Bouwpakket elektronica: Retro spelletjes adventskalender | FRANZIS GmbH | Modelvoertuigen

€ 29,95

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Bij bestelling binnen
1h 46m 23s
Wees er snel bij!
Adventskalenders & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FRANZIS - Adventskalender met knikkerbaan
FRANZIS - Adventskalender met knikkerbaan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,40
-63%
€ 19,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Elektronische ontsnappingsspel-adventskalender
Elektronische ontsnappingsspel-adventskalender
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Experimenteer-adventskalender met de muis, editie 2020
Experimenteer-adventskalender met de muis, editie 2020
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 102,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hot Wheels adventskalender met verrassingen voor 24 dagen, inclusief voertuigen en accessoires
Hot Wheels adventskalender met verrassingen voor 24 dagen, inclusief voertuigen en accessoires
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 50,79
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Douglas Beauty For Men Adventskalender 2025 - Kubus, speciale editie
Douglas Beauty For Men Adventskalender 2025 - Kubus, speciale editie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 109,20
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Maak deze adventskalender helemaal af!
Maak deze adventskalender helemaal af!
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Engelbert Strauss adventskalender 2026 – Cadeau voor klussers en gereedschapsliefhebbers – Kerstmis – Vriend – Man
Engelbert Strauss adventskalender 2026 – Cadeau voor klussers en gereedschapsliefhebbers – Kerstmis – Vriend – Man
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: md-premium-e-commerce
Productafbeelding van LEGO Friends Adventskalender - Friends LEGO 41353
LEGO Friends Adventskalender - Friends LEGO 41353
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 71,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 96,17
-29%
€ 67,69
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Franzis Adventskalender voor de Volkswagen Kever
Franzis Adventskalender voor de Volkswagen Kever
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 90,01
-55%
€ 39,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mini-adventskalender "Drie hazelnoten voor Assepoester", vouwkaart
Mini-adventskalender "Drie hazelnoten voor Assepoester", vouwkaart
€ 4,40
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van LOL Adventskalender vol verrassingen + exclusieve LOL-poppetjes
LOL Adventskalender vol verrassingen + exclusieve LOL-poppetjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,09
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Eine Frau, ein Adventskalender
Eine Frau, ein Adventskalender
Gebruikt
€ 3,50
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 99,26
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van FRANZIS 60699 - Adventskalender voor fotografen: een escape room met 24 puzzels om je fotografische kennis te vergroten, geschikt voor beginners en professionals
FRANZIS 60699 - Adventskalender voor fotografen: een escape room met 24 puzzels om je fotografische kennis te vergroten, geschikt voor beginners en professionals
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Revell VW T2 Adventskalender, modelbouwpakket 1:24, eenvoudig te monteren, meerkleurig, knutselset
Revell VW T2 Adventskalender, modelbouwpakket 1:24, eenvoudig te monteren, meerkleurig, knutselset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 63,00
-50%
€ 30,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Katten speelgoed adventskalender voor katten, kersteditie
Katten speelgoed adventskalender voor katten, kersteditie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Milka Adventskalender, 200 gram
Milka Adventskalender, 200 gram
€ 87,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,00
-16%
€ 17,58
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

24 spellen uit de jaren '70 en '80 om zelf te bouwen. Zonder soldeerwerk. Onderdelen die in elkaar te steken zijn. Batterijen niet inbegrepen. Geen voorkennis vereist.
Lengte
0.395 m
Auteur
Burkhard Kainka
Franzis
Aantal pagina's
52
Fabrikant
Releasedatum
30.08.2020
Doelgroepen
Unisex
EAN
4019631671509
ISBN
13
Taal
Duits
MPN (Manufacturer Part Number)
67150

Lengte
0.395 m
Auteur
Burkhard Kainka
Franzis
Aantal pagina's
52
Fabrikant
Releasedatum
30.08.2020
Doelgroepen
Unisex
EAN
4019631671509
ISBN
13
Taal
Duits
MPN (Manufacturer Part Number)
67150
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
€ 71,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PAW Patrol 6063791, Boek, Vrijstaand, Meerkleurig
PAW Patrol 6063791, Boek, Vrijstaand, Meerkleurig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Adventskalender 2022, 42-delig | Artikelnummer: R49002042
Adventskalender 2022, 42-delig | Artikelnummer: R49002042
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 105,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 99,26
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
Pokémon - Adventskalender met Pikachu-figuren, kerstkalender
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 96,17
-29%
€ 67,69
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Maak deze adventskalender helemaal af!
Maak deze adventskalender helemaal af!
€ 28,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Milka Adventskalender, 200 gram
Milka Adventskalender, 200 gram
€ 87,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,00
-16%
€ 17,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Adventskalender Harry Potter, sokken, 2021
Adventskalender Harry Potter, sokken, 2021
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Adventskalender met een kerstboom van kristal
Adventskalender met een kerstboom van kristal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,09
Verkoper: 3DToys
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 47,28
-2%
€ 46,33
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Schleich Adventskalender 2023
Schleich Adventskalender 2023
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 42,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
Adventskalender voor mannen - 24 cadeautjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,37
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Play-Doh Adventskalender, klei
Play-Doh Adventskalender, klei
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 53,81
-50%
€ 26,89
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
€ 13,06/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 33,99
-5%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Fitgun Pro, slagmassageapparaat, universeel, zwart, blauw, aanraakbediening, 6 massagekoppen, 3200 RPM
Fitgun Pro, slagmassageapparaat, universeel, zwart, blauw, aanraakbediening, 6 massagekoppen, 3200 RPM
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 148,18
Verkoper: Green_Country
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 143,79
-€ 7,19
€ 136,60
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van LEGO 75366 Star Wars Adventskalender 2023, kerstkalender met 24 cadeaus, waaronder 9 figuurtjes, 10 speelgoedvoertuigen en 5 mini-modellen. Een kerstcadeau voor kinderen en fans
LEGO 75366 Star Wars Adventskalender 2023, kerstkalender met 24 cadeaus, waaronder 9 figuurtjes, 10 speelgoedvoertuigen en 5 mini-modellen. Een kerstcadeau voor kinderen en fans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,04
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 228,15
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van INTEX 28038 Zwembadafdekzeil 300 x 200 cm
INTEX 28038 Zwembadafdekzeil 300 x 200 cm
€ 3,73/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
-€ 5,04
€ 162,96
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bosch 1 600 A02 W7T, Zwart, Groen, Zwart, 28 gereedschappen
Bosch 1 600 A02 W7T, Zwart, Groen, Zwart, 28 gereedschappen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KiMs Merry Chipsmas Adventskalender, 709g | 26 stukken, elk 17-60g
KiMs Merry Chipsmas Adventskalender, 709g | 26 stukken, elk 17-60g
€ 253,79/1kg
€ 179,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 24 november 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Retro
Beoordeeld op 1 november 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Batterijcompartiment smolt na een paar minuten
Beoordeeld op 11 december 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aquarius Cosmetic Martinelia Adventskalender, kleur roze. Kinder, roze, one size
Aquarius Cosmetic Martinelia Adventskalender, kleur roze. Kinder, roze, one size
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 50 stuks zakken, 21 x 14 cm - bruine kraftpapier zakken. Cadeauzakken van kraftpapier, ideaal voor het zelf maken van een adventskalender - voor Pasen en Kerstmis
50 stuks zakken, 21 x 14 cm - bruine kraftpapier zakken. Cadeauzakken van kraftpapier, ideaal voor het zelf maken van een adventskalender - voor Pasen en Kerstmis
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 50 kraftpapier zakjes, duurzame bruine zakjes van 21 x 14 cm - cadeauzakjes, bijvoorbeeld te gebruiken als een zelfgemaakte adventskalender
50 kraftpapier zakjes, duurzame bruine zakjes van 21 x 14 cm - cadeauzakjes, bijvoorbeeld te gebruiken als een zelfgemaakte adventskalender
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Adventskalender 2026 voor dames en tieners, met 24 verrassingen
Adventskalender 2026 voor dames en tieners, met 24 verrassingen
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 paar kerstsokken voor dames, comfortabele sokken, one size
Adventskalender met 24 paar kerstsokken voor dames, comfortabele sokken, one size
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender van hout, met LED-verlichting en 24 lades, afmetingen 37,5 x 8 x 27 cm
Adventskalender van hout, met LED-verlichting en 24 lades, afmetingen 37,5 x 8 x 27 cm
€ 198,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender van hout, in de vorm van een reuzenrad, met lades en LED-verlichting, afmetingen 37x13x49 cm
Adventskalender van hout, in de vorm van een reuzenrad, met lades en LED-verlichting, afmetingen 37x13x49 cm
€ 240,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender van hout met 24 lades en LED-verlichting, 45,7 cm
Adventskalender van hout met 24 lades en LED-verlichting, 45,7 cm
€ 265,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender sokken voor heren, 24 paar, meerkleurig, maat 43-46, katoen
Adventskalender sokken voor heren, 24 paar, meerkleurig, maat 43-46, katoen
€ 128,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender 2025: Set met fidget-speeltjes, aftelkalender, stressverminderend
Adventskalender 2025: Set met fidget-speeltjes, aftelkalender, stressverminderend
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender voor kinderen, 2025, auto's, 24 dagen, 16 sportwagens, kerst
Adventskalender voor kinderen, 2025, auto's, 24 dagen, 16 sportwagens, kerst
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Overlevingsset adventskalender: 24-daagse kerstcountdown met nooduitrusting voor outdooravonturen
Overlevingsset adventskalender: 24-daagse kerstcountdown met nooduitrusting voor outdooravonturen
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender vullen: 24 zakjes, geschikt voor kinderen en volwassenen, van stof
Adventskalender vullen: 24 zakjes, geschikt voor kinderen en volwassenen, van stof
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender, kerstsokken, 24 stuks, meerkleurig. Maten: EU 35-38, EU 39-42, EU 43-46
Adventskalender, kerstsokken, 24 stuks, meerkleurig. Maten: EU 35-38, EU 39-42, EU 43-46
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender Vissen 2026: 24 dagen, set met kunstaas voor mannen, tieners en jongens
Adventskalender Vissen 2026: 24 dagen, set met kunstaas voor mannen, tieners en jongens
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tactische overlevingskalender met 24 dagen, inclusief heuptas, blaasbalg voor vuur maken en poncho | Overlevingskit voor outdoor en kamperen
Tactische overlevingskalender met 24 dagen, inclusief heuptas, blaasbalg voor vuur maken en poncho | Overlevingskit voor outdoor en kamperen
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kerstsokken adventskalender, 24 paar met 24 cadeaudoosjes, geschikt voor dames en heren, katoen, one size
Kerstsokken adventskalender, 24 paar met 24 cadeaudoosjes, geschikt voor dames en heren, katoen, one size
€ 132,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender om zelf te vullen, voor 2026, met 24 grote papieren zakjes, voorzien van cijferstickers en sluitingen, van kraftpapier, in de kleuren blauw, wit en bruin
Adventskalender om zelf te vullen, voor 2026, met 24 grote papieren zakjes, voorzien van cijferstickers en sluitingen, van kraftpapier, in de kleuren blauw, wit en bruin
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender om zelf te vullen, met 24 papieren doosjes, cijferstickers en ophanglabels
Adventskalender om zelf te vullen, met 24 papieren doosjes, cijferstickers en ophanglabels
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Adventskalender met 24 kaartjes met de tekst "Ik hou van jou omdat...", inclusief rode envelopjes, cijferstickers, jutesnoer en houten knipclips
Adventskalender met 24 kaartjes met de tekst "Ik hou van jou omdat...", inclusief rode envelopjes, cijferstickers, jutesnoer en houten knipclips
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion