CARAN D'ACHE 100315: CARAN D'ACHE Gouache, GOUACHE STUDIO, in tabletten, etui met 15 stuks

€ 43,48

€ 92,51 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Aquarelverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Faber-Castell 169736, Faber-Castell aquarelverf in doosjes, etui met 36 stuks
Faber-Castell 169736, Faber-Castell aquarelverf in doosjes, etui met 36 stuks
€ 151,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CARAN D'ACHE Buntstiften PRISMALO, set van 12 stuks in metalen etui
CARAN D'ACHE Buntstiften PRISMALO, set van 12 stuks in metalen etui
€ 188,94/1kg
€ 30,23
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
€ 52,21/1kg
€ 25,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS 301972. LEFRANC BOURGEOIS. Gouacheverf, 2 x 20 ml, in etui
LEFRANC BOURGEOIS 301972. LEFRANC BOURGEOIS. Gouacheverf, 2 x 20 ml, in etui
€ 173,00/1l
€ 6,92
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van CARAN D'ACHE 3888330 CARAN D'ACHE Buntstiften SUPRACOLOR, set van 30 stuks in metalen etui
CARAN D'ACHE 3888330 CARAN D'ACHE Buntstiften SUPRACOLOR, set van 30 stuks in metalen etui
€ 89,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CARAN D'ACHE 1286806 CARAN D'ACHE 1/2 potloden Swisscolor Aquarel, doos met 6 stuks
CARAN D'ACHE 1286806 CARAN D'ACHE 1/2 potloden Swisscolor Aquarel, doos met 6 stuks
€ 6,53
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Studio Aquarelset, 12 x 12 ml
Pebeo Studio Aquarelset, 12 x 12 ml
€ 88,06/1l
€ 12,68
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Waterverfpotloden Gallery, 24 stuks, MUNGYO
Waterverfpotloden Gallery, 24 stuks, MUNGYO
€ 135,50/1kg
€ 37,08
-4%
€ 35,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aquarelmarker - Bronsrood - Winsor & Newton - 0201061
Aquarelmarker - Bronsrood - Winsor & Newton - 0201061
€ 689,60/1kg
€ 34,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HONSELL Jaxon Aquarelverfset, 36 kleuren
HONSELL Jaxon Aquarelverfset, 36 kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,85
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Aquarellfarben Simply 12ml 12er-Set
Aquarellfarben Simply 12ml 12er-Set
€ 43,22/1kg
€ 12,23
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Set "Nina Cosford", aquarelpotloden en penselen, CARAN D'ACHE 3000.423
Set "Nina Cosford", aquarelpotloden en penselen, CARAN D'ACHE 3000.423
€ 398,73/1kg
€ 59,81
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van EBERHARD FABER 516036 EBERHARD FABER Aquarelpotloden Artist Color, set van 36, in metalen etui
EBERHARD FABER 516036 EBERHARD FABER Aquarelpotloden Artist Color, set van 36, in metalen etui
€ 110,75/1kg
€ 48,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Waterverf stiften, 12 kleuren
Waterverf stiften, 12 kleuren
€ 135,30/1kg
€ 13,53
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, ivoorzwart
Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, ivoorzwart
€ 156,89/1l
€ 7,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Faber-Castell Creatieve Studio Aquarelblok, A5, zuurvrij, met spiraalbinding, 190 g
Faber-Castell Creatieve Studio Aquarelblok, A5, zuurvrij, met spiraalbinding, 190 g
€ 160,32/1kg
€ 34,90
-12%
€ 30,46
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FABER-CASTELL Aquarellverf in tube, 12 stuks in een kartonnen doos
FABER-CASTELL Aquarellverf in tube, 12 stuks in een kartonnen doos
€ 159,09/1l
€ 17,50
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Doos met 12 halve aquarelverfjes + waterpensel
Doos met 12 halve aquarelverfjes + waterpensel
€ 147,40/1kg
€ 44,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schmincke HORADAM Aquarelverf, Peryleenviolet, 1/1 (bekerformaat), artikelnummer 14371043
Schmincke HORADAM Aquarelverf, Peryleenviolet, 1/1 (bekerformaat), artikelnummer 14371043
€ 4.469,00/1kg
€ 44,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STAEDTLER® 14610C C12 Aquarelpotloden, set van 12. 100% PEFC-gecertificeerd
STAEDTLER® 14610C C12 Aquarelpotloden, set van 12. 100% PEFC-gecertificeerd
€ 154,30/1kg
€ 15,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Gouache GOUACHE STUDIO, Tabletten

  • Zachte, fluweelachtige gouache die niet scheurt.
  • Formule zonder weekmakers en op basis van natuurlijke, plantaardige bindmiddelen.
  • Dekkende en transparante kleuren, gemakkelijk te mengen, oplosbaar in water.
  • Wateroplosbaar.
  • Hoge pigmentconcentratie, levendige kleuren.
  • Goede lichtechtheid.
  • Aquareleffecten mogelijk.
  • Economisch in gebruik.
  • Voldoet aan de norm EN 71 .
  • Inhoud: 14 tabletten, kleurrijk gesorteerd in de kleuren zwart, geel, oker, bruin, karmozijnrood, karmijn, magenta, violet, ultramarijnblauw, cyaan, malaachietgroen, smaragdgroen, geelgroen, citroengeel, 1 tube wit, 1 penseel.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Dekkende en transparante kleuren op papier of karton.

 

Geschikt voor:

  • Amateurkunstenaars.
  • Schilderkunstlessen.

 



Waterverf met natuurlijke bindmiddelen, zonder weekmakers, oplosbaar in water, hoge pigmentconcentratie, heldere kleuren, goede lichtechtheid, inhoud: 14 kleurenblokjes, 1 tube wit, 1 penseel, in een praktische metalen doos. -1000315
Lengte
286 cm
Fabrikant
Caran d’Ache
Aantal stuks
8
Gewicht
0.47 kg
EAN
7610186143151
MPN (Manufacturer Part Number)
1000.315

Lengte
286 cm
Fabrikant
Caran d’Ache
Aantal stuks
8
Gewicht
0.47 kg
EAN
7610186143151
MPN (Manufacturer Part Number)
1000.315
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 24 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Een set aquarelverf bestaande uit 168 kleuren, verpakt in een draagbare doos, inclusief penselen en papier
Een set aquarelverf bestaande uit 168 kleuren, verpakt in een draagbare doos, inclusief penselen en papier
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 115,46/1kg
Productafbeelding van Waterverfset, aquarelpapier, penselen, geschikt voor beginners en professionals, 128 kleuren
Waterverfset, aquarelpapier, penselen, geschikt voor beginners en professionals, 128 kleuren
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 94,09/1kg