KNORR prandell 212159052 Modelliermassen-Set Kneten & Radieren „Colorpack Neon“, 120 g

€ 11,08

€ 92,33 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Klei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Knete, Knete, Plasticine, Neon kleiset, 9 kleuren, 41175
Knete, Knete, Plasticine, Neon kleiset, 9 kleuren, 41175
€ 17,88/1kg
€ 4,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
Kneedgum, in verschillende kleuren, set van 4
€ 61,69/1kg
€ 7,99
-31%
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creathek Knete, set van 4 basiskleuren, 448 gram
Creathek Knete, set van 4 basiskleuren, 448 gram
€ 23,24/1kg
€ 10,41
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Strigo Plastelina, schoolvariant, 24 kleuren
Strigo Plastelina, schoolvariant, 24 kleuren
€ 23,46/1kg
€ 14,08
-56%
€ 6,10
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Maped 907200, Maped Creativ, mijn eerste set speelklei, 4-delig
Maped 907200, Maped Creativ, mijn eerste set speelklei, 4-delig
€ 16,14/1kg
€ 8,07
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KNORR prandell 212151112 Kinderkleiset
KNORR prandell 212151112 Kinderkleiset
€ 18,20/1kg
€ 9,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Plastiline klei, 6 neonkleuren, Colorino
Plastiline klei, 6 neonkleuren, Colorino
€ 138,20/1kg
€ 14,82
-6%
€ 13,82
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Plastelína KEYROAD, pastelkleuren, blisterverpakking met 6 stuks, mix van kleuren
Plastelína KEYROAD, pastelkleuren, blisterverpakking met 6 stuks, mix van kleuren
€ 12,27/1kg
€ 3,57
-10%
€ 3,19
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 3XKNORR prandell 212151124 KinderKneteEimer700g
3XKNORR prandell 212151124 KinderKneteEimer700g
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 242,50/1kg
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Patagom Kneedgumset, 12 kleuren - Creatieve knedemassa voor gummen
Patagom Kneedgumset, 12 kleuren - Creatieve knedemassa voor gummen
€ 75,53/1kg
€ 31,57
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Pelikan Plastelina Kleks, modelklei in 16 kleuren
Pelikan Plastelina Kleks, modelklei in 16 kleuren
€ 14,83/1kg
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JOVI 371/60 Knete My First Plastilina Baby farbsortiert, 60 Farben je 38,0 g
JOVI 371/60 Knete My First Plastilina Baby farbsortiert, 60 Farben je 38,0 g
€ 17,74/1kg
€ 44,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knete Jovi Rot (30 stuks)
Knete Jovi Rot (30 stuks)
€ 28,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kneedklei met uitknijpapparaat (speelgoed, creatief)
Kneedklei met uitknijpapparaat (speelgoed, creatief)
€ 184,40/1kg
€ 18,44
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DJECO Modeline set voor kinderen: postzegels
DJECO Modeline set voor kinderen: postzegels
€ 15,06
Verkoper: Fabrykawafelkow
Productafbeelding van Creathek Knet - Set pasta, 9 stuks
Creathek Knet - Set pasta, 9 stuks
€ 51,59/1kg
€ 11,35
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van JOVI 379/12WS JOVI Knete My First Plastilina Baby farbsortiert, 4 Farben je 38,0 g
JOVI 379/12WS JOVI Knete My First Plastilina Baby farbsortiert, 4 Farben je 38,0 g
€ 133,82/1kg
€ 36,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Plasticine 10 stuks 200g
Plasticine 10 stuks 200g
€ 114,95/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Knet.&Ra. Col.Pa.Neon
Kleur
Geel
Oranje
Roze
Groen
MPN (Manufacturer Part Number)
212159052
Fabrikant
KnorrPrandell
EAN
4011643972520
Gewicht
120 g

Kleur
Geel
Oranje
Roze
Groen
MPN (Manufacturer Part Number)
212159052
Fabrikant
KnorrPrandell
EAN
4011643972520
Gewicht
120 g
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Flieks kinderbed 90x200 cm met valbeveiliging, auto-thema juniorbed met lattenbodem, hydraulisch verstelbaar eenpersoonsbed met opbergruimte, PU, grijs
Flieks kinderbed 90x200 cm met valbeveiliging, auto-thema juniorbed met lattenbodem, hydraulisch verstelbaar eenpersoonsbed met opbergruimte, PU, grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 390,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Glitter Dumpling Squishy, 10 cm – Anti-stress knuffel, zacht en squishy, ideaal om mee te spelen en te ontspannen + Heartforcards® verzendbescherming
Glitter Dumpling Squishy, 10 cm – Anti-stress knuffel, zacht en squishy, ideaal om mee te spelen en te ontspannen + Heartforcards® verzendbescherming
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Jazwares SQM0204 - Squishville - Accessoire set: Zwembadfeest
Jazwares SQM0204 - Squishville - Accessoire set: Zwembadfeest
€ 43,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kruzzel 22653 Kindertent – voor meisjes, met lichtjes, roze
Kruzzel 22653 Kindertent – voor meisjes, met lichtjes, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 18,43
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
Adventskalender 2024, kerstkalender voor kinderen, adventskalender met zelf te maken sieraden - ADVENTBRACE
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Merax stapelbed 140x200 cm met trap en opbergruimte, hoogslaper met valbeveiliging, kinderbed met lattenbodem, tweepersoons stapelbed, houten bed, wit
Merax stapelbed 140x200 cm met trap en opbergruimte, hoogslaper met valbeveiliging, kinderbed met lattenbodem, tweepersoons stapelbed, houten bed, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 583,99
-€ 38,00
€ 545,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Elektrische step VIRON VeGA XL-700PRO, zwart
Elektrische step VIRON VeGA XL-700PRO, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.