Relaxdays oliekan 5 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breukbestendig, geschikt voor auto's en garages, gemaakt van PE, wit

€ 18,99

€ 3,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Oliekannen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
€ 2,80/1l
€ 13,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Oliekan 1,2 liter met meetstreep en flexibele tuit, geschikt voor garage en huishouden
Oliekan 1,2 liter met meetstreep en flexibele tuit, geschikt voor garage en huishouden
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ProPlus Vetafscheider - zwart - kunststof - 8 liter - met uitgietopening
ProPlus Vetafscheider - zwart - kunststof - 8 liter - met uitgietopening
€ 43,99
-46%
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van CARPOINT 3710037: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister, rubber
CARPOINT 3710037: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister, rubber
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van IWH 032016 1464772 Olievernevelaar, 300 ml
IWH 032016 1464772 Olievernevelaar, 300 ml
€ 136,50/1l
€ 40,95
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Oliekan met vulopening
Oliekan met vulopening
€ 21,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van BGS 8441, plastic oliekannetje, 250 ml
BGS 8441, plastic oliekannetje, 250 ml
€ 143,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van EDA 010662 NO SX6: Oliekanister/bijvullingskan met lange tuit, 11 liter
EDA 010662 NO SX6: Oliekanister/bijvullingskan met lange tuit, 11 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Gedore oliesproeier van kunststof, 125 ml, artikelnummer 298-01
Gedore oliesproeier van kunststof, 125 ml, artikelnummer 298-01
€ 260,31/1l
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: ecanis-shop
Productafbeelding van Yato YT-0690, Transparant, Kunststof, 0,22 liter, 1 stuk
Yato YT-0690, Transparant, Kunststof, 0,22 liter, 1 stuk
€ 26,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,30
-7%
€ 5,82
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van KOTARBAU® oliekan - olie-verversing gietkan voor olie - 5 L - olie maatbeker - omvuller met flexibele schenktuit voor oliėn en brandstoffen - olievuller - dispenser
KOTARBAU® oliekan - olie-verversing gietkan voor olie - 5 L - olie maatbeker - omvuller met flexibele schenktuit voor oliėn en brandstoffen - olievuller - dispenser
€ 12,49
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Oliekan 200 ml, staal, flexibele applicator, voor werkplaats
Oliekan 200 ml, staal, flexibele applicator, voor werkplaats
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van BGS technic vloeistofkan met flexibele tuit en deksel, 199 mm, 199 g
BGS technic vloeistofkan met flexibele tuit en deksel, 199 mm, 199 g
€ 17,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Yato YT-06913, zwart, metaal, 0,3 liter, 1 stuk
Yato YT-06913, zwart, metaal, 0,3 liter, 1 stuk
€ 27,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,82
-50%
€ 8,39
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van HASKYY oliekan 3 liter, maatbeker, vulkan, meetkan, waterkan
HASKYY oliekan 3 liter, maatbeker, vulkan, meetkan, waterkan
€ 51,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Flexibele trechter voor het overgieten van vloeistoffen, met filter en brede opening
Flexibele trechter voor het overgieten van vloeistoffen, met filter en brede opening
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van BGS 9983, vulkan, 2 liter
BGS 9983, vulkan, 2 liter
€ 48,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kunststof schenkkan voor bedrijfsstoffen MECHANIC FLUID CAN 1L
Kunststof schenkkan voor bedrijfsstoffen MECHANIC FLUID CAN 1L
€ 8,79
-26%
€ 6,48
Verkoper: SIXTOL
Productafbeelding van Levior Olie, 250 ml
Levior Olie, 250 ml
€ 15,48/1l
€ 3,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Maatbeker
Maatbeker
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het bijvullen van motorolie, antivries of water met kannen of andere grote containers kan gemakkelijk riskant zijn. Deze oliekan, verkrijgbaar in verschillende maten, helpt u uw auto of motorfiets te vullen zonder iets te morsen. Dankzij de schroefbare vulhulpstuk is de kan veelzijdig in gebruik. Het breekvaste PE-kunststof is melkachtig wit, waardoor u snel een overzicht krijgt van de hoeveelheid vloeistof. De schaalverdeling in stappen van 1000 ml draagt hier ook aan bij.

Details van de oliekan

  • Afmetingen 2 liter met buis (hoogte x breedte x diepte): ca. 31,5 x 36 x 13 cm / ca. 160 g
  • Afmetingen 5 liter met buis (hoogte x breedte x diepte): ca. 42 x 42 x 18 cm / ca. 320 g
  • Lengte vulhulpstuk: ca. 16 cm
  • Materiaal: Kunststof (HDPE)
  • Kleur: Wit


Maatbeker voor auto en motorfiets

  • Voor het vullen van motorolie, water of antivries
  • Geen gemors in de garage of werkplaats
  • Met schaalverdeling in stappen van 1000 ml
  • Flexibel schroefbaar vulhulpstuk
  • Ergonomisch handvat ligt goed in de hand


Inhoud levering

  • 1x oliekan
  • Decoratieve artikelen zijn niet inbegrepen.
Fabrikant
Inhoud
5 l
Gewicht
0.35 kg
Kleur
Wit
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
EAN
4052025928179
MPN (Manufacturer Part Number)
10026582_670

Fabrikant
Inhoud
5 l
Gewicht
0.35 kg
Kleur
Wit
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
EAN
4052025928179
MPN (Manufacturer Part Number)
10026582_670
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
LUXTOM | Oliekan, 5 liter, wit, vulkan, maatbeker, doseerkann, universele kan, maatbeker, gietkan voor olie
€ 13,99
Verkoper: Luxtom
€ 2,80/1l
Productafbeelding van Relaxdays oliekan 5 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breukbestendig, geschikt voor auto's en garages, gemaakt van PE, wit
Relaxdays oliekan 5 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breukbestendig, geschikt voor auto's en garages, gemaakt van PE, wit
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 3,80/1l
Productafbeelding van Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
Relaxdays oliekan 2 liter, met flexibele vulslang, oliepeilmaatbeker, schaalverdeling, voor olieverversing, breekvast, geschikt voor auto's en garages, van PE-materiaal, wit
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 8,50/1l