Lindt - LINDOR - Witte chocoladebolletjes, 1 kg zak

€ 64,45

€ 64,45 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
€ 59,90/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
€ 114,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt - EDELBITTER MOUSSE - Zure kers en chili - Tafel, 150g
Lindt - EDELBITTER MOUSSE - Zure kers en chili - Tafel, 150g
€ 69,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt LES GRANDES, melkchocolade, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
Lindt LES GRANDES, melkchocolade, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
€ 165,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ritter Sport Sweet & Salty Duo met karamel en botercracker, 218g
Ritter Sport Sweet & Salty Duo met karamel en botercracker, 218g
€ 38,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Alpenvollmilch, extra fijn, de klassieke chocoladetafel, herbruikbaar, 100g
Lindt Alpenvollmilch, extra fijn, de klassieke chocoladetafel, herbruikbaar, 100g
€ 106,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
€ 110,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
€ 164,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,13
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Smarties, feestelijke vriendjes, figuurtjes van melkchocolade, chocoladebolletjes, 65g
Smarties, feestelijke vriendjes, figuurtjes van melkchocolade, chocoladebolletjes, 65g
€ 153,38/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
€ 226,40/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 22,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
€ 102,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt - HELLO - Haverdrank - Vegan Zoute Karamel - 100g Tafel (oranje)
Lindt - HELLO - Haverdrank - Vegan Zoute Karamel - 100g Tafel (oranje)
€ 99,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,91
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt Lindor Witte Chocolade, 100 gram
Lindt Lindor Witte Chocolade, 100 gram
€ 74,18/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Tafelchocolade Daim, 100g
Milka Tafelchocolade Daim, 100g
€ 66,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka - Mmmax Alpenmelk - 16 stuks van 270 gram
Milka - Mmmax Alpenmelk - 16 stuks van 270 gram
€ 272,00/1kg
€ 73,44
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ingrediënten:
Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, plantaardig vet (kokosnoot, palmpitolie), volle MELKpoeder, MELKsuiker, emulgator (SOJAlecithine), aroma's. Kan HASELNUTEN en andere NOTEN bevatten.

Voedingswaarden per 100g:
Energie: 632,00 Kilocalorieën (kcal) Energie: 2.625,00 Kilojoule (kJ) Vet: 48,00 Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 35,00 Koolhydraten: 45,00 Koolhydraten, waarvan suiker: 45,00 Eiwit: 4,10 Zout: 0,20

Productnaam:
Lindor Zak Wit 1KG

Productbeschrijving:
Witte chocolade met een zacht smeltende vulling (44%)

Allergie-informatie:
Bevat: Soja en sojaproducten, melk en melkproducten (inclusief lactose), noten en notenproducten, hazelnoten en hazelnotenproducten

Disclaimer:
De productverpakking en bijbehorende documenten kunnen informatie bevatten die verder gaat dan of afwijkt van de informatie op onze website. Wij raden u daarom aan om u niet uitsluitend te baseren op de informatie die op onze website wordt weergegeven, maar om voor gebruik van het product altijd ook de etiketten, waarschuwingen en instructies die bij het product worden geleverd zorgvuldig te lezen.



Volledig wit. Lindt Lindor witte pralines brengen het genot voor liefhebbers van witte chocolade perfect tot uiting. Deze pralines, gemaakt van de fijnste witte chocolade, verleiden met een lichte, zacht smeltende vulling die, met een aromatische vanillenoot, een verfijnde smaak op de tong onthult. Maak zo op een heerlijke manier van uw momentje van genot.
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, plantaardig vet (kokosnoot, palmpitolie), volle MELKpoeder, MELKsuiker, emulgator (SOJAlecithine), aroma's. Kan HAZELNOTEN en andere NOTEN bevatten.
Voedingswaarde
Energie: 632,00 kcal, 2.625,00 kj; Vet: 48,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 35,00g; Koolhydraten: 45,00g; waarvan suikers: 45,00g; Eiwit: 4,10g; Zout: 0,20g;
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Verkoopbenaming
Witte chocolade met een zacht smeltende vulling (44%)
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
49993
EAN
4000539499920

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, plantaardig vet (kokosnoot, palmpitolie), volle MELKpoeder, MELKsuiker, emulgator (SOJAlecithine), aroma's. Kan HAZELNOTEN en andere NOTEN bevatten.
Voedingswaarde
Energie: 632,00 kcal, 2.625,00 kj; Vet: 48,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 35,00g; Koolhydraten: 45,00g; waarvan suikers: 45,00g; Eiwit: 4,10g; Zout: 0,20g;
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Verkoopbenaming
Witte chocolade met een zacht smeltende vulling (44%)
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
49993
EAN
4000539499920
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt - LINDOR - Donkere chocoladebolletjes, 70% cacao, 1 kg zak
Lindt - LINDOR - Donkere chocoladebolletjes, 70% cacao, 1 kg zak
€ 64,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 64,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
€ 114,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Lindor melkchocolade pralines, 100g
Lindor melkchocolade pralines, 100g
€ 80,75/1kg
€ 10,20
-4%
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Ruitenwissers BOSCH AEROTWIN voor Seat Arona, Ateca, Leon III
Ruitenwissers BOSCH AEROTWIN voor Seat Arona, Ateca, Leon III
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 382
€ 62,44
-52%
€ 29,39
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Relaxdays 10028820, 1 stuk
Relaxdays 10028820, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 68,86
-56%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Set van 4 mengkommen van kunststof
Set van 4 mengkommen van kunststof
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 25,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Esmeyer  384-3103 Esmeyer Arcoroc Dessertteller EVERYDAY, 195 mm, weiß
Esmeyer 384-3103 Esmeyer Arcoroc Dessertteller EVERYDAY, 195 mm, weiß
€ 10,16
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Premium donskussen | 80 x 80 cm | XDREAM donskussen
Premium donskussen | 80 x 80 cm | XDREAM donskussen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
Herlitz vulpennen, type X-20, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 40,06
-54%
€ 18,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 3713C006 CANON PG560 Pixma TS TR
3713C006 CANON PG560 Pixma TS TR
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 79,00
-22%
€ 61,29
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kinder Maxi Mix chocolade kerstbord, 3D pop-up decoratie, 143g
Kinder Maxi Mix chocolade kerstbord, 3D pop-up decoratie, 143g
€ 65,89/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 303
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 38 beoordelingen
Beoordeeld op 22 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lindt balletjes
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topkwaliteit
Beoordeeld op 22 december 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Wezelvink
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 4 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 4 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 2 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles perfect
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 29 oktober 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 10 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lind Lindor
Gewicht 1 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg