4,6



Gebaseerd op 19 beoordelingen
Megamare Parfum Spray, 50 ml, uniseks parfum
€ 176,02
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 171,11€-4,91
€ 3.422,20 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.114,70/1l
€ 211,47
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Chopard, Or de Calambac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml€ 1.422,20/1l
€ 142,22
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml€ 1.389,90/1l
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Orto Parisi Terroni Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.293,60/1l
€ 164,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Eau de Parfum, Paris Corner, Pendora Scents Megaron, uniseks, 70 ml
€ 312,86/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Orto Parisi Viride Eau de Parfum, 50 ml, UNISEX
€ 2.778,00/1l
€ 157,50
-€ 18,60Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 138,90
Verkoper: Fragranzia

Orto Parisi - Seminalis Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.152,40/1l
€ 157,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: MyPerfumesHome

Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 1.255,17/1l
€ 75,31
Verkoper: Novada-Shop

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Nasomatto Duro Extrait de Parfum, 30 ml (voor heren)
€ 3.763,33/1l
€ 112,90
Verkoper: Fragranzia

Nishane Hacivat Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.234,00/1l
€ 223,40
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Orto Parisi Megamare is een parfum voor dames en heren met een inhoud van 50 ml. De geur behoort tot de categorie unisex-parfum en wordt aangeboden door Orto Parisi. De aanduiding "parfum" wijst op een intense geurconcentratie.
Dit product is geschikt voor iedereen die een unisex-geur van Orto Parisi in de verpakking van 50 ml zoekt. Het bevat 50 ml parfum in de originele verpakking.
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Orto Parisi
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8717774840870
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2023598
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Orto Parisi
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8717774840870
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2023598
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 860,70/1l
€ 86,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Jean Paul Gaultier 2 Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.199,80/1l
€ 219,98
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Asrar - Vanguard Eau de Parfum
€ 54,80
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
84% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
84%5% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
5%5% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
5%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%5% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
5%Foto's van klanten
Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer langdurige geur
Hoewel de geur van dit parfum een "kwestie van smaak" is, vonden zowel mijn man als ik hem erg lekker. De geur blijft ook erg lang hangen.
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
De geur is sterk, maar toch een zeer aangename, rustgevende geur
Beoordeeld op 17 juni 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Perfect proces
Supersnelle levering, perfect product, geweldige prijs! Graag weer
Beoordeeld op 31 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Top product
De beste geur die ik ken
Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer langdurige geur
Zeer persistente geur
Beoordeeld op 18 juni 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Bedankt, Kaofland
Perfect parfum voor de perfecte prijs
Beoordeeld op 19 mei 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Sehr gut.
Beoordeeld op 20 juni 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Wordt te hoog geprezen
Het kan beter voor de prijs .
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,08
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,40/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,30/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,82
Verkoper: Dasfarinas
€ 268,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l