Johnson's Baby Aloë Vera, 500 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest

€ 16,25

€ 32,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dado Sens ProBalance Lichaamsbalsem
Dado Sens ProBalance Lichaamsbalsem
€ 107,10/1l
€ 22,44
-4%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Hydra Soft Lichaamslotion, 250 ml,  getest, 1 stuk
MÁDARA Cosmetics Hydra Soft Lichaamslotion, 250 ml, getest, 1 stuk
€ 81,60/1l
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mustela Hydra Bébé, Lichaamsmelk, 750 ml
Mustela Hydra Bébé, Lichaamsmelk, 750 ml
€ 32,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde,  getest
Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest
€ 10,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,57
-72%
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Johnson's Baby Aloe Vera Olië 300 Ml
Johnson's Baby Aloe Vera Olië 300 Ml
€ 29.966,67/1kg
€ 10,36
-13%
€ 8,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Johnson & Johnson Baby, Milde olijfolie, 200 ml
Johnson & Johnson Baby, Milde olijfolie, 200 ml
€ 28,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Instituto Español Bébé, 300 ml,  getest, 1 stuk
Instituto Español Bébé, 300 ml, getest, 1 stuk
€ 51,60/1l
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela 3504105034696, 200 ml,  getest, 1 stuk
Mustela 3504105034696, 200 ml, getest, 1 stuk
€ 10,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mustela 3504105028220, 200 ml,  getest, 1 stuk
Mustela 3504105028220, 200 ml, getest, 1 stuk
€ 128,90/1l
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mustela 3504105034412, 40 ml,  getest
Mustela 3504105034412, 40 ml, getest
€ 306,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Numis Med, waslotion, pH 5.5, 200 ml
Numis Med, waslotion, pH 5.5, 200 ml
€ 15,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cattier Biologische Reinigingslotion, 200 ml
Cattier Biologische Reinigingslotion, 200 ml
€ 79,75/1l
€ 15,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Numis Med, Lichaamsmelk, Urea 5%, 300 ml
Numis Med, Lichaamsmelk, Urea 5%, 300 ml
€ 18,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MUSTELA HYDRA, hydraterende bodylotion voor baby's, 500 ml
MUSTELA HYDRA, hydraterende bodylotion voor baby's, 500 ml
€ 36,62/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BABY Lichaamsmelk, 400 ml
BABY Lichaamsmelk, 400 ml
€ 58,87/1l
€ 23,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Instituto Español, Lichaamslotion voor gevoelige huid, 100 ml
Instituto Español, Lichaamslotion voor gevoelige huid, 100 ml
€ 145,70/1l
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bepanthol Lichaamslotion voor de gevoelige huid, 200 ml
Bepanthol Lichaamslotion voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 65,70/1kg
€ 13,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lichaamsboter met aloë vera, 400 ml
Lichaamsboter met aloë vera, 400 ml
€ 24,42/1l
€ 9,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BÜBCHEN Milk Sensitiv, met sheaboter en panthenol, 400 ml
BÜBCHEN Milk Sensitiv, met sheaboter en panthenol, 400 ml
€ 15,75/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Instituto Español: Lichaamslotion met aloë vera, 50 ml
Instituto Español: Lichaamslotion met aloë vera, 50 ml
€ 173,20/1l
€ 8,66
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Johnsons Babyolie met Aloë Vera, 500 ml
Gewicht
500 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Aloë Barbadensis-extract, Tocopherylacetaat, Parfum.
Fabrikant
Johnson's Baby
Doelgroepen
Unisex
Meisjes
EAN
3574661440408

Gewicht
500 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Aloë Barbadensis-extract, Tocopherylacetaat, Parfum.
Fabrikant
Johnson's Baby
Doelgroepen
Unisex
Meisjes
EAN
3574661440408
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Johnson's Baby, 3574669909099, 500 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde,  getest
Johnson's Baby, 3574669909099, 500 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest
€ 34,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde,  getest
Johnson's Baby, 3574669909136, 300 ml, Hypoallergeen, Neutrale pH-waarde, getest
€ 10,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,57
-72%
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BABY Original Shampoo, 750 ml
BABY Original Shampoo, 750 ml
€ 17,29/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,32
-32%
€ 12,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Johnson & Johnson Baby, Milde olijfolie, 200 ml
Johnson & Johnson Baby, Milde olijfolie, 200 ml
€ 28,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Johnson's Baby Aloe Vera Olië 300 Ml
Johnson's Baby Aloe Vera Olië 300 Ml
€ 29.966,67/1kg
€ 10,36
-13%
€ 8,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Set van twee glazen ovenschalen, Secret de Gourmet, afmetingen 22 en 28 cm, hoogte 6 cm
Set van twee glazen ovenschalen, Secret de Gourmet, afmetingen 22 en 28 cm, hoogte 6 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 20,53
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Johnson's Baby Shampoo met Kamille, zachte formule (500 ml)
Johnson's Baby Shampoo met Kamille, zachte formule (500 ml)
€ 15,08/1l
€ 11,31
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Babybeddengoedset Koning der Leeuwen, Lion Guard, 100 x 135 cm, katoen
Babybeddengoedset Koning der Leeuwen, Lion Guard, 100 x 135 cm, katoen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 57,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Johnson's Baby Baumwolletouch Olie, 300 ml
Johnson's Baby Baumwolletouch Olie, 300 ml
€ 20,74
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Skin Relief bodyolie spray, 200 ml
Skin Relief bodyolie spray, 200 ml
€ 31,56/1kg
€ 31,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
€ 13,03/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 4,02
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 55,99
-10%
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
€ 124,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 12,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Eau de Cologne Legrain Petit Cheri, 750 ml
Eau de Cologne Legrain Petit Cheri, 750 ml
€ 17,28/1l
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van BABY Original Shampoo, 500 ml
BABY Original Shampoo, 500 ml
€ 27,16/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Canpol schaarset met nagelknipper en vijl, model 9/809
Canpol schaarset met nagelknipper en vijl, model 9/809
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,22
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Badkuipinlegger antislip, douchemat antislip, badmat antislip, veiligheidsinlegger voor badkuip
Badkuipinlegger antislip, douchemat antislip, badmat antislip, veiligheidsinlegger voor badkuip
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 7,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Johnson & Johnson Baby, Olijfolie voor baby's en kinderen, 300 ml
Johnson & Johnson Baby, Olijfolie voor baby's en kinderen, 300 ml
€ 35,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 255,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Derma Roller voor mesotherapie, 1,0 mm, met 540 roestvrijstalen naalden
Derma Roller voor mesotherapie, 1,0 mm, met 540 roestvrijstalen naalden
€ 2,93
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Johnson's Baby Olie, Klassieke formule, 500 ml
Johnson's Baby Olie, Klassieke formule, 500 ml
€ 10,74/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,37
Verkoper: Avanti_Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 446,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l