12x Fischer pistoolschuim 1K PUP S 750, 750 ml

€ 83,95

€ 9,33 / 1l

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van 310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
€ 19,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ProfiPlus Montagefoam 1K, polyurethaan schuim, 500 ml
ProfiPlus Montagefoam 1K, polyurethaan schuim, 500 ml
€ 13,90/1l
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Pistoolschuim met geringe uitzetting, 750 ml
Pistoolschuim met geringe uitzetting, 750 ml
€ 23,87/1l
€ 17,90
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Acryldichtmiddel DA, 310 ml (grijs)
Acryldichtmiddel DA, 310 ml (grijs)
€ 35,06/1kg
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Rubson Brandwerend Expansieschuim - Spuitbus 500 ml - 2254254
Rubson Brandwerend Expansieschuim - Spuitbus 500 ml - 2254254
€ 80,05/1kg
€ 45,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ulith smeermiddel voor koppelsystemen, 500 ml tube
Ulith smeermiddel voor koppelsystemen, 500 ml tube
€ 278,74/1kg
€ 139,37
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Vlamwerend Pistoolschuim Pup B1 750Ml - Fc 568481
Vlamwerend Pistoolschuim Pup B1 750Ml - Fc 568481
€ 59,71/1l
€ 44,78
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van PU-schuim, spuitbus, 750 ml, Ceresit WhiteTeq T&S, weinig uitzettend
PU-schuim, spuitbus, 750 ml, Ceresit WhiteTeq T&S, weinig uitzettend
€ 15,47/1l
€ 11,60
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Smeerpasta voor rubberafdichtingen, 125 ml
Smeerpasta voor rubberafdichtingen, 125 ml
€ 125,20/1l
€ 16,65
-6%
€ 15,65
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van LOCTITE Afdichtingsmiddel voor afdichtingsvlakken 5910 - 100 ml
LOCTITE Afdichtingsmiddel voor afdichtingsvlakken 5910 - 100 ml
€ 145,67/1kg
€ 30,30
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Schaum PolyurethanFoam FP 404 brandwerend schuim - pistoolverpakking - 750 ml
Schaum PolyurethanFoam FP 404 brandwerend schuim - pistoolverpakking - 750 ml
€ 305,10/1kg
€ 30,51
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van FISCHER Scheurkit - wit - 300 ml - 96105
FISCHER Scheurkit - wit - 300 ml - 96105
€ 18,50/1l
€ 24,78
-77%
€ 5,55
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van CELL Afdichtingsmassa LG500 voor muurdoorvoeringen, 500 ml, artikelnummer 125199
CELL Afdichtingsmassa LG500 voor muurdoorvoeringen, 500 ml, artikelnummer 125199
€ 225,52/1l
€ 112,76
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van SIKA Sikaflex Plamuurlijm 522 voor caravans - Wit - 100 ml
SIKA Sikaflex Plamuurlijm 522 voor caravans - Wit - 100 ml
€ 334,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sikaflex-402 verbindingskit, betonkleur, 300 ml
Sikaflex-402 verbindingskit, betonkleur, 300 ml
€ 27,41/1l
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van RUBSON CF90 brandblusschuim - spuitbus, 600 ml - 161992
RUBSON CF90 brandblusschuim - spuitbus, 600 ml - 161992
€ 61,81/1kg
€ 44,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
€ 19,19/1l
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
€ 45,48/1l
€ 36,96
-61%
€ 14,10
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fischer Pistoolschuim 1K PUP S 750, 750ml

Productbeschrijving:

Het Fischer pistoolschuim Standard PUP S 750 is geschikt voor het vullen, isoleren en afdichten van raamkozijnen en het vullen van de aansluitvoegen van deurkozijnen. Dit pistoolschuim, met bewezen geluids- en warmte-isolatie en waterdichtheid, zet tijdens het uitharden slechts weinig uit. Dit voorkomt nabewerking en garandeert een eenvoudige en tijdbesparende toepassing voor professionals. Het beige PUP S 750 is voorzien van een verbeterd standaardventiel, dat de levensduur verlengt. Zonder beschermende handschoenen, alleen voor professioneel gebruik.
Voordelen:
  • De hoge geluidsisolatie van 61 dB voldoet aan de normen van moderne geluidsbescherming en vermindert geluidsoverlast.
  • De warmtebeschermingstest en de beproefde luchtdichtheid maken het mogelijk om de energiebesparingsvoorschriften (EnEV) na te leven en dragen effectief bij aan het verminderen van warmteverlies.
  • De externe test van de waterdichtheid, in combinatie met profielringen, voldoet aan de eisen voor een afdichtingsschuim.
  • De geringe uitzetting van het schuim tijdens het uitharden voorkomt nabewerking en garandeert een eenvoudige en tijdbesparende toepassing.
  • Het nieuwe anti-aanbak veiligheidsventiel garandeert een duurzame functionaliteit.

Veiligheidsinformatieblad

InformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Herzien door leverancier op16.09.2016

Transportgegevens

VN-nummer1950
Aanduiding van de stofDRUKGASVERPAKKINGEN, ontvlambaar
Gevarenlabel2.1
Transportcategorie2
Beoordelingsfactor3

Uitgebreide transportgegevens

TunnelcodeD
Beperkte hoeveelheid1 L
Verwachte hoeveelheidEQ0
Gevaarlijke goederen eenheid0 - Fijne blikverpakking
Typegoedgekeurde verpakkingdos

Arbeidsveiligheid en opslag

GHS-gevaarsaanwijzingen
EUH204
Bevat isocyanaten. Kan allergische reacties veroorzaken.
H222
Extreem ontvlambaar aerosol.
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H317
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
H319
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H332
Schadelijk bij inademing.
H334
Kan bij inademing allergie, astmasymptomen of ademhalingsmoeilijkheden veroorzaken.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
H351

fischer Pistoolschuim 1K PUP S 750 750ml

Productbeschrijving:

  • Gecertificeerde geluidsisolatie voor voegen.
  • Geschikt en getest als vulmiddel voor putten.
  • Test op luchtdichtheid.
  • Bouwmaterialenklasse B2.
  • Eenvoudige verwerking met een schuimspuitbus.
De fischer Pistolenschaum Standard PUP S 750 is geschikt voor het vullen, isoleren en afdichten van raamkozijnen en voor het vullen van de aansluitvoegen van deurkozijnen. De schuimspuitbus met gecertificeerde geluids- en warmte-isolatie en waterdrukbestendigheid, zet tijdens het uitharden nauwelijks uit. Dit voorkomt nabewerking en garandeert zo een eenvoudige en tijdbesparende toepassing voor professionals. De beige PUP S 750 is voorzien van een verbeterd standaardventiel, dat de levensduur verlengt. Zonder beschermende handschoenen, alleen voor professioneel gebruik.
Voordelen:
  • De hoge geluidsisolatie van 61 dB voldoet aan de normen van moderne geluidsbescherming en zorgt voor een vermindering van geluidsoverlast.
  • De warmtebeschermingstest en de gecertificeerde luchtdichtheid maken het mogelijk om de energiebesparingen volgens EnEV te realiseren en ondersteunen zo effectief de vermindering van warmteverlies.
  • De externe test van de waterdichtheid in combinatie met de profielringen voldoet aan de eisen voor een vulmiddel voor putten.
  • Het geringe uitzetten van het schuim tijdens het uitharden voorkomt nabewerking en garandeert zo een eenvoudige en tijdbesparende toepassing.
  • Het nieuwe anti-aanbak veiligheidsventiel garandeert een duurzame functionaliteit.

Instructies met betrekking tot de terugnameverplichting voor verpakkingsmateriaal

Op grond van de huidige verpakkingswet, artikel § 15, lid 1, alinea 1 van de VerpackG, zijn wij verplicht om de volgende soorten verpakkingsmateriaal van eindconsumenten kosteloos terug te nemen:

Bij levering van het product wordt geschikt verpakkingsmateriaal gebruikt, dat wij kosteloos terugnemen. Hierdoor wordt de terugvoer van het verpakkingsmateriaal in de recyclingkringloop gegarandeerd. Door consumenten te informeren over de mogelijkheden om verpakkingen terug te geven, streven we naar betere resultaten bij de terugwinning van verpakkingen en dragen we bij aan het bereiken van de Europese recyclingdoelstellingen zoals vastgelegd in EU-richtlijn 94/62/EG.

Als eindconsument kunt u het verpakkingsmateriaal afgeven op de plaats van levering of in de directe omgeving daarvan.

Indien het niet mogelijk is om verpakkingen van producten met schadelijke stoffen, evenals verkoop- en transportverpakkingen waarvoor, vanwege systeemcompatibiliteitsproblemen volgens § 7, lid 5, geen deelname aan een systeem mogelijk is, op de plaats van levering of in de directe omgeving daarvan op een milieuvriendelijke en gezondheidsverantwoorde manier terug te nemen, kan de terugname volgens § 15, lid 2 van de VerpackG ook plaatsvinden in een centrale inzamelpunt, mits dit zich op een voor u redelijke afstand van de plaats van levering bevindt en toegankelijk is tijdens de reguliere openingstijden van de leverancier.

  • Gecertificeerde geluidsisolatie voor voegen.
  • Geschikt en getest als bronnenmateriaal.
  • Test op luchtdichtheid.
  • Bouwmateriaal klasse B2.
  • Eenvoudige verwerking met een schuimpistool.
    • Transportverpakkingen, zoals pallets, grote verpakkingen, enz.,
    • Verkoop- en transportverpakkingen die na gebruik doorgaans niet als afval bij particuliere eindgebruikers ontstaan,
    • Verkoop- en transportverpakkingen waarvoor, vanwege systeemcompatibiliteitsproblemen volgens § 7, lid 5, geen deelname aan een systeem mogelijk is, en
    • Verpakkingen van producten met schadelijke stoffen, of
    • Herbruikbare verpakkingen.
Inhoud
9 l
Model
PUP S 750
Kleur
Beige
EAN
4042205333299
MPN (Manufacturer Part Number)
PUP S 750
Fabrikant

Inhoud
9 l
Model
PUP S 750
Kleur
Beige
EAN
4042205333299
MPN (Manufacturer Part Number)
PUP S 750
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WDVS-lijmfoam B1, 800 ml, geschikt voor NBS-pistool
WDVS-lijmfoam B1, 800 ml, geschikt voor NBS-pistool
€ 18,69/1l
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van BEKO Montagefoam inclusief vulslang, 280500  500 ml spuitbus
BEKO Montagefoam inclusief vulslang, 280500 500 ml spuitbus
€ 13,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VOREL 09173, Polyvinylchloride (PVC), Roestvrij staal, 1 stuk
VOREL 09173, Polyvinylchloride (PVC), Roestvrij staal, 1 stuk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,20
-29%
€ 10,05
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van BOSCH Professional 060197C100 BOSCH Professional GAS 12-25 PL nat-/droogzuiger, 1.200 W
BOSCH Professional 060197C100 BOSCH Professional GAS 12-25 PL nat-/droogzuiger, 1.200 W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 199,07
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van PremiumX 100 meter EIB KNX buskabel, type J-Y(ST)Yh, 2x2x0,8, Eca, groene datakabel
PremiumX 100 meter EIB KNX buskabel, type J-Y(ST)Yh, 2x2x0,8, Eca, groene datakabel
€ 1,29/1m
€ 128,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 147,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
€ 1,11/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 187,95
Verkoper: Profhome
Productafbeelding van Gas- en benzinegenerator, stroomgenerator 2800 LPG, stroomaggregaat met elektrische start, model 06290
Gas- en benzinegenerator, stroomgenerator 2800 LPG, stroomaggregaat met elektrische start, model 06290
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 459,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
Makita DDF 482 RFJ accuboormachine 18 V 62 Nm + 2x accu 3.0 Ah + lader + Makpac
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 234,02
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Kernbohrgerätkernbohrmaschine55825Kernbohrer3650Wboorkrone205Mm
Kernbohrgerätkernbohrmaschine55825Kernbohrer3650Wboorkrone205Mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 329,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Makita DTW190Z power wrench 1/2" 2300 RPM 190 N⋅m Black. Blue 18 V
Makita DTW190Z power wrench 1/2" 2300 RPM 190 N⋅m Black. Blue 18 V
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 90,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bahco BH13000
Bahco BH13000
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 567,34
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Klein steigeringssysteem Krause Corda 916174
Klein steigeringssysteem Krause Corda 916174
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 307,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Chilirose mini-bikini, model CR4381, wit
Chilirose mini-bikini, model CR4381, wit
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 140,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Hamann strooizout 861301, 10 kg
Hamann strooizout 861301, 10 kg
€ 9,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 93,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Origineel Orac Decor FDP500 DecoFix Pro 310 ml extra sterke montagelijm
Origineel Orac Decor FDP500 DecoFix Pro 310 ml extra sterke montagelijm
€ 21,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,70
Verkoper: Profhome
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Trendteam wastafelonderkast Devon, wit, melamine/wit hoogglans, diepgetrokken, 81 x 59 x 47 cm
Trendteam wastafelonderkast Devon, wit, melamine/wit hoogglans, diepgetrokken, 81 x 59 x 47 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 379,96
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van SONNI Douchecabine, hoekinstap, 90x90 cm, hoekdouche met schuifdeur, 195 cm hoog, dubbele douchedeur, veiligheidsglas
SONNI Douchecabine, hoekinstap, 90x90 cm, hoekdouche met schuifdeur, 195 cm hoog, dubbele douchedeur, veiligheidsglas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 396,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Houding voor balkoninstallatie, zonnepaneelhouder, 114 cm voor plat dak, vrijstaand, montageframe voor zonnemodules, 45 inch, verstelbaar PV-module, hoek 0-90 graden
Houding voor balkoninstallatie, zonnepaneelhouder, 114 cm voor plat dak, vrijstaand, montageframe voor zonnemodules, 45 inch, verstelbaar PV-module, hoek 0-90 graden
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Makita BL 1850 B Li-ion-accu 18 V 5,0 Ah LXT (197280-8) met LED-indicator
Makita BL 1850 B Li-ion-accu 18 V 5,0 Ah LXT (197280-8) met LED-indicator
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 90,61
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Scheppach dieselgenerator SG5200D | Elektrische start | 7,7 pk | 5000 W | 2x 230V, 1x 400V | 16 liter tank | AVR-systeem | Generator inclusief transportwielen
Scheppach dieselgenerator SG5200D | Elektrische start | 7,7 pk | 5000 W | 2x 230V, 1x 400V | 16 liter tank | AVR-systeem | Generator inclusief transportwielen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2.629,95
-€ 131,50
€ 2.498,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fischer 1K-Pistoolschuim, 750 ml (opbrengst: 45 liter)
Fischer 1K-Pistoolschuim, 750 ml (opbrengst: 45 liter)
€ 37,09
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 254,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,42
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 9 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Weer te duur 70 euro
Beoordeeld op 14 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 november 2023 op
Geverifieerde aankoop