Felce Azzurra Mint & Lime douchegel, voor volwassenen, speciaal voor vrouwen, voor het lichaam, met limoen- en muntgeur, hydraterend

€ 3,18

€ 7,95 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Douchegels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eucalyptus & Lavendel Dermalogica Conditionerende Douchegel voor het Lichaam
Eucalyptus & Lavendel Dermalogica Conditionerende Douchegel voor het Lichaam
€ 129,49/1l
€ 39,15
-2%
€ 38,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084814031, 250 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Rozemarijn, Pepermunt, Reinigend
Aveda 18084814031, 250 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Rozemarijn, Pepermunt, Reinigend
€ 92,40/1l
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rituals Doucheolie The Ritual of Ayurveda, 200 ml
Rituals Doucheolie The Ritual of Ayurveda, 200 ml
€ 76,50/1l
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 7611916164514, Douchegel, 200 ml, Volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Lavendel, Mandarijn, Rozemarijn
Weleda 7611916164514, Douchegel, 200 ml, Volwassenen, Vrouwen, Lichaam, Lavendel, Mandarijn, Rozemarijn
€ 66,30/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
€ 6,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 12,12
-73%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Mint and Lime Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Mint and Lime Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,54
-51%
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra douchegel Bergamot & Jasmine 650ml
Felce Azzurra douchegel Bergamot & Jasmine 650ml
€ 69,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,81
-70%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Doccia Oro & Specerijen douchegel 250ml - Felce Azzurra
Doccia Oro & Specerijen douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 29,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zuiverende Micellaire Douchegel 250ml - Felce Azzurra
Zuiverende Micellaire Douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Docia Olio Karite Douchegel 250ml - Felce Azzurra
Docia Olio Karite Douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van FELCE AZZURRA Douchegel met Karitéboter, 400 ml
FELCE AZZURRA Douchegel met Karitéboter, 400 ml
€ 7,95/1l
€ 12,12
-73%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Argan Sublime Douchegel, 400 ml
Felce Azzurra Argan Sublime Douchegel, 400 ml
€ 7,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Fiori di Sakura, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
Felce Azzurra Fiori di Sakura, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
€ 5,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Shower Gel White Musk 250 ml
Felce Azzurra Shower Gel White Musk 250 ml
€ 34,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport, energiserende douche- en shampoo, 400 ml, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor heren, revitaliserend, fles, geur: amber, bergamot, sandelhout
Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport, energiserende douche- en shampoo, 400 ml, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor heren, revitaliserend, fles, geur: amber, bergamot, sandelhout
€ 7,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,08
-69%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Zwarte Bes en Vanille Douchegel, 650 ml
Felce Azzurra Zwarte Bes en Vanille Douchegel, 650 ml
€ 5,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,40
-74%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Doucheshampoo Cool Blue, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor mannen, verfrissend, fles, amber, citroen, citrus, sandelhout, kruidig, 1 stuk
Felce Azzurra Doucheshampoo Cool Blue, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor mannen, verfrissend, fles, amber, citroen, citrus, sandelhout, kruidig, 1 stuk
€ 7,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,17
-74%
€ 3,13
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Universeel inzetbaar als douchegel en badschuim. De moderne, zachte formule omhult het lichaam met een delicate schuimlaag en laat een diepgaand verzorgd, schoon en geurig gevoel achter.

Gebruik: Breng een kleine hoeveelheid gel aan op een spons of washandje en was hiermee het hele lichaam. Spoel vervolgens grondig af met water.

Samenstelling: Aqua (water), Natriumlaurethsulfaat, Cocamidopropylbetaïne, Parfum (geur), Kaliumlactaat, Cocamid MEA, Polyquaternium-7, Natriumchloride, Dinatrium-EDTA, Fosforzuur, Methylchloroisothiazolinon, Methylisothiazolinon, Benzylalcohol, Benzylsalicylaat, Geraniol, Hexylcinnamal, Limoneen, Linalool, CI 42090 (Blauw 1), CI 19140 (Geel 5)

Gewicht
480 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Felce Azzurra
EAN
8001280301070
MPN (Manufacturer Part Number)
502338

Gewicht
480 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Felce Azzurra
EAN
8001280301070
MPN (Manufacturer Part Number)
502338
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Amber & Argan, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
Felce Azzurra Amber & Argan, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
€ 5,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,81
-70%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,54
-51%
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
€ 6,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 12,12
-73%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
€ 12,32/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
€ 71,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 8,99
-60%
€ 3,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Doucheshampoo Cool Blue, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor mannen, verfrissend, fles, amber, citroen, citrus, sandelhout, kruidig, 1 stuk
Felce Azzurra Doucheshampoo Cool Blue, 2-in-1 voor haar en lichaam, voor mannen, verfrissend, fles, amber, citroen, citrus, sandelhout, kruidig, 1 stuk
€ 7,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,17
-74%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van FELCE AZZURRA Douchegel met Karitéboter, 400 ml
FELCE AZZURRA Douchegel met Karitéboter, 400 ml
€ 7,95/1l
€ 12,12
-73%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Doccia Oro & Specerijen douchegel 250ml - Felce Azzurra
Doccia Oro & Specerijen douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 29,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
€ 50,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 21,87
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Felce Azzurra Mint and Lime Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Mint and Lime Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van FELCE AZZURRA Geurende strijkvloeistof, Classic, 750 ml
FELCE AZZURRA Geurende strijkvloeistof, Classic, 750 ml
€ 13,99
-74%
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra douchegel Bergamot & Jasmine 650ml
Felce Azzurra douchegel Bergamot & Jasmine 650ml
€ 69,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,81
-70%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Docia Olio Karite Douchegel 250ml - Felce Azzurra
Docia Olio Karite Douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
€ 5,31/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 13,40
-74%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Muschio Bianco, luchtverfrisser, 250 ml
Felce Azzurra Muschio Bianco, luchtverfrisser, 250 ml
€ 12,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,35
-74%
€ 3,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
€ 16,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 5,50
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Felce Azzurra Fiori di Sakura, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
Felce Azzurra Fiori di Sakura, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Vrouwen, Voor het lichaam, Geschikt voor alle huidtypes
€ 5,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Zuiverende Micellaire Douchegel 250ml - Felce Azzurra
Zuiverende Micellaire Douchegel 250ml - Felce Azzurra
€ 6,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra 24649, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geur: Orchidee
Felce Azzurra 24649, Douchegel, 650 ml, Geschikt voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Geur: Orchidee
€ 5,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,40
-74%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Shower Gel White Musk 250 ml
Felce Azzurra Shower Gel White Musk 250 ml
€ 34,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Nourishing Amber en Argan, Vloeibare zeep, Verpakking met pompje, Jasmijn, Arganolie, 300 ml
Felce Azzurra Nourishing Amber en Argan, Vloeibare zeep, Verpakking met pompje, Jasmijn, Arganolie, 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,87
-83%
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Mirre, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
Tesori d'Oriente Mirre, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
€ 130,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 13,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
Kussensloop 80x80 cm (vulling: 850 gram) – Microvezel kussensloop, wasbaar op 60°C, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, behoudt zijn vorm, met ruitpatroon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,99
Verkoper: Bestlivings

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 19 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,00
-6%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 93,84/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 326,40/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 80,00
-24%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 240,72/1l
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
€ 98,00
-40%
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 465,12/1l
Productafbeelding van Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,56
-28%
€ 56,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 284,95/1l
Productafbeelding van Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 73,71
-25%
€ 54,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 273,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
€ 45,45
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 125,80/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 56,10
-10%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,13/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
€ 51,00
-10%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Mont Blanc Explorer Ultra Blue cadeauverpakking: 60 ml eau de parfum + 100 ml douchegel
Mont Blanc Explorer Ultra Blue cadeauverpakking: 60 ml eau de parfum + 100 ml douchegel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,13/1l
Productafbeelding van Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,69
-19%
€ 38,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 192,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
€ 55,65
-31%
€ 38,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,50/1l
Productafbeelding van Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
€ 36,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,67/1l
Productafbeelding van Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
€ 51,09
-27%
€ 36,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,07/1l
Productafbeelding van Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
€ 42,84
-16%
€ 35,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,95/1l
Productafbeelding van Sunlit Clementine & Vetiver douche- en badgel (300 ml)
Sunlit Clementine & Vetiver douche- en badgel (300 ml)
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 110,10/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,07/1l