Armani Eyes To Kill Classico Mascara, 10 ml

€ 45,01

€ 4.501,00 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Mascara's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ORPHICA Creatieve Wimperverf Up Mascara, 7,5 ml
ORPHICA Creatieve Wimperverf Up Mascara, 7,5 ml
€ 5.118,57/1l
€ 35,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL Lash Clash Mascara #03 Scandalous Green, 9 ml
YSL Lash Clash Mascara #03 Scandalous Green, 9 ml
€ 4.193,33/1l
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL Lash Clash Mascara, 8 ml
YSL Lash Clash Mascara, 8 ml
€ 4.398,75/1l
€ 45,01
-21%
€ 35,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Mister Brow Groom, wenkbrauwgel, transparant, 5,5 g, fles, met kwast
Givenchy Mister Brow Groom, wenkbrauwgel, transparant, 5,5 g, fles, met kwast
€ 4.696,36/1l
€ 27,22
-5%
€ 25,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gosh Catchy Eyes Mascara - Intens zwart, 8 ml
Gosh Catchy Eyes Mascara - Intens zwart, 8 ml
€ 2.305,00/1l
€ 18,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ENDLESS Mascara, 14 ml
ENDLESS Mascara, 14 ml
€ 1.998,57/1l
€ 29,42
-4%
€ 27,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Defining Mascara - 01 zwart, 6 ml
Defining Mascara - 01 zwart, 6 ml
€ 3.910,00/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nepachtige wimpers, mascara Miss Sporty Divine, zwart, 12 ml
Nepachtige wimpers, mascara Miss Sporty Divine, zwart, 12 ml
€ 1.600,83/1l
€ 19,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Catrice Glam & Doll Endless Lash mascara, 10 ml
Catrice Glam & Doll Endless Lash mascara, 10 ml
€ 664,50/1kg
€ 13,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wenkervochtend mascara Curl and Definition (8 ml), zwart
Wenkervochtend mascara Curl and Definition (8 ml), zwart
€ 3.762,50/1l
€ 34,36
-12%
€ 30,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van GORGEOUS VOLUME Wimperverf 10 ml
GORGEOUS VOLUME Wimperverf 10 ml
€ 978,00/1l
€ 9,78
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher - Zwarte mascara, 8 ml
Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher - Zwarte mascara, 8 ml
€ 570,00/1l
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Superthin Defining mascara met precisiebørstel, 6 ml
Eveline Cosmetics Superthin Defining mascara met precisiebørstel, 6 ml
€ 2.401,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Sexy Girl: Wimperprimer en -conditioner, 10 ml
Eveline Cosmetics Sexy Girl: Wimperprimer en -conditioner, 10 ml
€ 362,50/1kg
€ 7,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast – mascara, geeft volume
Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast – mascara, geeft volume
€ 1.415,56/1l
€ 13,05
-2%
€ 12,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INGLOT All Eye Want Mascara, 8,5 ml
INGLOT All Eye Want Mascara, 8,5 ml
€ 2.940,00/1l
€ 31,86
-21%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sensilis Onvergelijkbare Wimpervolume Mega Mascara, 14 ml
Sensilis Onvergelijkbare Wimpervolume Mega Mascara, 14 ml
€ 2.306,43/1l
€ 32,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wenkbrauwpotlood - Zwart, 9 ml
Wenkbrauwpotlood - Zwart, 9 ml
€ 2.062,22/1l
€ 19,06
-2%
€ 18,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mesauda Beauty Femuline Mascara, 9 ml
Mesauda Beauty Femuline Mascara, 9 ml
€ 1.936,67/1l
€ 18,37
-5%
€ 17,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Estée Lauder - Sumptuous Extreme Mascara, 2 ml
Estée Lauder - Sumptuous Extreme Mascara, 2 ml
€ 7.143,33/1l
€ 21,43
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Armani Eyes To Kill Classico mascara #01 is de perfecte metgezel als je je ogen een expressieve look wilt geven. De speciale formule zorgt ervoor dat elke individuele wimper optimaal wordt omhuld, waardoor ze niet alleen verlengd worden, maar ook aanzienlijk meer volume krijgen. Zo creëer je een diepgaande en verleidelijke blik die de hele dag meegaat. De mascara is gemakkelijk aan te brengen, klontert niet en geeft je wimpers een intense kleur die je ogen direct benadrukt. Of het nu voor dagelijks gebruik is of voor speciale gelegenheden, met de Armani Eyes To Kill Classico mascara #01 krijg je een langdurig en indrukwekkend effect dat je natuurlijke schoonheid versterkt.
Kleur
Zwart
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
AQUA / WATER / EAU, ORYZA SATIVA CERA, RICE BRAN WAX, CI 77499 / IJZEROXIDE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ACRYLATES COPOLYMER, CERA ALBA, BEESWAX, CIRE D'ABEILLE, COPERNICIA CERIFERA CERA, CARNAUBA WAX, CIRE DE CARNAUBA, STEARETH-2, PENTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ACACIA SENEGAL GUM, SODIUM DEHYDROACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, GEHYDROGENEERDE JOJOBA-OLIE, GEHYDROGENEERDE PALMOLIE, LAURETH-21, (F.I.L N70038896/1)
Fabrikant
EAN
3614270197598
MPN (Manufacturer Part Number)
157003

Kleur
Zwart
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
AQUA / WATER / EAU, ORYZA SATIVA CERA, RICE BRAN WAX, CI 77499 / IJZEROXIDE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ACRYLATES COPOLYMER, CERA ALBA, BEESWAX, CIRE D'ABEILLE, COPERNICIA CERIFERA CERA, CARNAUBA WAX, CIRE DE CARNAUBA, STEARETH-2, PENTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ACACIA SENEGAL GUM, SODIUM DEHYDROACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, GEHYDROGENEERDE JOJOBA-OLIE, GEHYDROGENEERDE PALMOLIE, LAURETH-21, (F.I.L N70038896/1)
Fabrikant
EAN
3614270197598
MPN (Manufacturer Part Number)
157003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 72,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Verlengende en krullende mascara Nanolash 10 ml - het effect van perfect lange en perfect gekrulde wimpers, zwarte mascara
Verlengende en krullende mascara Nanolash 10 ml - het effect van perfect lange en perfect gekrulde wimpers, zwarte mascara
€ 1.769,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Dior Backstage DiorShow Waterdichte Mascara 11,5 ml, kleur 090 Zwart
Dior Backstage DiorShow Waterdichte Mascara 11,5 ml, kleur 090 Zwart
€ 4,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 128,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 27.216,67/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 77,35
-8%
€ 70,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 17.612,50/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
-10%
€ 50,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.607,50/1l
Productafbeelding van Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.247,50/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
-6%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.702,86/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.200,00/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 44,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.387,14/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.320,00/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
€ 37,74
-2%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.415,38/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,58
-10%
€ 43,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.206,67/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 58,90
-29%
€ 41,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.944,29/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
€ 51,77
-19%
€ 41,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.464,17/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.168,00/1l
Productafbeelding van Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.506,98/1l
Productafbeelding van #01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
#01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.825,00/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
€ 45,01
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.469,57/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.020,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.032,00/1l