Marabu permanente inkt, alcoholinkt, verlenger, 20 ml

€ 6,32

€ 316,00 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Aquarelverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu12160059784 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, metallic goud, 20 ml
Marabu12160059784 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, metallic goud, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, Marsoranje
Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, Marsoranje
€ 156,89/1l
€ 7,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, goldgelb
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, goldgelb
€ 6.980,00/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Posterverf, 8 kleuren, 10 ml
Posterverf, 8 kleuren, 10 ml
€ 41,24/1kg
€ 7,63
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Creall Waterverf, zwart, 500 ml
Creall Waterverf, zwart, 500 ml
€ 21,98/1l
€ 12,49
-12%
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Daler-Rowney Aquafine Aquarelverfset, 12 tubes (à 21 ml)
Daler-Rowney Aquafine Aquarelverfset, 12 tubes (à 21 ml)
€ 62.790,00/1l
€ 62,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt 05838648, Aquarellvernis, 480 ml, 1 stuk
Rembrandt 05838648, Aquarellvernis, 480 ml, 1 stuk
€ 589,27/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 282,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Colorex, set met 33 stuks
Pebeo Colorex, set met 33 stuks
€ 90.180,00/1l
€ 90,18
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Posterverfset, 20 ml, 12 kleuren
Posterverfset, 20 ml, 12 kleuren
€ 321,50/1l
€ 6,43
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Studio Aquarelset, 24 x 12 ml
Pebeo Studio Aquarelset, 24 x 12 ml
€ 83,54/1l
€ 24,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo - Tekenlijm, afpelbaar, 45 ml
Pebeo - Tekenlijm, afpelbaar, 45 ml
€ 2.843,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Waterverf stiften, 12 kleuren
Waterverf stiften, 12 kleuren
€ 54,90/1kg
€ 5,49
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Schmincke HORADAM Aquarelverf, Peryleenviolet, 1/1 (bekerformaat), artikelnummer 14371043
Schmincke HORADAM Aquarelverf, Peryleenviolet, 1/1 (bekerformaat), artikelnummer 14371043
€ 4.469,00/1kg
€ 44,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schmincke Horadam Aquarelverf - Diepzee - 5 x 15ml Supergranulatie 74 841 097
Schmincke Horadam Aquarelverf - Diepzee - 5 x 15ml Supergranulatie 74 841 097
€ 1.573,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,89
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rembrandt 05838625, Aquarellvernis, 240 ml, 1 stuk
Rembrandt 05838625, Aquarellvernis, 240 ml, 1 stuk
€ 691,88/1l
€ 166,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo 4Artist olieverf stiften, 4 mm, rond, goud
Pebeo 4Artist olieverf stiften, 4 mm, rond, goud
€ 7,55
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt 05808613, Aquarelllak, 120 ml, 1 stuk
Rembrandt 05808613, Aquarelllak, 120 ml, 1 stuk
€ 482,92/1l
€ 57,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Winsor & Newton COTMAN 21ml Gamboge 266 aquarelverf
Winsor & Newton COTMAN 21ml Gamboge 266 aquarelverf
€ 1.611,90/1l
€ 33,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HONSELL Jaxon Aquarelverfset, 36 kleuren
HONSELL Jaxon Aquarelverfset, 36 kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,85
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Nassau Aquarelschilderset, 28 stuks, in doos
Nassau Aquarelschilderset, 28 stuks, in doos
€ 159,50/1l
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Permanente inkt ALCOHOL INK 

  • Alcoholhoudbare, permanente inkt
  • Geschikt voor diverse vloeitechnieken en creatieve designs
  • De heldere, briljante kleuren zijn mengbaar, snel drogend en zuurvrij
  • Transparante, kleurstofgebaseerde kleuren
  • Intense, opvallende designs ontstaan met de fluorescerende neonkleuren met daglichteffect
  • Met praktische doseertip
  • Kunststof fles in blisterverpakking

 

Toepassingsvoorbeelden: 

  • Ideaal geschikt voor niet-absorberende oppervlakken (bijv. synthetisch papier, keramiek, glas, metaal, enz.)

