WESTCOTT E-40200 00 WESTCOTT Modelleringstool, set van 5 stuks, voor het aanbrengen van materiaal

€ 50,05

€ 25,98-48%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Plamuurmessen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nölle 710450 Malerspachtel Breite 50,0 mm
Nölle 710450 Malerspachtel Breite 50,0 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu effectpleisters, verkrijgbaar in verschillende vormen
Marabu effectpleisters, verkrijgbaar in verschillende vormen
€ 7,42
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Yato YT-5230, Rood, 50 cm, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 1 stuk, 450 g
Yato YT-5230, Rood, 50 cm, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 1 stuk, 450 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,73
-11%
€ 21,78
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Clauss schilderstool, 8-in-1, antiaanbaklaag
Clauss schilderstool, 8-in-1, antiaanbaklaag
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vlakspatel, ergonomisch, aluminium, roestvrij, voor gevels, brede spatel, 600 mm
Vlakspatel, ergonomisch, aluminium, roestvrij, voor gevels, brede spatel, 600 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Professionele roestvrijstalen emmer en schep | Gereedschap, niveau 5
Professionele roestvrijstalen emmer en schep | Gereedschap, niveau 5
€ 42,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VOREL 06006, 1 stuk
VOREL 06006, 1 stuk
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,04
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lijmspatel, lengte 177 mm, breedte 130 mm, tandpatroon 4x4x4 mm / 8x8x8 mm, kuip (van PP)
Lijmspatel, lengte 177 mm, breedte 130 mm, tandpatroon 4x4x4 mm / 8x8x8 mm, kuip (van PP)
€ 11,25
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Top Tools 18B306, 40 gram
Top Tools 18B306, 40 gram
€ 15,15
-56%
€ 6,62
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep (60 mm) Gereedschap
KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep (60 mm) Gereedschap
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van kwb 029990 Japanse troffel
kwb 029990 Japanse troffel
€ 21,00
-57%
€ 9,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 125 mm kleurscheider
125 mm kleurscheider
€ 14,85
-14%
€ 12,74
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 schraperspatels 120 mm met houten handvat voor het verwijderen van lakens en kleuren
KOTARBAU® Set van 2 schraperspatels 120 mm met houten handvat voor het verwijderen van lakens en kleuren
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van VEVOR Gipsplaatkitbladenset, 178/254/356/406/610 mm kitbladen + 862-2072 mm verlenghandgreep, roestvrijstalen mes, kitgereedschap, voor gipsplaat/wandplaat/gipskarton
VEVOR Gipsplaatkitbladenset, 178/254/356/406/610 mm kitbladen + 862-2072 mm verlenghandgreep, roestvrijstalen mes, kitgereedschap, voor gipsplaat/wandplaat/gipskarton
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 148,50
-€ 28,51
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Set van 5-delige voegenstyler voor het egaliseren van voegen
Set van 5-delige voegenstyler voor het egaliseren van voegen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Japanse pleisterspatel, set van 4 stuks.
Japanse pleisterspatel, set van 4 stuks.
€ 14,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van STANLEY multifunctionele spaan 0-28-206
STANLEY multifunctionele spaan 0-28-206
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Binnenhoekmes met roestvrijstalen lemmet, STANLEY STHT0-05777
Binnenhoekmes met roestvrijstalen lemmet, STANLEY STHT0-05777
€ 16,44
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Yato YT-52223, RVS, Kunststof, Zwart, Rood, 1 stuk, 80 cm
Yato YT-52223, RVS, Kunststof, Zwart, Rood, 1 stuk, 80 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 41,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 6 roestvrij stalen schilderspatels 40-160 mm gips spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 6 roestvrij stalen schilderspatels 40-160 mm gips spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,29
Verkoper: KOTARBAU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vijf verschillende spatels met stalen bladen en lange houten handgrepen, geschikt voor het mengen van verf, het aanbrengen van structurele effecten en andere technieken.
EAN
4027521516762
MPN (Manufacturer Part Number)
E-40200 00
Fabrikant
Westcott

EAN
4027521516762
MPN (Manufacturer Part Number)
E-40200 00
Fabrikant
Westcott
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta Fijnkorrelig 2 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta Fijnkorrelig 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Artina Acrylverf, 1000 ml, tube, zwart, hoog pigmentgehalte
Artina Acrylverf, 1000 ml, tube, zwart, hoog pigmentgehalte
€ 16,99/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 19,99
-15%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
€ 9,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
€ 11,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
€ 16,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van decofill Kant-en-klare pleister, schuurpleister, gipspleister, binnenpleister, 1 kg
decofill Kant-en-klare pleister, schuurpleister, gipspleister, binnenpleister, 1 kg
€ 4,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,66
-11%
€ 4,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Schildersezel met hoogteverstelling, gemaakt van stevig beuken-, natuurlijke en milieuvriendelijke houtsoort, geschikt voor zowel volwassenen als kinderen, professioneel
Schildersezel met hoogteverstelling, gemaakt van stevig beuken-, natuurlijke en milieuvriendelijke houtsoort, geschikt voor zowel volwassenen als kinderen, professioneel
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 32,36
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Keilprofiel, 40x60 cm, model 28662, katoen
Keilprofiel, 40x60 cm, model 28662, katoen
€ 8,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Artina aluminium staffelei met kielframe, geschikt voor doeken tot 82 cm, model Paris
Artina aluminium staffelei met kielframe, geschikt voor doeken tot 82 cm, model Paris
€ 17,49/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, canvas op houten frame, Academie kwaliteit, 13x18 cm, set van 14 stuks
Artina, canvas op houten frame, Academie kwaliteit, 13x18 cm, set van 14 stuks
€ 7,84/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 30,99
-6%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,99
-13%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
€ 19,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
CON:P Renovatie set, 17-delig, model B21626
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 1175100138 ViVA DECOR Structurepasta, fijn, wit, 1.200 gram
Viva Decor 1175100138 ViVA DECOR Structurepasta, fijn, wit, 1.200 gram
€ 29,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van PUFAS Snelreparatiespachtel, 0,400 KG, wit, 400g
PUFAS Snelreparatiespachtel, 0,400 KG, wit, 400g
€ 44,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 241,98
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
Kunststof kledinghangers met broekhouder - zwart / verpakking van 50 - geschikt voor jassen, overhemden, blouses, met ophanging voor shawls en riemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Viva Decor 1175102138 ViVA DECOR Structuurpasta, grof, wit, 1.200 gram
Viva Decor 1175102138 ViVA DECOR Structuurpasta, grof, wit, 1.200 gram
€ 28,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Artina Pinselset voor schilderen, Amsterdam, 17-delig, zwart
Artina Pinselset voor schilderen, Amsterdam, 17-delig, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
-31%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Presto kunststof vulmiddel voor contouren, 250g, PrestoLith, elastisch
Presto kunststof vulmiddel voor contouren, 250g, PrestoLith, elastisch
€ 2,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: ZS2Radteile
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Top Tools 18B306, 40 gram
Top Tools 18B306, 40 gram
€ 15,15
-56%
€ 6,62
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
€ 38,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Knutselspatel
Beoordeeld op 18 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tekengereedschap
Beoordeeld op 20 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel, ongecompliceerd, goede kwaliteit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrijstalen vlakspatel voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips, pleisterwerk, 600 mm
KOTARBAU® Roestvrijstalen vlakspatel voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips, pleisterwerk, 600 mm
€ 25,68
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrijstalen vlakspatel voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips, pleisterwerk, 450 mm
KOTARBAU® Roestvrijstalen vlakspatel voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips, pleisterwerk, 450 mm
€ 20,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® roestvrijstalen oppervlaktespatel voor het aanbrengen van stopverf of gips 350 mm
KOTARBAU® roestvrijstalen oppervlaktespatel voor het aanbrengen van stopverf of gips 350 mm
€ 17,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 150 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 150 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,69
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 125 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 125 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 100 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 100 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 80 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels, 80 mm, gipsspatel, universele spatel, krassen voor het verwijderen, palletmes met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,18
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 60 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 60 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 40 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
KOTARBAU® Set van 2 roestvrijstalen schilderspatels 40 mm gipser spatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrijstalen oppervlaktespachtel voor het aanbrengen van spachtelmassa, gips, pleister 250 mm
KOTARBAU® Roestvrijstalen oppervlaktespachtel voor het aanbrengen van spachtelmassa, gips, pleister 250 mm
€ 9,79
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrij stalen vlakspatel 150 voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips en pleisterwerk
KOTARBAU® Roestvrij stalen vlakspatel 150 voor het aanbrengen van plamuurmassa, gips en pleisterwerk
€ 9,59
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep (150 mm)
KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep (150 mm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrijstalen verfspatel 40 mm gipspalel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
KOTARBAU® Roestvrijstalen verfspatel 40 mm gipspalel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmessen met rubberen greep
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmes met rubberen greep (125 mm)
KOTARBAU® Roestvrij stalen verfspatel x mm gipssspatel universele spatel krassen voor het verwijderen van palletmes met rubberen greep (125 mm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,79
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Vlakspachtelset, 5-delig, met telescopische stang (15-80 cm), roestvrij staal
Vlakspachtelset, 5-delig, met telescopische stang (15-80 cm), roestvrij staal
€ 246,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set vlakspachtelmassa met telescopische stang, verkrijgbaar in de lengtes 250 mm, 400 mm en 600 mm, met een uitschuifbereik van 0,7 meter tot 1,58 meter
Set vlakspachtelmassa met telescopische stang, verkrijgbaar in de lengtes 250 mm, 400 mm en 600 mm, met een uitschuifbereik van 0,7 meter tot 1,58 meter
€ 227,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glazuurschep set, 4-delig, roestvrij staal, schuin, met houten handgreep, 10-25 cm
Glazuurschep set, 4-delig, roestvrij staal, schuin, met houten handgreep, 10-25 cm
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Spachtelbakken, roestvrij staal, 305 mm lang, waterdicht, duurzaam
Spachtelbakken, roestvrij staal, 305 mm lang, waterdicht, duurzaam
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Spachtelset, 5-delig, roestvrij staal met kunststof handgreep, geschikt voor gipsplaatwerk en pleisterwerk
Spachtelset, 5-delig, roestvrij staal met kunststof handgreep, geschikt voor gipsplaatwerk en pleisterwerk
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Vlakspachtelset, 5 stuks in koffer, professioneel gereedschap voor droogbouw, met ergonomische handgrepen
Vlakspachtelset, 5 stuks in koffer, professioneel gereedschap voor droogbouw, met ergonomische handgrepen
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion