5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml€ 2.325,60/1l
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Damesparfum World Kenzo, Eau de Parfum, 50 ml€ 1.376,20/1l
€ 68,81
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Annayake HIM Eau de Toilette, 100 ml€ 571,20/1l
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Givenchy Pour Homme Eau de Toilette Spray€ 468,20/1l
€ 46,82
Verkoper: PerfumTraders

Carven Dans Ma Bulle Eau de Toilette Spray - 50 ml
€ 1.332,60/1l
€ 66,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Carven Dans Ma Bulle Eau de Toilette, 30 ml
€ 1.615,00/1l
€ 48,45
Verkoper: somnia24

Dans Ma Bulle De Musc Edt Vapo Carven, 100 ml
€ 810,50/1l
€ 90,30
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,05
Verkoper: somnia24

Carven Dans Ma Bulle Eau de Parfum, spray, 30 ml
€ 1.506,00/1l
€ 50,08
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dans Ma Bulle De Fleurs EDT Vapo Carven, 50 ml
€ 1.322,60/1l
€ 66,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Carven L'Eau de Toilette, eau de toilette, 50 ml, sprayflacon
€ 1.133,80/1l
€ 56,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Red Door Eau de Toilette, sprayflacon, 30 ml
€ 1.081,33/1l
€ 32,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Red Door Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 253,30/1l
€ 25,33
Verkoper: ParfumGroup

Red Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 351,90/1l
€ 35,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Kenzo L'eau 2 Homme EDT, eau de toilette spray, 100 ml
€ 165,00
-€ 87,97Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 77,03
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Kenzo Flower In The Air Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 102,00
-€ 3,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.306,00/1l
€ 39,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique L'Insoumis Ma Force, eau de toilette, 100 ml
€ 300,20/1l
€ 30,02
Verkoper: ParfumGroup

Armand Basi In Red, 50 ml eau de toilette
€ 600,40/1l
€ 30,02
Verkoper: somnia24

Cuba Red - Eau de Toilette Spray, 35 ml
€ 330,29/1l
€ 11,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Flower By Kenzo Eau De Toilette (50 ml)
€ 878,00/1l
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Dans Ma Bulle Eau de Toilette van Carven is een delicate en luchtige bloemig-fruitige eau de toilette voor vrouwen, die in 2019 op de markt kwam als een lichtere en frissere versie van het originele parfum. Deze variant behoudt het speelse en vrouwelijke karakter van de Dans Ma Bulle-collectie, maar voegt er nog meer lichtheid, zuiverheid en natuurlijke elegantie aan toe – ideaal voor dagelijks gebruik. De geur opent met een verfrissende trio van zoete lychee, sappige peer en citrusachtige mandarijn. Deze combinatie is optimistisch en jeugdig, en doet denken aan een lichte, vrolijke lenteochtend. De fruitige tonen vallen direct op door hun zachtheid en natuurlijke charme. In het hart van de compositie ontvouwt zich een romantisch bloemenhart. De pioenroos brengt een zachte, fluweelzachte roze tint, de heliotroop voegt een poederachtige zoetheid en een lichte vanille-ondertoon toe, terwijl de gekaramelliseerde amandelen een vleugje gourmand-speelsheid toevoegen. Het hart is in balans, vrouwelijk en delicaat – als een bloem in de zon. De basis sluit de geur af in een zachte, fluweelzachte toon. Schoon muskus, elegante lelie en romige sandelhout creëren een gladde, poederachtige afdronk die natuurlijk en intiem aanvoelt, als een tweede huid. De geur legt zich prachtig op de huid en laat een subtiele, maar onmiskenbare spoor achter. Dans Ma Bulle Eau de Toilette is de perfecte keuze voor vrouwen die op zoek zijn naar een licht, vrouwelijk en elegant parfum voor dagelijks gebruik. Het is als een geurige aanraking van zachtheid – onopvallend, maar betoverend, licht, maar met persoonlijkheid. Een uitstekende keuze voor op het werk, op school of voor een wandeling in de zon.
- Model
- Dans Ma Bulle Eau de Toilette
- Gewicht
- 0.436 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, CITRONELLOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARINE, BENZYLALCOHOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, PROPYLEENGLYCOLE, CI 19140 (GEEL 5), CI 42090 (BLAUW 1).
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 3355991224001
- Model
- Dans Ma Bulle Eau de Toilette
- Gewicht
- 0.436 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, CITRONELLOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARINE, BENZYLALCOHOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, PROPYLEENGLYCOLE, CI 19140 (GEEL 5), CI 42090 (BLAUW 1).
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 3355991224001
Gaat ook goed samen met

Carven Dans Ma Bulle Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 1.207,00/1l
€ 65,19
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Carven Dans Ma Bulle Eau de Toilette Spray - 50 ml
€ 1.332,60/1l
€ 66,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Carven Dans Ma Bulle Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 802,50/1l
€ 80,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Givenchy Very Irrésistible, parfum voor dames, 75 ml, niet navulbaar, geurnoten: steranijs, roos, patchouli
€ 1.230,40/1l
€ 92,28
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma

Nina Ricci Ricci Ricci Eau de Parfum 50 ml
€ 810,40/1l
€ 40,52
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie

Carven Dans Ma Bulle Eau de Toilette, 30 ml
€ 1.615,00/1l
€ 48,45
Verkoper: somnia24

Carner Barcelona Tardes Eau de Parfum Spray
€ 2.166,40/1l
€ 108,32
Verkoper: somnia24

Histoires de Parfums 7753 Unexpected Mona Eau de Parfum, 60 ml (unisex)
€ 1.319,83/1l
€ 79,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 1.181,00/1l
€ 70,35
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 59,05
Verkoper: ParfumGroup

Parfums Berdoues, Somei Yoshino, eau de parfum, uniseks, 100 ml
€ 505,30/1l
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ahmed Al Maghribi Green Pearl Eau de Parfum, 80 ml, uniseks
€ 455,13/1l
€ 36,41
Verkoper: somnia24

Armaf Magnificent Jardin Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 338,10/1l
€ 33,81
Verkoper: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Jean Paul Gaultier Le Male Pride Edition 2024 Eau de Toilette, 125 ml (voor heren)
€ 615,36/1l
€ 76,92
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir, geurversterker, eau de parfum, uniseks, 100 ml
€ 1.057,20/1l
€ 105,72
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Dolce & Gabbana Pour Femme EDP 100 ml W
€ 969,30/1l
€ 96,93
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 1.485,60/1l
€ 74,28
Verkoper: Denpoli-Venda

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Eau de Parfum Spray
€ 730,53/1l
€ 54,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Carven Dans Ma Bulle Eau de Parfum, spray, 30 ml
€ 1.506,00/1l
€ 50,08
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Bottega Veneta Illusione Bois Nu Eau de Toilette, 50 ml (voor heren)
€ 1.000,40/1l
€ 50,02
Verkoper: PerfumTraders

M.Micallef Ananda Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 1.618,90/1l
€ 161,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Prada La Femme, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, ETHYLHEXYL...
€ 1.153,80/1l
€ 115,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 6 mei 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.cz. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.cz.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 december 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l

RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 473,28/1l

Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l

Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(10)Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l

Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 278,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.227,20/1l

Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(17)Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.883,73/1l

Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(23)Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l

Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l

Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(18)Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l

Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,20/1l

Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 989,40/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l

Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l

VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...



3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5(48)Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l

Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(15)Aantal beoordelingen: 15
€ 58,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 466,72/1l

Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(13)Aantal beoordelingen: 13
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 734,40/1l