Titel:

Ricinusolie Shampoo met Biotine voor Sterker en Groeiend Haar - Tegen Haaruitval voor Mannen en Vrouwen - Vrij van SLS en Parabenen, 350 ml

Ricinusolie Shampoo met Biotine voor Sterker en Groeiend Haar - Tegen Haaruitval voor Mannen en Vrouwen - Vrij van SLS en Parabenen, 350 ml

€ 19,90

€ 56,86 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Shampoo voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 1000 ml
Sebastian Shampoo voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 1000 ml
€ 49,98/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
€ 110,48/1l
€ 27,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084014318, 50 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Aveda 18084014318, 50 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 306,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-28%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Totes Meer Schlamm Shampoo - Shampoo tegen haaruitval en tegen roos. Vrij van SLS en parabenen
Totes Meer Schlamm Shampoo - Shampoo tegen haaruitval en tegen roos. Vrij van SLS en parabenen
€ 56,86/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: TotesMeerProdukte
Productafbeelding van Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 55,95
-46%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
Moroccanoil Herstellende Shampoo voor droog haar
€ 104,12/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hask Biotin boost thickening shampoo (355 ml)
Hask Biotin boost thickening shampoo (355 ml)
€ 36,59/1l
€ 20,68
-37%
€ 12,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van OGX Shampoo 385ml Argan Oil
OGX Shampoo 385ml Argan Oil
€ 30,44/1l
€ 11,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Biotebal Men Shampoo, shampoo voor mannen tegen haaruitval, 150 ml
Biotebal Men Shampoo, shampoo voor mannen tegen haaruitval, 150 ml
€ 109,80/1l
€ 16,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Korres Shampoo met cystine en glycoproteïnen tegen haaruitval, voor vrouwen, 400 ml
Korres Shampoo met cystine en glycoproteïnen tegen haaruitval, voor vrouwen, 400 ml
€ 37,33/1kg
€ 22,40
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Intensieve Herstellende Shampoo voor Vrouwen 250 ml - Pantene
Intensieve Herstellende Shampoo voor Vrouwen 250 ml - Pantene
€ 60,76/1kg
€ 15,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BINGOSPA Shampoo voor het haar, vrij van SLS/SLES, met extract van schachtelhalm en keratine, 150 ml
BINGOSPA Shampoo voor het haar, vrij van SLS/SLES, met extract van schachtelhalm en keratine, 150 ml
€ 14,50/1kg
€ 11,66
-75%
€ 2,90
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lazartigue, Nourish, Vegan, Shampoo voor het haar, voor intensieve verzorging, 250 ml
Lazartigue, Nourish, Vegan, Shampoo voor het haar, voor intensieve verzorging, 250 ml
€ 69,40/1l
€ 17,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
€ 98,00/1l
€ 11,18
-12%
€ 9,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ricinusolie Shampoo met Biotine en Arganolie

Deze shampoo, een natuurlijke vochtinbrenger, bevordert de haargroei en gaat haaruitval tegen. Verrijkt met ricinusolie en biotine, vermindert het haaruitval door de haarsterkte en -dikte te verbeteren en volume te geven. De voedende en herstellende formule met ricinusolie en biotine maakt het haar glad, glanzend en zijdezacht.

Gebruiksaanwijzing:

Neem een ​​kleine hoeveelheid shampoo en masseer deze zachtjes in je haar. Verdeel de shampoo gelijkmatig over de gehele lengte van je haar en spoel af met kraanwater.

Model
Rizinusöl Shampoo mit Biotin, Castor Oil und Arganöl
Gewicht
400 g
Inhoud
350 ml
Ingrediënten
Ricinusolie, Biotine en Arganolie
Fabrikant
YOFING NEW GENERATION
EAN
4751027251505
MPN (Manufacturer Part Number)
#1505

Model
Rizinusöl Shampoo mit Biotin, Castor Oil und Arganöl
Gewicht
400 g
Inhoud
350 ml
Ingrediënten
Ricinusolie, Biotine en Arganolie
Fabrikant
YOFING NEW GENERATION
EAN
4751027251505
MPN (Manufacturer Part Number)
#1505
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Garnier Loving Blends Mythische olijf Voedende Shampoo 300ML
Garnier Loving Blends Mythische olijf Voedende Shampoo 300ML
€ 14,93/1l
€ 4,60
-2%
€ 4,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
€ 75,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
€ 88,30/1l
€ 44,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
€ 27,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg