Sauna-Trainingspak Hms Dss12

€ 22,58

€ 12,26-45%

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Overige fitnessapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 40 stuks Sveltus 'Sveltings'
40 stuks Sveltus 'Sveltings'
€ 242,75
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus set van 3 fitnesselastieken
Sveltus set van 3 fitnesselastieken
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus handgrepen, 1 paar
Sveltus handgrepen, 1 paar
€ 48,70
-20%
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus Trainingsringset
Sveltus Trainingsringset
€ 34,84
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - L - Zwart
Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - L - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Uw11 roerhandvat HMS
Uw11 roerhandvat HMS
€ 46,82
-24%
€ 35,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uw12 Bicepsstang HMS
Uw12 Bicepsstang HMS
€ 23,79
-25%
€ 17,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uw05 Parallelgreep HMS
Uw05 Parallelgreep HMS
€ 20,62
-25%
€ 15,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tx02 Set voor krachttraining, HMS
Tx02 Set voor krachttraining, HMS
€ 14,97
-13%
€ 12,90
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Eg03 Rubberen expansiemouw HMS
Eg03 Rubberen expansiemouw HMS
€ 8,96
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Ko1655, maat M, kniebrace, HMS
Ko1655, maat M, kniebrace, HMS
€ 35,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sveltus AbMat
Sveltus AbMat
€ 52,62
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trillingsplatform inSPORTline Devyn
Trillingsplatform inSPORTline Devyn
€ 249,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Onx04 Polsbandages (2 stuks), HMS
Onx04 Polsbandages (2 stuks), HMS
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,91
-6%
€ 19,45
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ko1665, maat XL, kniebrace, HMS
Ko1665, maat XL, kniebrace, HMS
€ 31,10
-36%
€ 19,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BLACKROLL Herstelbalsem | A003430
BLACKROLL Herstelbalsem | A003430
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sveltus halterstandaard
Sveltus halterstandaard
€ 198,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van PU12 Multifunctionele pompmodule HMS
PU12 Multifunctionele pompmodule HMS
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van HMS Fitness MGL50
HMS Fitness MGL50
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rekstang voor turnapparatuur
Rekstang voor turnapparatuur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,94
-5%
€ 31,29
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken



  • Kleur: Effen
  • Sluiting: Rits
  • Hoofdkleur: Zwart
  • Pasvorm: Normaal
  • Elastische tailleband: Ja
  • Maat: One size
  • Ingebouwde capuchon: Ja
  • Geslacht: Unisex

Informatie over de verpakking



  • Aantal per verpakking: 1 stuk

Materiaal



  • Materiaal: Polyvinylchloride

Kleur
Zwart
Fabrikant
Model
sportprise_5907695540703
Gewicht
0.52 kg
Maximale belastbaarheid
0.4 kg
EAN
5907695540703
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_abisal_5907695540703

Kleur
Zwart
Fabrikant
Model
sportprise_5907695540703
Gewicht
0.52 kg
Maximale belastbaarheid
0.4 kg
EAN
5907695540703
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_abisal_5907695540703
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, grijs
Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, grijs
€ 719,00
Verkoper: Kaiser_Mobel
Productafbeelding van Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
€ 269,90/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Fitness-zweetpak, sauna-pak voor gewichtsverlies, zweetpak voor het hele lichaam, trainingspak, fitness, scheurvast PVC voor mannen en vrouwen, maat 4XL
Fitness-zweetpak, sauna-pak voor gewichtsverlies, zweetpak voor het hele lichaam, trainingspak, fitness, scheurvast PVC voor mannen en vrouwen, maat 4XL
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Lattafa | Sehr Lattafa |  100 ml
Lattafa | Sehr Lattafa | 100 ml
€ 2.367,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 23,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Mesko MS 6411 rijstkoker zwart, roestvrij staal 1000W
Mesko MS 6411 rijstkoker zwart, roestvrij staal 1000W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 42,24
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van BUF BOOF® P100 Autostoeltje i-Size R129, geschikt voor kinderen van 40-150 cm, 360° draaibaar, ISOFIX, zijdelingse bescherming, verstelbare rugleuning tot 165°, kleur: BlackBear
BUF BOOF® P100 Autostoeltje i-Size R129, geschikt voor kinderen van 40-150 cm, 360° draaibaar, ISOFIX, zijdelingse bescherming, verstelbare rugleuning tot 165°, kleur: BlackBear
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 588
€ 127,00
-€ 18,00
€ 109,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BUF_BOOF
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Apple Lightning naar USB-C kabel, 1 meter, losse verpakking / bulkverpakking, modelnummer: MQGJ2ZM/A
Apple Lightning naar USB-C kabel, 1 meter, losse verpakking / bulkverpakking, modelnummer: MQGJ2ZM/A
€ 14,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 29,81
-49%
€ 14,99
Verkoper: OrigineProd
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2194
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY 3L Mini-stoomcabine, 1000W, met vernevelingsfunctie, instelbare temperatuur, afstandsbediening en zitplaats, afmetingen 78x87x101 cm
COSTWAY 3L Mini-stoomcabine, 1000W, met vernevelingsfunctie, instelbare temperatuur, afstandsbediening en zitplaats, afmetingen 78x87x101 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 109,99
-€ 5,50
€ 104,49
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - XL - Zwart
Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - XL - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - L - Zwart
Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - L - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
APPLE MGN63D/A MacBook Air, 33,78 cm (13,3 inch), M1-chip met 8-core CPU en 7-core GPU, 8 GB werkgeheugen, 256 GB SSD, Duitse versie, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
Gereviseerd
€ 699,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 152,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kenwood Keukenrobot KVL4100S
Kenwood Keukenrobot KVL4100S
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 323,21
-€ 40,86
€ 282,35
Gratis bezorging
Verkoper: AC-Electro
Productafbeelding van Sauna-badpak CALDO HEAVY, zwart, maat XL, merk BENLEE
Sauna-badpak CALDO HEAVY, zwart, maat XL, merk BENLEE
€ 90,72
Verkoper: TrueStore-eu
Productafbeelding van Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - XXL - Zwart
Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - XXL - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 Pixel, 128 GB, 48 MP, iOS 16, Black
Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 Pixel, 128 GB, 48 MP, iOS 16, Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
Gereviseerd
€ 490,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 21,98
-3%
€ 21,32
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Welkomstdeals
Productafbeelding van HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 139,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 5 oktober 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
ok
Beoordeeld op 12 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer teleurgesteld – absoluut gebrekkige kwaliteit
Beoordeeld op 9 mei 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
het is niet van goede kwaliteit!!!
Beoordeeld op 18 april 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Scheurt na één keer gebruik.
Beoordeeld op 22 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 188,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 170,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Welkomstdeals
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 182,90
-€ 18,91
€ 163,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
€ 88,90
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 169,90
-€ 17,91
€ 151,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 273,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
€ 109,90
-€ 16,91
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
€ 156,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal,  fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal, fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
€ 143,00
-€ 47,01
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
€ 132,10
-€ 37,11
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 9,68/1kg
Productafbeelding van Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,99
-€ 5,04
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
€ 28,00
Verkoper: PopShop