5,0



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Inhoud:
50 ml- 50 ml
- 100 ml
Bond No. 9 Central Park South eau de parfum voor dames, 50 ml
€ 159,49
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 126,48€-33,01
€ 2.529,60 / 1l
plus € 2,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Babylon Eau de Parfum, 100 ml€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Bond No. 9 Nolita, parfum voor dames, 100 ml€ 2.601,00/1l
€ 353,30
-€ 93,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 260,10
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml€ 2.395,40/1l
€ 248,00
-€ 8,46Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 239,54
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Creed Centaurus Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX€ 2.343,20/1l
€ 252,96
-€ 18,64Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 234,32
Verkoper: PerfumTraders

Bond No. 9 My New York Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.029,70/1l
€ 202,97
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Bond No. 9 Central Park South eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 2.114,60/1l
€ 238,18
-€ 26,72Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 211,46
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Bond No. 9 CENTRAL PARK SOUTH, damesparfum, 100 ml
€ 2.085,80/1l
€ 208,58
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Bond No. 9 Central Park West Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.196,80/1l
€ 109,84
Verkoper: ParfumGroup

Miller Harris, Wander Through The Parks, Eau de Parfum, uniseks, 2 ml sampleflesje
€ 3.640,00/1l
€ 7,28
Verkoper: NutraBestBG

Bond No. 9 Off Broadway, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 2.136,70/1l
€ 213,67
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Miller Harris, Wander Through The Parks, Eau de Parfum, uniseks, 50 ml
€ 2.294,20/1l
€ 114,71
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Bond No. 9 Nuits de Noho, eau de parfum voor dames, 50 ml
€ 3.186,20/1l
€ 159,31
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Rue Broca Hooked Eau de Parfum voor heren, 100 ml
€ 274,30/1l
€ 27,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Viking Eau de Parfum, 50 ml (voor heren)
€ 3.074,20/1l
€ 218,22
-€ 64,51Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 153,71
Verkoper: PerfumTraders

Rasasi Romance, eau de parfum voor dames, 45 ml
€ 536,44/1l
€ 24,14
Verkoper: FragrancesBg

Rue Broca Hooked Azure Eau de Parfum voor heren, 100 ml
€ 267,00/1l
€ 26,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Zimaya Ghyoom Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 228,40/1l
€ 22,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rue Broca Nexa Museum Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 300,70/1l
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Annayake Miyabi Woman Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 474,30/1l
€ 47,43
Verkoper: ParfumGroup

Franck Boclet Chypre Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
€ 872,80/1l
€ 87,28
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De geurwater Central Park South van het merk Bond No. 9 is uitsluitend ontworpen voor vrouwen. Deze verpakking bevat 50 ml van de door u gekozen geur.
- Gewicht
- 0.43 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 0888874002616888874002616
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 103937
- Gewicht
- 0.43 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 0888874002616888874002616
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 103937
Gaat ook goed samen met

Bond No. 9 My New York Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.029,70/1l
€ 202,97
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.819,20/1l
€ 181,92
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
€ 1.858,90/1l
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders

Parfums de Marly Delina, eau de parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 2.960,93/1l
€ 222,07
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Bond No. 9 Gold Coast Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.957,30/1l
€ 220,00
-€ 24,27Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 195,73
Verkoper: somnia24

Gritti Venetia Tangerina, uniseks, zomergeur, 100 ml, geurnoten: citroen, mandarijn, koriander, gember, jasmijn, amber, karamel, muskus
€ 1.115,10/1l
€ 111,51
Verkoper: ParfumGroup

AURORA CHERRY IN THE WOODS 100ML - UNISEX PARFUM (geschikt voor zowel dames als heren)
€ 690,00/1l
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Lalique Les Compositions Parfumées Sweet Amber Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 699,20/1l
€ 69,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Tiziana Terenzi Bianco Puro Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.085,50/1l
€ 108,55
Verkoper: ParfumGroup

AFNAN SUPREMACY PINK Eau de Parfum, 100 ml, parfum
€ 427,80/1l
€ 42,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 2.780,00/1l
€ 27,80
Verkoper: ParfumGroup

Parfums de Marly Delina, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 5.339,67/1l
€ 160,19
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.822,80/1l
€ 182,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

The Merchant Of Venice Mandarin Carnival, parfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, mandarijn en petitgrain, hartnoten van freesia, neroli en oranjebloesem, en basisnoten van amber en muskus. Inhoud: 1 stuk
€ 650,00/1l
€ 98,00
-€ 33,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,00
Verkoper: FragrancesBg

Bond No. 9 New York Flowers, eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 2.069,00/1l
€ 206,90
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.152,00/1l
€ 31,14
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 2.834,00/1l
€ 212,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Moncler Pour Homme, voor heren, 150 ml, navulbare fles, met tonen van salie, groene noten, cipres, cederhout, vetiver en houtachtige akkoorden
€ 469,00/1l
€ 70,35
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.067,80/1l
€ 106,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, zomer, 25 ml, navulbare verpakking, geur: appel, citroen, bamboe, jasmijn, witte roos
€ 1.112,80/1l
€ 27,82
Verkoper: ParfumGroup

Bond No. 9 Liberty Island Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.703,00/1l
€ 135,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Bond No. 9 WALL STREET, 100 ml
€ 2.167,30/1l
€ 216,73
Verkoper: PerfumTraders

YSL Libre Flowers & Flames Eau de Parfum Spray
€ 1.537,60/1l
€ 76,88
Verkoper: ParfumGroup

Parfums De Marly - Delina La Rosée Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.646,67/1l
€ 198,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Bond No. 9 Off Broadway, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 2.136,70/1l
€ 213,67
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu

Lattafa Afeef, Frauen, 100 ml
€ 379,70/1l
€ 37,97
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.201,20/1l
€ 220,12
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Gritti Venetia Rebrode, parfum voor dames, 100 ml, geurprofiel: bessen, citroen, mandarijn, amber, bloemig, passievrucht, mos, patchouli, vanille, sprayflacon
€ 1.213,90/1l
€ 121,39
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 augustus 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 17 juli 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 35,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(83)Aantal beoordelingen: 83
€ 42,06
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(34)Aantal beoordelingen: 34
€ 100,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,50/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(499)Aantal beoordelingen: 499
€ 190,27
Verkoper: Dasfarinas
€ 951,35/1l

JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(38)Aantal beoordelingen: 38
€ 134,65
-€ 3,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 131,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.624,60/1l