Jeanne Piaubert Nourilys Nutri Repair Gezichtsolie voor zeer droge huid, 30 ml

€ 54,06

€ 52,89-2%

€ 1.763,00 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Valmont LumiCream, huidverhelderende crème, 50 ml
Valmont LumiCream, huidverhelderende crème, 50 ml
€ 3.132,20/1l
€ 156,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Avène XeraCalm Nutrition, hydraterende balsem - voor zeer droge huid, 400 ml
Avène XeraCalm Nutrition, hydraterende balsem - voor zeer droge huid, 400 ml
€ 31.050,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioderma Atoderm 2-in-1 Olie voor de droge huid, 150 ml
Bioderma Atoderm 2-in-1 Olie voor de droge huid, 150 ml
€ 150,00/1l
€ 22,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van HiSkin, een zeer revitaliserend en verhelderend serum voor het gezicht, 40 ml
HiSkin, een zeer revitaliserend en verhelderend serum voor het gezicht, 40 ml
€ 286,40/1kg
€ 15,42
-7%
€ 14,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acneclear (Reinigingsgel) - Reinigingsgel voor de gevoelige huid, 200 ml
Acneclear (Reinigingsgel) - Reinigingsgel voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 45,76/1kg
€ 11,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revox B77, Skintreats Biotic, Regenererende balsem, voor het gezicht, 50 ml
Revox B77, Skintreats Biotic, Regenererende balsem, voor het gezicht, 50 ml
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gezichtscrème Stelatopia Mustela voor atopische huid (40 ml)
Gezichtscrème Stelatopia Mustela voor atopische huid (40 ml)
€ 347,75/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A-DERMA Dermalibour, herstellende CICA-crème, 15 ml. Crème
A-DERMA Dermalibour, herstellende CICA-crème, 15 ml. Crème
€ 996,00/1l
€ 14,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin DermoPure Serum voor Vette Huid, Drie Werkingen, 40 ml
Eucerin DermoPure Serum voor Vette Huid, Drie Werkingen, 40 ml
€ 656,50/1l
€ 26,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Topicrem CICA+ Kalmerende Crème, 40 ml
Topicrem CICA+ Kalmerende Crème, 40 ml
€ 459,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioliq 35+, Intensief herstellende nachtcrème, 50 ml
Bioliq 35+, Intensief herstellende nachtcrème, 50 ml
€ 186,67/1kg
€ 11,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lichaamsmelk Bioderma Abcderm Babysquam voor de behandeling van melkcrust (40 ml)
Lichaamsmelk Bioderma Abcderm Babysquam voor de behandeling van melkcrust (40 ml)
€ 298,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Floslek Hyaluron, nachtcrème, 50 ml
Floslek Hyaluron, nachtcrème, 50 ml
€ 307,80/1l
€ 16,32
-5%
€ 15,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HYALURON Herstellende vloeistof voor de huidbarrière, 120 ml
HYALURON Herstellende vloeistof voor de huidbarrière, 120 ml
€ 168,42/1l
€ 20,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Avène Cleanance Reinigingsgel 400ml
Avène Cleanance Reinigingsgel 400ml
€ 60,27/1l
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skeyndor Power Hyaluronic Intensieve Hydraterende Crème voor een droge tot zeer droge huid
Skeyndor Power Hyaluronic Intensieve Hydraterende Crème voor een droge tot zeer droge huid
€ 1.069,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,48
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Oilatum Formuła Med Crème, voor zeer droge huid, neigend tot eczeem en atopische dermatitis, 300 ml
Oilatum Formuła Med Crème, voor zeer droge huid, neigend tot eczeem en atopische dermatitis, 300 ml
€ 94,17/1l
€ 28,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van A-DERMA Dermalibour + Herstellende CICA-crème, 50 ml. Crème
A-DERMA Dermalibour + Herstellende CICA-crème, 50 ml. Crème
€ 19.690,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Murad, behandeling tegen onzuiverheden, 30 ml
Murad, behandeling tegen onzuiverheden, 30 ml
€ 544,75/1kg
€ 48,92
-10%
€ 43,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jeanne Piaubert Nourilys Nutri Repair gezichtsolie voor zeer droge huid, 30 ml
Gewicht
111 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Sesamum indicum (sesam)zaadolie / Sesamum indicum zaadolie, cyclopentasiloxaan, Oryza sativa (rijst)zemelolie / Oryza sativa zemelolie, cyclohexasiloxaan, Prunus amygdalus dulcis (zoete amandel)olie / Prunus amygdalus dulcis olie, Hordeum distichon (gerst)extract / Hordeum distichon extract, Persea gratissima (avocado)olie / Persea gratissima olie, octyldodecanol, parfum, bisabolol, Phellodendron amurense bastextract, Santalum album (sandelhout)extract / Santalum album extract, tocoferylacetaat, Butyrospermum parkii (shea)boter / Butyrospermum parkii boter, ethylhexyl methoxycinnamaat, Ribes nigrum (zwarte bes)zaadolie / Ribes nigrum zaadolie, Borago officinalis zaadolie, ethylhexyl salicylaat, BHT, butyl methoxydibenzoylmethaan, Linum usitatissimum (lijnzaad)olie / Linum usitatissimum olie, Elaeis guineensis (palm)olie / Elaeis guineensis olie, Helianthus annuus (zonnebloem)zaadolie onverzepbare bestanddelen / Helianthus annuus zaadolie onverzepbare bestanddelen, aminoethyl propanediol, Cardiospermum halicacabum bloem/blad/rankextract, Helianthus annuus (zonnebloem)zaadolie / Helianthus annuus zaadolie, tocoferol, Rosmarinus officinalis (rozemarijn) bladerenextract / Rosmarinus officinalis bladerenextract, alpha-isomethyl ionon.
Fabrikant
Big Buy Cooking
Doelgroepen
Unisex
EAN
3355998701192
MPN (Manufacturer Part Number)
800119

Gewicht
111 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Sesamum indicum (sesam)zaadolie / Sesamum indicum zaadolie, cyclopentasiloxaan, Oryza sativa (rijst)zemelolie / Oryza sativa zemelolie, cyclohexasiloxaan, Prunus amygdalus dulcis (zoete amandel)olie / Prunus amygdalus dulcis olie, Hordeum distichon (gerst)extract / Hordeum distichon extract, Persea gratissima (avocado)olie / Persea gratissima olie, octyldodecanol, parfum, bisabolol, Phellodendron amurense bastextract, Santalum album (sandelhout)extract / Santalum album extract, tocoferylacetaat, Butyrospermum parkii (shea)boter / Butyrospermum parkii boter, ethylhexyl methoxycinnamaat, Ribes nigrum (zwarte bes)zaadolie / Ribes nigrum zaadolie, Borago officinalis zaadolie, ethylhexyl salicylaat, BHT, butyl methoxydibenzoylmethaan, Linum usitatissimum (lijnzaad)olie / Linum usitatissimum olie, Elaeis guineensis (palm)olie / Elaeis guineensis olie, Helianthus annuus (zonnebloem)zaadolie onverzepbare bestanddelen / Helianthus annuus zaadolie onverzepbare bestanddelen, aminoethyl propanediol, Cardiospermum halicacabum bloem/blad/rankextract, Helianthus annuus (zonnebloem)zaadolie / Helianthus annuus zaadolie, tocoferol, Rosmarinus officinalis (rozemarijn) bladerenextract / Rosmarinus officinalis bladerenextract, alpha-isomethyl ionon.
Fabrikant
Big Buy Cooking
Doelgroepen
Unisex
EAN
3355998701192
MPN (Manufacturer Part Number)
800119
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hydraterende en matterende vloeistof Isopure van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende en matterende vloeistof Isopure van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 799,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Méthode Jeanne Piaubert 3355998701154, Balsem, voor vrouwen, voor elasticiteit, voedend, verzachtend, voor droge huid, 200 ml, tube
Méthode Jeanne Piaubert 3355998701154, Balsem, voor vrouwen, voor elasticiteit, voedend, verzachtend, voor droge huid, 200 ml, tube
€ 184,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Aromatique gezichtsreiniger Eau De Soin van Jeanne Piaubert (200 ml)
Aromatique gezichtsreiniger Eau De Soin van Jeanne Piaubert (200 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Divinskin (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Divinskin (15 ml)
€ 3.030,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtscrème L'Hydro Active 24H van Jeanne Piaubert (50 ml)
Gezichtscrème L'Hydro Active 24H van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 760,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtscrème Jeanne Piaubert (75 ml)
Gezichtscrème Jeanne Piaubert (75 ml)
€ 442,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,20
Verkoper: PerfumTraders
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l