Set van 4 schoendeo geurbolletjes, geur neutralisator, schoendeodorant, schoondesinfectiemiddel, lavendel, citroen, schoenverzorging, sportschoenen, reiniger

€ 12,99

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Overige schoenenaccessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Suede Borstel + Suede Gum Voor Schoenen - Suede Schoenverzorging -  Schoenborstel / Veger
Suede Borstel + Suede Gum Voor Schoenen - Suede Schoenverzorging - Schoenborstel / Veger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van INF Hakbeschermers / Inlegzolen - 2 paar
INF Hakbeschermers / Inlegzolen - 2 paar
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Hielbescherming / reparatiepleisters voor schoenreparatie 4 stuks Beige
INF Hielbescherming / reparatiepleisters voor schoenreparatie 4 stuks Beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Hakbeschermers / Schoenreparatiepleisters - 2 maten, 10 paar Wit
INF Hakbeschermers / Schoenreparatiepleisters - 2 maten, 10 paar Wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Schoenverzorging tegen onaangename geuren
Schoenverzorging tegen onaangename geuren
€ 12,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Schoenen reinigen met borstels
Schoenen reinigen met borstels
€ 32,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Schoonmaakdoekjes voor schoenen | 40 stuks | Reiniger voor schoenen, laarzen en sandalen
Schoonmaakdoekjes voor schoenen | 40 stuks | Reiniger voor schoenen, laarzen en sandalen
€ 27,90
-6%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bama Sneaker Fresh schoenverfrisser - 100 ml
Bama Sneaker Fresh schoenverfrisser - 100 ml
€ 6,95
-5%
€ 6,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schoendeodorant, 150 ml
Schoendeodorant, 150 ml
€ 8,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Famanu schoendeodorant met actieve kool - Natuurlijke schoendroger voor onaangename geuren - Set van 4
Famanu schoendeodorant met actieve kool - Natuurlijke schoendroger voor onaangename geuren - Set van 4
€ 90,59
-€ 2,70
€ 87,89
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Schoenreiniger Sport, geurverwijderaar voor schoenen, 100g poeder
Schoenreiniger Sport, geurverwijderaar voor schoenen, 100g poeder
€ 41,32
-22%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Set van 2 herbruikbare geurballen – Schoenspray – Houdt schoenen en sporttassen fris en geurvrij – Wit
Set van 2 herbruikbare geurballen – Schoenspray – Houdt schoenen en sporttassen fris en geurvrij – Wit
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van 2 stuks schoenrekken, schoenvormers, schoenverbreeders, schoenstamvormers, 40 cm
2 stuks schoenrekken, schoenvormers, schoenverbreeders, schoenstamvormers, 40 cm
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Set van 8 schoenverfrissers, luchtverfrissers met bamboe-actieve koolstof, luchtzuiverders, geurneutralisatoren, geschikt voor schoenen, kledingkast en auto
Set van 8 schoenverfrissers, luchtverfrissers met bamboe-actieve koolstof, luchtzuiverders, geurneutralisatoren, geschikt voor schoenen, kledingkast en auto
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Luchtverfrisser, schoenendecorant: Bama Shoe Deo - 100 ml
Luchtverfrisser, schoenendecorant: Bama Shoe Deo - 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Impregnatiecoating Coccine voor leer, in spuitbus DA0265
Impregnatiecoating Coccine voor leer, in spuitbus DA0265
€ 22,87
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van INF Hielreparatiepatches voor sneakers - 3 sets (12 stuks)
INF Hielreparatiepatches voor sneakers - 3 sets (12 stuks)
€ 10,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Tarrago schoenreiniger - staalgrijs
Tarrago schoenreiniger - staalgrijs
€ 4,75
Verkoper: Rejnok
Productafbeelding van Schoenenborstel - 3-in-1
Schoenenborstel - 3-in-1
€ 13,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Aromaverspreider Bergamot & Winterbloem, 200 ml
Aromaverspreider Bergamot & Winterbloem, 200 ml
€ 31,02
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze geurballen zorgen voor een aangenaam schoenklimaat en verwijderen niet alleen snel en langdurig onaangename geuren in de schoen, maar voorkomen ook voetengeur. Het schoenspray zorgt voor een frisse geur in schoenen en laarzen en bevordert een gezonde voetverzorging.

Om de geurballen klaar te maken voor gebruik, worden de ballen losgedraaid en moeten vervolgens op de gewenste plek worden geplaatst om daar hun werking te hebben.

  • 8 geurballen voor schoenen
  • Ideaal voor een betere schoen- en voetengeur
  • Schoenspray geuren: Lavendel & Citroen
  • Bevat: Linalool, D-Limonene, Coumarine, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol
  • Niet in de ogen, op de huid of op de kleding terecht laten komen
  • Buiten het bereik van kinderen houden
Fabrikant
HAC24
EAN
4260561184236
MPN (Manufacturer Part Number)
156854956

Fabrikant
HAC24
EAN
4260561184236
MPN (Manufacturer Part Number)
156854956
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Scholl Fresh Step schoenspray, 150 ml
Scholl Fresh Step schoenspray, 150 ml
€ 74,87/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
Hamann Mercatus Einkehrsand, basalt, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LED-achtergrondverlichting voor televisies, USB-lichtstrip, RGB, 2 meter
LED-achtergrondverlichting voor televisies, USB-lichtstrip, RGB, 2 meter
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 33,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van 2-delige set schoenendecant met geurbolletjes | Schoendecant, schoonmaakmiddel, lavendel, citroen | Schoenenverzorging, reiniger voor sportschoenen
2-delige set schoenendecant met geurbolletjes | Schoendecant, schoonmaakmiddel, lavendel, citroen | Schoenenverzorging, reiniger voor sportschoenen
€ 88,78/1l
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Meditrade® 80-901 Meditrade® medisch mondmasker Suavel® Protec, conform DIN EN 14683:2019, type II, 50 stuks.
Meditrade® 80-901 Meditrade® medisch mondmasker Suavel® Protec, conform DIN EN 14683:2019, type II, 50 stuks.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calvin Klein heren boxershorts, slipshorts, hoogwaardige katoenen onderbroeken
Calvin Klein heren boxershorts, slipshorts, hoogwaardige katoenen onderbroeken
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 50,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Star Trading 3-delige wandlamp, buitenverlichting, bruin, IP44, voor gevelmontage, met schemersensor, 3 lampen
Star Trading 3-delige wandlamp, buitenverlichting, bruin, IP44, voor gevelmontage, met schemersensor, 3 lampen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 23,70
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
Tochtstrip voor deuren | Rubberen tochtstrip voor deuren | Tochtstrip voor de onderkant van de deur | Deurisolatie | Tochtstopper voor deuren | Deurafdichting
€ 13,57/1m
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Lattafa Give Me Gourmand Berry On Top Eau de Parfum Unisex 75 ml
Lattafa Give Me Gourmand Berry On Top Eau de Parfum Unisex 75 ml
€ 325,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,00
-6%
€ 24,41
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 211,18
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Joyroom - JR-QP193 - Powerbank
Joyroom - JR-QP193 - Powerbank
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 37,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Oral-B 415022 Oral-B iO Series 4 Matt Black + Etui
Oral-B 415022 Oral-B iO Series 4 Matt Black + Etui
€ 136,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 109,54
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
€ 390,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Magnetische zonnekap voor auto, beschermt tegen ijs en zon, afmetingen 162 x 96 cm
Magnetische zonnekap voor auto, beschermt tegen ijs en zon, afmetingen 162 x 96 cm
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 3,97
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Wandsticker, muurstickers, decoratieve wandstickers, woonkamer, "Leef, Lach, Wees Gelukkig", zelf te bevestigen, wanddecoratie
Wandsticker, muurstickers, decoratieve wandstickers, woonkamer, "Leef, Lach, Wees Gelukkig", zelf te bevestigen, wanddecoratie
€ 4.996,00/1m²
€ 12,49
Verkoper: Koenig-Design
Productafbeelding van CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Keukenaccessoires, 12-delig, antiaanbakset. Siliconen keukengereedschap, kookgerei sets
Keukenaccessoires, 12-delig, antiaanbakset. Siliconen keukengereedschap, kookgerei sets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 36,68
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Luxe zonnescherm met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinpaviljoen - antraciet
Luxe zonnescherm met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinpaviljoen - antraciet
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 985
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Mepal Voorraadpotten Set Modula Wit 7-delig
Mepal Voorraadpotten Set Modula Wit 7-delig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 80,85
-56%
€ 34,79
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 19,99
Verkoper: Buymax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Premium Overschoenen | Maat 37-42 | Rood | Antislip | Duurzaam | Schoenovertrekken | Schoenhoesjes | Scovvii
Premium Overschoenen | Maat 37-42 | Rood | Antislip | Duurzaam | Schoenovertrekken | Schoenhoesjes | Scovvii
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van 200 stuks - Sterke 40MU - overschoenen - wegwerp - waterdicht - antislip - schoenhoesjes - schoenovertrekken, AI-gegenereerde afbeelding
200 stuks - Sterke 40MU - overschoenen - wegwerp - waterdicht - antislip - schoenhoesjes - schoenovertrekken
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Professionele Overschoenen - Maat 37-42 - Zwart - Herbruikbaar - Duurzaam - Antislip - Schoenhoesjes - Schoenovertrekken
Scovvii Professionele Overschoenen - Maat 37-42 - Zwart - Herbruikbaar - Duurzaam - Antislip - Schoenhoesjes - Schoenovertrekken
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van INF Zelfklevende reparatiepatch kunstleer 30x25 cm zwart
INF Zelfklevende reparatiepatch kunstleer 30x25 cm zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF 5-delige lederen reparatietape, zelfklevende lederen reparatiepatch Donker bruin
INF 5-delige lederen reparatietape, zelfklevende lederen reparatiepatch Donker bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF 5-delige lederen reparatietape, zelfklevende lederen reparatiepatch Grijs
INF 5-delige lederen reparatietape, zelfklevende lederen reparatiepatch Grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 37-42 | Blauw | Sterk | Waterafstotend | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 37-42 | Blauw | Sterk | Waterafstotend | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Advance Overschoenen | Extra sterk | Maat 42-47 | blauw | Antislip | Waterafstotend | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii Advance Overschoenen | Extra sterk | Maat 42-47 | blauw | Antislip | Waterafstotend | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 37-42 | Blauw | Sterk | Waterafstotend | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 37-42 | Blauw | Sterk | Waterafstotend | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii | Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 42-47 | Blauw | Sterk | Antislip | Waterafstotend | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii | Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 42-47 | Blauw | Sterk | Antislip | Waterafstotend | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 42-47 | Grijs | Sterk | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii Advance Overschoenen | Extra Sterk | Maat 42-47 | Grijs | Sterk | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van INF 18 stuks strijkbare reparatiepatches voor kleding Veelkleurig
INF 18 stuks strijkbare reparatiepatches voor kleding Veelkleurig
€ 16,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van ROCKBROS Thermische been- en schoenovertrekkers, winddichte motorbeschermers voor knieën (1 paar beenovertrekkers + 1 paar schoenovertrekkers), geschikt voor outdoor gebruik, maat 2XL/3XL
ROCKBROS Thermische been- en schoenovertrekkers, winddichte motorbeschermers voor knieën (1 paar beenovertrekkers + 1 paar schoenovertrekkers), geschikt voor outdoor gebruik, maat 2XL/3XL
€ 40,99
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Scovvii Kids overschoenen | 4 paar | Wasbaar en herbruikbaar | schoenovertrekken voor kinderen
Scovvii Kids overschoenen | 4 paar | Wasbaar en herbruikbaar | schoenovertrekken voor kinderen
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Premium Overschoenen | Maat 42-47 | Zwart | Sterk | Herbruikbaar | Antislip
Scovvii Premium Overschoenen | Maat 42-47 | Zwart | Sterk | Herbruikbaar | Antislip
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Premium Overschoenen | Zwart | Maat 40-45 | Wasbaar | Antislip | Sterk | Schoenovertrekken | Herbruikbaar | Duurzaam
Scovvii Premium Overschoenen | Zwart | Maat 40-45 | Wasbaar | Antislip | Sterk | Schoenovertrekken | Herbruikbaar | Duurzaam
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van INF Zelfklevende waterdichte reparatiepatches voor kleding zwart
INF Zelfklevende waterdichte reparatiepatches voor kleding zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 12,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Scovvii Prem. Overschoenen | Maat 40-45 | Marineblauw | Antislip | Sterk | Wasbaar
Scovvii Prem. Overschoenen | Maat 40-45 | Marineblauw | Antislip | Sterk | Wasbaar
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van Scovvii Premium Overschoenen | Maat 42-47 | MarineBlauw | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
Scovvii Premium Overschoenen | Maat 42-47 | MarineBlauw | Antislip | Wasbaar | Duurzaam | Schoenhoesjes | Schoenovertrekken
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Scovvii
Productafbeelding van INF Reparatiepatches voor kleding Donker grijs
INF Reparatiepatches voor kleding Donker grijs
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop