Lenovo 40AN0135UK, bekabeld, Thunderbolt 3, 10, 100, 1000 Mbit/s, zwart, 3840 x 2160 pixels, Lenovo

€ 423,15

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – di 27 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Laptop-dockingstations & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2 - Dockingstation
Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2 - Dockingstation
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 361,53
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Lenovo - 40AF0135EU - Dockingstation
Lenovo - 40AF0135EU - Dockingstation
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 204,93
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lenovo 03X7538, Kabel, Thunderbolt 3, 3,5 mm, 10.100.1000 Mbit/s, Zwart
Lenovo 03X7538, Kabel, Thunderbolt 3, 3,5 mm, 10.100.1000 Mbit/s, Zwart
€ 431,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van DELL WD22TB4, Dockingstation, Thunderbolt, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, 5120 x 2880 pixels, DC
DELL WD22TB4, Dockingstation, Thunderbolt, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, 5120 x 2880 pixels, DC
€ 380,01
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 werkstationdock
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 werkstationdock
€ 391,92
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Lenovo 40AJ0135IT, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington, Lenovo, 0 - 35 °C
Lenovo 40AJ0135IT, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington, Lenovo, 0 - 35 °C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 355,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad met Thunderbolt 3
Lenovo ThinkPad met Thunderbolt 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 444,58
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Lenovo 40AC0135EU, Kabel, Thunderbolt 3, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, DC
Lenovo 40AC0135EU, Kabel, Thunderbolt 3, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, DC
€ 239,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo 40A40090EU, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
Lenovo 40A40090EU, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
€ 214,90
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Gen2 7000
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Gen2 7000
€ 291,17
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad basisdockingstation, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington
Lenovo ThinkPad basisdockingstation, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington
€ 471,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo 40AH0135IT, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington-slot, 0 - 35 °C, 8 - 95%
Lenovo 40AH0135IT, Dockingstation, 10,100,1000 Mbit/s, Zwart, Kensington-slot, 0 - 35 °C, 8 - 95%
€ 545,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad USB-C Dock - Dockingstation
Lenovo ThinkPad USB-C Dock - Dockingstation
€ 371,41
-€ 64,90
€ 306,51
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Lenovo 40A40090EU, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
Lenovo 40A40090EU, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
€ 220,37
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Workstation Gen 2, Kabel, Thunderbolt 3, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 px, Lenovo
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Workstation Gen 2, Kabel, Thunderbolt 3, 10/100/1000 Mbit/s, Zwart, 3840 x 2160 px, Lenovo
€ 609,58
-€ 67,77
€ 541,81
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Lenovo Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DisplayPort
Lenovo Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DisplayPort
€ 212,40
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Lenovo 40AU0065UK laptop-dockingstation en poortreplicator. Bekabeld, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, zwart (40AU0065UK)
Lenovo 40AU0065UK laptop-dockingstation en poortreplicator. Bekabeld, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, zwart (40AU0065UK)
€ 333,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad Ultra-dock - Dockingstation
Lenovo ThinkPad Ultra-dock - Dockingstation
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 384,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lenovo - 40BC0100EU - Dockingstation
Lenovo - 40BC0100EU - Dockingstation
€ 218,25
-€ 6,33
€ 211,92
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lenovo 40AF0135EU, Kabel, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
Lenovo 40AF0135EU, Kabel, 10, 100, 1000 Mbit/s, Zwart, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixels, Lenovo
€ 473,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Workstation Dock Gen 2 (40AN / 40AN0135EU) – met codes 03X7538 / DK1841 / SD20M70247 – is een professionele Thunderbolt 3 docking station, ontworpen voor compatibele ThinkPad en mobiele Lenovo workstations. Het kan tot 135W aan stroom leveren aan de laptop via de meegeleverde USB-C combo kabel.

Het ondersteunt tot 3 4K-monitoren tegelijkertijd via de DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 en USB-C poorten met DisplayPort alternatief. Het biedt 5 USB-poorten (3x USB-A + 2x USB-C Thunderbolt 3), Gigabit Ethernet, audio en een Kensington Lock voor de fysieke beveiliging van de werkstation.

Dit model wordt geleverd met een originele Lenovo 135W voeding en een USB-C combo kabel, waardoor het direct klaar voor gebruik is zonder extra aankopen. Ideaal voor ontwikkelaars, ontwerpers, videomakers en professionals die een complete vaste werkplek nodig hebben met een mobiele ThinkPad workstation.

&nbsp

  • Model: Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen
  • Video-aansluitingen: HDMI, DisplayPort
  • USB-poorten: USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, USB-C
  • Overige poorten / Lezers: RJ-45
  • &nbsp
  • Model / Artikelnummer: Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Workstation Dock Gen 2 – Type 40AN / 40AN0135EU / 03X7538 / DK1841 / SD20M70247
  • Host-interface: Thunderbolt 3 USB-C (40 Gbps) via de meegeleverde USB-C combo kabel
  • Thunderbolt 3 poorten:
    • 1x Thunderbolt 3 USB-C upstream (host)
    • 1x Thunderbolt 3 USB-C downstream voor daisy-chain of extra display (40 Gbps)
  • Video-aansluitingen:
    • 2x DisplayPort 1.4 (tot 4K @ 60 Hz)
    • 1x HDMI 2.0 (tot 4K @ 60 Hz)
    • Ondersteuning voor maximaal 3 4K-monitoren tegelijkertijd
  • USB-A poorten: 3x USB-A 3.1 Gen 1 (5 Gbps)
  • Aanvullende USB-C poort: 1x USB-C 3.1 Gen 2 (10 Gbps, data en opladen van apparaten)
  • Netwerk: 1x Gigabit Ethernet RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
  • Audio: 1x 3,5 mm combo jack voor hoofdtelefoon en microfoon
  • Voeding: Levert tot 135W naar de laptop via de combinatiekabel - compatibel met ThinkPad P-serie, X1 Extreme, T-serie, X-serie en andere Lenovo Thunderbolt 3 laptops met hoog vermogen
  • Beveiliging: 1x Kensington Lock slot voor diefstalbeveiliging
  • Hoofdzakelijke compatibiliteit: ThinkPad X1 Carbon Gen 6/7/8/9, X1 Yoga Gen 4/5/6, X1 Extreme Gen 1/2/3, T480 T490 T580 T590 T14 T15 T14s T15s, P1 Gen 2/3/4, P15 P17 Gen 1/2, L480 L490 L580 L590 E480 E490 E580 E590 en andere compatibele Thunderbolt 3 modellen
  • Inbegrepen accessoires: Docking station + originele Lenovo 135W voeding + combinatie USB-C kabel - direct klaar voor gebruik


&nbsp

Compatibiliteit

  • Compatibel merk: Universeel
  • Compatibele productlijnen: Universeel
  • Compatibele modellen: Universeel

&nbsp

Product geassembleerd en getest door Simpletek-technici in Arezzo. Elke unit wordt gecontroleerd op kwaliteit en betrouwbaarheid.

Simpletek - Italiaanse kwaliteit sinds 2010. Producten geassembleerd en getest in Arezzo.

Model
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen
Fabrikant
Geschikt voor fabrikanten
upcycle it
Lenovo
Kleur
Zwart
Gewicht
0.525 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
40AN0135UK
EAN
0192158239392
0019215823939
192158239392

Model
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen
Fabrikant
Geschikt voor fabrikanten
upcycle it
Lenovo
Kleur
Zwart
Gewicht
0.525 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
40AN0135UK
EAN
0192158239392
0019215823939
192158239392
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2 - Dockingstation
Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2 - Dockingstation
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 361,53
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 400,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nokia 2720 Flip TA-1170, dual SIM, zwart, 2G, camera, toetsenbord, klaptelefoon met extern display, nieuw
Nokia 2720 Flip TA-1170, dual SIM, zwart, 2G, camera, toetsenbord, klaptelefoon met extern display, nieuw
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 134,90
Verkoper: Elektrolocke
Productafbeelding van Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068/12 - Opzetborstels - 8 stuks
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068/12 - Opzetborstels - 8 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 693
€ 39,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
FRITZ 20002839: FRITZ!Box 7530, draadloze router
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 260,27
-€ 35,95
€ 224,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Huawei P30 Pro, 16,4 cm (6,47 inch), 8 GB, 128 GB, 40 MP, Android 9.0, Zwart
Huawei P30 Pro, 16,4 cm (6,47 inch), 8 GB, 128 GB, 40 MP, Android 9.0, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
Gebruikt
€ 219,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Samsung SM-G525FZKDEEB Galaxy XCover 5 schwarz 4+64GB
Samsung SM-G525FZKDEEB Galaxy XCover 5 schwarz 4+64GB
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 344,52
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Huawei Smartphone P40 Lite, 16,3 cm (6,4 inch), 6 GB RAM, 128 GB opslag, 48 MP camera, kleur: zwart
Huawei Smartphone P40 Lite, 16,3 cm (6,4 inch), 6 GB RAM, 128 GB opslag, 48 MP camera, kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 357,95
-€ 12,16
€ 345,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HP 120W Thunderbolt G4 dockingstation, Kabel, Thunderbolt 4, Zwart, Kensington-slot, Geproduceerd in China, Thailand en Taiwan, Voor zakelijk gebruik
HP 120W Thunderbolt G4 dockingstation, Kabel, Thunderbolt 4, Zwart, Kensington-slot, Geproduceerd in China, Thailand en Taiwan, Voor zakelijk gebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 451,54
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van "Xiaomi Redmi Note 13 5G, dual SIM, 8GB RAM, 256GB opslag - kleur: Ocean Teal."
"Xiaomi Redmi Note 13 5G, dual SIM, 8GB RAM, 256GB opslag - kleur: Ocean Teal."
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 433,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HP Dok USB-C G5, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Zwart, China, Thailand, Mexico, HP
HP Dok USB-C G5, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Zwart, China, Thailand, Mexico, HP
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 192,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Philips HX 9044/17 Sonicare
Philips HX 9044/17 Sonicare
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 24,99
-4%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland
Productafbeelding van Samsung Galaxy Buds2, oordopjes, in-ear, geschikt voor telefoongesprekken/muziek, kleur: grafiet, binauraal, functies: telefoongesprekken aannemen/beëindigen, afspelen/pauzeren, track <, locatiebepaling >
Samsung Galaxy Buds2, oordopjes, in-ear, geschikt voor telefoongesprekken/muziek, kleur: grafiet, binauraal, functies: telefoongesprekken aannemen/beëindigen, afspelen/pauzeren, track <, locatiebepaling >
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 207
€ 234,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Huawei P30 Pro, 16,4 cm (6,47 inch), 8 GB, 128 GB, 40 MP, Android 9.0, Zwart
Huawei P30 Pro, 16,4 cm (6,47 inch), 8 GB, 128 GB, 40 MP, Android 9.0, Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
Gebruikt
€ 219,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Samsung Galaxy Xcover 5 - Enterprise-versie
Samsung Galaxy Xcover 5 - Enterprise-versie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 68
Gebruikt
€ 140,70
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van EPOS H3 gaming headset, bedraad, over-ear, zwart en wit
EPOS H3 gaming headset, bedraad, over-ear, zwart en wit
€ 133,99
-€ 21,05
€ 112,94
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 447
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Brother Etikettenprinter PT-E560BTSP, professioneel model
Brother Etikettenprinter PT-E560BTSP, professioneel model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 293,06
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van HP Lasertoner W2032X, geel
HP Lasertoner W2032X, geel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 326,53
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 2.220,50/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 586
€ 133,23
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redmi 14C, 256 GB (Midnight Black, 8 GB LPDDR4X)
Redmi 14C, 256 GB (Midnight Black, 8 GB LPDDR4X)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 443,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: Thalgo Hyalu-Procollagene, rijke crème die rimpels vermindert
Overige gezichtsverzorging: Thalgo Hyalu-Procollagene, rijke crème die rimpels vermindert
€ 2.359,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 148,63
-€ 30,65
€ 117,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Revlon haardroger, kappersmodel, één-staps RVDR5222, volumineuze kam voor het scheiden van het haar
Revlon haardroger, kappersmodel, één-staps RVDR5222, volumineuze kam voor het scheiden van het haar
€ 104,38/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen2 - Aansluiting
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen2 - Aansluiting
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 441,14
-€ 38,14
€ 403,00
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 971
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Safe Age® pedaaltrainer met 6 verstelbare standen – elektrisch of handmatig aangedreven – bureaufiets voor armen en benen – zitfiets, bewegingstrainer
Safe Age® pedaaltrainer met 6 verstelbare standen – elektrisch of handmatig aangedreven – bureaufiets voor armen en benen – zitfiets, bewegingstrainer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: SafeAge

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 december 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Siltcon® 14 in 1 - Docking Station Laptop – USB C Hub – USB C Dock - 2x Display Link (DP) 4K 60Hz – 1x HDMI 4K 60Hz – 100W Thunderbolt 4 – RJ45 gigabit – 4x USB-A 3.2 – 4x USB-C 3.2 - Plug & Play Geen Drivers – Incl. 100W USB-C Adapter - Spacegrey
Siltcon® 14 in 1 - Docking Station Laptop – USB C Hub – USB C Dock - 2x Display Link (DP) 4K 60Hz – 1x HDMI 4K 60Hz – 100W Thunderbolt 4 – RJ45 gigabit – 4x USB-A 3.2 – 4x USB-C 3.2 - Plug & Play Geen Drivers – Incl. 100W USB-C Adapter - Spacegrey
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 17 in 1 - Hybrid Docking Station Laptop USB-C & USB-A – USB C Hub - 2x Display Link (DP) & 2x HDMI 4K 60Hz – 100W Thunderbolt 4 - RJ45 gigabit –5x USB-A 3.2 – 5x USB-C 3.2 - Plug & Play – Incl. 100W USB-C Adapter - MST Functie Mac
Siltcon® 17 in 1 - Hybrid Docking Station Laptop USB-C & USB-A – USB C Hub - 2x Display Link (DP) & 2x HDMI 4K 60Hz – 100W Thunderbolt 4 - RJ45 gigabit –5x USB-A 3.2 – 5x USB-C 3.2 - Plug & Play – Incl. 100W USB-C Adapter - MST Functie Mac
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 13 in 1 Docking Station Laptop - USB C Docking Station - USB C Hub - 2x HDMI 4K - 100W Snelladen - RJ45 Gigabit - 1x VGA - 4x USB 3.0 - 2x USB-C - SD/TF - Audio 3.5MM - Spacegrey - 2025 model
Siltcon® 13 in 1 Docking Station Laptop - USB C Docking Station - USB C Hub - 2x HDMI 4K - 100W Snelladen - RJ45 Gigabit - 1x VGA - 4x USB 3.0 - 2x USB-C - SD/TF - Audio 3.5MM - Spacegrey - 2025 model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 13 in 1 USB C Hub - Docking Station Laptop - 2x HDMI 4K - VGA - RJ45
Siltcon® 13 in 1 USB C Hub - Docking Station Laptop - 2x HDMI 4K - VGA - RJ45
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 14-in-1 USB C Hub - 2x HDMI 4K, VGA, RJ45, USB C 100W PD - Spacegrey - 2024 model
Siltcon® 14-in-1 USB C Hub - 2x HDMI 4K, VGA, RJ45, USB C 100W PD - Spacegrey - 2024 model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 13 in 1 USB C Hub - Docking Station Laptop - 2x HDMI 4K – 1x VGA – RJ45 Gigabit - 4x USB-A - 2x USB-C - TF - Incl. 100W USB-C Oplader 15 tot 100W - 45W, 65W, 87W & 100W – Geschikt voor o.a. Windows Laptops, Tablets, Telefoons - Spacegrey
Siltcon® 13 in 1 USB C Hub - Docking Station Laptop - 2x HDMI 4K – 1x VGA – RJ45 Gigabit - 4x USB-A - 2x USB-C - TF - Incl. 100W USB-C Oplader 15 tot 100W - 45W, 65W, 87W & 100W – Geschikt voor o.a. Windows Laptops, Tablets, Telefoons - Spacegrey
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van DirectGoods® 4-in-1 USB C Hub - Laptop Dock - USB Naar HDMI (2x) - 4K@60hz - Spacegrey
DirectGoods® 4-in-1 USB C Hub - Laptop Dock - USB Naar HDMI (2x) - 4K@60hz - Spacegrey
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van Siltcon® 8-in-1 USB C Hub - USB Naar HDMI, USB 3.0*3 - 4K 30Hz, RJ45, SD/TF - Premium - Spacegrey
Siltcon® 8-in-1 USB C Hub - USB Naar HDMI, USB 3.0*3 - 4K 30Hz, RJ45, SD/TF - Premium - Spacegrey
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: Siltcon
Productafbeelding van HDD-dockingstation HOPE R®, dubbele behuizing voor 2,5" en 3,5" SATA-schijven, met USB 3.0-aansluiting, inclusief back-up- en kloonfunctie
HDD-dockingstation HOPE R®, dubbele behuizing voor 2,5" en 3,5" SATA-schijven, met USB 3.0-aansluiting, inclusief back-up- en kloonfunctie
€ 33,92
Verkoper: TorentSolutions
Productafbeelding van Accezz 5-in-1 USB-C Hub - 4K 30Hz Ultra HD - 100 Watt opladen - Docking station
Accezz 5-in-1 USB-C Hub - 4K 30Hz Ultra HD - 100 Watt opladen - Docking station
€ 22,99
-13%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Hondenliftkabelset, draagbaar, ademend, multifunctioneel, tractie-rugzak voor katten, geschikt voor buiten, maat XL
Hondenliftkabelset, draagbaar, ademend, multifunctioneel, tractie-rugzak voor katten, geschikt voor buiten, maat XL
€ 56,00
-21%
€ 44,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza