Lucaffe Decaffeinato, 44m, ESE-systeem koffiepads, 150 stuks

€ 55,64

€ 51,85-6%

€ 35,44 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 12,00 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Koffiepads & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lucaffe CLASSIC koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 150 stuks
Lucaffe CLASSIC koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,55
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 3.350,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 85,19
-71%
€ 24,12
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 2.826,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 78,63
-74%
€ 20,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
€ 68,01/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,19
-2%
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bristot Espresso 44mm ESE-systeem koffiepads, 150 stuks
Bristot Espresso 44mm ESE-systeem koffiepads, 150 stuks
€ 45,40/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
€ 2.280,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,42
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
€ 37,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 100,11
-€ 59,89
€ 40,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone, ontcafeïneerde koffie, ESE-systeem, koffiepads, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone, ontcafeïneerde koffie, ESE-systeem, koffiepads, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
€ 2.280,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 19,50
-15%
€ 16,42
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kimbo POMPEI, koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 50 stuks, elk 7,3 gram
Kimbo POMPEI, koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 50 stuks, elk 7,3 gram
€ 33,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,31
-82%
€ 12,10
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffe Pulcinella koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 25 stuks per verpakking, elk 6 gram
Lucaffe Pulcinella koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 25 stuks per verpakking, elk 6 gram
€ 1.961,67/1kg
€ 18,93
-37%
€ 11,77
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffé Decaffeinato E.S.E. capsules, 25 stuks
Lucaffé Decaffeinato E.S.E. capsules, 25 stuks
€ 35,20/1kg
€ 14,88
-40%
€ 8,80
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffé PULCINELLA koffiecups - 150 stuks
Lucaffé PULCINELLA koffiecups - 150 stuks
€ 89,83/1kg
€ 80,85
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Douwe Egberts - O Cappuccino, verpakking met 16 koffiepads
Douwe Egberts - O Cappuccino, verpakking met 16 koffiepads
€ 112,39/1kg
€ 20,68
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dallmayr Prodomo | 16 koffiekussentjes
Dallmayr Prodomo | 16 koffiekussentjes
€ 104,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Senseo, koffiepads, Caffé Crema, 16 stuks, 111 gram
Senseo, koffiepads, Caffé Crema, 16 stuks, 111 gram
€ 120,81/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
€ 55,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Senseo - Koffiepads Douwe Egberts, decaf, 36 stuks | Verpakking met 36 stuks
Senseo - Koffiepads Douwe Egberts, decaf, 36 stuks | Verpakking met 36 stuks
€ 95,64/1kg
€ 33,45
-28%
€ 23,91
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Caffè Haiti Roma Minuto koffiekussens – 50 koffiekussens, koffievrij
Caffè Haiti Roma Minuto koffiekussens – 50 koffiekussens, koffievrij
€ 67,11/1kg
€ 23,49
Verkoper: Caffe-Haiti-Roma
Productafbeelding van Melitta Kaffeepads BellaCrema Intenso 81-162 16St
Melitta Kaffeepads BellaCrema Intenso 81-162 16St
€ 320,55/1kg
€ 35,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van illy® 9976 illy® Classico Lungo E.S.E Kaffeepads, Arabicabohnen 18 Stück
illy® 9976 illy® Classico Lungo E.S.E Kaffeepads, Arabicabohnen 18 Stück
€ 57,99/1kg
€ 14,82
-2%
€ 14,44
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lucaffe Decaffeinato 44m ESE-systeem koffiepads, 150 stuks - Accessoires voor koffiemachines
Ingrediënten
Koffie
Gewicht
1463 g
Levensmiddelenbedrijven
Lucaffè
Verkoopbenaming
Lucaffé Decaffeinato, ESE-pads
Fabrikant
Aantal stuks
150
MPN (Manufacturer Part Number)
V6413
EAN
8021103764134

Ingrediënten
Koffie
Gewicht
1463 g
Levensmiddelenbedrijven
Lucaffè
Verkoopbenaming
Lucaffé Decaffeinato, ESE-pads
Fabrikant
Aantal stuks
150
MPN (Manufacturer Part Number)
V6413
EAN
8021103764134
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lucaffe CLASSIC koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 150 stuks
Lucaffe CLASSIC koffiepads, 44mm, ESE-systeem, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,55
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffe EXQUISIT koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks
Lucaffe EXQUISIT koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks
€ 46,77/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,45
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, ESE-pads, 44 mm, 150 stuks
Lucaffe MR. EXCLUSIVE, 100% Arabica, ESE-pads, 44 mm, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,94
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 3.350,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 85,19
-71%
€ 24,12
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
€ 34,71/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 96,28
-61%
€ 37,49
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
€ 68,01/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,19
-2%
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Nera, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 2.826,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 78,63
-74%
€ 20,35
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 150 stuks, elk 7,2 gram
€ 37,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 100,11
-€ 59,89
€ 40,22
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Gemalen cafeïnevrije espressokoffie 250 g - Illy
Gemalen cafeïnevrije espressokoffie 250 g - Illy
€ 41,79/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,12
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
Lucaffe Decaffeinato, 700g, koffiebonen
€ 32,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
Lavazza Caffè Espresso | gemalen | 250 gram
€ 70,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 4.358,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 89,67
-65%
€ 31,38
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Oro, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 50 stuks, elk 7,2 gram
€ 2.280,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,42
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Dallmayr 528028007 Crema d'Oro koffiepads, Arabica bonen, milde smaak, 28 pads
Dallmayr 528028007 Crema d'Oro koffiepads, Arabica bonen, milde smaak, 28 pads
€ 55,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Profi Cook® espressomachine | Italiaanse espressopomp tot 20 bar | 2 aluminium persfilters | Zwenkbare roestvrijstalen stoompijp | PC-ES-KA 1267
Profi Cook® espressomachine | Italiaanse espressopomp tot 20 bar | 2 aluminium persfilters | Zwenkbare roestvrijstalen stoompijp | PC-ES-KA 1267
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 152,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
HOMCOM A91-062 - Krachttoestel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 107,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Camry | Espressomachine met meerdere capsules | CR 4414 | Pompdruk: 19 bar | Geschikt voor gemalen koffie en capsules | 1450 W | Wit/Zwart
Camry | Espressomachine met meerdere capsules | CR 4414 | Pompdruk: 19 bar | Geschikt voor gemalen koffie en capsules | 1450 W | Wit/Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 124,06
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Omega-3 - 400 capsules I Visolie I Visolie I Softgelcapsules I hooggeconcentreerd EPA en DHA I voor normale bloedvetten I vetstofwisseling
Omega-3 - 400 capsules I Visolie I Visolie I Softgelcapsules I hooggeconcentreerd EPA en DHA I voor normale bloedvetten I vetstofwisseling
€ 81,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
€ 379,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lucaffe Mamma Lucia - 1 kg - Koffiebonen
Lucaffe Mamma Lucia - 1 kg - Koffiebonen
€ 24,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,27
-24%
€ 24,27
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 150 Lollo Caffè E.S.E. pads Argento – Espresso koffiepads – Intens en aromatisch
150 Lollo Caffè E.S.E. pads Argento – Espresso koffiepads – Intens en aromatisch
€ 12,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,52
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Rossa, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 3.726,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 81,28
-66%
€ 26,83
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SENSEO Pads Strong: 240 koffiepads voor een sterke koffie, grootverpakking
SENSEO Pads Strong: 240 koffiepads voor een sterke koffie, grootverpakking
€ 48,73/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 81,13
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lucaffe CLASSIC, 250g, gemalen koffiebonen
Lucaffe CLASSIC, 250g, gemalen koffiebonen
€ 40,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,20
-16%
€ 10,20
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
LAVAZZA 248312000 LAVAZZA Qualita Oro Kaffee, gemahlen Arabicabohnen 250,0 g
€ 71,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL CitiZ | Koffiekapsulemachine van De'Longhi | Crème-wit
NESPRESSO ORIGINAL CitiZ | Koffiekapsulemachine van De'Longhi | Crème-wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 156,25
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Koffiepads Alberto 'Caffe Crema', 36 stuks
Koffiepads Alberto 'Caffe Crema', 36 stuks
€ 8,55/1kg
€ 25,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 24 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lucafee Decafeinato ESE Pads