Sharpie 1986003, permanente marker, metallic goud, verpakt op een blisterkaart

€ 47,75

€ 29,84-37%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Permanent markers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sharpie 1986004, permanente marker, metallic zilver, verpakt op een blisterkaart
Sharpie 1986004, permanente marker, metallic zilver, verpakt op een blisterkaart
€ 42,62
-53%
€ 19,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Sharpie 1891062, permanente marker, fijne punt, metallic, goud
Sharpie 1891062, permanente marker, fijne punt, metallic, goud
€ 42,51
-50%
€ 20,87
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 12 stuks Sharpie 1891063 permanente marker, fijne punt, metallic zilver
12 stuks Sharpie 1891063 permanente marker, fijne punt, metallic zilver
€ 45,54
-83%
€ 7,67
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Oliebasis marker MMP10, gouden kleur, 1 stuk, verpakt in blisterverpakking - PENTEL
Oliebasis marker MMP10, gouden kleur, 1 stuk, verpakt in blisterverpakking - PENTEL
€ 3,78
-5%
€ 3,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sharpie  2025034 Sharpie Permanent-Marker FINE, violett
Sharpie 2025034 Sharpie Permanent-Marker FINE, violett
€ 40,59
-51%
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Permanent marker 2846 Centropen - set van 4 stuks
Permanent marker 2846 Centropen - set van 4 stuks
€ 4,47
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Sharpie creatieve stiften, rond punt, SHARPIE, 5 stuks
Sharpie creatieve stiften, rond punt, SHARPIE, 5 stuks
€ 62,91
-83%
€ 10,21
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Permanente stift, zwart, 20 stuks (verpakking van 10), merk TOMA
Permanente stift, zwart, 20 stuks (verpakking van 10), merk TOMA
€ 10,90
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Faber-Castell Markerkracht Metallic, 1,5 mm, goudkleur, blisterverpakking
Faber-Castell Markerkracht Metallic, 1,5 mm, goudkleur, blisterverpakking
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Faber-Castell 160796 FABER-CASTELL Metallic stiften, set van 2, verpakt op een blisterkaart
Faber-Castell 160796 FABER-CASTELL Metallic stiften, set van 2, verpakt op een blisterkaart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pentel Lakstift PAINT MARKER MMP20, goud
Pentel Lakstift PAINT MARKER MMP20, goud
€ 5,54
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Sharpie 1986006, 1x3, Metallic marker, kleuren: goud/zilver/brons
Sharpie 1986006, 1x3, Metallic marker, kleuren: goud/zilver/brons
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,61
-22%
€ 39,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Centropen fineliner pennen, goud en zilver, 2 stuks - 1 verpakking
Centropen fineliner pennen, goud en zilver, 2 stuks - 1 verpakking
€ 20,36
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Propaint Markeerstift Goud Monami (2080151051)
Propaint Markeerstift Goud Monami (2080151051)
€ 1,61
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sharpie creatieve stiften, rond punt, SHARPIE, 12 stuks
Sharpie creatieve stiften, rond punt, SHARPIE, 12 stuks
€ 35,30
-26%
€ 25,87
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Centropen fineliner 2846, permanent zwart
Centropen fineliner 2846, permanent zwart
€ 2,75
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van PILOT Permanent-Marker 400, met puntensnijder, set van 4
PILOT Permanent-Marker 400, met puntensnijder, set van 4
€ 6,40
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van STAEDTLER® 352-9 Lumocolor permanente marker, zwart
STAEDTLER® 352-9 Lumocolor permanente marker, zwart
€ 29,00
-75%
€ 7,14
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Permanente stift, rond, zwart (12 stuks), merk TOMA
Permanente stift, rond, zwart (12 stuks), merk TOMA
€ 13,10
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Centropen 8516 permanente markeerstiften - set van 4 stuks
Centropen 8516 permanente markeerstiften - set van 4 stuks
€ 6,65
Verkoper: TisknuLevneCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lijndikte: 1,4 mm, Kleur: goud, heldere kleuren, geen schudden nodig - schrijft direct, ook geschikt voor donkere oppervlakken, ideaal voor papier, plastic en glas
Kleur
Goud
Grijs
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
3501179860039
MPN (Manufacturer Part Number)
1986003

Kleur
Goud
Grijs
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
3501179860039
MPN (Manufacturer Part Number)
1986003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 89,73/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
Durex Gevoel echt, extra groot condooms (10 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
-29%
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lunchpot Ellipse mini - Nordic sage
Lunchpot Ellipse mini - Nordic sage
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mepal
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van ContiGo! Byron, zwart, roestvrij staal, roestvrij staal, 6 uur, 12 uur, 720 ml
ContiGo! Byron, zwart, roestvrij staal, roestvrij staal, 6 uur, 12 uur, 720 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 65,41
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, cappuccino kleur, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, cappuccino kleur, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,95
-20%
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Automatic Espresso Grinder Coffee Machine - PHILIPS - EP2230/10 - LatteGo - 275g of coffee - 1.8L - Matte black
Automatic Espresso Grinder Coffee Machine - PHILIPS - EP2230/10 - LatteGo - 275g of coffee - 1.8L - Matte black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 413,28
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Philips AVENT Ultra Air SCF085/15 fopspeen voor baby's, Klassieke babyfopspeen, Orthodontisch, Siliconen, Geschikt voor jongens/meisjes, Geschikt voor de vaatwasser
Philips AVENT Ultra Air SCF085/15 fopspeen voor baby's, Klassieke babyfopspeen, Orthodontisch, Siliconen, Geschikt voor jongens/meisjes, Geschikt voor de vaatwasser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,60
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van NUK First Choice+ drinktuit met flowcontrole voor babyflessen | 6–18 maanden | Anti-koliekventiel | -vrij | 2 stuks. Flowcontrole: 1 stuk (verpakking met 1 stuk)
NUK First Choice+ drinktuit met flowcontrole voor babyflessen | 6–18 maanden | Anti-koliekventiel | -vrij | 2 stuks. Flowcontrole: 1 stuk (verpakking met 1 stuk)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,41
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,38
-29%
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
€ 79,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 228,15
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Nuk 10.255.252 Drinkbeker
Nuk 10.255.252 Drinkbeker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,24
-22%
€ 39,91
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Evidence EA 8908 (zwart/chroom)
Evidence EA 8908 (zwart/chroom)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 585,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kinderwagen Cybex EOS, zwart
Kinderwagen Cybex EOS, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: BabyenTiener

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crayola, uitwasbare viltstiften voor ramen, 8 stuks
Crayola, uitwasbare viltstiften voor ramen, 8 stuks
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Breed punt, navulbare inkt, alcoholhoudbare lakstift voor papier, plastic, hout en glas. Set van 12 stuks, standaard kleuren
Breed punt, navulbare inkt, alcoholhoudbare lakstift voor papier, plastic, hout en glas. Set van 12 stuks, standaard kleuren
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Extralink Alcoholmarker Set, 204 kleuren, met draagtas
Extralink Alcoholmarker Set, 204 kleuren, met draagtas
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 31,53
Gratis bezorging
Verkoper: Batna24
Productafbeelding van Alcoholmarker set, 204 kleuren, dubbelzijdige stiften voor kinderen en volwassenen, inclusief draagtas
Alcoholmarker set, 204 kleuren, dubbelzijdige stiften voor kinderen en volwassenen, inclusief draagtas
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Alcoholmarker set, 262 kleuren, dubbelzijdig, voor kinderen en volwassenen, met draagtas
Alcoholmarker set, 262 kleuren, dubbelzijdig, voor kinderen en volwassenen, met draagtas
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Permanent markers, verschillende kleuren, geschikt voor kunststof, glas, hout, steen. 48 kleuren + 1 tas
Permanent markers, verschillende kleuren, geschikt voor kunststof, glas, hout, steen. 48 kleuren + 1 tas
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Acrylstiften DualTip, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor steen en glas, 24 stuks
Acrylstiften DualTip, 48 kleuren, waterbestendig, geschikt voor steen en glas, 24 stuks
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Permanentmarker met fijne punt, geschikt voor kunststof, hout, metaal en glas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Permanentmarker met fijne punt, geschikt voor kunststof, hout, metaal en glas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 12 golfbalmarkeringen, inclusief 6 sjablonen voor lijnen en 3 markeerstiften, waterbestendig en eenvoudig in gebruik – ideaal voor het uitlijnen van putts
Set van 12 golfbalmarkeringen, inclusief 6 sjablonen voor lijnen en 3 markeerstiften, waterbestendig en eenvoudig in gebruik – ideaal voor het uitlijnen van putts
€ 22,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza