Millefiori Milano WITTE MUZE - vulling voor diffuser, 500 ml

€ 22,39

€ 44,78 / 1l

plus € 11,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Millefiori Ambra & Rosa, Fles, Vloeistof, Amber, Oranje, Leer, Witte muskus, Roos, Roze, 500 ml, 60 mm
Millefiori Ambra & Rosa, Fles, Vloeistof, Amber, Oranje, Leer, Witte muskus, Roos, Roze, 500 ml, 60 mm
€ 83,02/1l
€ 41,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Millefiori Milano COLD WATER - Interieur spray, 150 ml
Millefiori Milano COLD WATER - Interieur spray, 150 ml
€ 98,53/1l
€ 14,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Millefiori Milano geurverspreider, vulling druif-vlierbes, 500 ml
Millefiori Milano geurverspreider, vulling druif-vlierbes, 500 ml
€ 44,78/1l
€ 22,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Citroengras-millefiori natuurlijke luchtverfrisser
Citroengras-millefiori natuurlijke luchtverfrisser
€ 58,60/1l
€ 11,99
-26%
€ 8,79
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Ambra & Rosa, Geurkaars, Stokjesdiffuser, 0,1 liter
Millefiori Ambra & Rosa, Geurkaars, Stokjesdiffuser, 0,1 liter
€ 235,80/1l
€ 23,58
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano GRAPE CASSIS - Aroma-olie, 15 ml
Millefiori Milano GRAPE CASSIS - Aroma-olie, 15 ml
€ 851,33/1l
€ 12,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Millefiori Milano Riviera - Vulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano Riviera - Vulling voor diffuser, 250 ml
€ 85,36/1l
€ 22,46
-4%
€ 21,34
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano WHITE MUSK - vulling voor de Moveo diffuser, 15 ml
Millefiori Milano WHITE MUSK - vulling voor de Moveo diffuser, 15 ml
€ 559,33/1l
€ 10,79
-22%
€ 8,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano Ombra - Navulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano Ombra - Navulling voor diffuser, 250 ml
€ 85,36/1l
€ 22,46
-4%
€ 21,34
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano NERO - Vulling voor de Moveo diffuser, 15 ml
Millefiori Milano NERO - Vulling voor de Moveo diffuser, 15 ml
€ 559,33/1l
€ 8,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano geurolie voor diffuser, met honing- en zegezoutaroma
Millefiori Milano geurolie voor diffuser, met honing- en zegezoutaroma
€ 14,98
-5%
€ 14,23
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano Nero - Geurige olie vulling voor diffuser
Millefiori Milano Nero - Geurige olie vulling voor diffuser
€ 14,98
-5%
€ 14,23
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano Ombra - Geurige olie vulling voor diffuser
Millefiori Milano Ombra - Geurige olie vulling voor diffuser
€ 14,98
-5%
€ 14,23
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Vulling voor een geurverspreider, geur: Zeebries
Vulling voor een geurverspreider, geur: Zeebries
€ 44,12/1l
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Millefiori Milano Druiven-Kruisbessen vulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano Druiven-Kruisbessen vulling voor diffuser, 250 ml
€ 85,36/1l
€ 22,46
-4%
€ 21,34
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano Riviera - Geurige olie vulling voor diffuser
Millefiori Milano Riviera - Geurige olie vulling voor diffuser
€ 14,98
-5%
€ 14,23
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano MELA A KANELLA - Aroma-olie, 15 ml
Millefiori Milano MELA A KANELLA - Aroma-olie, 15 ml
€ 1.125,33/1l
€ 16,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Millefiori Milano Druiven-Kruisbessen vulling voor diffuser, 500 ml
Millefiori Milano Druiven-Kruisbessen vulling voor diffuser, 500 ml
€ 71,14/1l
€ 37,44
-4%
€ 35,57
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano, navulling voor diffuser, citroenmelissegeur, 500 ml
Millefiori Milano, navulling voor diffuser, citroenmelissegeur, 500 ml
€ 71,14/1l
€ 37,44
-4%
€ 35,57
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano GOUDGEKleurde saffraan - vulling voor diffuser, 250 ml
Millefiori Milano GOUDGEKleurde saffraan - vulling voor diffuser, 250 ml
€ 57,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,39
Verkoper: Apollo_store

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving van de geur: Een delicate, poederachtige geur, gecombineerd met witte bloemen en subtiel afgewerkt met vanille. Basis: Dal, cyclaam, wit muskus, oranjebloesem. Hart: Kruidnagel, wit muskus, Afrikaanse jasmijn, anijs. Top: Iris, Amerikaanse cederhout, vanillebessen uit Madagaskar, tonkaboon. Productbeschrijving: De Milano-collectie biedt een breed scala aan geuren, ideaal voor het creëren van een heerlijke sfeer in uw huis. Om de geur opnieuw te gebruiken, spoel de glazen verpakking eenvoudigweg uit met water en vul deze met een nieuwe vulling. Voor een intensere geur raden we ook aan om de stokjes te vervangen. Een vulling van 500 ml gaat minimaal 6 maanden mee.
Inhoud
0.5 l
Fabrikant
EAN
8033275421869
MPN (Manufacturer Part Number)
7REMB

Inhoud
0.5 l
Fabrikant
EAN
8033275421869
MPN (Manufacturer Part Number)
7REMB
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Millefiori Milano geurverspreider, vulling druif-vlierbes, 500 ml
Millefiori Milano geurverspreider, vulling druif-vlierbes, 500 ml
€ 44,78/1l
€ 22,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Ambra & Rosa, Geurkaars, Stokjesdiffuser, 0,1 liter
Millefiori Ambra & Rosa, Geurkaars, Stokjesdiffuser, 0,1 liter
€ 235,80/1l
€ 23,58
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Aromaverspreider, natuurlijke geur, druif-kassis, 250 ml
Aromaverspreider, natuurlijke geur, druif-kassis, 250 ml
€ 94,36/1l
€ 23,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano White Musk, 250 ml
Millefiori Milano White Musk, 250 ml
€ 95,96/1l
€ 23,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano Navulflacon Luchtverfrisser, Geur: Cold Water (500ml)
Millefiori Milano Navulflacon Luchtverfrisser, Geur: Cold Water (500ml)
€ 65,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano, Appel & Kaneel, 250 ml
Millefiori Milano, Appel & Kaneel, 250 ml
€ 94,36/1l
€ 23,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Aromaverspreider Natura Květy, geur: magnolia en hout, 250 ml
Aromaverspreider Natura Květy, geur: magnolia en hout, 250 ml
€ 94,36/1l
€ 23,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori, kamerparfum, diffuser, Sandolo Bergamotto, 250 ml
Millefiori, kamerparfum, diffuser, Sandolo Bergamotto, 250 ml
€ 94,36/1l
€ 23,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Ambra & Rosa, Fles, Vloeistof, Amber, Oranje, Leer, Witte muskus, Roos, Roze, 500 ml, 60 mm
Millefiori Ambra & Rosa, Fles, Vloeistof, Amber, Oranje, Leer, Witte muskus, Roos, Roze, 500 ml, 60 mm
€ 83,02/1l
€ 41,51
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano GRAPE CASSIS - diffuser, 100 ml
Millefiori Milano GRAPE CASSIS - diffuser, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Ruimteduft, geurverspreider, citroengras, 100 ml
Ruimteduft, geurverspreider, citroengras, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano geurverspreider, Sandelhout en Bergamot (100ml)
Millefiori Milano geurverspreider, Sandelhout en Bergamot (100ml)
€ 171,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano MELA A KANELA - diffuser, 500 ml
Millefiori Milano MELA A KANELA - diffuser, 500 ml
€ 110,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,22
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml - Natural serie
Sandalo Bergamotto Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml - Natural serie
€ 47,97/1kg
€ 14,39
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano Cold Water, 250 ml
Millefiori Milano Cold Water, 250 ml
€ 139,80/1l
€ 34,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruimtedouche, geurverspreider, koud water, 100 ml
Ruimtedouche, geurverspreider, koud water, 100 ml
€ 255,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Geurolie met tonen van magnolia en hout, in een millefiori-stijl
Geurolie met tonen van magnolia en hout, in een millefiori-stijl
€ 9,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Apple iPad mini, 21,1 cm (8,3 inch), 2266 x 1488 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 293 gram, Blauw
Apple iPad mini, 21,1 cm (8,3 inch), 2266 x 1488 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 293 gram, Blauw
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 762,05
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Millefiori Milano ultrasone diffuser, hydro halfbol, duif
Millefiori Milano ultrasone diffuser, hydro halfbol, duif
€ 121,76/1l
€ 63,37
-3%
€ 60,88
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Aromaverspreider, natuurlijke bloemenprint op wit papier, 500 ml
Aromaverspreider, natuurlijke bloemenprint op wit papier, 500 ml
€ 80,78/1l
€ 40,39
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano KEEMUN - diffuser, 500 ml
Millefiori Milano KEEMUN - diffuser, 500 ml
€ 150,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,33
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Millefiori Milano GRAPE CASSIS - Aroma-olie, 15 ml
Millefiori Milano GRAPE CASSIS - Aroma-olie, 15 ml
€ 851,33/1l
€ 12,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ruimtediffusor met citroengrasgeur, 250 ml, van Millefiori
Ruimtediffusor met citroengrasgeur, 250 ml, van Millefiori
€ 102,36/1l
€ 25,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - Interieur spray, 150 ml
Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - Interieur spray, 150 ml
€ 61,27/1l
€ 9,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Panettone Classico cadeauverpakking, geurkaars, stokjesdiffuser
Millefiori Panettone Classico cadeauverpakking, geurkaars, stokjesdiffuser
€ 66,45
-3%
€ 64,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - vulling voor diffuser, 500 ml
Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - vulling voor diffuser, 500 ml
€ 49,58/1l
€ 24,79
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Citroengras-millefiori natuurlijke luchtverfrisser
Citroengras-millefiori natuurlijke luchtverfrisser
€ 58,60/1l
€ 11,99
-26%
€ 8,79
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - diffuser, 100 ml
Millefiori Milano MAGNOLIA BLOESEM & HOUT - diffuser, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 13 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geur olie
Inhoud 0,25 l
Beoordeeld op 7 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,25 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg