Aantal stuks:

1

Smartshaker Revive, 750 ml

€ 38,15

€ 11,98-68%

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Shakebekers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Smartshake Original2Go One (800 ml), legergroen - Fitnessaccessoires - Doseerders & Mixers
Smartshake Original2Go One (800 ml), legergroen - Fitnessaccessoires - Doseerders & Mixers
€ 9,81
-8%
€ 8,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,38
-70%
€ 10,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NAIPO Oyeet Shaker, 700 ml, grijs
NAIPO Oyeet Shaker, 700 ml, grijs
€ 34,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Smartshake Bohtal geïsoleerde sportfles, zwart, 900 ml
Smartshake Bohtal geïsoleerde sportfles, zwart, 900 ml
€ 24,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shieldmixer HERO Pro
Shieldmixer HERO Pro
€ 15,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Applied ABE Shaker, 700 ml, zwart
Applied ABE Shaker, 700 ml, zwart
€ 9,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shieldmixer DEFENDER schudapparaat
Shieldmixer DEFENDER schudapparaat
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van GymBeam - Shaker, 750 ml
GymBeam - Shaker, 750 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Shaker, geel, 600 ml
Shaker, geel, 600 ml
€ 5,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GymBeam - Zwarte shaker, 700 ml
GymBeam - Zwarte shaker, 700 ml
€ 21,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Šejker van Scitec Nutrition - wit - 700 ml
Šejker van Scitec Nutrition - wit - 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,85
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Shaker, rood, 600 ml
Shaker, rood, 600 ml
€ 5,41
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Applied Shaker, blauw-wit, 700 ml
Applied Shaker, blauw-wit, 700 ml
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Groene shaker, 700 ml
GymBeam - Groene shaker, 700 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een nieuwe ster is geboren! De Smartshake Revive Shaker is de volgende generatie waterflessen, die dankzij het zachte handvat gemakkelijk te dragen en vast te houden zijn. Het schokabsorberende rubber zorgt voor een lange levensduur van de shaker, terwijl de lekvrije dop een apart gebruik mogelijk maakt. Het mengrooster klikt in de dop en blijft veilig in de hand - geen rammelen of losse onderdelen die gemakkelijk verloren kunnen gaan.

Productdetails:

  • Lange levensduur
  • Stapelbare beker
  • Geen klontjes
  • Schokabsorberend rubber
  • Niet-giftig kunststof, vrij van BPA en DEHP
  • Geschikt voor de vaatwasser en magnetron
  • Inhoud: 750 ml
Volume
750 ml
Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart
Fabrikant
Smartshake
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Heren
Gewicht
0.21 kg
EAN
7350057184691
MPN (Manufacturer Part Number)
13075001

Volume
750 ml
Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart
Fabrikant
Smartshake
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Heren
Gewicht
0.21 kg
EAN
7350057184691
MPN (Manufacturer Part Number)
13075001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
ESN Smartshake roestvrijstalen shaker, 700 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
-8%
€ 13,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
Best Body Nutrition 1000337, 700 ml, geschikt voor fitness, kleur: zwart en wit, met schroefdeksel, gemaakt in Duitsland
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 390,91
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Smartshaker Revive, 750 ml
Smartshaker Revive, 750 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van ESN Shaker, 600 ml
ESN Shaker, 600 ml
€ 27,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,93
-10%
€ 3,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Afvalcontainer voor recycling, 52 liter, Curver
Afvalcontainer voor recycling, 52 liter, Curver
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 95,33
-30%
€ 65,95
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van AIORBER L-vormig bureau, 140x140x85 cm, omkeerbaar hoekbureau met stopcontact en LED-strip, gaming bureau, zwart
AIORBER L-vormig bureau, 140x140x85 cm, omkeerbaar hoekbureau met stopcontact en LED-strip, gaming bureau, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 139,99
€30 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Scitec Nutrition Shaker 500 + 120 ml, zwart
Scitec Nutrition Shaker 500 + 120 ml, zwart
€ 5,58
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wessper B4 Tritan drinkfles 1 liter met Actitex™ filter – grijs
Wessper B4 Tritan drinkfles 1 liter met Actitex™ filter – grijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,28
-10%
€ 15,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
€ 959,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 95,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Applied Shaker, blauw-wit, 700 ml
Applied Shaker, blauw-wit, 700 ml
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
€ 116,23/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 200x290 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 200x290 cm
€ 14,14/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van 1x 100% verduisterende thermische gordijnen, beige, lichtdicht. Verduisteringsgordijn met oogjes, effen, 132 x 160 cm
1x 100% verduisterende thermische gordijnen, beige, lichtdicht. Verduisteringsgordijn met oogjes, effen, 132 x 160 cm
€ 16,27/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 26,03
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van SYSTEMA zwarte afvalbak voor recycling met deksel, model NKS12-S411
SYSTEMA zwarte afvalbak voor recycling met deksel, model NKS12-S411
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 14,63
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van BigDean bestekhouder van kunststof in zwart – uitschuifbare bestekdoos voor laden – ladeorganizer voor eenvoudige opbergmogelijkheden
BigDean bestekhouder van kunststof in zwart – uitschuifbare bestekdoos voor laden – ladeorganizer voor eenvoudige opbergmogelijkheden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,63
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Schoenenrek Excellent Houseware, kunststof/metaal, 50x19x65 cm, zwart
Schoenenrek Excellent Houseware, kunststof/metaal, 50x19x65 cm, zwart
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 10,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ALPINA Raclette-grill Gourmet, geschikt voor 8 personen
ALPINA Raclette-grill Gourmet, geschikt voor 8 personen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 83,26
-65%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Hailo Duo 3416. Vuilnisbak, roestvrij staal. - Prullenbak
Hailo Duo 3416. Vuilnisbak, roestvrij staal. - Prullenbak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 111,18
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van 2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
€ 116,23/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Xiaomi Redmi A5 4G, dual SIM, 3GB RAM, 64GB opslag, blauw
Xiaomi Redmi A5 4G, dual SIM, 3GB RAM, 64GB opslag, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 169,76
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NBB Babypop
NBB Babypop
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,74
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Heinner HWM-BI814IVA inbouw wasmachine, 8 kg, stoomprogramma, 1400 toeren/minuut, , wit
Heinner HWM-BI814IVA inbouw wasmachine, 8 kg, stoomprogramma, 1400 toeren/minuut, , wit
€ 424,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
Smartshake ShakeSphere Original2Go ONE Shaker, 600 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
SmartShaker Reforce Steel - 900 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,47
Verkoper: NutraBestBG

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 2
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Shakerfles voor eiwitshakes, kunststof, sport, fitness, 400 ml, met mengbal, roze
Shakerfles voor eiwitshakes, kunststof, sport, fitness, 400 ml, met mengbal, roze
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Elektrische eiwitschudbeker, 24 oz, wit, USB-C, oplaadbaar, BPA-vrij
Elektrische eiwitschudbeker, 24 oz, wit, USB-C, oplaadbaar, BPA-vrij
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml, paars, met roestvrijstalen mengbol
Proteïneshaker van 600 ml, paars, met roestvrijstalen mengbol
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker fles, 400 ml, lekvrij, BPA-vrij, met filter en maatstreep, oranje + groen, set van 2
Proteïneshaker fles, 400 ml, lekvrij, BPA-vrij, met filter en maatstreep, oranje + groen, set van 2
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS-shakerfles van 26 oz met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, oranje
RVS-shakerfles van 26 oz met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, oranje
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS-shakerfles van 750 ml met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, sportfles (zwart)
RVS-shakerfles van 750 ml met mengbol – eiwitshaker voor eiwitten en fitness, BPA-vrij, dubbelwandig, lekvrij, sportfles (zwart)
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker 500 ml, paars, met bolletje en opbergdoos
Proteïneshaker 500 ml, paars, met bolletje en opbergdoos
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
RVS eiwitshaker van 900 ml met maatverdeling, BPA-vrij, lekvrij en met mengbolletjes
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
ACWOO Proteïneshaker 500ml, met meetstreep voor eiwitten, BPA-vrij, zwart, paars
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker 600 ml, geschikt voor eiwitshakes en supplementen. Inclusief zeef en meetmaat. BPA-vrij
Proteïneshaker 600 ml, geschikt voor eiwitshakes en supplementen. Inclusief zeef en meetmaat. BPA-vrij
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS eiwitshaker, 500 ml, BPA-vrij, lekvrij, kleur: zwart, merk: Force
RVS eiwitshaker, 500 ml, BPA-vrij, lekvrij, kleur: zwart, merk: Force
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, lekvrij, geurneutraal, zwart en paars
Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, lekvrij, geurneutraal, zwart en paars
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
Proteïneshaker van 600 ml met meetstreep en mengbol, BPA-vrij, zwart en paars
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 500 ml met meetstreep, BPA-vrij, lekvrij, blauw + roze
Proteïneshaker van 500 ml met meetstreep, BPA-vrij, lekvrij, blauw + roze
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker set, 2 stuks, 700 ml, blauw/paars, met roerball van Tritan, AS en PP
Proteïneshaker set, 2 stuks, 700 ml, blauw/paars, met roerball van Tritan, AS en PP
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, zwart en wit
Proteïneshaker van 400 ml met meetstreep en roestvrijstalen mengbol, BPA-vrij, zwart en wit
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Proteïneshaker van 700 ml, roze, voor het maken van romige eiwitshakes
Proteïneshaker van 700 ml, roze, voor het maken van romige eiwitshakes
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Shakerfles voor eiwitpoeder, plastic waterfles voor training, 400 ml, met mengbol, lekvrij, paars
Shakerfles voor eiwitpoeder, plastic waterfles voor training, 400 ml, met mengbol, lekvrij, paars
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion