Claresa Hybrid Nagellak Neon 2, 5g

€ 4,71

€ 4,10-12%

€ 820,00 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Claresa Neon 7, langdurige hybride nagellak, 5g
Claresa Neon 7, langdurige hybride nagellak, 5g
€ 820,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,58
-61%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
€ 568,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybride Nagellak, kleur ROT 412 - 5g
Claresa Hybride Nagellak, kleur ROT 412 - 5g
€ 2.170,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NEON 13
Claresa Hybrid Nagellak NEON 13
€ 326,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,83
-84%
€ 1,63
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
€ 910,00/1l
€ 10,58
-56%
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak GLITTER 1 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak GLITTER 1 - 5g
€ 568,00/1l
€ 2,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
€ 2.074,00/1l
€ 10,83
-4%
€ 10,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa Hybridnagellak FLUO 3, 5g
Claresa Hybridnagellak FLUO 3, 5g
€ 346,00/1l
€ 1,99
-13%
€ 1,73
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybridnagellak FLUO 5, 5g
Claresa Hybridnagellak FLUO 5, 5g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
€ 1.177,78/1l
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
€ 910,00/1l
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybridnagellak FLUO 8 - 5g
Claresa Hybridnagellak FLUO 8 - 5g
€ 328,00/1l
€ 1,85
-11%
€ 1,64
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 4,5g
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid nagellak CELEBRATION 3 - 5g
Claresa Hybrid nagellak CELEBRATION 3 - 5g
€ 632,00/1l
€ 3,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 5 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 5 - 5g
€ 709,09/1l
€ 10,83
-63%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 43, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 43, 4,5g
€ 8,77
-71%
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
€ 11,58
-3%
€ 11,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
€ 1.100,00/1l
€ 4,95
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

CLARESA HYBRIDE NAGELVERF 2 NEON

  • Uitstekende prijs? JA!
  • Fascinerende kwaliteit? JA!
  • Duurzame manicure tot 3 weken? JA!
  • Modieuze kleuren voor elk seizoen? JA!
  • Veilig voor uw nagels? JA!

De hybride nagellakken van Claresa bieden 300 perfect gepigmenteerde kleuren met een optimale consistentie, die in combinatie met een goed gevormde kwast een efficiënte applicatie van de lak mogelijk maken, zonder de nagelriemen te overspoelen. De juiste pigmentatie van de lak betekent dat al na de tweede laag de nagelplaat volledig bedekt is.


Kleur
Bont
Gewicht
0.02 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846076971
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143303

Kleur
Bont
Gewicht
0.02 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
De exacte ingrediënten staan vermeld op de verpakking
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846076971
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143303
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
PROFI CARE 330160 PROFI CARE Manicure-/pedicureset PC-MPS 3016, wit/bruin
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
€ 995,00/1l
€ 13,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 504 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 504 - 5g
€ 898,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 1.144,00
Gratis bezorging
Verkoper: Moebelfest
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Gellakset voor het aanbrengen met een kwast
Gellakset voor het aanbrengen met een kwast
€ 29,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLARESA NEON 6 - 5 gram
CLARESA NEON 6 - 5 gram
€ 886,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,58
-58%
€ 4,43
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
€ 1.773,61/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
-6%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van 268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, goud
268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, goud
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,99
-8%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 42,99
-4%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
€ 7,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5-in-1 HyperMotion-step - roze
5-in-1 HyperMotion-step - roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,90
-20%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 416,63
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van COSTWAY 2-delige kinderkoffer + rugzak, kindertrolley van kunststof, kinderkoffer, kinderkofferset, handbagage, reiskoffer, harde koffer voor jongens en meisjes (roze eenhoorn, 12"+16")
COSTWAY 2-delige kinderkoffer + rugzak, kindertrolley van kunststof, kinderkoffer, kinderkofferset, handbagage, reiskoffer, harde koffer voor jongens en meisjes (roze eenhoorn, 12"+16")
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van 1.02 Beschermrooster voor vee, 60 cm, verchroomd
1.02 Beschermrooster voor vee, 60 cm, verchroomd
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van COIL Loopwagen 4-in-1, leerspeelgoed, muziekspeelgoed, loopwagen voor kinderen, loopwagen met licht en muziek, loopfiets, speeltafel, in hoogte verstelbaar, geschikt vanaf 12 maanden, roze
COIL Loopwagen 4-in-1, leerspeelgoed, muziekspeelgoed, loopwagen voor kinderen, loopwagen met licht en muziek, loopfiets, speeltafel, in hoogte verstelbaar, geschikt vanaf 12 maanden, roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Momi Lammis baby speeltje/speelmat
Momi Lammis baby speeltje/speelmat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van xlyne SIONA2, 3,3 cm (1,3 inch), AMOLED-display
xlyne SIONA2, 3,3 cm (1,3 inch), AMOLED-display
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 208,92
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l