AROMASE - Essentiële shampoo tegen haaruitval, 90 ml

€ 12,95

€ 143,89 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Scalp Shampoo, 250 ml
Sachajuan Scalp Shampoo, 250 ml
€ 100,76/1l
€ 25,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Invisidry Shampoo, 100 ml
Maria Nila Invisidry Shampoo, 100 ml
€ 184,70/1l
€ 18,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 400 ml
AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 400 ml
€ 74,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van AROMASE - Essentiële shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 90 ml
AROMASE - Essentiële shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 90 ml
€ 143,89/1l
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Macadamia Shampoo (400 ml)
Macadamia Shampoo (400 ml)
€ 6,12/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 250 ml Haargroeishampoo tegen haaruitval
250 ml Haargroeishampoo tegen haaruitval
€ 0,03/1kg
€ 7,07
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Sachajuan Scalp Shampoo, 50 ml
Sachajuan Scalp Shampoo, 50 ml
€ 258,00/1l
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed Shampoo tegen haaruitval, 200 ml
Sebamed Shampoo tegen haaruitval, 200 ml
€ 57,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Curlsmith - Essentiële Hydraterende Cleansing Shampoo - 355 ml
Curlsmith - Essentiële Hydraterende Cleansing Shampoo - 355 ml
€ 74,37/1l
€ 26,40
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Shampoo tegen haaruitval Luxéol Antichute -44%, 200 ml
Shampoo tegen haaruitval Luxéol Antichute -44%, 200 ml
€ 197,70/1l
€ 19,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shampoo voor haar met rozemarijn, 425 ml
Shampoo voor haar met rozemarijn, 425 ml
€ 25,98/1l
€ 11,04
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PILEXIL Shampoo tegen haaruitval, 900 ml
PILEXIL Shampoo tegen haaruitval, 900 ml
€ 55,92/1l
€ 50,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Labo, Crescina, Transdermic HFSC, Shampoo voor het haar, tegen haaruitval, 200 ml
Labo, Crescina, Transdermic HFSC, Shampoo voor het haar, tegen haaruitval, 200 ml
€ 123,60/1l
€ 24,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
€ 0,01/1kg
€ 11,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milde shampoo Milva, 500 ml
Milde shampoo Milva, 500 ml
€ 23,52/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,76
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Gember Shampoo, 400 ml
Gember Shampoo, 400 ml
€ 54,60/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Forcapil Shampoo Tegen Haaruitval (200 ml)
Forcapil Shampoo Tegen Haaruitval (200 ml)
€ 19,56/1kg
€ 9,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schauma Shampoo en Conditioner 2-in-1 met rozenolie voor dof haar, 400 ml
Schauma Shampoo en Conditioner 2-in-1 met rozenolie voor dof haar, 400 ml
€ 75,24/1kg
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Chininshampoo Milva, 500 ml
Chininshampoo Milva, 500 ml
€ 20,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,46
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Shampoo 300 ml, verzorgingskuur 250 ml, conditioner 300 ml.
Shampoo 300 ml, verzorgingskuur 250 ml, conditioner 300 ml.
€ 148,30/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 44,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Shampoo tegen haaruitval

Productbeschrijving:

Een shampoo die is ontwikkeld voor mensen die gezond haar willen, helpt om het juiste ecosysteem van de hoofdhuid te behouden. De formule bevat butyla-avocado, die door in de hoofdhuid te dringen, het ontvetkende en talgregulerende effect versterkt, de talgproductie in de hoofdhuid reguleert en haaruitval voorkomt. Het complex van glycyrretinezuur in combinatie met L-Terpinen-4-ol versterkt de beschermingsmechanismen van de hoofdhuid en levert de voedingsstoffen die nodig zijn voor de haargroei, waardoor het haar vitaal blijft en sterker en gezonder wordt.

De belangrijkste werkzame stoffen:

1% complex van glycyrretinezuur - kalmeert irritaties, verzacht, versterkt de afweerprocessen,

4-Terpineol - heeft een ontstekingsremmende, verzachtende en antiseptische werking, vermindert schubvorming,

salie-olie - vermindert de talgproductie, heeft een ontstekingsremmende werking,

rozemarijnolie - is verfrissend, heeft een roestwerende en antibacteriële werking,

wierookolie - heeft een ontstekingsremmende en verzachtende werking, vermindert jeuk

Gebruik:

Maak uw haar nat en breng de shampoo aan. Masseer de shampoo in uw hoofdhuid. Laat 1-2 minuten inwerken en spoel vervolgens grondig met water uit. Herhaal de behandeling voor een beter resultaat.

Gewicht
120 g
Inhoud
90 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
Aromase
EAN
841601018236
0841601018236

Gewicht
120 g
Inhoud
90 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
Aromase
EAN
841601018236
0841601018236
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 400 ml
AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 400 ml
€ 74,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 90 ml
AROMASE - Essentiële shampoo tegen roos, 90 ml
€ 143,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Scoot & Ride Loopfiets voor kinderen, model Highwaykick 1
Scoot & Ride Loopfiets voor kinderen, model Highwaykick 1
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 143,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SANPROBI SUPER FORMULA 40 KAPSELN - Probiotisch
SANPROBI SUPER FORMULA 40 KAPSELN - Probiotisch
€ 379,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 61,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 220,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
€ 248,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 24,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 629
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2035
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 338,93
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
Alpina serviesset voor 8 personen - 40 delen - geschikt voor vaatwasser en magnetron - wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van VASAGLE schoenenbank met opbergruimte, 3 open vakken, lengte 80 cm, bruin
VASAGLE schoenenbank met opbergruimte, 3 open vakken, lengte 80 cm, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 70,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben tevreden
Inhoud 0,09 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg