FELCE AZZURRA Geurende strijkvloeistof, Classic, 750 ml

€ 13,99

€ 3,50-74%

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Overige wasbenodigdheden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Swirl droogbollen, 2 stuks.
Swirl droogbollen, 2 stuks.
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
Lenor Vermindert Kreukels, 500 ml, Wasparfum "Spring Awakening"
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,51
-57%
€ 4,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dr. Beckmann Strijkhelper Spray, 500 ml
Dr. Beckmann Strijkhelper Spray, 500 ml
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Peonia Wasolie Parfum, 250 ml
Peonia Wasolie Parfum, 250 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Geurremmende wasolie parfum, 250 ml
Geurremmende wasolie parfum, 250 ml
€ 15,78
-6%
€ 14,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Parfümolie Vanille en Mirre, 250 ml
Parfümolie Vanille en Mirre, 250 ml
€ 15,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Parfumerende wasolie Soffice Talco, 250 ml
Parfumerende wasolie Soffice Talco, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Savo Perex, wasmiddel voor het wittegoed, Fresh, 1,2 liter
Savo Perex, wasmiddel voor het wittegoed, Fresh, 1,2 liter
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Briters Magic Spray Vlekkenverwijderaar 500 ml
Briters Magic Spray Vlekkenverwijderaar 500 ml
€ 10,48
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Horomia Textielspray Liberty (250 ml)
Horomia Textielspray Liberty (250 ml)
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gut & Günstig 4677304005 Gut & Günstig 2in1 Sprühstärke 500,0 ml
Gut & Günstig 4677304005 Gut & Günstig 2in1 Sprühstärke 500,0 ml
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOMESTOS Power 5 Antikaltoiletblok, 2 x 50 gram
DOMESTOS Power 5 Antikaltoiletblok, 2 x 50 gram
€ 5,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sprayfles
Sprayfles
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Siderius Ossengal zeep 90 gram
Siderius Ossengal zeep 90 gram
€ 2,06
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van SONETT Waterverzachter, 500 g
SONETT Waterverzachter, 500 g
€ 9,55
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Perwoll Vloeibaar Wasmiddel voor Kleurwas 1 liter
Perwoll Vloeibaar Wasmiddel voor Kleurwas 1 liter
€ 14,89
-60%
€ 5,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brait Air Care 3-in-1 Automatische Luchtverfrisser - Navulverpakking "Frisse Wasm" 250 ml
Brait Air Care 3-in-1 Automatische Luchtverfrisser - Navulverpakking "Frisse Wasm" 250 ml
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ecoegg Wasbal Navulling Jasmine 50 stuks
Ecoegg Wasbal Navulling Jasmine 50 stuks
€ 9,35
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Reinigingsdoekjes, verzachtend, oplosbaar, geparfumeerd, 10 stuks.
Reinigingsdoekjes, verzachtend, oplosbaar, geparfumeerd, 10 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,49
Verkoper: esiteo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze formule geeft textiel de gewenste zachtheid en een frisse geur. De vloeistof dringt diep in de stof, waardoor de verwerking aanzienlijk eenvoudiger en sneller wordt.

Toepassing: Spuit een kleine hoeveelheid van het product op de was en strijk het.

Fabrikant
Felce Azzurra
Aantal stuks
9
Gewicht
0.85 kg
EAN
8001280402258
MPN (Manufacturer Part Number)
D13.1

Fabrikant
Felce Azzurra
Aantal stuks
9
Gewicht
0.85 kg
EAN
8001280402258
MPN (Manufacturer Part Number)
D13.1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
Talco Talco, blik met wasmiddel, 250g - Felce Azzurra
€ 50,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 21,87
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
Vaseline Bodylotion – Cocoa 400 ml
€ 12,32/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
Felce Azzurra Original, douchegel, voor volwassenen, voor het lichaam, hydraterend, verzachtend, fles, 1 stuk
€ 6,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 12,12
-73%
€ 3,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Body balsam 330 ml Rose of Bulgaria
€ 16,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 5,50
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,47
-43%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
Felce Azzurra Original douchegel, 650 ml
€ 71,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 8,99
-60%
€ 3,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Muschio Bianco, geurabsorberende gel, 140 gram
Felce Azzurra Muschio Bianco, geurabsorberende gel, 140 gram
€ 9,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,49
-81%
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
Felce Azzurra Classic Shower Gel 250 ml
€ 34,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,54
-51%
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, Unisex, Deodorant, Spray-deodorant, Spray, 150 ml, Witte muskus
Tesori d'Oriente White Musk, Unisex, Deodorant, Spray-deodorant, Spray, 150 ml, Witte muskus
€ 35,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 5,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Talkpoeder 200Gr.
Felce Azzurra Talkpoeder 200Gr.
€ 71,70/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,36
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Felce Azzurra White Musk, douchegel, 400 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 29,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Mirre, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
Tesori d'Oriente Mirre, uniseks, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
€ 130,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 13,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Borotalco Deodorantspray - 150 ml - origineel
Borotalco Deodorantspray - 150 ml - origineel
€ 76,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, uniseks, 100 ml, hydraterend
Tesori d'Oriente White Musk, uniseks, 100 ml, hydraterend
€ 207,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Muschio Bianco Vonné stokjes, 200 ml. Luxe geur van wit muskus
Muschio Bianco Vonné stokjes, 200 ml. Luxe geur van wit muskus
€ 38,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,99
-48%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra 502343, Ruce, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Jasmijn, Roos, Muskus, 300 ml
Felce Azzurra 502343, Ruce, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Jasmijn, Roos, Muskus, 300 ml
€ 6,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Muschio Bianco, luchtverfrisser, 250 ml
Felce Azzurra Muschio Bianco, luchtverfrisser, 250 ml
€ 12,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,35
-74%
€ 3,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Muschio Bianco Verfrissende vloeistof 450ml - Borotalco
Muschio Bianco Verfrissende vloeistof 450ml - Borotalco
€ 47,18/1l
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
Felce Azzurra Douchegel White Musk, 650 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geur: witte muskus
€ 5,31/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 13,40
-74%
€ 3,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Malizia, Antiperspirant spray, Goud, 150 ml
Malizia, Antiperspirant spray, Goud, 150 ml
€ 21,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 3,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Classico, talkpoeder, 100 gram
Felce Azzurra Classico, talkpoeder, 100 gram
€ 10,31/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 2,37
-43%
€ 1,34
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Felce Azzurra Mondblumen Douchegel, 650 ml
Felce Azzurra Mondblumen Douchegel, 650 ml
€ 6,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felce Azzurra Vanille en Monoi geurabsorberende gel, 140 gram
Felce Azzurra Vanille en Monoi geurabsorberende gel, 140 gram
€ 9,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 74,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Lenor Strijkvrij Spray – Spray na gebruik na het strijken, verwijdert kreukels – Set van 3 stuks - 3 x 500 ml
Lenor Strijkvrij Spray – Spray na gebruik na het strijken, verwijdert kreukels – Set van 3 stuks - 3 x 500 ml
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Swirl droogbollen, 2 stuks.
Swirl droogbollen, 2 stuks.
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bounce Outdoor Fresh droogservetten met verzachtende werking, 240 stuks.
Bounce Outdoor Fresh droogservetten met verzachtende werking, 240 stuks.
€ 26,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van PGB-Schroeven, spanplaat schroef, VZK roestvast staal, 4 x 40 mm
PGB-Schroeven, spanplaat schroef, VZK roestvast staal, 4 x 40 mm
€ 13,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Schoendroger met sterilisatiefunctie: MULTI DRYER OZONE PRO MT6507
Schoendroger met sterilisatiefunctie: MULTI DRYER OZONE PRO MT6507
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 64,28
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Drogerballen - Wasbollen - Wasdrogerbal - 6 Stuks - Sneller droog - Anti-kreuk
Drogerballen - Wasbollen - Wasdrogerbal - 6 Stuks - Sneller droog - Anti-kreuk
€ 14,95
-33%
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Beschikbaar: Houten wasbord, wasbord met rechthoekig handvat, handwasbord voor wassen thuis, voor kleding, praktisch, duurzaam materiaal
Beschikbaar: Houten wasbord, wasbord met rechthoekig handvat, handwasbord voor wassen thuis, voor kleding, praktisch, duurzaam materiaal
€ 37,00
-5%
€ 35,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Muntel® Kleding Vouwplank - Kledingvouwer - Opvouwplank - Vouwhulp - Blauw, AI-gegenereerde afbeelding
Muntel® Kleding Vouwplank - Kledingvouwer - Opvouwplank - Vouwhulp - Blauw
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van plast team 50600804 Waschmittelbox 10 Liter grau-transparent
plast team 50600804 Waschmittelbox 10 Liter grau-transparent
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,02
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van plast team50600806 plast team Waschmittelbox, 10 Liter, blau-transparent
plast team50600806 plast team Waschmittelbox, 10 Liter, blau-transparent
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,14
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics