L'Oréal Paris Tecni.Art Morning After Dust, Shampoo, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, 1 stuk, Reiniging, Verfrissend, Volumegevend, Inhoudstoffen: Isobutaan - aluminiumzetmeel octenylsuccinaat - calciumcarbonaat - aqua / water / eau -...

€ 28,00

€ 17,95-35%

€ 89,75 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 208,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
€ 125,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,49
-25%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola Hygiene Reinigende Shampoo voor Haar en Lichaam, 1000 ml
Fanola Hygiene Reinigende Shampoo voor Haar en Lichaam, 1000 ml
€ 20,40/1l
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Numero Voedende shampoo met sheaboter, 1000 ml
Numero Voedende shampoo met sheaboter, 1000 ml
€ 251,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nioxin Scalp Recovery Reinigende Shampoo, 200 ml
Nioxin Scalp Recovery Reinigende Shampoo, 200 ml
€ 103,70/1l
€ 20,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nioxin, Scalp Relief, Shampoo voor het haar, voor het reinigen, 200 ml
Nioxin, Scalp Relief, Shampoo voor het haar, voor het reinigen, 200 ml
€ 87,35/1l
€ 17,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
Kaypro Mannenverzorging, Energiserend Shampoo, 350 ml
€ 40,26/1l
€ 14,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Framesi Morphosis Sun Shampoo, perzikgeur, 250 ml
Framesi Morphosis Sun Shampoo, perzikgeur, 250 ml
€ 59,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
€ 14,12/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,65
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Marlies Moller Verfrissende reinigingsshampoo, 200 ml
Marlies Moller Verfrissende reinigingsshampoo, 200 ml
€ 144,60/1l
€ 28,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oolaboo Blushy Truffle Kleurbeschermende Anti-Aging Haarbade 250ml
Oolaboo Blushy Truffle Kleurbeschermende Anti-Aging Haarbade 250ml
€ 199,80/1l
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Reinigende en hydraterende shampoo voor alle haartypes, Jeju. 300 ml
Reinigende en hydraterende shampoo voor alle haartypes, Jeju. 300 ml
€ 22,33/1l
€ 6,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lakmé Teknia Perfect Cleanse Shampoo: Reinigingsshampoo voor alle haartypes. Navulverpakking, 600 ml
Lakmé Teknia Perfect Cleanse Shampoo: Reinigingsshampoo voor alle haartypes. Navulverpakking, 600 ml
€ 24,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,30
-10%
€ 14,53
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Anti-haaruitval shampoo, Postquam Pure Organicals (400 ml)
Anti-haaruitval shampoo, Postquam Pure Organicals (400 ml)
€ 49,75/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van Farmavita Tricogen, reinigende shampoo, 250 ml
Farmavita Tricogen, reinigende shampoo, 250 ml
€ 61,15/1kg
€ 16,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Katai Chia & Goji Pudding, 300 ml, Shampoo, Unisex, voor kroeshaar, anti-frizz, voedend, fles
Katai Chia & Goji Pudding, 300 ml, Shampoo, Unisex, voor kroeshaar, anti-frizz, voedend, fles
€ 13,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amika NORMCORE Antioxidant Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Amika NORMCORE Antioxidant Shampoo, 1000 ml
€ 75,26/1l
€ 79,22
-4%
€ 75,26
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump: Hydraterende shampoo voor droog en futloos haar
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump: Hydraterende shampoo voor droog en futloos haar
€ 9,55/1l
€ 7,22
-47%
€ 3,82
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Droogshampoo, Tecni.Art, Shampoo
Gewicht
250 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
30157743
0000030157743
MPN (Manufacturer Part Number)
716

