Geurmix "Helemaal ontspannen" (conventioneel), 5 ml

€ 10,55

€ 10,27-2%

€ 2.054,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Wees er snel bij!
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Geurmix voor een gevoel van geluk (conventioneel), 5 ml
Geurmix voor een gevoel van geluk (conventioneel), 5 ml
€ 1.542,00/1l
€ 7,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Geurmix, concentratie (conventioneel), 5 ml
Geurmix, concentratie (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Zomerzon Geurmix, 5 ml
Primavera Zomerzon Geurmix, 5 ml
€ 2.256,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,28
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Levenslust - Geurmix, 5 ml
Levenslust - Geurmix, 5 ml
€ 256,75/1kg
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix Yogaflow (conventioneel), 5 ml
Geurmix Yogaflow (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologisch parfum, geurmix, 5 ml
Biologisch parfum, geurmix, 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Atmewohl geurmix, 5 ml
Bio Atmewohl geurmix, 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Good Mood (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Good Mood (10 ml)
€ 1.230,00/1l
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alchemistische Essentie, Weer-Welzijn, 30 ml
Alchemistische Essentie, Weer-Welzijn, 30 ml
€ 509,00/1l
€ 15,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Lavendelolie, 10 ml
Kräutermax Lavendelolie, 10 ml
€ 1.288,00/1l
€ 12,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Wierookolie, 10 ml
Kräutermax Wierookolie, 10 ml
€ 1.461,00/1l
€ 14,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Engelduft - Geurmix, 10 ml | BALDINI BY TAOASIS
Engelduft - Geurmix, 10 ml | BALDINI BY TAOASIS
€ 717,00/1l
€ 7,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Levensvreugde - Geurmix 5 ml | PRIMAVERA
Levensvreugde - Geurmix 5 ml | PRIMAVERA
€ 1.496,00/1l
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Geurcompositie, verfrissende geur bij verkoudheid, 5 ml oplossing
TAOASIS Geurcompositie, verfrissende geur bij verkoudheid, 5 ml oplossing
€ 203,33/1kg
€ 8,14
-2%
€ 7,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
€ 19.030,00/1l
€ 19,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mikaromas Geurzakje, Bosvruchten, 100 ml
Mikaromas Geurzakje, Bosvruchten, 100 ml
€ 14,35/1kg
€ 2,87
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geschikt voor gebruik in woon-, werk- en slaapkamers. Voor geurkaarsen, geurvernevelers, geurviltjes, diffusers en geurstenen. De lucht in de ruimte wordt gezuiverd en zacht gevuld met aangename geuren – voor een prettige sfeer. 100% natuurlijke etherische oliën voor elke levenssituatie. Geurwerking: ontspannend. Geurprofiel: bloemig en omhullend. Diepe rust en ontspanning voor lichaam en geest.
Gewicht
40 g
Fabrikant
Inhoud
0.005 l
Verpakkingsinhoud
Standaard
EAN
4086900185036
04086900185036
MPN (Manufacturer Part Number)
124254

Gewicht
40 g
Fabrikant
Inhoud
0.005 l
Verpakkingsinhoud
Standaard
EAN
4086900185036
04086900185036
MPN (Manufacturer Part Number)
124254
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Geurmix voor een gevoel van geluk (conventioneel), 5 ml
Geurmix voor een gevoel van geluk (conventioneel), 5 ml
€ 1.542,00/1l
€ 7,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix "Frisse Lucht" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Frisse Lucht" (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix "Laat los" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Laat los" (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix "Hartverwarmend" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Hartverwarmend" (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Primavera In Balance: Geurmix
Primavera In Balance: Geurmix
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix "Goed humeur" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Goed humeur" (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix Yogaflow (conventioneel), 5 ml
Geurmix Yogaflow (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Zomerzon Geurmix, 5 ml
Primavera Zomerzon Geurmix, 5 ml
€ 2.256,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,28
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Levenslust - Geurmix, 5 ml
Levenslust - Geurmix, 5 ml
€ 256,75/1kg
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kids Träum süß - Geurmix, 5 ml
Kids Träum süß - Geurmix, 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Bio Atmewohl geurmix, 5 ml
Bio Atmewohl geurmix, 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix, concentratie (conventioneel), 5 ml
Geurmix, concentratie (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 84,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Grundig Aroma Diffuser Luchtbevochtiger 300ml- Elektrische Geurverspreider Met LED Verlichting en Timer - Aromatherapie Met Etherische Oliën - Geur Verspreider - Bamboe
Grundig Aroma Diffuser Luchtbevochtiger 300ml- Elektrische Geurverspreider Met LED Verlichting en Timer - Aromatherapie Met Etherische Oliën - Geur Verspreider - Bamboe
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Geurmix "Fahr fit" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Fahr fit" (conventioneel), 5 ml
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 14,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Primavera Etherische Olie - Citroen, biologisch (DEMETER), 5 ml
Primavera Etherische Olie - Citroen, biologisch (DEMETER), 5 ml
€ 1.472,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,56
-2%
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Geurmix "Tijd voor wonderen" (conventioneel), 5 ml
Geurmix "Tijd voor wonderen" (conventioneel), 5 ml
€ 1.496,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 172,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
Buitentapijt, weerbestendig, geschikt voor balkon of woonkamer, Scandinavische boho-stijl, effen kleur, afmetingen 160x230 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Primavera Etherische olie - Bloedoranje, biologisch (DEMETER), 5 ml
Primavera Etherische olie - Bloedoranje, biologisch (DEMETER), 5 ml
€ 1.512,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
Verfrissende citrusgeuren – Geschenkartikel
€ 928,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,24
-31%
€ 13,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
MEDION koffiemachine met thermoskan en timer (filterapparaat, 8 kopjes, 1,2 liter, 900 watt, 3 standen, warmhoudfunctie, timer, anti-druppel, display, MD18458), roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 413
€ 61,61
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Primavera Etherische Olie - Fijne Lavendel, biologisch/demeter. 5 ml
Primavera Etherische Olie - Fijne Lavendel, biologisch/demeter. 5 ml
€ 1.916,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,93
-12%
€ 9,58
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Olie
Beoordeeld op 7 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede geur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
€ 237,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.753,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 42,11
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,73/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 3,69
Verkoper: Lemonbite
€ 307,50/1l
Productafbeelding van Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,47/1kg
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l