Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 400 - 5g

€ 4,49

€ 3,90-13%

€ 780,00 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
Claresa Soak Off UV/LED gelnagellak, 6,5 gram
€ 568,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA hybride nagellak, kleur BLUE 702, 5g
CLARESA hybride nagellak, kleur BLUE 702, 5g
€ 898,00/1l
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak NUDE - 102, 5g
CLARESA Hybride Nagellak NUDE - 102, 5g
€ 910,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
CLARESA Hybride nagellak met volle glitter, 5 - 5g
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 542 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 542 - 5g
€ 844,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,22
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
€ 1.773,61/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak BLAU 716 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak BLAU 716 - 5g
€ 898,00/1l
€ 10,52
-57%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
Claresa Hybrid Nagellak, Kleur: IJskrem 3-5g
€ 910,00/1l
€ 10,58
-56%
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
Silcare, hybride nagellak, kleur 164, 4,5g
€ 1.177,78/1l
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
CLARESA Hybride Nagellak GLITTER 7 - 5g
€ 910,00/1l
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, kleur 01, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, kleur 01, 4,5g
€ 5,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
Silcare Hybrid nagellak, kleur 131 - 4,5g
€ 1.100,00/1l
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
Silcare Hybride nagellak 127, 4,5g
€ 499,00/1kg
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
€ 2.074,00/1l
€ 10,83
-4%
€ 10,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak, vol kleur, 3-5 gram
CLARESA Hybride Nagellak, vol kleur, 3-5 gram
€ 910,00/1l
€ 10,83
-57%
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak COZY RED - 5g
Claresa Hybrid Nagellak COZY RED - 5g
€ 898,00/1l
€ 10,58
-57%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare Flexy, hybride nagellak, 63, 4,5g
Silcare Flexy, hybride nagellak, 63, 4,5g
€ 3,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa Hybridnagellak FLUO 5, 5g
Claresa Hybridnagellak FLUO 5, 5g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 1 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CELEBRATION 1 - 5g
€ 898,00/1l
€ 4,49
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Claresa 400 Red Soak Off UV/LED Hybride Nagellak 5g (V)

Hybride nagellakken zijn een oplossing waar steeds meer vrouwen voor kiezen. Hun populariteit is vooral te danken aan hun uitzonderlijke duurzaamheid. Met een correct uitgevoerde hybride manicure kunt u tot 3 weken lang genieten van een mooie uitstraling van uw handen! Claresa hybride nagellakken bieden 300 kleuren in een elegante glazen fles. De zachte, romige textuur en de hoogwaardige kwast maken het mogelijk om een perfect resultaat te bereiken op uw nagels, zonder de nagelriemen te overspoelen. Dankzij de hoge pigmentatie van de lakken, zijn slechts 2 lagen nodig voor een perfect uitgevoerde manicure!


Kleur
Rood
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Acrylaatcopolymeer, butylacetaat, ethylacetaat, nitrocellulose, kamfer, benzofenon-1
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846077190
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143388

Kleur
Rood
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Acrylaatcopolymeer, butylacetaat, ethylacetaat, nitrocellulose, kamfer, benzofenon-1
Fabrikant
Claresa
EAN
5902846077190
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-143388
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak FRENCH TIME - 1,5 g
CLARESA Hybride nagellak FRENCH TIME - 1,5 g
€ 396,00/1l
€ 4,49
-55%
€ 1,98
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 105 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 105 - 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,89
-64%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur BRUIN 308 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur BRUIN 308 - 5g
€ 780,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 504 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 504 - 5g
€ 898,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybride Nagellak, kleur ROT 412 - 5g
Claresa Hybride Nagellak, kleur ROT 412 - 5g
€ 2.170,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 513 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur PINK 513 - 5g
€ 826,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,75
-13%
€ 4,13
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
€ 7,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak, kleur ROT 418 - 5g
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,58
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van CLARESA Hybride gelnagellak ROOD 420 - 5g
CLARESA Hybride gelnagellak ROOD 420 - 5g
€ 820,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 122 - 5g
€ 2.074,00/1l
€ 10,83
-4%
€ 10,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 601, 5 gram
CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 601, 5 gram
€ 898,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,85
-58%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Builder Gel Thixo - 50g - Melkachtig - Zelfegaliserend - Ideaal voor nagelverlengingen
Uitstekende kwaliteit. PROFESSIONEEL | Builder Gel Thixo - 50g - Melkachtig - Zelfegaliserend - Ideaal voor nagelverlengingen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 22,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
€ 820,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,71
-12%
€ 4,10
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van 168W Draadloze nageldrooglamp LED UV-lamp voor nagels, LCD-display, lichtuithardingsapparaat, uithardingstool voor nagels. Geschikt voor alle soorten gelnagellak, wit
168W Draadloze nageldrooglamp LED UV-lamp voor nagels, LCD-display, lichtuithardingsapparaat, uithardingstool voor nagels. Geschikt voor alle soorten gelnagellak, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,99
-7%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak CANDY 4 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak CANDY 4 - 5g
€ 910,00/1l
€ 4,55
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Schooltas voor meisjes, rugzak, schooltas, rugzak voor kinderen, dagrugzak, set van 3 stuks voor school en vrije tijd
Schooltas voor meisjes, rugzak, schooltas, rugzak voor kinderen, dagrugzak, set van 3 stuks voor school en vrije tijd
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 45,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 619, 5 gram
CLARESA Hybride nagellak, paars, nummer 619, 5 gram
€ 898,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,83
-58%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 107,80
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van INF Grote dubbelzijdige nagelstickers in 24 delen Transparant
INF Grote dubbelzijdige nagelstickers in 24 delen Transparant
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van YARDIN Opvouwbare badkuip voor volwassenen, ideaal voor op reis, met spa- en massagefunctie, en als badesauna. Geschikt voor kleine badkamers, afmetingen: 128 x 62 x 52 cm
YARDIN Opvouwbare badkuip voor volwassenen, ideaal voor op reis, met spa- en massagefunctie, en als badesauna. Geschikt voor kleine badkamers, afmetingen: 128 x 62 x 52 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 131,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 97,80
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van CLARESA Neon 1 Hybride Nagellak, 5 ml
CLARESA Neon 1 Hybride Nagellak, 5 ml
€ 898,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Claresa Hybrid nagellak, Galaxy Black, 5g
Claresa Hybrid nagellak, Galaxy Black, 5g
€ 780,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,49
-13%
€ 3,90
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Boland 52874, Kostuum, Kinder, Dames, Dieren, Eenhoorn, Meerdere kleuren
Boland 52874, Kostuum, Kinder, Dames, Dieren, Eenhoorn, Meerdere kleuren
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Feestwinkel-Party-Festival-Store
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak NUDE 110 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak NUDE 110 - 5g
€ 898,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,66
-57%
€ 4,49
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Claresa Soak Off UV/LED - Dusty Rose, hybride nagellak, 5g
Claresa Soak Off UV/LED - Dusty Rose, hybride nagellak, 5g
€ 780,00/1l
€ 10,58
-63%
€ 3,90
Verkoper: AllYour

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 26 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super klantenservice en geweldige producten!
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lak
Beoordeeld op 15 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l