PELATI-TOMATEN ZONDER SCHIL, BIOLOGISCH, 400 g (240 g) (BLIKJE) - LA IDEA

€ 1,91

€ 4,77 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Groente- & Fruitconserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GESNEDEN TOMATEN MET BIOLOGISCHE BASILIEK, 400 g (240 g) (BLIKJE) - LA  IDEA
GESNEDEN TOMATEN MET BIOLOGISCHE BASILIEK, 400 g (240 g) (BLIKJE) - LA IDEA
€ 4,97/1kg
€ 1,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
€ 5,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti tomatenpuree met knoflook, 400g
Mutti tomatenpuree met knoflook, 400g
€ 8,67/1kg
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Auberginepasta met gedroogde tomaten, Helcom, 190 gram
Auberginepasta met gedroogde tomaten, Helcom, 190 gram
€ 14,11/1kg
€ 2,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, groenten in blik, 400 gram
Pudliszki, groenten in blik, 400 gram
€ 3,57/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Tomaten, gedroogd in zonnebloemolie, 280 g. Gesteriliseerd product
MK Tomaten, gedroogd in zonnebloemolie, 280 g. Gesteriliseerd product
€ 14,82/1kg
€ 4,15
Verkoper: Katomix
PASTA SŁONECZNIKOWA Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA 180 g - PRIMAVIKA
Zonnebloempasta met tomaten en basilicum, glutenvrij, 180 g - PRIMAVIKA
€ 19,83/1kg
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
€ 6,28/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogde tomaten, 1500 gram - Demetra
Gedroogde tomaten, 1500 gram - Demetra
€ 16,37/1kg
€ 27,00
-9%
€ 24,55
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Knoflook, gemarineerd, 550 gram - Demetra
Knoflook, gemarineerd, 550 gram - Demetra
€ 30,47/1kg
€ 18,43
-9%
€ 16,76
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van So Food Kip in Zoetzure Saus met Rijst, 330 gram
So Food Kip in Zoetzure Saus met Rijst, 330 gram
€ 16,33/1kg
€ 5,78
-6%
€ 5,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hummus Dega pasta van kikkererwten, 125 gram
Hummus Dega pasta van kikkererwten, 125 gram
€ 8,85/1kg
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Helcom Pasta van zonnebloempitten met tomaat en curry, 180 gram
Helcom Pasta van zonnebloempitten met tomaat en curry, 180 gram
€ 14,89/1kg
€ 2,68
Verkoper: Katomix
PASTA CURRY TANDOORI BIO 130 g - TERRASANA
PASTA CURRY TANDOORI, biologisch, 130 g - TERRASANA
€ 21,92/1kg
€ 4,30
-33%
€ 2,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
€ 34,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ANANASSTUKJES, puur, biologisch, 400 g (240 g) (blik) - AMAIZIN
ANANASSTUKJES, puur, biologisch, 400 g (240 g) (blik) - AMAIZIN
€ 10,32/1kg
€ 4,23
-2%
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cirio, gepelde tomaten, 400 gram.
Cirio, gepelde tomaten, 400 gram.
€ 10.625,00/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz tomaten- en chili bonen in tomatensaus, 390g
Heinz tomaten- en chili bonen in tomatensaus, 390g
€ 6,84/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekookte kikkererwten Tops, 400 g
Gekookte kikkererwten Tops, 400 g
€ 2,95/1kg
€ 1,24
-4%
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dawtona Tomaten met kruiden, 400 gram in blik
Dawtona Tomaten met kruiden, 400 gram in blik
€ 3,76/1kg
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gepelde, hele tomaten in hun eigen sap. Biologisch product.

Tomaten zijn een heerlijke optie voor een snel, zelfgemaakt diner. Vooral aan te raden met spaghetti.

Ingrediënten

Tomaten*, tomatensap*

*Gecertificeerd biologisch ingrediënt

Voedingswaarde per 100 g

Energie: 110,5 kJ / 26 kcal

Vet: 0,30 g

  • waarvan verzadigde vetzuren: 0,05 g

Koolhydraten: 4,60 g

  • waarvan suikers: 4,10 g

Eiwitten: 1,20 g

Zout: 0,12 g

Aanvullende informatie

Koel en droog n. Herkomst van de grondstoffen: EU-landbouw (Italië). Na opening in de koelkast n.

Netto gewicht

400 g / 240 g na uitlekken

Waarom is het de moeite waard om producten van het merk GREEN ESSENCE te kopen?

Wij controleren de producten voortdurend, waardoor we een optimale controle hebben over kwaliteit en versheid.

Handige, stevige Doypacks

Alle plantaardige grondstoffen, granen, meel, kruiden, theeën, gedroogd fruit en -groenten zijn verpakt in hoogwaardige Doypack-verpakkingen, die:

  • veilig zijn en geschikt voor direct contact met voedingsmiddelen,
  • stevig en luchtdicht zijn, waardoor de inhoud niet uitdroogt en zijn versheid, aroma en waardevolle eigenschappen lang behoudt,
  • een koord sluiting hebben, wat vooral handig is voor losse producten,
  • een brede bodem hebben, waardoor ze gemakkelijk rechtop blijven staan en niet omvallen.

Allergenen Dit product kan allergenen bevatten, zoals gluten, pinda's en andere noten, sesam, soja. Sommige producten bevatten van nature geen gluten, maar vanwege de verpakking van allergenen bevattende producten in onze fabriek, kunnen we ondanks alle inspanningen, de volledige afwezigheid van allergenen niet 100% garanderen.

Ingrediënten
Tomaten*, tomatensap* (*gecertificeerde biologische ingrediënten)
Voedingswaarde
Energie: 110,5 kJ / 26 kcal, Vet: 0,30 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0,05 g, Koolhydraten: 4,60 g, waarvan suikers: 4,10 g, Eiwit: 1,20 g, Zout: 0,12 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
LA BIO IDEA
Verkoopbenaming
Gehele gepelde tomaten La Idea, 400 g
Fabrikant
La Bio Idea
EAN
8712153027156

Ingrediënten
Tomaten*, tomatensap* (*gecertificeerde biologische ingrediënten)
Voedingswaarde
Energie: 110,5 kJ / 26 kcal, Vet: 0,30 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0,05 g, Koolhydraten: 4,60 g, waarvan suikers: 4,10 g, Eiwit: 1,20 g, Zout: 0,12 g
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
LA BIO IDEA
Verkoopbenaming
Gehele gepelde tomaten La Idea, 400 g
Fabrikant
La Bio Idea
EAN
8712153027156
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Puree van passievrucht, vruchtvlees, Passion Fruit 1 kg - Menii
Puree van passievrucht, vruchtvlees, Passion Fruit 1 kg - Menii
€ 24,99/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Bestseller
Productafbeelding van 5x Van Holten's augurken – Pickle Rick, Sour Sis, Hot Mama, Garlic Joe & Big Papa – 5 stuks, individueel verpakt + beschermende verpakking voor verzending
5x Van Holten's augurken – Pickle Rick, Sour Sis, Hot Mama, Garlic Joe & Big Papa – 5 stuks, individueel verpakt + beschermende verpakking voor verzending
€ 14,41/1kg
2,6Gemiddelde beoordeling: 2,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
karamellisierte Zwiebeln
Gekaramelliseerde uien, "Delizie Vaticane di Tropea" - Calabrische beschermde geografische aanduiding (A.O.P.) rode uien uit Tropea - Italiaanse delicatessen
€ 32,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,90
-12%
€ 6,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
Mangopuree Kesar 850 g - Doyal
€ 7,73/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,05
-4%
€ 7,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hook Tomatenpaprika in reepjes, 6 potten van 165 g – Verse, knapperige paprika en aromatische tomaten, ideaal voor salades, snacks en warme gerechten
Hook Tomatenpaprika in reepjes, 6 potten van 165 g – Verse, knapperige paprika en aromatische tomaten, ideaal voor salades, snacks en warme gerechten
€ 22,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Hele zomertruffel, 25 gram
Hele zomertruffel, 25 gram
€ 401,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,04
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kier Mango Pulp, Alphonso puree, 850 gram
Kier Mango Pulp, Alphonso puree, 850 gram
€ 28,22/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gochujang-peperpasta 170g - Sempio
Gochujang-peperpasta 170g - Sempio
€ 10,76/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,93
-5%
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Podravka Ajvar, pittige paprika-spread, 350 gram
Podravka Ajvar, pittige paprika-spread, 350 gram
€ 9,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,46
-22%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Poolse traditionele keuken: Krupnik soep met vlees, 660 gram
Poolse traditionele keuken: Krupnik soep met vlees, 660 gram
€ 5,64/1kg
€ 3,92
-5%
€ 3,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mangopuree 450 g - Een fruitige basis voor desserts, smoothies en Aziatische gerechten
Mangopuree 450 g - Een fruitige basis voor desserts, smoothies en Aziatische gerechten
€ 13,40/1kg
€ 6,35
-5%
€ 6,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3 porties Van Holten's augurken in zakjes – een mix van Big Papa, Hot Mama, Sour Sis, Garlic Joe en Pickle Rick. Pittig, zuur, met een kick + beschermende verpakking voor verzending
3 porties Van Holten's augurken in zakjes – een mix van Big Papa, Hot Mama, Sour Sis, Garlic Joe en Pickle Rick. Pittig, zuur, met een kick + beschermende verpakking voor verzending
€ 22,85/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,54
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Strianese kers tomaten in tomatensap – 400g (Hele tomaten uit Italië)
Strianese kers tomaten in tomatensap – 400g (Hele tomaten uit Italië)
€ 4,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,79
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Dole Tropical Gold ananasstukjes op sap, 227 g - natuurlijk zoet en sappig
Dole Tropical Gold ananasstukjes op sap, 227 g - natuurlijk zoet en sappig
€ 11,45/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 gram
La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 gram
€ 3,57/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van QF Mangopuree van de Alphonso-mango, zonder toegevoegde suiker, 850 gram
QF Mangopuree van de Alphonso-mango, zonder toegevoegde suiker, 850 gram
€ 11,68/1kg
€ 10,45
-4%
€ 9,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kühne, zoete augurken in pot (530g)
Kühne, zoete augurken in pot (530g)
€ 27,93/1kg
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pasta met gegrilde courgette en curry, 180g. WAWRZYNIEC
Pasta met gegrilde courgette en curry, 180g. WAWRZYNIEC
€ 36,50/1kg
€ 12,41
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Rode Bieten, Geleverd In Een Verpakking Van 350 Gram
Rode Bieten, Geleverd In Een Verpakking Van 350 Gram
€ 2,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fasolka Edamame, december oogst, 400 gram
Fasolka Edamame, december oogst, 400 gram
€ 11,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
-5%
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Owolovo Perzik-Muur, Appel-Perzik, 200 gram
Owolovo Perzik-Muur, Appel-Perzik, 200 gram
€ 7,05/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
€ 28,38/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mango in stroop, 420g/230g, merk MARIMAX
Mango in stroop, 420g/230g, merk MARIMAX
€ 24,33/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,92
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Cirio, gepelde tomaten, 400 gram.
Cirio, gepelde tomaten, 400 gram.
€ 10.625,00/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Double Phoenix Lychee 567g, licht gesuikerde, ingelegde lychee in blik, fruitconserven
Double Phoenix Lychee 567g, licht gesuikerde, ingelegde lychee in blik, fruitconserven
€ 13,86/1kg
€ 7,86
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Hele maretakken - natuurlijke kwaliteit, in glazen pot van 320g | DANIVAL
Hele maretakken - natuurlijke kwaliteit, in glazen pot van 320g | DANIVAL
€ 32,63/1kg
€ 10,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kubuś Mus 100% Banaan, Appel, 100 gram x 8 stuks
Kubuś Mus 100% Banaan, Appel, 100 gram x 8 stuks
€ 12,64/1kg
€ 1,39
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy