Botament RD 2, Groene Reactieve Afdichting, 20 kg

€ 139,95

€ 7,00 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Botament RD 1: Universele, multifunctionele reactieve afdichting, 30 kg
Botament RD 1: Universele, multifunctionele reactieve afdichting, 30 kg
€ 7,67/1kg
€ 229,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
€ 4,44/1kg
€ 160,95
-€ 50,05
€ 110,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van AKURIT VARIOSTAR wit, 25 kg structuurpleister, 3 mm
AKURIT VARIOSTAR wit, 25 kg structuurpleister, 3 mm
€ 1,36/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
€ 1,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
€ 0,40/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CM 17 Flexmörtel S1: Dunnbodemmortel, tegelplakker, 25 kg
Ceresit CM 17 Flexmörtel S1: Dunnbodemmortel, tegelplakker, 25 kg
€ 1,40/1kg
€ 35,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
€ 1,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,16
-22%
€ 34,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,44
-15%
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET ProfiFlex, 25 kg
SAKRET ProfiFlex, 25 kg
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 6 kg
Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 6 kg
€ 8,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
€ 2,40/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van BAUMIT Hechtbrug multiSockel Base 520, 25 kg, voor onder- en bovenlaagpleister
BAUMIT Hechtbrug multiSockel Base 520, 25 kg, voor onder- en bovenlaagpleister
€ 1,72/1kg
€ 42,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van fermacell egalisatiemassa, korrelgrootte 0-4 mm, 20 kg
fermacell egalisatiemassa, korrelgrootte 0-4 mm, 20 kg
€ 1,40/1kg
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 800 voegmortel, steengrijs, 25 kg
VDW 800 voegmortel, steengrijs, 25 kg
€ 3,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 86,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Dakreiniger Buldok 2700772 Mechstop-reiniger-10 kg
Dakreiniger Buldok 2700772 Mechstop-reiniger-10 kg
€ 4,53/1kg
€ 45,25
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Spenner cementmortel, 25 kg
Spenner cementmortel, 25 kg
€ 0,32/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Botament RD 2Reaktieve afdichting

Botament RD2 – De efficiënte, 2-componenten reactieve afdichting voor professionals

De Botament RD2 reactieve afdichting (2K) is de perfecte oplossing voor iedereen die een bijzonder krachtige en tegelijkertijd gebruiksvriendelijke bouwafdichting zoekt. Als 2-componenten, bitumenvrije afdichting combineert deze de nieuwste technologie met een eenvoudige verwerking – ideaal voor kelders, funderingen, balkons en meer.

Dankzij de snel uithardende eigenschappen verkort RD2 de wachttijden op de bouwplaats aanzienlijk en maakt een snelle voortgang mogelijk – zelfs bij slechte weersomstandigheden. De flexibele afdichting past zich optimaal aan verschillende ondergronden aan en biedt zelfs bij scheuren een betrouwbare en duurzame bescherming.

Botament RD2 is oplosmiddelvrij, heeft een lage emissie en voldoet aan alle huidige normen en eisen voor bouwafdichtingen. De hoge mechanische belasting en weersbestendigheid maken het tot een ideaal product voor binnen- en buitengebruik. Een bijzonder voordeel: de eenvoudige verwerking bespaart tijd en moeite – of u nu een rol of een spaan gebruikt.

Kies voor een moderne, bitumenvrije bouwafdichting die niet alleen ecologisch overtuigend is, maar ook de hoogste prestaties biedt. Met Botament RD2 kiest u voor veiligheid, efficiëntie en duurzaamheid – vanaf de eerste toepassing.

  • Snelle bouwafdichting
  • Europees Technische Beoordeling (ETA-18/0326)
  • Geen primer nodig
  • Zeer flexibel en scheurbruggend
  • Kan tot -5 °C worden opgeslagen


Veiligheidsinformatieblad

InformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Herzien door leverancier op16.03.2018

Veiligheidsinformatieblad

VeiligheidsinformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Aangepast door de leverancier op06.11.2018

Persoonlijke bescherming en opslag

H-zinnen (GHS)
H319
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad
P264
Na gebruik grondig handen wassen.
P280
Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming/gehoorbescherming dragen.
P305+P351+P338
BIJ CONTACT MET DE OGEN: Spoelen met veel water gedurende enkele minuten. Eventueel contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
P337+P313
Bij aanhoudende oogirritatie: Een arts raadplegen/medische hulp inroepen.
Watergevaarteinde1 - zwak watergevaarteindig

Gevaren

WaarschuwingWaarschuwing
GHS-pictogrammenGHS07 Gezondheidsgevaar

Ingrediënten

CAS-nummerReden van toevoegingNaam van de stof
14808-06-7
65997-15-1
Gewicht
20000 g
EAN
4030905050820
MPN (Manufacturer Part Number)
34100600355609
Fabrikant
Botament

Gewicht
20000 g
EAN
4030905050820
MPN (Manufacturer Part Number)
34100600355609
Fabrikant
Botament
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Botament RD 1: Universele, multifunctionele reactieve afdichting, 30 kg
Botament RD 1: Universele, multifunctionele reactieve afdichting, 30 kg
€ 7,67/1kg
€ 229,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
€ 9,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van - Kachel Prity S1 - 10,4 kW
- Kachel Prity S1 - 10,4 kW
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 112,46
-€ 2,65
€ 109,81
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Glijbaan voor kinderen, HDPE, 2,9 meter - groen
Glijbaan voor kinderen, HDPE, 2,9 meter - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 205,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van 11 treden + plateau, stalen trap met leuning aan de rechterkant / Tredenbreedte: 100 cm / Verdiepinghoogte: 180-240 cm
11 treden + plateau, stalen trap met leuning aan de rechterkant / Tredenbreedte: 100 cm / Verdiepinghoogte: 180-240 cm
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2.684,95
Verkoper: SRM-Design
Productafbeelding van Glazen dakoverkapping, 180 x 80 cm, gemaakt van 8 mm dik glas, met 3 roestvrijstalen bevestigingspunten
Glazen dakoverkapping, 180 x 80 cm, gemaakt van 8 mm dik glas, met 3 roestvrijstalen bevestigingspunten
€ 969,99
Gratis bezorging
Verkoper: MonsterShop
Productafbeelding van SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 plus, grijs, 25 kg
SAKRET Verfijnde voegenmortel PF1 plus, grijs, 25 kg
€ 4,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 103,41
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Campingaz - 2000025701 - Party Grill 600 - Grill
Campingaz - 2000025701 - Party Grill 600 - Grill
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 236,45
-€ 7,09
€ 229,36
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Krause steigelaar, tweede verdieping, MONTO ClimTec, aluminium
Krause steigelaar, tweede verdieping, MONTO ClimTec, aluminium
€ 670,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van WPC omheining voor de tuin met palen, privacy scherm, windscherm, lamellenomheining. Afmetingen: 183x879 cm. [nieuw hout]
WPC omheining voor de tuin met palen, privacy scherm, windscherm, lamellenomheining. Afmetingen: 183x879 cm. [nieuw hout]
€ 122,18/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1.073,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
€ 73,25/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
Kachel, houtkachel Prity K1, 9,5 kW, emissieklasse 2
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 352,47
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Otoengineering
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
€ 6,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,95
-€ 4,00
€ 151,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Trapframe, 9 treden, stalen trap, antracietkleurig, met trapleuning. Geschikte vloerhoogte: 167 cm
Trapframe, 9 treden, stalen trap, antracietkleurig, met trapleuning. Geschikte vloerhoogte: 167 cm
€ 424,95
Verkoper: SRM-Design
Productafbeelding van Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
€ 0,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Wiltec XXL plaatlift, maximaal draagvermogen 68 kg, hoogte 140-350 cm, maximale breedte 2,90 m, montagehulp voor droge wanden, bediening door één persoon, 3 wielen met parkeerrem, rood
Wiltec XXL plaatlift, maximaal draagvermogen 68 kg, hoogte 140-350 cm, maximale breedte 2,90 m, montagehulp voor droge wanden, bediening door één persoon, 3 wielen met parkeerrem, rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 177,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Schlüter® KERDI BOARD NLT wandniche, 508 x 305 x 89 mm, RGB+ wit (KB12NLTP4AE9)
Schlüter® KERDI BOARD NLT wandniche, 508 x 305 x 89 mm, RGB+ wit (KB12NLTP4AE9)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 387,82
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DeWalt DWD241-QS mengmachine (geschikt voor mengkoppen tot een maximale diameter van 160 mm)
DeWalt DWD241-QS mengmachine (geschikt voor mengkoppen tot een maximale diameter van 160 mm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 296,99
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
€ 22,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 11,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 933, vulmiddel voor holle plekken, 25 kg
weber.tec 933, vulmiddel voor holle plekken, 25 kg
€ 2,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spoelbak Bergström  Zwart 76.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12320
Spoelbak Bergström Zwart 76.5 x 46 cm met droogplaats, Model 12320
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 177,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza