Marabu12730074322 Marabu Gloeilverf, fluorescerend geel

€ 43,78

€ 218,90 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – vr 16 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Jovi - Verfset - Jovi Glow in het donker, 35 ml. Inhoud: 4 stuks
Jovi - Verfset - Jovi Glow in het donker, 35 ml. Inhoud: 4 stuks
€ 108,53/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu12010050013 Marabu Acrylverf, Acrylverf, 100 ml, oranje 013
Marabu12010050013 Marabu Acrylverf, Acrylverf, 100 ml, oranje 013
€ 119,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1401 05 019 Decormatt Acrylverf, Geel 019, 50 ml
Marabu 1401 05 019 Decormatt Acrylverf, Geel 019, 50 ml
€ 648,40/1l
€ 45,81
-29%
€ 32,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 39 013 Decormatt Acrylverf, oranje, 15 ml
Marabu 1401 39 013 Decormatt Acrylverf, oranje, 15 ml
€ 1.296,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PENTART Acrylverf, mat, 100 ml, geel
PENTART Acrylverf, mat, 100 ml, geel
€ 61,70/1l
€ 6,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu acrylverf "AcrylColor", geel, 100 ml
Marabu acrylverf "AcrylColor", geel, 100 ml
€ 119,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acrylverf, 250 ml - geel
Acrylverf, 250 ml - geel
€ 49,28/1kg
€ 12,32
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Marabu 1401 39 019 Decormatt Acrylverf, Geel 019, 15 ml
Marabu 1401 39 019 Decormatt Acrylverf, Geel 019, 15 ml
€ 1.944,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PENTART Glasverf, oplosmiddelbasis, 30 ml, geel
PENTART Glasverf, oplosmiddelbasis, 30 ml, geel
€ 213,67/1l
€ 6,41
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1130 39 013 Decorlack Acrylverf, Oranje 013, 15 ml
Marabu 1130 39 013 Decorlack Acrylverf, Oranje 013, 15 ml
€ 319,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 17004, Geel, Acrylverf, Vloeibaar, 750 ml, 1 stuk
KREUL 17004, Geel, Acrylverf, Vloeibaar, 750 ml, 1 stuk
€ 33,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PENTART Acrylverf, parelmoerglans, 50 ml, geel
PENTART Acrylverf, parelmoerglans, 50 ml, geel
€ 113,20/1l
€ 5,66
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Giotto F53280300, Geel, Temperaverf, Vloeibaar, 500 ml, 1 stuk
Giotto F53280300, Geel, Temperaverf, Vloeibaar, 500 ml, 1 stuk
€ 137,98/1l
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matte acrylverf - azuurblauw - 45 ml
Matte acrylverf - azuurblauw - 45 ml
€ 102,22/1l
€ 4,60
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
Marabu Acrylverf "Decormatt", Startset
€ 388,89/1l
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 12250025808, Wit, Acrylprimer, 225 ml, 1 stuk
Marabu 12250025808, Wit, Acrylprimer, 225 ml, 1 stuk
€ 70,84/1l
€ 15,94
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Glow-in-the-dark verf

  • Glanzende, fluorescerende, watergedragen verf
  • Gloeit in het donker en onder UV-licht
  • Geschikt voor hout, MDF, papier-maché, keramiek, klei, metaal, glas en canvas
  • Afwasbaar, lichtechtheid beperkt
  • Beste resultaten op een lichte ondergrond, eventueel voorbehandelen
  • Geschikt voor het aanbrengen met een kwast, spatel of sjabloon
  • Verschil in kleurwaarneming overdag en 's nachts
  • In plastic verpakking

 

Geschikt voor:

  • Hobbykunstenaars

 



Fluorescerende, watergedragen verf, die oplicht in het donker en onder UV-zwartlicht, bestand tegen afvegen, geschikt voor het aanbrengen met een kwast, spaan of sjabloon, 200 ml in een plastic verpakking, -12730074322
Inhoud
200 ml
Model
GLOW IN THE DARK nachleucht-gelb
Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751798039
MPN (Manufacturer Part Number)
12730074322

Inhoud
200 ml
Model
GLOW IN THE DARK nachleucht-gelb
Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4007751798039
MPN (Manufacturer Part Number)
12730074322
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL 74347 Acrylverf met nachtgloei-effect, 150 ml, geel
KREUL 74347 Acrylverf met nachtgloei-effect, 150 ml, geel
€ 76,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marabu 1273000000201 Marabu Gloeilverf, "GLOW IN THE DARK DREAM"
Marabu 1273000000201 Marabu Gloeilverf, "GLOW IN THE DARK DREAM"
€ 870,00/1l
€ 13,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1273000000200 Marabu Gloeilende verf - Sterren
Marabu 1273000000200 Marabu Gloeilende verf - Sterren
€ 870,00/1l
€ 13,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Jovi - Verfset - Jovi Glow in het donker, 35 ml. Inhoud: 4 stuks
Jovi - Verfset - Jovi Glow in het donker, 35 ml. Inhoud: 4 stuks
€ 108,53/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Creall Creall Glow-in-the-dark Verf Groen
Creall Creall Glow-in-the-dark Verf Groen
€ 265,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
-11%
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Bestway 61062 opblaasbare rubberboot 188 x 98 cm
Bestway 61062 opblaasbare rubberboot 188 x 98 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 92,94
-40%
€ 55,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 54,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SONGMICS set van 2 barkrukken, kunstleer, met verstelbare hoogte en 360° draaibaar
SONGMICS set van 2 barkrukken, kunstleer, met verstelbare hoogte en 360° draaibaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 160,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Schwarzer zweistufiger Schubladen-Organizer mit oberem Regal und herausziehbarer unterer Schublade, mit vier seitlichen Haken
Uittrekbare keukenkastorganizer met 2 niveaus, met verstelbare legplanken
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van 10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
10 meter LED-strip, RGB-strip, lichtstrip, 230V, warm wit, met afstandsbediening, dimbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 54,50
-34%
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
Omnicube - N35 Ronde neodymium mini-magneten, extra sterk (100 stuks) | 5x1mm, sterke kleine magneten | Geschikt voor magnetische borden, koelkasten, whiteboards en nog veel meer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 39,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Outsunny tuinhuis met metalen fundering, antracietgrijs, 340 x 386 x 200 cm
Outsunny tuinhuis met metalen fundering, antracietgrijs, 340 x 386 x 200 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 852,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 139,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van DEUBA® Tresor Safe, 31x20x20 cm. Dubbele stalen scharnieren, stalen deur, cijferslot, LED-verlichting, noodsleutel, externe batterijhouder, antislipnoppen, sleutelhanger, beschermmat, bevestigingsmateriaal. Meubelkluis, wandkluis
DEUBA® Tresor Safe, 31x20x20 cm. Dubbele stalen scharnieren, stalen deur, cijferslot, LED-verlichting, noodsleutel, externe batterijhouder, antislipnoppen, sleutelhanger, beschermmat, bevestigingsmateriaal. Meubelkluis, wandkluis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 49,00
-6%
€ 45,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SunSun CHJ-603 SuperECO vijverpomp, 600 liter per uur, 8 Watt, 1,3 meter opvoerhoogte, geschikt als fonteinpomp, filterpomp, skimmerpomp, regelbaar en met verstelbare hoogte
SunSun CHJ-603 SuperECO vijverpomp, 600 liter per uur, 8 Watt, 1,3 meter opvoerhoogte, geschikt als fonteinpomp, filterpomp, skimmerpomp, regelbaar en met verstelbare hoogte
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 184,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 65,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 11,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 augustus 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Neon kleur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg