weber.rep KB duo: Corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 5 kg

€ 19,95

€ 3,99 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van weber.rep KB duo: corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 20 kg
weber.rep KB duo: corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 20 kg
€ 1,95/1kg
€ 38,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikafloor-151 (component A en B)                  30 KG
Sikafloor-151 (component A en B) 30 KG
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 298,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Machineputzpleister MP 75 L, 30 kg
KNAUF Machineputzpleister MP 75 L, 30 kg
€ 0,57/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 930 Dichtslib, grijs, 25 kg
weber.tec 930 Dichtslib, grijs, 25 kg
€ 2,18/1kg
€ 54,62
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 944 injectieharsproduct, 1 kg verpakking
weber.tec 944 injectieharsproduct, 1 kg verpakking
€ 36,95/1kg
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Dichtingsmassa MB 1K Rapid, 10 kg
Remmers Dichtingsmassa MB 1K Rapid, 10 kg
€ 12,50/1kg
€ 125,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Super LUPP: kalk-cementpleister, 20 kg
Knauf Super LUPP: kalk-cementpleister, 20 kg
€ 0,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
vdw 840 plus 1K-voegmortel 25 kg, basalt
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Apogel E injectieharsproduct, 2K, 1,2 kg
PCI Apogel E injectieharsproduct, 2K, 1,2 kg
€ 39,96/1kg
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
€ 0,60/1kg
€ 17,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.star 260 AquaBalance, 1,5 mm, 0010, vliesdoekreiniger, 25 kg
weber.star 260 AquaBalance, 1,5 mm, 0010, vliesdoekreiniger, 25 kg
€ 1,48/1kg
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 5 kg, cementgrijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 5 kg, cementgrijs
€ 3,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van RIGIPS VARIO, voegmortel, 5 kg
RIGIPS VARIO, voegmortel, 5 kg
€ 2,59/1kg
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
€ 91,92/1kg
€ 11,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

weber.rep KB duo: Mineraal beschermingsproduct tegen corrosie voor wapening en hechtingsbrug voor betonnen ondergronden

Toepassingsgebied:
weber.rep KB duo is een combinatieproduct dat zowel als mineraal beschermingsproduct tegen corrosie van wapening als hechtingsbrug voor betonnen ondergronden kan worden gebruikt. weber.rep KB duo kan ook als hechtingsbrug voor cementgebonden dekvloeren worden gebruikt. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen.

Productbeschrijving:

  • weber.rep KB duo is een kunststof gemodificeerde, droge mortel, conform DIN EN 1504-7.
  • weber.rep KB duo is, in combinatie met weber.rep R4 duo, goedgekeurd als onderdeel van een systeem volgens ZTV-ING en DAfStb-Rili.
  • AfP nummer: P-5268/005/14-MPA BS.


Samenstelling:
Cement, minerale vulstoffen, kunststoffen, regulerende additieven

Producteigenschappen:

  • Uitstekende hechting
  • Gemakkelijk te verwerken / zeer goed smeerbaar
  • Korte droogtijd
  • Mineraal
  • Lange verwerkingstijd
  • Standvastig / geringe neiging tot weglopen
  • Hoge beschermende werking / zeer bestand
  • BAST-lijst (Duitse lijst van bouwproducten)


Technische waarden:
Aanbrengdikte als corrosiebescherming: minimaal 1,0 mm in 2 lagen
Verwerkingstemperatuur: +5 °C tot +30 °C
Dichtheid van de verse mortel: ca. 2,0 kg/dm³
Consistentie: smeerbaar / schraapbaar
Dichtheid van het poeder: ca. 1,1 kg/dm³
Verwerkingstijd: ca. 80 minuten

Ondergrondvoorbereiding:
Als corrosiebescherming:
Gerosterd wapeningsstaal moet volgens DIN EN ISO 12944-4 worden gereinigd tot reinheidsklasse Sa 2 1/2.

Als hechtingsbrug:
Schoon, vorstvrij, zuigend, draagkrachtig, gripvast, vrij van alle stoffen die de hechting verminderen.
Als voorbehandelingsmethode zijn frezen, stralen, etc. geschikt.
Treksterkte van de ondergrond >1,5 N/mm².
Betonnen ondergrond intensief bevochtigen met water en laten opdrogen tot een mat vochtige toestand. Vermijd plassen.

Verwerking
Mengproces:

  • Meng de droge mengsel met 30% (6 liter per 20 kg of 1,5 liter per 5 kg) water, waarbij er zorg voor moet worden gedragen dat er geen klonten ontstaan.
  • Voeg eerst het water toe, en voeg vervolgens geleidelijk het poeder toe.
  • Meng intensief gedurende ongeveer 3 minuten.
  • Roer het mengsel tijdens de verwerking af en toe door.


Toepassing:
Als corrosiebescherming:

  • De ontroeste wapeningstaal wordt met een kwast in twee lagen, met een tussenruimte van ongeveer 2-3 uur, in een dichte laag aangebracht.
  • Na het uitharden van de tweede laag kan de hechtinglaag worden aangebracht.

Als hechtinglaag:

  • De hechtinglaag krachtig, met een kwast, borstel of roller, in de voorbereide betonondergrond verwerken.
  • De betonvervangende mortel weber.rep R4 duo wordt aangebracht op de nog verse hechtinglaag en volledig verwerkt.
  • De oppervlakte moet zo worden bepaald dat de betonvervangende mortel altijd op de verse hechtinglaag kan worden aangebracht, voordat er een vel vormt op de hechtinglaag. Daarom moeten de hechtinglaag en de vervangende mortel tegelijkertijd worden aangemaakt.


Verbruik / Rendement

  • als corrosiebescherming per m staal, ø 14 mm, bij 2 lagen: ongeveer 190 g
  • als hechtinglaag, afhankelijk van de ruwheid van de ondergrond: ongeveer 1,5 - 2,5 kg/m²

Productdetails
Aanbrenggereedschap: borstel, roller, kwast
Kleur: betonkleur
Waterbehoefte: max. 6 l/20 kg of max. 1,5 l/5 kg
Droogtijd van de corrosiebescherming: ongeveer 2 - 3 uur per laag
Opslag: Bij droge opslag in de originele, gesloten verpakking is het materiaal minimaal 12 maanden houdbaar.


Veiligheidsinformatieblad

InformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Herzien door leverancier op22.08.2016

Arbeidsveiligheid en opslag

H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H318
Verkrijgt ernstige oogschade.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P101
Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P103
Lees het etiket voordat u het gebruikt.
P280
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming.
P302+P352
BIJ CONTACT MET DE HUID: Was met veel water/…
P305+P351+P338
BIJ CONTACT MET DE OGEN: Spoel voorzichtig gedurende enkele minuten met water. Verwijder eventueel aanwezige contactlenzen, indien mogelijk. Blijf spoelen.
P310
Direct een ANTIGIFCENTRUM/arts/… bellen.
P362
Verontreinigde kleding uittrekken.
P501
Inhoud/verpakking... verwijderen volgens lokale voorschriften.
Opslagklassen
13
Niet-brandbare vaste stoffen
Watergevaarteindheidsklasse1 - zwak watergevaarteindend

Gevaren

WaarschuwingGevaar
GHS-pictogrammenGHS05 Bijtend, irriterendGHS07 Gezondheidsschadelijk

Ingrediënten

CAS-nummerReden van opnameStoffennaam
65997-15-1
69012-64-2
68475-76-3
Gewicht
5000 g
EAN
4011361181709
MPN (Manufacturer Part Number)
353205
Fabrikant
sg-weber

Gewicht
5000 g
EAN
4011361181709
MPN (Manufacturer Part Number)
353205
Fabrikant
sg-weber
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.