PolarPro H9-1016, 3 stuks

€ 74,94

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 1.244,40/1l
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jadore Intense - parfum
Jadore Intense - parfum
€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARAMIS | INTUITION | Sets | Parfumtype
ARAMIS | INTUITION | Sets | Parfumtype
€ 47.430,00/1l
€ 94,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SPEELGOED 2, DOOS 3 stuks
SPEELGOED 2, DOOS 3 stuks
€ 16.320,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DIT IS HET! ETUCHE, 2 stuks
DIT IS HET! ETUCHE, 2 stuks
€ 36.500,00/1l
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KAYSER CO2-bruiswaterpatronen, 25 stuks.
KAYSER CO2-bruiswaterpatronen, 25 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vrouwenkoffer, 3 Stuks
Vrouwenkoffer, 3 Stuks
€ 32.296,67/1l
€ 100,17
-€ 3,28
€ 96,89
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Mijn parfums - Bedour, 100 ml
Mijn parfums - Bedour, 100 ml
€ 432,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Taxi
Taxi
€ 9,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van CHLO SIGNATURE INTENSE, set van 2 stuks
CHLO SIGNATURE INTENSE, set van 2 stuks
€ 75.500,00/1l
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FLOWER BY KENZO - 2 stuks
FLOWER BY KENZO - 2 stuks
€ 31.933,33/1l
€ 95,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Habotest Uniseks HT633
Habotest Uniseks HT633
€ 30,35
-5%
€ 28,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bloemenikebana Set Van Kenzo, Bestaande Uit 3 Stukken
Bloemenikebana Set Van Kenzo, Bestaande Uit 3 Stukken
€ 25.870,00/1l
€ 91,29
-14%
€ 77,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Loewe Esencia, set van 3 stuks
Loewe Esencia, set van 3 stuks
€ 49.590,00/1l
€ 148,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Verzorgingsset voor het lichaam,
Verzorgingsset voor het lichaam,
€ 129,50/1kg
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van 3x5ml BALR. 1/2/1 FOR MEN Miniatuur Geschenkset
3x5ml BALR. 1/2/1 FOR MEN Miniatuur Geschenkset
€ 49,81
-56%
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ProtectMe Recovery+, 30 sachets
ProtectMe Recovery+, 30 sachets
€ 53,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEGEND, 3-delige set
LEGEND, 3-delige set
€ 19.116,67/1l
€ 65,00
-11%
€ 57,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uni2Raw-artikel--1
Uni2Raw-artikel--1
€ 4.966,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van The One For Men, set van 3 stuks
The One For Men, set van 3 stuks
€ 30.900,00/1l
€ 95,00
-€ 2,30
€ 92,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

3-delige set PolarPro DiveMaster-filters voor GoPro Hero 9/10/11/12

Een set van 3 filters voor gebruik onder water in combinatie met een waterdichte behuizing. Compatibel met de GoPro-camera's Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12, waarmee u opnames kunt maken met een volledig kleurenspectrum onder water en de verzadiging van blauw of groen kunt corrigeren. Elk filter is afgestemd op een andere omgeving en diepte om een optimale werking onder alle omstandigheden te garanderen.

Eenvoudig in gebruik

De filters zijn ontworpen om eenvoudig en snel te worden geïnstalleerd. Het schuifsysteem maakt een razendsnelle filterwissel mogelijk door de filter over de lens te schuiven. Bovendien is deze bevestigingsmethode uiterst veilig; het glas glijdt niet weg en blijft in elke situatie op zijn plaats.

Extreem robuust en veelzijdig

Dankzij het robuuste ontwerp kunt u onder alle omstandigheden werken zonder u zorgen te maken over beschadiging van de filters. Ze zijn gemaakt van polycarbonaat en zijn extreem duurzaam en krasbestendig.

3 filters voor alle omstandigheden

ROOD – werkt het beste in blauwe omgevingen, op diepten van 4 tot 22 meter. MAGENTA – ideaal in groenachtig water, op diepten van 4 tot 22 meter. SNORKEL – geschikt voor ondiep water tot een diepte van 4 meter.

Gemakkelijk op te bergen

De meegeleverde hoes maakt veilige en eenvoudige opslag mogelijk. Dankzij het compacte formaat kunt u de filters overal mee naartoe nemen zonder u zorgen te hoeven maken dat ze verloren gaan of beschadigd raken.

Inhoud van de levering

  • Snorkelfilter
  • ROOD-filter
  • Magenta-filter
  • Hoes
FabrikantPolarPro
ModelH9-1016
CompatibiliteitGoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12
Maximale diepteRood – tot 22 m, Magenta – tot 22 m, Snorkel – tot 4 m
Model
H9-1016
Ingrediënten
Niet van toepassing.
Fabrikant
Polarpro
EAN
0817465026380
817465026380
MPN (Manufacturer Part Number)
H9-1016

Model
H9-1016
Ingrediënten
Niet van toepassing.
Fabrikant
Polarpro
EAN
0817465026380
817465026380
MPN (Manufacturer Part Number)
H9-1016
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GoPro ADDIV-001, Slijpmiddel voor camera, 100 g, Zwart
GoPro ADDIV-001, Slijpmiddel voor camera, 100 g, Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 80,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Anua Heartleaf 70% Intense Kalmerende Crème - Verzorging voor de gevoelige huid - 70% Heartleaf-extract, anti-aging werking, kalmerende werking voor de huid
Anua Heartleaf 70% Intense Kalmerende Crème - Verzorging voor de gevoelige huid - 70% Heartleaf-extract, anti-aging werking, kalmerende werking voor de huid
€ 531,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WAGNER HEA ProTip spuitmondstuk 417, airless-spuitmondstuk voor primers, lakken, muurverf, etc
WAGNER HEA ProTip spuitmondstuk 417, airless-spuitmondstuk voor primers, lakken, muurverf, etc
€ 105,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INF Paars duikfilter met waterdichte behuizing voor GoPro 9/10/11/12 Rood
INF Paars duikfilter met waterdichte behuizing voor GoPro 9/10/11/12 Rood
€ 20,39
-6%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van GoPro CHDHX-121-RW sports photography camera 27 MP 5K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
GoPro CHDHX-121-RW sports photography camera 27 MP 5K Ultra HD CMOS 25.4 / 1.9 mm (1 / 1.9") Wi-Fi 121 g
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 369,19
-€ 32,08
€ 337,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hunter eau de parfum spray, 100 ml
Hunter eau de parfum spray, 100 ml
€ 235,00/1l
€ 23,50
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van BLANCO SONA 5 S, Wastafel voor opbouw, Rechthoekig, Silgranit, Grijs, 1 kom, Rechthoekig
BLANCO SONA 5 S, Wastafel voor opbouw, Rechthoekig, Silgranit, Grijs, 1 kom, Rechthoekig
€ 397,80
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van EKO - Mirage Plus Sensor Recycler 30+15+15 liter - Stainless steel Plastic  - Matt Edelstahl
EKO - Mirage Plus Sensor Recycler 30+15+15 liter - Stainless steel Plastic - Matt Edelstahl
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 268,67
-€ 95,67
€ 173,00
Gratis bezorging
Verkoper: vepabins
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
Lattafa My Yara Collection 4×25 ml – Geschenkset mit Yara Candy, Tous, Moi & Yara Eau de Parfum für Damen
€ 390,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SKIN1004 Centella Toner, Gezichtstoner, voor dames, 210 ml, geschikt voor normale en gevoelige huid, exfolieert, kalmerend, fles
SKIN1004 Centella Toner, Gezichtstoner, voor dames, 210 ml, geschikt voor normale en gevoelige huid, exfolieert, kalmerend, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van French Avenue Zenith Vanilla Eau de Parfum voor dames, 100 ml
French Avenue Zenith Vanilla Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 493,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,38
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 42,37
-36%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SIRUI P-326 koolstofvezel monopod
SIRUI P-326 koolstofvezel monopod
€ 71,30
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van KARCHER Kärcher 4039784917088 tapijtreinigingsmachine, aandrijving, zwart, geel
KARCHER Kärcher 4039784917088 tapijtreinigingsmachine, aandrijving, zwart, geel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 804,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 490,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 426
€ 49,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Tece afvoerstop A2 voor inbouwspuiters, 13 cm
Tece afvoerstop A2 voor inbouwspuiters, 13 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 68,55
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 252,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 31,81
-20%
€ 25,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLARE Kenzy-Marshmallow Dream, 100 ml, damesparfum
VOLARE Kenzy-Marshmallow Dream, 100 ml, damesparfum
€ 236,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 23,60
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van ANUA PEACH 77 NIACIN CONDITIONING MILK 150ml - Versterkende gezichtsmelk
ANUA PEACH 77 NIACIN CONDITIONING MILK 150ml - Versterkende gezichtsmelk
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maison Alhambra Smoky Touch Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
Maison Alhambra Smoky Touch Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 281,63/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l
Productafbeelding van Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l
Productafbeelding van Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l
Productafbeelding van Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l
Productafbeelding van Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l
Productafbeelding van Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l
Productafbeelding van Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l
Productafbeelding van Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l
Productafbeelding van Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l
Productafbeelding van Veel Succes
Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 114,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,56/1l
Productafbeelding van PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l
Productafbeelding van Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...
Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l