Brit 8595602526338, Junior, Geschikt voor alle rassen, Medium (11 - 25 kg), Kip, 15 kg

€ 55,87

€ 3,72 / 1kg

plus € 16,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Royal Canin Medium Junior - Geschikt voor honden van 15 kg
Royal Canin Medium Junior - Geschikt voor honden van 15 kg
€ 7,36/1kg
€ 110,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Monge Medium Puppy & Junior, 12 kg
Monge Medium Puppy & Junior, 12 kg
€ 4,85/1kg
€ 58,24
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Brit 8595602559046, Geschikt voor volwassen dieren, Medium (11 - 25 kg), Lam, Rijst, 12 kg
Brit 8595602559046, Geschikt voor volwassen dieren, Medium (11 - 25 kg), Lam, Rijst, 12 kg
€ 13,08/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 157,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Rufia Junior, droogvoer voor puppy's, 20 kg
Rufia Junior, droogvoer voor puppy's, 20 kg
€ 2,68/1kg
€ 53,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602530748, Volwassen, Kip, 2,5 kg
Brit 8595602530748, Volwassen, Kip, 2,5 kg
€ 12,48/1kg
€ 31,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Brit 8595602558896, Geschikt voor volwassen dieren, Medium (11 - 25 kg), Aardappel, Zalm, 12 kg
Brit 8595602558896, Geschikt voor volwassen dieren, Medium (11 - 25 kg), Aardappel, Zalm, 12 kg
€ 5,08/1kg
€ 60,95
Gratis bezorging
Verkoper: Chewies
Productafbeelding van Belcando Junior GF Kip, 12,5 kg
Belcando Junior GF Kip, 12,5 kg
€ 8,09/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera Hondenvoer - JosiDog - Junior Sensitive | 2,7 kg
Josera Hondenvoer - JosiDog - Junior Sensitive | 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RAFI Junior met lam – droogvoer voor puppy's – 3 kg
RAFI Junior met lam – droogvoer voor puppy's – 3 kg
€ 21,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 3 kg
Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 3 kg
€ 9,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch MAXI JUNIOR 3 kg, droogvoer voor puppy's, met gevogelte
Bosch MAXI JUNIOR 3 kg, droogvoer voor puppy's, met gevogelte
€ 10,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,01
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Eukanuba 8710255129082, Puppy, Kip, 5 kg
Eukanuba 8710255129082, Puppy, Kip, 5 kg
€ 11,07/1kg
€ 77,99
-29%
€ 55,34
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Prospera Plus Medium Junior droogvoer voor jonge honden, kip en rijst, 15 kg
Prospera Plus Medium Junior droogvoer voor jonge honden, kip en rijst, 15 kg
€ 3,97/1kg
€ 60,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA ONE Hondenvoer Junior met kip en rijst, 6 x 1,5 kg
PURINA ONE Hondenvoer Junior met kip en rijst, 6 x 1,5 kg
€ 96,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Yarrah Hondenbrokken Kip, Senior (2000 gr)
Yarrah Hondenbrokken Kip, Senior (2000 gr)
€ 8,02/1kg
€ 20,00
-19%
€ 16,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Acana Hond Puppy Junior Heritage, 2 kg
Acana Hond Puppy Junior Heritage, 2 kg
€ 15,16/1kg
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Yarrah Adult Hondenvoer Met Kip  Msc (2000 gr)
Yarrah Adult Hondenvoer Met Kip Msc (2000 gr)
€ 7,12/1kg
€ 18,42
-22%
€ 14,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Belcando Junior Maxi, voor puppy's, met gevogelte, reismengeling, 12,5 kg, lactosevrij
Belcando Junior Maxi, voor puppy's, met gevogelte, reismengeling, 12,5 kg, lactosevrij
€ 6,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BOZITA Purely Junior Lam met kip - droogvoer voor puppy's - 11 kg
BOZITA Purely Junior Lam met kip - droogvoer voor puppy's - 11 kg
€ 14,09/1kg
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Brit Premium By Nature Junior M 15kg

Brit produceert hoogwaardige producten volgens de hoogste standaarden.

Brit Premium By Nature

Junior Medium

Droogvoer voor puppy's van middelgrote rassen (volwassen gewicht 10-25 kg), van 1 tot 12 maanden oud.

Volwaardig voer met kip.

Samenstelling:

Kip 50% (gedehydreerd 30%, zonder botten 20%), haver, tarwe, kippenvet (geconserveerd met gemengde tocoferolen), maïs, zalmolie (2%), gedroogde appels, gehydrolyseerde gevogeltelever, biergist, collageen, gehydrolyseerde schaaldierenschelpen (bron van glucosamine, 260 mg/kg), kraakbeenextract (bron van chondroïtine, 180 mg/kg), kruiden- en fruitextract (kruidnagel, citrusvruchten, rozemarijn, kurkuma, 150 mg/kg), mannanoligosachariden (150 mg/kg), fructooligosachariden (100 mg/kg), Mojave-yucca (100 mg/kg), gedroogde kamille (90 mg/kg), groene oester (bron van glycosaminoglycanen, 60 mg/kg), gedroogde bosbessen (60 mg/kg).

Het merk Brit is opgericht in 1999. Vandaag de dag zijn de producten van dit merk verkrijgbaar in bijna 70 landen wereldwijd. In Midden- en Oost-Europa, evenals in Scandinavië en de Baltische landen, speelt Brit een leidende rol op de markt voor diervoeding.

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
8595602526338
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_8595602526338
Fabrikant
Registratienummer
n/a

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
8595602526338
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_8595602526338
Fabrikant
Registratienummer
n/a
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - Droogvoer voor honden - 15 kg
BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 2,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,50
Gratis bezorging
Verkoper: Chewies
Productafbeelding van Purlov hondenharnas maat L, zwart
Purlov hondenharnas maat L, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 3,24
-25%
€ 2,42
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van 20-inch LCD-display, opvouwbare elektrische fiets, e-mountainbike, elektrische fiets, 13Ah, 100 km bereik, SHIMANO 7 versnellingen, 25 km/u, inklapbare elektrische fiets met mand, elektrische inklapfietsen voor heren en dames
20-inch LCD-display, opvouwbare elektrische fiets, e-mountainbike, elektrische fiets, 13Ah, 100 km bereik, SHIMANO 7 versnellingen, 25 km/u, inklapbare elektrische fiets met mand, elektrische inklapfietsen voor heren en dames
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 859,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: ModesteSHOP
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tuinstoel, hoge rugleuning, inklapbaar, geschikt voor vissen, camping, buiten - wit/blauw
Tuinstoel, hoge rugleuning, inklapbaar, geschikt voor vissen, camping, buiten - wit/blauw
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Bank van grenenhout - 125 x 40 cm - Houten bank voor tuin of park
Bank van grenenhout - 125 x 40 cm - Houten bank voor tuin of park
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 56,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van HillMile EBIKE - Mileport 1
HillMile EBIKE - Mileport 1
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 385
€ 609,00
-€ 19,00
€ 590,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 15 lGewicht 15 kg