 

Geschikt voor: 

  • Hobbykunstenaars

 



Alcoholgedragen, permanente inkt, geschikt voor diverse technieken, vloeiende overgangen en creatieve designs. Mengbaar, sneldrogend, zuurvrij, ideaal voor niet-absorberende ondergronden. Kunststof fles in blisterverpakking. -12160059810
Inhoud
20 ml
Model
Alcohol Ink Extender
Kleur
Groen
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.02 kg
EAN
4007751669933
MPN (Manufacturer Part Number)
12160059810

Inhoud
20 ml
Model
Alcohol Ink Extender
Kleur
Groen
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.02 kg
EAN
4007751669933
MPN (Manufacturer Part Number)
12160059810
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marabu12160059784 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, metallic goud, 20 ml
Marabu12160059784 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, metallic goud, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059511 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, diamantkleur, 20 ml
Marabu12160059511 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, diamantkleur, 20 ml
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059073 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, zwart, 20 ml
Marabu12160059073 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, zwart, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059782 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, metallic zilver, 20 ml
Marabu12160059782 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, metallic zilver, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059020 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, citroen, 20 ml
Marabu12160059020 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, citroen, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1216000000101 Marabu Permanente Inktset, Alcoholinkt, BLOEMEN
Marabu 1216000000101 Marabu Permanente Inktset, Alcoholinkt, BLOEMEN
€ 136,36/1kg
€ 21,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu1216000000102 Marabu Permanente Inkt, Alcoholinkt, Set "NEON"
Marabu1216000000102 Marabu Permanente Inkt, Alcoholinkt, Set "NEON"
€ 350,00/1l
€ 21,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
SEVERIN robot vacuum cleaner - 12.8V lithium battery - 90min battery life - 350ml tank - 65dB silence
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 99,99
-€ 8,80
€ 91,19
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
€ 350,00/1l
€ 21,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059789 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, metallic brons, 20 ml
Marabu12160059789 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, metallic brons, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Marabu12160059014 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, magenta, 20 ml
Marabu12160059014 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, magenta, 20 ml
€ 316,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 74,13
-7%
€ 68,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marabu12160059091 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, Caribisch blauw, 20 ml
Marabu12160059091 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, Caribisch blauw, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059285 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, bruin, 20 ml
Marabu12160059285 Marabu Permanente Inkt, alcoholbasis, bruin, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12160059158 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, appel, 20 ml
Marabu12160059158 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, appel, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Marabu12160059031 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, kersenrood, 20 ml
Marabu12160059031 Marabu Permanente Inkt, alcoholinkt, kersenrood, 20 ml
€ 316,00/1l
€ 6,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bestway Pavillo Active Ridge 4 tent 310 x 240 x 130 cm
Bestway Pavillo Active Ridge 4 tent 310 x 240 x 130 cm
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,75
-26%
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Stofzuiger, robotstofzuiger met dweilfunctie, robotstofzuiger met oplaadstation, robotstofzuiger voor het opruimen
Stofzuiger, robotstofzuiger met dweilfunctie, robotstofzuiger met oplaadstation, robotstofzuiger voor het opruimen
2,6Gemiddelde beoordeling: 2,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 603
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Brother FS100WT computergestuurde naaimachine
Brother FS100WT computergestuurde naaimachine
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 419,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 120,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
€ 27,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black                     3+32GB
Samsung SM-A047FZKUEUB Samsung Galaxy A04s Black 3+32GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 308,46
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Fashionista - Purple and white dress doll - Ages 3+ - FBR37
Fashionista - Purple and white dress doll - Ages 3+ - FBR37
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,36
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 20 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alcoholinkt prachtige resultaten
Beoordeeld op 30 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede Marabu permanente inkt Alcoholinkt diamant 20 ml
Beoordeeld op 3 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Een set aquarelverf bestaande uit 168 kleuren, verpakt in een draagbare doos, inclusief penselen en papier
Een set aquarelverf bestaande uit 168 kleuren, verpakt in een draagbare doos, inclusief penselen en papier
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 115,46/1kg
Productafbeelding van Waterverfset, aquarelpapier, penselen, geschikt voor beginners en professionals, 128 kleuren
Waterverfset, aquarelpapier, penselen, geschikt voor beginners en professionals, 128 kleuren
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 94,09/1kg