BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g

€ 9,16

€ 91,60 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overig gebak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Contessa Chocolade, 200g, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Contessa Chocolade, 200g
€ 50,55/1kg
€ 10,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
€ 107,40/1kg
€ 10,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
€ 31,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
Bahlsen Winter-Mix 83810 120St
€ 34,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Mini Speculaas met chocolade, 200g
Bahlsen Mini Speculaas met chocolade, 200g
€ 49,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
€ 32,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,17
-4%
€ 9,76
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
Bahlsen Rekord Wafelmengsel, variant "Edelherb" (fijnere smaak) en volle melkchocolade, 250g
€ 87,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,92
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bahlsen Lebkuchen met hartjes, 300g, edelherb, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Lebkuchen met hartjes, 300g, edelherb
€ 36,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
€ 85,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 6566614006, Lotus Biscoff koekjes, 200 g
Lotus 6566614006, Lotus Biscoff koekjes, 200 g
€ 43,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Appeltaart-hartjes met een fruitige, kruidige smaak, 793 gram, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Appeltaart-hartjes met een fruitige, kruidige smaak, 793 gram
€ 64,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Zimtsterne: heerlijke en kruidige hazelnoot-kaneelkoekjes, 756 gram, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Zimtsterne: heerlijke en kruidige hazelnoot-kaneelkoekjes, 756 gram
€ 62,70/1kg
€ 47,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
€ 29,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
Bahlsen 25000 Bakmix, Hermann Bahlsen Collectie, M 25000, 2x227g
€ 63,57/1kg
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
€ 421,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,77
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Die heerlijke kruiden, gecombineerd met een verfijnde, lichtbittere chocoladesmaak, doen alle harten sneller kloppen.

Artikelnaam: Koekjes

:

:

:

:

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, gemalen abrikozenpitten, TARWEBLOEM, glucose-fructosesiroop, cacaomassa*, stabilisator: sorbitol; karamelsuikerstroop, sinaasappelschil, invertsuikerstroop, cacaoboter*, EIWITPOEDER, kaneel, rijsmiddel: difosfaten, natriumcarbonaten
Voedingswaarde
Energie: 409,00 kcal, 1.717,00 kj; Vet: 14,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 3,40g; Koolhydraten: 62,00g; waarvan suikers: 50,00g; Eiwit: 6,80g; Zout: 0,26g; Vezels: 3,70g;
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
Ronde, bruine peperkoek met edelbittere chocolade (11%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
81700
EAN
4017100810312

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, gemalen abrikozenpitten, TARWEBLOEM, glucose-fructosesiroop, cacaomassa*, stabilisator: sorbitol; karamelsuikerstroop, sinaasappelschil, invertsuikerstroop, cacaoboter*, EIWITPOEDER, kaneel, rijsmiddel: difosfaten, natriumcarbonaten
Voedingswaarde
Energie: 409,00 kcal, 1.717,00 kj; Vet: 14,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 3,40g; Koolhydraten: 62,00g; waarvan suikers: 50,00g; Eiwit: 6,80g; Zout: 0,26g; Vezels: 3,70g;
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
The Bahlsen Family Postfach 105 30163 Hannover Deutschland
Verkoopbenaming
Ronde, bruine peperkoek met edelbittere chocolade (11%)
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
81700
EAN
4017100810312
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
€ 73,38/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,69
-21%
€ 11,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
BAHLSEN 87400 Kerstgebak, Sterrenkoekjes met kaneel - 100 g
€ 107,40/1kg
€ 10,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 227,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE  Kaugummis 50 Dragees
Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
€ 179,71/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nimm2® 387629 nimm2® Kauwgom Softies, rode fruitaroma, fruitkauwgom, 225,0 g
nimm2® 387629 nimm2® Kauwgom Softies, rode fruitaroma, fruitkauwgom, 225,0 g
€ 38,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 48,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van PAPSTAR 12129 Papstar 15 Müllsäcke 240 l
PAPSTAR 12129 Papstar 15 Müllsäcke 240 l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
10 x Knopcel CR2025, Wilhelm batterij, lithium, 3V, CR 2025, voor industrieel gebruik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 28,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Bahlsen Contessa Chocolade, 200g, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Contessa Chocolade, 200g
€ 50,55/1kg
€ 10,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zwarte cadeauzakken "MERRY CHRISTMAS" in een set van 6 - Cadeautas voor flessen
Zwarte cadeauzakken "MERRY CHRISTMAS" in een set van 6 - Cadeautas voor flessen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 169,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 326,54
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van KAISER 2300646237 KAISER Muffinform 24er 2300646237 Ø 27,0 x 38,0 cm, 1 St.
KAISER 2300646237 KAISER Muffinform 24er 2300646237 Ø 27,0 x 38,0 cm, 1 St.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Binnenband Schwalbe DV 17, maat 27/28x1 1/8-1.75, 28/47-622/635, DV40mm
Binnenband Schwalbe DV 17, maat 27/28x1 1/8-1.75, 28/47-622/635, DV40mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 9,97
Verkoper: Lohmeier
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Osram Gloeilamp T25 E14 Helder - 15W 85lm 2700K - Warmwit Dimbaar
Osram Gloeilamp T25 E14 Helder - 15W 85lm 2700K - Warmwit Dimbaar
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,87
-49%
€ 5,95
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Orbit

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 19 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Peperkoek
Beoordeeld op 8 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop