Set van 4 tuineten, elk 4x5 meter: vogelbeschermnet, bladerennet, beschermnet, vogelnet, bladerenbeschermnet, vijvernet

€ 11,99

€ 0,15 / 1m²

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Vijverafdekkingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
€ 0,15/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 11,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Set van 4 tuinnetten, elk 4 x 10 meter. Vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
Set van 4 tuinnetten, elk 4 x 10 meter. Vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
€ 0,11/1m²
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 15x15 meter vogelbeschermingsnet, bladerenbeschermingsnet, tuinnet, vijvernet, vogelnet, beschermingsnet
15x15 meter vogelbeschermingsnet, bladerenbeschermingsnet, tuinnet, vijvernet, vogelnet, beschermingsnet
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,75
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 2-delige set vogelbeschermingsnet, fijnmazig vogelnet, 4 x 5 meter, maaswijdte 20x20 mm, vijvernet, tuinnet, bladerennet, bladerenbeschermingsnet, plantbeschermingsnet
2-delige set vogelbeschermingsnet, fijnmazig vogelnet, 4 x 5 meter, maaswijdte 20x20 mm, vijvernet, tuinnet, bladerennet, bladerenbeschermingsnet, plantbeschermingsnet
€ 0,25/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 4x Vogelbeschermnet 2x10 meter, tuimnet, vijvernet, bladerenbeschermnet, groen, net voor planten, beschermnet, vogelnet, plantbeschermnet
4x Vogelbeschermnet 2x10 meter, tuimnet, vijvernet, bladerenbeschermnet, groen, net voor planten, beschermnet, vogelnet, plantbeschermnet
€ 0,15/1m²
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 11,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Net voor bladeren, 3m x 8m, net voor vogelbescherming, robuust
Net voor bladeren, 3m x 8m, net voor vogelbescherming, robuust
€ 1,22/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Net voor vijvers, 5m x 8m, bescherming tegen reigers, silomateriaal, beschermnet voor bladeren, vogelnet, net om bladeren tegen te houden
Net voor vijvers, 5m x 8m, bescherming tegen reigers, silomateriaal, beschermnet voor bladeren, vogelnet, net om bladeren tegen te houden
€ 0,73/1m²
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Groot vogelnet, 5 x 100 meter, voor ongediertebestrijding
Groot vogelnet, 5 x 100 meter, voor ongediertebestrijding
€ 0,05/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gardigo Vijverrooster, set van 20 | Vijvernet | Bescherming tegen vogels en katten | Bescherming tegen vissenroof | Tegen reigers en katten | Gemaakt in Duitsland
Gardigo Vijverrooster, set van 20 | Vijvernet | Bescherming tegen vogels en katten | Bescherming tegen vissenroof | Tegen reigers en katten | Gemaakt in Duitsland
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Net voor vijvers, 8m x 10m, geschikt voor bladeren, afdeknet, silonnet, robuust
Net voor vijvers, 8m x 10m, geschikt voor bladeren, afdeknet, silonnet, robuust
€ 0,83/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Oase vijvernet AquaNet, 3 x 6 meter
Oase vijvernet AquaNet, 3 x 6 meter
€ 1,29/1m²
€ 77,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Net voor vijvers, 5m x 10m, bladerennet, silonnet, beschermnet voor bladeren, vogelbeschermnet, vijverbeschermnet
Net voor vijvers, 5m x 10m, bladerennet, silonnet, beschermnet voor bladeren, vogelbeschermnet, vijverbeschermnet
€ 0,65/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 32,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Net voor bladeren, 3m x 12m, robuust. Net om bladeren op te vangen. Bladerbeschermingsnet
Net voor bladeren, 3m x 12m, robuust. Net om bladeren op te vangen. Bladerbeschermingsnet
€ 0,98/1m²
€ 35,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Visnet 5m x 8m, zwart. Bladnet, net voor vogelbescherming, robuust
Visnet 5m x 8m, zwart. Bladnet, net voor vogelbescherming, robuust
€ 0,98/1m²
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 15x30 meter vogelbeschermingsnet, tuinnet, bladerennet, vogelwerend net, vijvernet, beschermingsnet, plantenbeschermingsnet, zwart
15x30 meter vogelbeschermingsnet, tuinnet, bladerennet, vogelwerend net, vijvernet, beschermingsnet, plantenbeschermingsnet, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 500 netankers, grondankers voor vijvernet, bladerenbeschermingsnet, afdeknetsel
500 netankers, grondankers voor vijvernet, bladerenbeschermingsnet, afdeknetsel
€ 0,16/1m²
€ 78,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Vogelbeschermingsnet 8m x 8m, geschikt voor fruitbomen en groententeelt
Vogelbeschermingsnet 8m x 8m, geschikt voor fruitbomen en groententeelt
€ 25,30/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Verkoper: Aquagart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschermt struiken, borders, bomen of vijvers tegen vraatzuchtige vogels en tegen vallend blad.

Het net is zeer licht en kan overal worden opgehangen. Door de groene kleur past het net harmonieus in elke tuin.

  • Beschermt tegen vraatzuchtige vogels en vallend blad
  • Veelzijdig inzetbaar tuinnet
  • Materiaal: Kunststof
  • Afmetingen per net: 4m x 5m (20m²)
  • Kleur: Groen

Inhoud levering:

4x Vogelnet 4 x 5 m
Breedte
5 m
Lengte
5 m
Oppervlakte
80 m²
EAN
4260407033780
MPN (Manufacturer Part Number)
129624585
Fabrikant
HAC24

Breedte
5 m
Lengte
5 m
Oppervlakte
80 m²
EAN
4260407033780
MPN (Manufacturer Part Number)
129624585
Fabrikant
HAC24
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
2-delige set tuimnet, 4x10 meter: vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
€ 0,15/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 11,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 4 tuinnetten, elk 4 x 10 meter. Vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
Set van 4 tuinnetten, elk 4 x 10 meter. Vogelbeschermingsnet, bladerennet, beschermingsnet, vogelnet, bladerenbeschermingsnet, vijvernet
€ 0,11/1m²
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Saflax 18203 Zwarte Kersen Tomaat (Biologische tomatenzaadjes)
Saflax 18203 Zwarte Kersen Tomaat (Biologische tomatenzaadjes)
€ 495,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
ANSMANN 1600-0260: ANSMANN LED-hoofdlamp HD70B, 65 lumen, IP44, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 32,21
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
Professionele afdekkap, 650g/m², doek, beschermkap, bootzeil, zwembadafdekking, ondergrond voor tenten, vrachtwagenzeil voor kamperen en outdoor gebruik, tuin - 2x3m - 6m² - groen
€ 5,82/1m²
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 286
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1873
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Camelion AG10/LR54/LR1131/389, alkaline knoopcelbatterij, 10 stuks
Camelion AG10/LR54/LR1131/389, alkaline knoopcelbatterij, 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 6,15
-53%
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 101,61
€ 244,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Set van 2 kiwibessenstruiken – Actinidia arguta "Geneva" – hoogte 40 cm – pot van 9 cm
Set van 2 kiwibessenstruiken – Actinidia arguta "Geneva" – hoogte 40 cm – pot van 9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 75,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wiltec automatische broedmachine voor 12 eieren, incubator met volledig automatisch draaisysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast om eieren uit te broeden
Wiltec automatische broedmachine voor 12 eieren, incubator met volledig automatisch draaisysteem, broedmachine met temperatuurregeling en vochtigheidsregulering, broedkast om eieren uit te broeden
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VARTA knoopcelbatterij CR2032, 5 stuks, artikelnummer 351555
VARTA knoopcelbatterij CR2032, 5 stuks, artikelnummer 351555
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 291
€ 2,93
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van GARDEBRUK® 2-wiel kruiwagen, 100 liter, draagvermogen 150 kg
GARDEBRUK® 2-wiel kruiwagen, 100 liter, draagvermogen 150 kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 78,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Benzinemotor, 7,5 pk, met oliepeilindicator, luchtgekoeld, eencilinder
Benzinemotor, 7,5 pk, met oliepeilindicator, luchtgekoeld, eencilinder
€ 133,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
€ 6,25/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,25
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Bächlein pop-up afvoerset met overloop voor wastafels - chroom
Bächlein pop-up afvoerset met overloop voor wastafels - chroom
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 52,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ChiliTec kabelbinders, 200 mm lang, 2,5 mm breed, hoge treksterkte, zwart (100 stuks)
ChiliTec kabelbinders, 200 mm lang, 2,5 mm breed, hoge treksterkte, zwart (100 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 0,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Beschermhoes voor wasdroogrek
Beschermhoes voor wasdroogrek
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 19,26
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,42/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 6 latte macchiato glazen van 300 ml met handvat, en 6 roestvrijstalen lepels. Koffieglazen, theeglazen
6 latte macchiato glazen van 300 ml met handvat, en 6 roestvrijstalen lepels. Koffieglazen, theeglazen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sendez_GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 53 beoordelingen
Beoordeeld op 31 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tuin net
Beoordeeld op 22 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Beoordeeld op 7 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vijverbeschermingsnet
Beoordeeld op 24 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles in orde
Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
voldoet volledig aan mijn eisen
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle verzending
Beoordeeld op 16 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
alles top
Beoordeeld op 22 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed geprijsd product