Kids Drachen Mut - Geurroller, 10 ml

€ 10,27

€ 1.027,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Primavera Stressfrei Duft Roll-On bio
Primavera Stressfrei Duft Roll-On bio
€ 1.230,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Yogaflow Bio (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Yogaflow Bio (10 ml)
€ 1.230,00/1l
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Space Clearing ruimtespray, 50 ml
Bio Space Clearing ruimtespray, 50 ml
€ 224,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Energy Boost Bio (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Energy Boost Bio (10 ml)
€ 1.230,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Concentration Bio (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Concentration Bio (10 ml)
€ 1.230,00/1l
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurmix voor gemakkelijker leren (conventionele teelt), 5 ml
Geurmix voor gemakkelijker leren (conventionele teelt), 5 ml
€ 3.308,00/1l
€ 16,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Primavera Set Duftende Waldkraft
Primavera Set Duftende Waldkraft
€ 1.260,00/1l
€ 18,90
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
Primavera Slaapwel geurmix, biologisch
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Ravintsara, 5 ml
Bio Ravintsara, 5 ml
€ 2.296,00/1l
€ 11,79
-2%
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Mandarijnolie, 5 ml
Bio Mandarijnolie, 5 ml
€ 2.335,00/1l
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bergamotolie, biologisch, 30 ml
Bergamotolie, biologisch, 30 ml
€ 48,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Frauenwohl spray voor warmtevormen, 50 ml
Bio Frauenwohl spray voor warmtevormen, 50 ml
€ 320,20/1l
€ 16,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Palmarosa, 10 ml
Palmarosa, 10 ml
€ 938,00/1l
€ 9,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kräutermax Dennelnaaldolie, 10 ml
Kräutermax Dennelnaaldolie, 10 ml
€ 730,00/1l
€ 7,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische citroenverbena 10%, 5 ml
Biologische citroenverbena 10%, 5 ml
€ 2.130,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,93
-2%
€ 10,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rozengeraniumolie, 100% biologisch, Alteya, 10 ml
Rozengeraniumolie, 100% biologisch, Alteya, 10 ml
€ 1.820,00/1l
€ 18,20
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Engelduft - Geurset | BALDINI BY TAOASIS
Engelduft - Geurset | BALDINI BY TAOASIS
€ 135,16/1kg
€ 8,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vetiverolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
Vetiverolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
€ 4.344,00/1l
€ 21,72
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
Kräutermax Citroengrasolie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een heerlijk geurend product om moed te geven, gemaakt van 100% natuurlijke etherische oliën. Cederhout, mandarijn en kardemom versterken het zelfvertrouwen en ondersteunen kinderen bij nieuwe uitdagingen.

Kinderen zijn sterk en kunnen vaak meer dan ze zelf denken. Door naar hen te luisteren, hen aanmoedigende woorden te geven en hun zelfvertrouwen te versterken, helpen we hen obstakels te overwinnen en te groeien. Soms zijn woorden echter niet genoeg. De glijbaan lijkt dan te steil, het klimbos onoverkomelijk, of de sprong in het water te moeilijk. De "Drachenmut" geur, met mandarijn en cederhout, ondersteunt kinderen en ouders bij nieuwe uitdagingen. Dit heerlijk geurende product, gemaakt van 100% natuurlijke etherische oliën, bevordert het zelfvertrouwen en helpt kinderen hun grenzen te verleggen. Eenvoudig aan te brengen op polsen, voetzolen, nek of slapen.

  • Cederhout | De etherische olie wordt gewonnen uit het hout van de cedelaar. De geur moedigt aan, geeft kracht en een gevoel van veiligheid.
  • Mandarijn | De geur van mandarijn is een opwekkend middel. Het ontspant, geeft rust, een gevoel van veiligheid en een optimistische instelling.
  • Kardemom | De etherische olie van de kardemomzaad wordt gebruikt bij overbelasting en vermoeidheid. Het helpt kinderen hun grenzen te verleggen.
Gewicht
10 g
Fabrikant
Inhoud
0.01 l
EAN
4086900756106
04086900756106
MPN (Manufacturer Part Number)
75610

Gewicht
10 g
Fabrikant
Inhoud
0.01 l
EAN
4086900756106
04086900756106
MPN (Manufacturer Part Number)
75610
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Energy Boost Bio (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Energy Boost Bio (10 ml)
€ 1.230,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Welkomstdeals
Productafbeelding van Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, laagmeubel met rieten details, breedte 170 cm, walnoot
Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, laagmeubel met rieten details, breedte 170 cm, walnoot
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 236,99
-€ 38,00
€ 198,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
DVD-speler Denver Electronics DVH-7787, HDMI, USB, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 51,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
MECO weerstandsbanden voor de heup, fitnessbanden, trainingsbanden, set met 3 verschillende weerstandsniveaus. Banden voor beentraining, krachttraining en pull-ups
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,58
-2%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Geurmix voor gemakkelijker leren (conventionele teelt), 5 ml
Geurmix voor gemakkelijker leren (conventionele teelt), 5 ml
€ 3.308,00/1l
€ 16,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 29,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Primavera Aroma Roll-On Concentration Bio (10 ml)
Primavera Aroma Roll-On Concentration Bio (10 ml)
€ 1.230,00/1l
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
DeLonghi ECAM22.110.SB DeLonghi ECAM22.110.SB Magnifica S
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
€ 69,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaemingk 001090046
Kaemingk 001090046
€ 27,22/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,60
-4%
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kunstbambusplant, 100 cm
Kunstbambusplant, 100 cm
€ 39,29/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van Aroma Roll-on, "Makkelijker leren", 10 ml
Aroma Roll-on, "Makkelijker leren", 10 ml
€ 1.027,00/1l
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PS4 Dualshock Draadloze Controller
PS4 Dualshock Draadloze Controller
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 175,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1723
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 632
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Primavera Stressfrei Duft Roll-On bio
Primavera Stressfrei Duft Roll-On bio
€ 1.230,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ruimspray, voor een ontspannen sfeer, 50 ml
Ruimspray, voor een ontspannen sfeer, 50 ml
€ 234,00/1l
€ 11,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lebenslust ruimtespray, 50 ml
Lebenslust ruimtespray, 50 ml
€ 224,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ruimspray "Hartverwarmend", 50 ml
Ruimspray "Hartverwarmend", 50 ml
€ 238,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera biologische kussenspray
Primavera biologische kussenspray
€ 410,00/1l
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Space Clearing ruimtespray, 50 ml
Bio Space Clearing ruimtespray, 50 ml
€ 224,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glücksgefühle Ruimspray, 50 ml
Glücksgefühle Ruimspray, 50 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 50 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, roos, orchidee, tuberoos, wierook, patchouli, leer
€ 237,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.753,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 42,11
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,73/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële jasmijnolie, 7 ml, BAMER
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische olie van de Siberische den, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 3,69
Verkoper: Lemonbite
€ 307,50/1l
Productafbeelding van Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
Swirl geurkorrels, lentebloesem, 350 gram
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,47/1kg
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l