Lactacyd Protezione & Sollievo, Intieme wasgel, voor dames, 200 ml, fles, 1 stuk

€ 2,82

€ 14,10 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Intieme verzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lactacyd Intieme Wasgel Extra Fresh, 200 ml
Lactacyd Intieme Wasgel Extra Fresh, 200 ml
€ 14,10/1kg
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Intieme waslotion voor dames, 200 ml
Intieme waslotion voor dames, 200 ml
€ 54,05/1l
€ 10,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LACTACYD DELICADO Intieme reinigingsgel 250 ml
LACTACYD DELICADO Intieme reinigingsgel 250 ml
€ 83,12/1l
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Iladian, intieme wasgel, 180 ml
Iladian, intieme wasgel, 180 ml
€ 51,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,28
-35%
€ 9,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saforelle Miss Intieme Verzorging, fles 250ml
Saforelle Miss Intieme Verzorging, fles 250ml
€ 83,24/1l
€ 20,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herencrème, intiem wasgel, 200 ml
Herencrème, intiem wasgel, 200 ml
€ 45,05/1l
€ 9,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herencrème, intieme verzorgingscrème, 75 ml
Herencrème, intieme verzorgingscrème, 75 ml
€ 299,47/1l
€ 22,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Saforelle milde, intieme reinigingsverzorging, 250 ml
Saforelle milde, intieme reinigingsverzorging, 250 ml
€ 25.840,00/1l
€ 25,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LEA 3.1305, Intiemgel, voor dames, 250 ml, fles, fles, 1 stuk
LEA 3.1305, Intiemgel, voor dames, 250 ml, fles, fles, 1 stuk
€ 47,56/1l
€ 11,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kvitok Intieme reinigingsolie Feminity, 50 ml
Kvitok Intieme reinigingsolie Feminity, 50 ml
€ 277,80/1l
€ 13,89
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van SEBAMED Intieme Wasgel 200ml, pH 3,8
SEBAMED Intieme Wasgel 200ml, pH 3,8
€ 24,40/1kg
€ 10,44
-42%
€ 6,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intieme hygiëneproduct Lactacyd, kalmerend (250 ml)
Intieme hygiëneproduct Lactacyd, kalmerend (250 ml)
€ 78,12/1l
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MALESATION Lichaamslotion, 10 ml (verpakking van 50 stuks)
MALESATION Lichaamslotion, 10 ml (verpakking van 50 stuks)
€ 5.616,00/1l
€ 56,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Saugella Attiva Intieme Wasverpakking, 250 ml
Saugella Attiva Intieme Wasverpakking, 250 ml
€ 69,24/1l
€ 20,00
-13%
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sulfomol Intieme Waslotion, 200 ml, lotion
Sulfomol Intieme Waslotion, 200 ml, lotion
€ 34,51/1kg
€ 8,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Isdin Germisdin Intimwasdoekjes, 20 stuks
Isdin Germisdin Intimwasdoekjes, 20 stuks
€ 893,00/1l
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin 4005800630958, Intiem wasgel, voor dames, 250 ml, verpakt in een pompflacon, 1 stuk
Eucerin 4005800630958, Intiem wasgel, voor dames, 250 ml, verpakt in een pompflacon, 1 stuk
€ 34,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vagisan Intieme Waslotion, 100 ml. Lotion
Vagisan Intieme Waslotion, 100 ml. Lotion
€ 66,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Deumavan Intieme Waslotion Lavendel, 200 ml, lotion
Deumavan Intieme Waslotion Lavendel, 200 ml, lotion
€ 49,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GERMISDIN INTIM Intieme wasgel 500 ml
GERMISDIN INTIM Intieme wasgel 500 ml
€ 61,48/1l
€ 30,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lactacyd Intieme wasvloeistof, Bescherming & Verlichting, 200 ml
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Lactacyd Intieme wasvloeistof, Bescherming & Verlichting, 200 ml
Fabrikant
Lactacyd
Aantal stuks
10
EAN
8004283158139
MPN (Manufacturer Part Number)
158139

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Lactacyd Intieme wasvloeistof, Bescherming & Verlichting, 200 ml
Fabrikant
Lactacyd
Aantal stuks
10
EAN
8004283158139
MPN (Manufacturer Part Number)
158139
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lactacyd Intieme Wasgel Extra Fresh, 200 ml
Lactacyd Intieme Wasgel Extra Fresh, 200 ml
€ 14,10/1kg
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 1x LACTACYD Bescherming & Zachtheid Intieme wasgel 200 ml
1x LACTACYD Bescherming & Zachtheid Intieme wasgel 200 ml
€ 14,10/1kg
€ 2,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sebamed Intieme Wasgel, pH 3,8, 200 ml
Sebamed Intieme Wasgel, pH 3,8, 200 ml
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lactacyd Femina, 300 ml
Lactacyd Femina, 300 ml
€ 6.880,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Milde reinigingsmelk voor de intieme hygiëne, Lactacyd, 200 ml
Milde reinigingsmelk voor de intieme hygiëne, Lactacyd, 200 ml
€ 19,72/1kg
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 524,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
€ 36,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 800,00/1kg
Productafbeelding van Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
€ 43,68
Verkoper: VogueVista
€ 87,36/1l
Productafbeelding van Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 52,68/1l