Gewicht
250 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
30157743
0000030157743
MPN (Manufacturer Part Number)
716
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van L'Oréal Paris Tecni Art Volume Lift, uniseks, geschikt voor alle haarkleuren, ideaal voor fijn haar, zwart, blond, rood, 250 ml, geeft volume, 1 stuk
L'Oréal Paris Tecni Art Volume Lift, uniseks, geschikt voor alle haarkleuren, ideaal voor fijn haar, zwart, blond, rood, 250 ml, geeft volume, 1 stuk
€ 72,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,20
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van L'Oréal Paris Tecni Art Full Volume Extra, uniseks, voor fijn haar, 250 ml, geeft fixatie en volume, 1 stuk
L'Oréal Paris Tecni Art Full Volume Extra, uniseks, voor fijn haar, 250 ml, geeft fixatie en volume, 1 stuk
€ 81,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,35
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
€ 54,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,71
-45%
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 368,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 36,83
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Schwarzkopf Osis Texture Flexwax Ultra Strong: Crème-wax voor extra stevige hold, 85 ml
Schwarzkopf Osis Texture Flexwax Ultra Strong: Crème-wax voor extra stevige hold, 85 ml
€ 536,12/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 45,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
L'Oréal Paris ABSOLUT REPAIR, voor beschadigd haar, droog haar, bescherming, herstel, glans, verzachtend, verpakking, 1 stuk
€ 80,54/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 40,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,18/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Paris PRO LONGER, Professionele shampoo, 300 ml, voor herstel, fles, 1 stuk
L'Oréal Paris PRO LONGER, Professionele shampoo, 300 ml, voor herstel, fles, 1 stuk
€ 56,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,64
-9%
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella EIMI Sculpt Force, Haargel, uniseks, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, tube, 1 stuk
Wella EIMI Sculpt Force, Haargel, uniseks, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, tube, 1 stuk
€ 67,48/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 17,34
-2%
€ 16,87
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Smoothing Oil, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, glanzend en verzachtend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (zonnebloem) zaadolie, AMODIMETHICONE, ...
ALFAPARF Milano Smoothing Oil, haarolie, 100 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, glanzend en verzachtend. Inhoudstoffen: DIMETHICONE, ISODODECANE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (zonnebloem) zaadolie, AMODIMETHICONE, ...
€ 285,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
€ 252,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 56,62
-55%
€ 25,25
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-28%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kérastase Fusion-dose Polypeptide Booster, anti-frizz serum, 120 ml
Kérastase Fusion-dose Polypeptide Booster, anti-frizz serum, 120 ml
€ 639,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 76,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Embryolisse Lait-Crème Concentré, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, voor decolleté, gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-rimpels, reinigend, voor elasticiteit, revitaliserend, hydraterend, geschikt voor vrouwen vanaf 30 jaar
Embryolisse Lait-Crème Concentré, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, voor decolleté, gezicht, hals en nek, anti-aging, anti-rimpels, reinigend, voor elasticiteit, revitaliserend, hydraterend, geschikt voor vrouwen vanaf 30 jaar
€ 351,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 26,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schwarzkopf BC Moisture Kick Spray Conditioner, 200 ml
Schwarzkopf BC Moisture Kick Spray Conditioner, 200 ml
€ 46,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kevin Murphy Young.Again. Wash, een herstellende en verzachtende shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Young.Again. Wash, een herstellende en verzachtende shampoo, 1000 ml
€ 67,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 67,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixir, 100 ml
Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixir, 100 ml
€ 101,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 10,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
€ 25,16/1l
€ 30,06
-16%
€ 25,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
€ 21,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
€ 157,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Scalp Advanced, Shampoo voor het haar, tegen ongemak, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Scalp Advanced, Shampoo voor het haar, tegen ongemak, 1500 ml
€ 28,97/1l
€ 43,45
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Roughman Texturizing Paste 150 ml - XL
Goldwell StyleSign Roughman Texturizing Paste 150 ml - XL
€ 119,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Remington Ci9532 Pearl krultang
Remington Ci9532 Pearl krultang
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 41,16
-33%
€ 27,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wella Elements Renewing, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Elements Renewing, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren
€ 103,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Mask, 75 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Mask, 75 ml
€ 299,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
Londa Professional Color Radiance Shampoo, voedende shampoo voor gekleurd haar, 1000 ml
€ 9,59/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,59
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l