieningsscherm, intelligente obstakelvermijding, lange vliegtijd
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Alpa Frankovka, 160 ml
Alpa Frankovka, 160 ml
€ 15,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 2,54
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 542 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 542 - 5g
€ 844,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,22
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Proscenic P020 OnePass, draadloze stofzuiger met accu, 680W/85KPA/70 minuten, inklapbare stang, geschikt voor het reinigen onder lage meubels
Proscenic P020 OnePass, draadloze stofzuiger met accu, 680W/85KPA/70 minuten, inklapbare stang, geschikt voor het reinigen onder lage meubels
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van MODFU Kinderkeuken – Creatief huisontwerp voor kinderen vanaf 3 jaar, keuken met koffiezetapparaat en sapcentrifuge, accessoires en verrassende functies, wit en paars
MODFU Kinderkeuken – Creatief huisontwerp voor kinderen vanaf 3 jaar, keuken met koffiezetapparaat en sapcentrifuge, accessoires en verrassende functies, wit en paars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Toplaag in één laag, zonder afvegen - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Toplaag in één laag, zonder afvegen - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.400,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,96
-14%
€ 15,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HILAND Ins Star kinderfiets, 14 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 3, 4, 5 en 6 jaar, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achterrem, roze
HILAND Ins Star kinderfiets, 14 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 3, 4, 5 en 6 jaar, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achterrem, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van BAYER CHIC 2000 Mini-Buggy ROMA 601 50
BAYER CHIC 2000 Mini-Buggy ROMA 601 50
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak, French Time, 5 - 5 gram
CLARESA Hybride nagellak, French Time, 5 - 5 gram
€ 10,52
-82%
€ 1,83
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 105 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 105 - 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,89
-64%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid nagellak, Galaxy Black, 5g
Claresa Hybrid nagellak, Galaxy Black, 5g
€ 780,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
€ 820,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Disney Prinses Mijn Vriendin Belle, Fashionpopp, Vrouwen, 3 jaar, Meisje, 350 mm, Meerkleurig
Disney Prinses Mijn Vriendin Belle, Fashionpopp, Vrouwen, 3 jaar, Meisje, 350 mm, Meerkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,26
-10%
€ 37,04
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CANDY 4 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CANDY 4 - 5g
€ 910,00/1l
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Soehnle Style Sense Comfort 100
Soehnle Style Sense Comfort 100
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 333
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Claresa BASE, 5 gram
Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%
€ 2,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Sally Hansen Miracle Gel STEP2 (101 Top Coat), 14,7 ml
Sally Hansen Miracle Gel STEP2 (101 Top Coat), 14,7 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
€ 995,00/1l
€ 13,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail UV Gel Lak 3751 Rosy Memory, 7,2 ml - Levendige roze nagels met een langdurige glans, een professionele gellak voor een perfect nageldesign. Hiermee creëert u precieze en duurzame nagels.
NeoNail UV Gel Lak 3751 Rosy Memory, 7,2 ml - Levendige roze nagels met een langdurige glans, een professionele gellak voor een perfect nageldesign. Hiermee creëert u precieze en duurzame nagels.
€ 1.773,61/1l
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Nude Hybrid Nagellak, nummer 108, 5 gram
CLARESA Nude Hybrid Nagellak, nummer 108, 5 gram
€ 898,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak GLITTER - 2,5 g
CLARESA Hybride Nagellak GLITTER - 2,5 g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 5 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l