COLGATE Tandenborstel, 2 stuks, Triple Action

€ 5,24

€ 26,20 / 1kg

plus € 3,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

Bezorging morgen
Bij bestelling binnen
6h 12m 07s
Onze bestedeals
Handtandenborstels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Colgate Triple Action tandenborstels, medium, set van 4 - 1 stuk
Colgate Triple Action tandenborstels, medium, set van 4 - 1 stuk
€ 139,67/1kg
€ 29,95
-30%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Phb Sensitive Tandenborstel, 1 stuk
Phb Sensitive Tandenborstel, 1 stuk
€ 1.039,50/1kg
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elgydium, Dragon, tandpasta
Elgydium, Dragon, tandpasta
€ 11,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Meridol tandenborstel, medium (1 stuk)
Meridol tandenborstel, medium (1 stuk)
€ 1.223,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Colgate 360° Medium tandenborstel
Colgate 360° Medium tandenborstel
€ 218,00/1kg
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitis orthodontische tandenborstel
Vitis orthodontische tandenborstel
€ 13,59
-13%
€ 11,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vitis Orthodontische tandenborstel, 1 stuks
Vitis Orthodontische tandenborstel, 1 stuks
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Colgate Extra Clean 3 stuks Medium Tandenborstels
Colgate Extra Clean 3 stuks Medium Tandenborstels
€ 109,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tandborstel Coscura, 1 stuk
Tandborstel Coscura, 1 stuk
€ 54,84/1kg
€ 1,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Colgate, tandenborstel Extra Clean Medium, 1 stuk
Colgate, tandenborstel Extra Clean Medium, 1 stuk
€ 1.157,00/1kg
€ 11,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Colgate Tandenborstel Extra Clean (1 stuk)
Colgate Tandenborstel Extra Clean (1 stuk)
€ 165,56/1kg
€ 2,98
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Vitis Perio tandenborstel, 1 stuk
Vitis Perio tandenborstel, 1 stuk
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
Zachte tandenborstel van Lacer, 1 stuk
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van AQUAFRESH All In One Protection tandenborstel, medium
AQUAFRESH All In One Protection tandenborstel, medium
€ 369,00/1kg
€ 3,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Colgate, 360 Soft tandenborstel, 2 stuks
Colgate, 360 Soft tandenborstel, 2 stuks
€ 174.000,00/1kg
€ 1,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vitis tandenborstel, medium
Vitis tandenborstel, medium
€ 10,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Colgate tandenborstel Double Action Medium - voordeelverpakking - 2 stuks
Colgate tandenborstel Double Action Medium - voordeelverpakking - 2 stuks
€ 1.097,50/1kg
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PCA 223 tandpasta Plaquefinder 1 - Curaprox
PCA 223 tandpasta Plaquefinder 1 - Curaprox
€ 290,38/1kg
€ 7,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van COLGATE Tandenborstel Double Action, medium, 18 cm
COLGATE Tandenborstel Double Action, medium, 18 cm
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 0,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elmex ultra zachte tandenborstel, 1 stuks
Elmex ultra zachte tandenborstel, 1 stuks
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

COLGATE Tandenborstel, 2 stuks, Triple Action
Gewicht
200 g
Fabrikant
EAN
8714789682655
MPN (Manufacturer Part Number)
50038

Gewicht
200 g
Fabrikant
EAN
8714789682655
MPN (Manufacturer Part Number)
50038
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dove Deospray voor mannen, Care Sport, actieve + frisse geur, 150 ml
Dove Deospray voor mannen, Care Sport, actieve + frisse geur, 150 ml
€ 65,80/1l
€ 3,63
-9%
€ 3,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Denenes ProTech, Douchegel, 600 ml, Volwassenen, Unisex, Lichaam, Droge huid, Zeer droge huid
Denenes ProTech, Douchegel, 600 ml, Volwassenen, Unisex, Lichaam, Droge huid, Zeer droge huid
€ 23,18/1l
€ 13,91
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Dagelijkse hydraterende conditioner, 450 ml
Dagelijkse hydraterende conditioner, 450 ml
€ 40,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,07
-32%
€ 18,16
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Elemis Voedende Reinigingsolie, rijk aan omega-vetzuren, 195 ml
Elemis Voedende Reinigingsolie, rijk aan omega-vetzuren, 195 ml
€ 307,28/1l
€ 59,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nusuk Ana Al Awwal Gold Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Nusuk Ana Al Awwal Gold Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 207,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Douchegel Nenuco Sensitive, 400 ml
Douchegel Nenuco Sensitive, 400 ml
€ 37,37/1l
€ 38,22
-60%
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Schwarzkopf Professional Bonacure Volume Boost Shampoo, 1000 ml
Schwarzkopf Professional Bonacure Volume Boost Shampoo, 1000 ml
€ 25,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zelfbruinende verfrissingsdoekjes Intensive Comodynes (8 stuks)
Zelfbruinende verfrissingsdoekjes Intensive Comodynes (8 stuks)
€ 116,57/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NUK doseringsbeker voor melkpoeder
NUK doseringsbeker voor melkpoeder
€ 17,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Panier des Sens Radiant Peony, Unisex, 40 ml, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Hydraterend, Voedend, Verzorgend, Tube
Panier des Sens Radiant Peony, Unisex, 40 ml, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Hydraterend, Voedend, Verzorgend, Tube
€ 643,75/1l
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder, Pure Color Envy, vloeibare lippenstift, kleur 220, Pierced Petal, 7 ml
Estée Lauder, Pure Color Envy, vloeibare lippenstift, kleur 220, Pierced Petal, 7 ml
€ 4.655,71/1l
€ 32,59
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 500ml. Geschikt voor beschadigd en gekleurd haar
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 500ml. Geschikt voor beschadigd en gekleurd haar
€ 77,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Riiffs Carbon Noir Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
Riiffs Carbon Noir Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 194,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,43
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichtgewicht haarmasker, voedend voor droog en beschadigd haar, 150 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichtgewicht haarmasker, voedend voor droog en beschadigd haar, 150 ml
€ 366,33/1l
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, eau de toilette, 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, eau de toilette, 125 ml
€ 582,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 72,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vichy Anti-transpirant, 48 uur effectiviteit - AEROSOL, 125 ml, Unisex, Antitranspirant, Deodorant spray, Spray, 125 ml, 48 uur
Vichy Anti-transpirant, 48 uur effectiviteit - AEROSOL, 125 ml, Unisex, Antitranspirant, Deodorant spray, Spray, 125 ml, 48 uur
€ 190,32/1l
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa 6290360591544, voor dames, 100 ml
Lattafa 6290360591544, voor dames, 100 ml
€ 285,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 28,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mavala Mini Color, 5 ml, Nahá, Sapporo, Kleur, Dekkend, Crème
Mavala Mini Color, 5 ml, Nahá, Sapporo, Kleur, Dekkend, Crème
€ 2.590,00/1l
€ 18,60
-30%
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Revlon Professional ReStart Beschermende Micellaire Shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
Revlon Professional ReStart Beschermende Micellaire Shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
€ 27,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Arganour 8470001756152, olie, 20 ml, tea tree (tea boom), Spanje, 1 stuk, doos
Arganour 8470001756152, olie, 20 ml, tea tree (tea boom), Spanje, 1 stuk, doos
€ 507,00/1l
€ 10,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tot herba 8425284221262, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, hydraterend, verfrissend, verzachtend, kalmerend
Tot herba 8425284221262, Douchegel, 1000 ml, voor volwassenen, uniseks, voor lichaam en haar, hydraterend, verfrissend, verzachtend, kalmerend
€ 21,08/1l
€ 21,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 57,44/1l
€ 14,36
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van LATTAFA Khaltaat Al Arabia Royal Blends Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
LATTAFA Khaltaat Al Arabia Royal Blends Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 22,09
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Navulling voor luchtverfrisser, Sense & Spray, geur: Brise
Navulling voor luchtverfrisser, Sense & Spray, geur: Brise
€ 88,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,32
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van TANDPASTA SET, 3 stuks
TANDPASTA SET, 3 stuks
€ 96,00/1l
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain L'homme Idéal, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Rozemarijn, Citrus, Oranjebloesem, Amandel, Tonkaboon, Spray
Guerlain L'homme Idéal, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Rozemarijn, Citrus, Oranjebloesem, Amandel, Tonkaboon, Spray
€ 877,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,86
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tabac Original deodorant roll on (75 ml)
Tabac Original deodorant roll on (75 ml)
€ 166,53/1l
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van French Avenue | Azzure Aoud |  100 ml
French Avenue | Azzure Aoud | 100 ml
€ 3.488,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 34,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Roja Parfums Aoud Crystal, pure parfum, uniseks, 100 ml
Roja Parfums Aoud Crystal, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 3.493,30/1l
€ 349,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maison Alhambra Club Exquisite Pour Homme Eau De Parfum 100 ml (man)
Maison Alhambra Club Exquisite Pour Homme Eau De Parfum 100 ml (man)
€ 189,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,98
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
Tandborstelhouders voor mensen met een beperking, merk TePe
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,18
-2%
€ 6,01
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
Splat Biomed handtandenborstel, actieve kool, medium borstels, zachte reiniging
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
Tandstokers met mintsmaak en fluoride tegen tandbederf, merk DENTEK, 90 stuks
€ 4,19
Verkoper: Lemonbite
€ 419,00/1kg
Productafbeelding van Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
Gevoelige roze Biomed Soft-tandenborstel met Himalayazout, 1 stuk
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
Medium zwarte Biomed actieve kool tandborstel, 1 stuk.
€ 2,65
Verkoper: Lemonbite
€ 265,00/1kg
Productafbeelding van Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
Pepsodent | Tandenborstel - 3 stuks - Medium - Ergonomisch - Met kleurrijke dierenmotieven
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, met middelharde borstelharen, biologisch afbreekbaar, antischimmel handvat, BPA-vrij
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
Bamboe tandenborstel, set van 6, met middelstijve, golvende borstelharen, bamboekool, biologisch afbreekbaar, verpakt in een plasticvrije verpakking
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.999,29/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
Bamboe tandenborstels, zacht, 10 stuks, verkrijgbaar in verschillende kleuren, BPA-vrij, biologisch afbreekbaar, veganistisch
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 271,36/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4-pack, zachte borstels, biologisch afbreekbaar, zonder plastic
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 806,84/1kg
Productafbeelding van Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
Tandborstelset, 5 stuks, extra zacht, geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees, draagbaar, ideaal voor reizen, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
Bamboe tandenborstels, familieverpakking, 10 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar, milieuvriendelijk
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.427,86/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels en houten handvat, milieuvriendelijk
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.213,57/1kg
Productafbeelding van Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
Set van 6 bamboe tandenborstels met zachte borstels, biologisch afbreekbaar en milieuvriendelijk
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 372,64/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
Bamboe tandenborstels, 6 stuks, biologisch afbreekbaar, middelhard, met houtskool
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 349,92/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
Tandborstel met extra zachte borstels voor gevoelig tandvlees, 20.000 microvezelborstels, verpakking van 8 stuks (grijs + wit)
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 899,94/1kg
Productafbeelding van Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
Tandborstel met extra zachte borstels, geschikt voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstels, 6 stuks (2x zwart, 2x wit, 2x roze)
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 620,62/1kg
Productafbeelding van Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
Tandborstel voor gevoelig tandvlees, met 20.000 microvezelborstjes, verpakking van 6 stuks
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.066,00/1kg
Productafbeelding van Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
Micro-nano tandenborstel met 20.000 zachte borstjes, set van 6, grijs
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.799,33/1kg
Productafbeelding van Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar
Bamboe tandenborstels voor kinderen, 4 stuks, zachte borstelharen, biologisch afbreekbaar
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.221,11/1kg