CURVER Rechthoekige kom, 6.0 liter, antracietkleurig, plastic, 29,3 x 29,3 x 12 cm

€ 13,99

€ 8,59-38%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Kommen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vierkante schaal, 35x35 cm, 10 liter
Vierkante schaal, 35x35 cm, 10 liter
€ 0,90/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,30
-3%
€ 9,00
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Schüssel, Ronde Vorm, Diameter 28 Cm, 4 Liter
Schüssel, Ronde Vorm, Diameter 28 Cm, 4 Liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Rotho wasbak, rechthoekig, 5 liter
Rotho wasbak, rechthoekig, 5 liter
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van keeeper Kom, 34 x 34 cm, 34 x 34 x 12,5 cm, 8 liter
keeeper Kom, 34 x 34 cm, 34 x 34 x 12,5 cm, 8 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Rotho 1782406161PCWS, 8 liter, Rechthoekig, Kunststof, Blauw, 345 mm, 345 mm
Rotho 1782406161PCWS, 8 liter, Rechthoekig, Kunststof, Blauw, 345 mm, 345 mm
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Curver rechthoekige kom, 14 liter / groen
Curver rechthoekige kom, 14 liter / groen
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,16
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Rotho kom "Tresa", 0,35 liter, mistgroen
Rotho kom "Tresa", 0,35 liter, mistgroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Plastic kom, 7 liter, vierkant, grijs
Plastic kom, 7 liter, vierkant, grijs
€ 16,45
-6%
€ 15,45
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kunststof kom, 1,9 liter
Kunststof kom, 1,9 liter
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plastic kom met trechter, 24 cm - Ibili
Plastic kom met trechter, 24 cm - Ibili
€ 47,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Deksel, diameter 360 mm, van PP-kunststof, geschikt voor kom 290040 (9,0 liter)
Deksel, diameter 360 mm, van PP-kunststof, geschikt voor kom 290040 (9,0 liter)
€ 12,10
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Jagiełło, plastic keukenkom, 2,5 liter
Jagiełło, plastic keukenkom, 2,5 liter
€ 3,02
-4%
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kom, polypropyleen, diameter 400 mm x hoogte 168 mm - 12,5 liter
Kom, polypropyleen, diameter 400 mm x hoogte 168 mm - 12,5 liter
€ 22,10
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Wasbak, 16 liter, inklapbaar
Wasbak, 16 liter, inklapbaar
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Kunststof kom - BPA-vrij (diameter 25,5 cm x 10 cm) - Grijs - Set van 4
Kunststof kom - BPA-vrij (diameter 25,5 cm x 10 cm) - Grijs - Set van 4
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Keukenkom, 3,5 liter, lichtgroen
Keukenkom, 3,5 liter, lichtgroen
€ 15,47
-6%
€ 14,47
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Plastic soepkom, 25 x 9 cm, roze
Plastic soepkom, 25 x 9 cm, roze
€ 4,85
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Outwell deksel voor inklapbare kom M
Outwell deksel voor inklapbare kom M
€ 5,32
Verkoper: sporti
Productafbeelding van Miska, rond, van plastic, beige, 18 liter
Miska, rond, van plastic, beige, 18 liter
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

01831-308-00
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
300 g
EAN
3253921831148
MPN (Manufacturer Part Number)
101-8031

Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
300 g
EAN
3253921831148
MPN (Manufacturer Part Number)
101-8031
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van keeeper Kom, 34 x 34 cm, 34 x 34 x 12,5 cm, 8 liter
keeeper Kom, 34 x 34 cm, 34 x 34 x 12,5 cm, 8 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Vierkante schaal, 35x35 cm, 10 liter
Vierkante schaal, 35x35 cm, 10 liter
€ 0,90/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,30
-3%
€ 9,00
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Rotho wasbak, rechthoekig, 5 liter
Rotho wasbak, rechthoekig, 5 liter
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Schüssel, Vierkantig, 40X40 Cm, 15 Liter
Schüssel, Vierkantig, 40X40 Cm, 15 Liter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,73
-32%
€ 11,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Schüssel, Ronde Vorm, Diameter 28 Cm, 4 Liter
Schüssel, Ronde Vorm, Diameter 28 Cm, 4 Liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Curver 01815-308-04, 10,5 liter, Rond, Kunststof, Anthraciet, 160 mm, 32 cm
Curver 01815-308-04, 10,5 liter, Rond, Kunststof, Anthraciet, 160 mm, 32 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,99
-33%
€ 9,90
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Spoelbak, kunststof, hoekig, 14 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
Spoelbak, kunststof, hoekig, 14 liter, antraciet. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 11,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Paulmann Clever Connect Verbindingselement, Border X-verbindingsstuk
Paulmann Clever Connect Verbindingselement, Border X-verbindingsstuk
€ 9,77
Verkoper: Lichtquelle-Mili
Productafbeelding van KREUL Lakstift, medium, Hobby Line, neonoranje
KREUL Lakstift, medium, Hobby Line, neonoranje
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rotho 1782406161PCWS, 8 liter, Rechthoekig, Kunststof, Blauw, 345 mm, 345 mm
Rotho 1782406161PCWS, 8 liter, Rechthoekig, Kunststof, Blauw, 345 mm, 345 mm
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Firestone banden voor het hele jaar, motorbanden, Multiseason 2 (215/55 R18 99V XL EVc)
Firestone banden voor het hele jaar, motorbanden, Multiseason 2 (215/55 R18 99V XL EVc)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 128,76
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Einhell compressor accessoires: set slangaansluitingen; diameter 6 mm
Einhell compressor accessoires: set slangaansluitingen; diameter 6 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
-23%
€ 19,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van STEINEL LED-schijnwerper zonder sensor, 300 meter bereik - Zwart
STEINEL LED-schijnwerper zonder sensor, 300 meter bereik - Zwart
€ 133,12
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Weber Rookchips, varkensvlees, 700g
Weber Rookchips, varkensvlees, 700g
€ 8,49
Verkoper: amilano
Productafbeelding van 3x Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
3x Spoelbak, kunststof, hoekig, 6 liter, wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,90
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van KÄRCHER® 1.378-600.0 Nat-/Droogzuiger NT 22/1 Ap L
KÄRCHER® 1.378-600.0 Nat-/Droogzuiger NT 22/1 Ap L
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 189,48
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Continental winterbanden voor motorfietsen, type WinterContact™ TS 870 (185/65 R14 86T EVc)
Continental winterbanden voor motorfietsen, type WinterContact™ TS 870 (185/65 R14 86T EVc)
€ 108,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van 100
100
€ 17,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vredestein Ganzjahresbanden motorfietsbanden Quatrac 5 (165/70 R13 79T)
Vredestein Ganzjahresbanden motorfietsbanden Quatrac 5 (165/70 R13 79T)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 92,50
-20%
€ 73,42
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is E.
Productafbeelding van Kunststof kom, diameter 32 cm, kleur: zwart. 1 stuk
Kunststof kom, diameter 32 cm, kleur: zwart. 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wera 8100 SC 8 Zyklop metalen gereedschapset voor het verwijderen van vastzittende bouten
Wera 8100 SC 8 Zyklop metalen gereedschapset voor het verwijderen van vastzittende bouten
€ 204,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van WENKO WC-borstel Marrakech, toiletborstelhouder, set, keramiek, glanzend, Ø 12,5 cm, voor de badkamer
WENKO WC-borstel Marrakech, toiletborstelhouder, set, keramiek, glanzend, Ø 12,5 cm, voor de badkamer
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 50,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Michelin Ganzjahresbanden voor motorfietsen, CrossClimate 2 A/W (245/40 R20 99W XL EV geschikt)
Michelin Ganzjahresbanden voor motorfietsen, CrossClimate 2 A/W (245/40 R20 99W XL EV geschikt)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 300,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is D.
Productafbeelding van Metabo boormachine en bitset, promotieset, 86-delig
Metabo boormachine en bitset, promotieset, 86-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,92
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Tefal® 2100118759 Tefal® Wok HEALTHY CHEF, zwart, 28,0 cm
Tefal® 2100118759 Tefal® Wok HEALTHY CHEF, zwart, 28,0 cm
€ 70,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® Naturen® 12130 SUBSTRAL® Naturen® Meine Erde Federleicht Universalerde 10,0 l
SUBSTRAL® Naturen® 12130 SUBSTRAL® Naturen® Meine Erde Federleicht Universalerde 10,0 l
€ 1,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Spoelbak, kunststof, hoekig, 14 liter, wit. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
Spoelbak, kunststof, hoekig, 14 liter, wit. Wasbak, spoelbak, campingbak, afwasbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 11,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hunter Milford, Regenjas, Groen, Polyester, Effen, Machinewasbaar op lage temperatuur
Hunter Milford, Regenjas, Groen, Polyester, Effen, Machinewasbaar op lage temperatuur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Arendo saladekom met deksel, set, 3 glazen kommen 0,7L / 1,1L / 1,5L, glazen mengkom, glas, (set van 3, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
Arendo saladekom met deksel, set, 3 glazen kommen 0,7L / 1,1L / 1,5L, glazen mengkom, glas, (set van 3, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo saladekom met deksel, set, 5 glazen kommen van 1L, 1,5L, 2L, 2,7L en 4,4L, glazen mengkom, glas, (set van 5, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
Arendo saladekom met deksel, set, 5 glazen kommen van 1L, 1,5L, 2L, 2,7L en 4,4L, glazen mengkom, glas, (set van 5, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo saladekommen set, 5-delig, roestvrij staal met deksel, 1,6L / 2L / 3L / 4L / 5L, roestvrijstalen kommen, mengkommen, keukenkommen (set, 5-delig), BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig
Arendo saladekommen set, 5-delig, roestvrij staal met deksel, 1,6L / 2L / 3L / 4L / 5L, roestvrijstalen kommen, mengkommen, keukenkommen (set, 5-delig), BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo saladeschaal set, 3-delig met deksel, glazen schalen 1,1L / 2,7L / 4,4L, glazen mengkom, glas, (set, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, geschikt voor vaatwasser en magnetron
Arendo saladeschaal set, 3-delig met deksel, glazen schalen 1,1L / 2,7L / 4,4L, glazen mengkom, glas, (set, 3-delig), glazen schaal, BPA-vrij, geschikt voor vaatwasser en magnetron
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo saladekom met deksel, set, 4 glazen kommen: 0,7L, 1,1L, 2,7L en 4,4L, glazen mengkom, glas, (set van 4, 4-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
Arendo saladekom met deksel, set, 4 glazen kommen: 0,7L, 1,1L, 2,7L en 4,4L, glazen mengkom, glas, (set van 4, 4-delig), glazen schaal, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig en magnetronbestendig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo komset met deksel, saladekom, mengkom, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, 0,35 L / 0,65 L / 1,2 L / 2,0 L
Arendo komset met deksel, saladekom, mengkom, vaatwasmachinebestendig, BPA-vrij, 0,35 L / 0,65 L / 1,2 L / 2,0 L
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Arendo komset met deksel, saladekom, mengkom, vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig, 0,35 L / 0,65 L / 1,2 L / 2,0 L, BPA-vrij
Arendo komset met deksel, saladekom, mengkom, vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig, 0,35 L / 0,65 L / 1,2 L / 2,0 L, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Relaxdays Rührkomset, 6-delig, kommen voor koken en bakken, verschillende maten, saladekom, kunststof, grijs
Relaxdays Rührkomset, 6-delig, kommen voor koken en bakken, verschillende maten, saladekom, kunststof, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10024739, Sada, Roestvrij staal, 0,7 liter, 1,2 liter, 1,5 liter, 2 liter
Relaxdays 10024739, Sada, Roestvrij staal, 0,7 liter, 1,2 liter, 1,5 liter, 2 liter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Set van 6 keramische kommen, 1000 ml, vintage saladekom voor Aziatische noedels
Set van 6 keramische kommen, 1000 ml, vintage saladekom voor Aziatische noedels
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladiera, keramiek, 1800 ml, blauw, set van 2, 21 cm
Saladiera, keramiek, 1800 ml, blauw, set van 2, 21 cm
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeschaal set, 1060 ml, porselein, wit, 4-delig
Saladeschaal set, 1060 ml, porselein, wit, 4-delig
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Müslischalen, porselein, 720 ml, vintage, blauw-wit, kommen (6 stuks)
Müslischalen, porselein, 720 ml, vintage, blauw-wit, kommen (6 stuks)
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, zwart
Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, zwart
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeschaalset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, rood
Saladeschaalset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, rood
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, blauw
Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, blauw
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, roze
Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, stapelbaar, roze
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, donkerblauw
Saladeset met deksel, 12-delig, kunststof, donkerblauw
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeschaal set, 6 stuks, 1700 ml, kunststof, beige kleur, onbreekbaar
Saladeschaal set, 6 stuks, 1700 ml, kunststof, beige kleur, onbreekbaar
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Saladeschaalset met deksel, plastic mengkommen, stapelbaar, BPA-vrij, paars, set van 5
Saladeschaalset met deksel, plastic mengkommen, stapelbaar, BPA-vrij, paars, set van 5
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion