Radiofrequentie apparaat voor het verminderen van rimpels, huidverjonging en vetverbranding. Slank, wit apparaat. Afmetingen: 33x26x10,5 cm. Frequentie: 2 MHz

€ 101,00

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van RESTEQ EMS LED thermolifting gezichtsmassage Gua Sha verjonging 3 modi.
RESTEQ EMS LED thermolifting gezichtsmassage Gua Sha verjonging 3 modi.
€ 67,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
€ 18,15
-29%
€ 12,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pleisters tegen vlekken - 28 stuks - met salicylzuur - voor een gerichte werking
Pleisters tegen vlekken - 28 stuks - met salicylzuur - voor een gerichte werking
€ 10,29
-58%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gezichtsstoomapparaat, zwart, 800W, geschikt voor thuisgebruik, schoonheidssalons en spa's
Gezichtsstoomapparaat, zwart, 800W, geschikt voor thuisgebruik, schoonheidssalons en spa's
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,54
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Massageapparaat voor het gezicht, huidverzorgingsapparaat, ultrasoonapparaat voor de huid, anti-aging apparaat, apparaat voor het verminderen van rimpels
Massageapparaat voor het gezicht, huidverzorgingsapparaat, ultrasoonapparaat voor de huid, anti-aging apparaat, apparaat voor het verminderen van rimpels
€ 47,27
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van FC 45 (wit/roze)
FC 45 (wit/roze)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
Darsonval hoogfrequent gezichtsapparaat voor huidverzorging, acne-verwijderaar en massageapparaat met elektrode, cosmetisch spa-apparaat voor huidverzorging met ultrasoon, merk Retoo
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 413
€ 19,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Cosmetisch apparaat voor het verminderen van rimpels, model RFlift BR-1500
Cosmetisch apparaat voor het verminderen van rimpels, model RFlift BR-1500
€ 166,69
-€ 19,08
€ 147,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LED-lichttherapiemasker: Verbetering van de huidconditie in het gezicht
LED-lichttherapiemasker: Verbetering van de huidconditie in het gezicht
€ 305,26
-€ 27,45
€ 277,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van INF EMS Microstroom Gezicht Lifting Massager - Schoonheidsinstrument voor Thuisgebruik Wit
INF EMS Microstroom Gezicht Lifting Massager - Schoonheidsinstrument voor Thuisgebruik Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
-2%
€ 23,49
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 750W gezichtsstoomapparaat, gezichts sauna, draaibaar gezichtsstoomapparaat, ozonverneveling, wit
750W gezichtsstoomapparaat, gezichts sauna, draaibaar gezichtsstoomapparaat, ozonverneveling, wit
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van BEAUTIFLY Lipomassage EMS-massageapparaat voor huidverbetering
BEAUTIFLY Lipomassage EMS-massageapparaat voor huidverbetering
€ 166,33
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van GESKE gezichtsbehandeling met microstroom, 6-in-1, zwart. (Dit is een liftende gezichtsmassageapparaat.)
GESKE gezichtsbehandeling met microstroom, 6-in-1, zwart. (Dit is een liftende gezichtsmassageapparaat.)
€ 84,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
€ 48,52/1l
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Ultrasone cavitatie-apparaat, lichaamscontouren, huidverstrakking, WIT
Ultrasone cavitatie-apparaat, lichaamscontouren, huidverstrakking, WIT
€ 366,69
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Aquafaciaal apparaat 6-in-1 - Hydrodermabrasie apparaat - Gezichtsmachine - Huidverzorgingsapparaat
Aquafaciaal apparaat 6-in-1 - Hydrodermabrasie apparaat - Gezichtsmachine - Huidverzorgingsapparaat
€ 635,99
Gratis bezorging
Verkoper: Astrens
Productafbeelding van Microstroom gezichtsapparaat, huidverbetering, vermindering van rimpels, gezichtsverstrakking, contouroversterking, Engels
Microstroom gezichtsapparaat, huidverbetering, vermindering van rimpels, gezichtsverstrakking, contouroversterking, Engels
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Specificaties:
Type: RF schoonheidsapparaat
Kleur: wit
Nominale spanning: AC 220V 50Hz
RF-frequentie: 2 MHz
Vermogen: ≤75W
Uitgangsmodus: 1-5 niveaus
Verpakkingsgrootte: ongeveer 33x26x10,5 cm

Functie:

  • Verstevigt slappe huid
  • Vermindert rimpels en fijne lijntjes
  • Verbetert de elasticiteit en textuur van de huid
  • Verheldert de huidtoon
  • Vermindert en egaliseert cellulitis
  • Vormt contouren
  • Verjongt de huid

Inhoud van de verpakking:
1x RF schoonheidsapparaat
1x Handstuk
1x Voeding
3x Sondes

Over Radiofrequentie (RF):

    • Radiofrequentie (RF) is een veilige, niet-invasieve cosmetische behandeling die klinisch bewezen is om de huid te egaliseren en te verbeteren, voor een jeugdiger uiterlijk. De behandeling levert natuurlijke resultaten met minimale tot geen hersteltijd, geschikt voor alle huidtypen op en rond het gezicht, allemaal in één behandeling.

    • RF gebruikt hoogfrequentietechnologie om de diepe, collageenrijke lagen van uw huid te verwarmen. De warmte helpt om bestaand collageen te herstructureren en nieuwe collageenproductie te stimuleren, waardoor de gladheid en textuur van het huidoppervlak verbeteren.

    • RF-behandelingen kunnen effectief en veilig fijne lijntjes en rimpels behandelen op de meeste delen van het lichaam, waaronder gezicht, hals, ogen, buik, armen, handen, dijen en billen. Het kan ook ongelijkmatige huid met bobbels op het lichaam egaliseren en tijdelijk het uiterlijk van cellulitis verminderen.

Tips:
Zorg ervoor dat u bij de eerste keer de laagste stand gebruikt.
Wees voorzichtig bij gebruik op gevoelige gebieden, aangezien u het te lang op dezelfde plek kunt laten staan.
Gebruik het niet elke dag. In dat geval wordt nieuw collageen afgebroken dat het probeert te produceren, en het genezingsproces diep in het weefsel vertraagt. De huid heeft dagen nodig om nieuw collageen te produceren en te verstevigen.
Het wordt aanbevolen om het apparaat 2-3 keer per week te gebruiken en het hele gezicht elke keer 30 minuten te behandelen. En tijdens de behandeling moet de sonde snel bewegen, NIET lang op dezelfde plek blijven staan of blijven.

Kleur
Wit
Model
RF Beauty Machine
Gewicht
2200 g
Inhoud
1 l
Fabrikant
Enjoyshopping
Aantal stuks
6
EAN
0738631588948
738631588948
MPN (Manufacturer Part Number)
2020101505

Kleur
Wit
Model
RF Beauty Machine
Gewicht
2200 g
Inhoud
1 l
Fabrikant
Enjoyshopping
Aantal stuks
6
EAN
0738631588948
738631588948
MPN (Manufacturer Part Number)
2020101505
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van 60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
60W Professionele diamantdermabrasie machine, microdermabrasie gezichtsverzorgingsapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,54
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Massageapparaat voor het gezicht, huidverzorgingsapparaat, ultrasoonapparaat voor de huid, anti-aging apparaat, apparaat voor het verminderen van rimpels
Massageapparaat voor het gezicht, huidverzorgingsapparaat, ultrasoonapparaat voor de huid, anti-aging apparaat, apparaat voor het verminderen van rimpels
€ 47,27
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van REVEAL Diamant Microdermabrasie
REVEAL Diamant Microdermabrasie
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van Ultrasone cavitatie voor vetverbranding, vacuüm-RF-apparaat voor vetreductie, machine voor lichaamscontouren en celulitisbehandeling, apparaat voor vetverbranding, afslankapparaat
Ultrasone cavitatie voor vetverbranding, vacuüm-RF-apparaat voor vetreductie, machine voor lichaamscontouren en celulitisbehandeling, apparaat voor vetverbranding, afslankapparaat
€ 379,44
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 137,70
-€ 20,21
€ 117,49
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
Ultrasoon massageapparaat, ultrasoonapparaat, anti-aging gezichtsbehandeling, beautyapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
€ 27,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6-in-1 Vacuüm Vetverbranding Apparaat: Ultrasone cavitatie, radiofrequentie (RF), lichaamscontouren apparaat voor afslanking
6-in-1 Vacuüm Vetverbranding Apparaat: Ultrasone cavitatie, radiofrequentie (RF), lichaamscontouren apparaat voor afslanking
€ 422,24/1l
€ 422,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 3-in-1Apparatuur voor lichaamsverzorging: vetverbranding, 40K cavitatie, RF, ultrasoon. Voor afslanking van het lichaam en huidverbetering
3-in-1Apparatuur voor lichaamsverzorging: vetverbranding, 40K cavitatie, RF, ultrasoon. Voor afslanking van het lichaam en huidverbetering
€ 79,45/1kg
€ 182,74
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
Elektrische gezichtsstoombad Moispa InnovaGoods
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,38
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van FC 45 (wit/roze)
FC 45 (wit/roze)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
€ 22.100,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 221,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 750W gezichtsstoomapparaat, professionele gezichts sauna, ozonfunctie, SPA gezichtsbevochtiger voor gezichtsreiniging en hydratatie, met draaibare kantelhendel
750W gezichtsstoomapparaat, professionele gezichts sauna, ozonfunctie, SPA gezichtsbevochtiger voor gezichtsreiniging en hydratatie, met draaibare kantelhendel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,81
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 12,49
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
INF Gezichtsreiniger voor ultrasone peeling Wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,79
-2%
€ 24,29
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 80K RF 3-in-1 Ultrasone Massageapparaat, Schoonheidsapparaat
80K RF 3-in-1 Ultrasone Massageapparaat, Schoonheidsapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Muwumi kinder skates, verstelbaar, maat 33-36, ABEC 5, wielen van 70 x 22 mm, GS-gekeurd, roze
Muwumi kinder skates, verstelbaar, maat 33-36, ABEC 5, wielen van 70 x 22 mm, GS-gekeurd, roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 154,00
-€ 95,17
€ 58,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ProfiCare luchtreiniger: stil in gebruik | Luchtreiniger | Verwijdert stof, pollen, nicotine en meer | Geschikt voor ruimtes tot 60m² | 4-voudig filtersysteem | PC-LR 3076
ProfiCare luchtreiniger: stil in gebruik | Luchtreiniger | Verwijdert stof, pollen, nicotine en meer | Geschikt voor ruimtes tot 60m² | 4-voudig filtersysteem | PC-LR 3076
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 277,52
-€ 29,37
€ 248,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SoBuy serveerwagen, keukentrolley met werkblad, mobiele trolley met lades, wijnrek, keukenblok, keukenkast voor keuken, eetkamer, buiten, wit, model FKW45-WN
SoBuy serveerwagen, keukentrolley met werkblad, mobiele trolley met lades, wijnrek, keukenblok, keukenkast voor keuken, eetkamer, buiten, wit, model FKW45-WN
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 107,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 131,08
-€ 3,57
€ 127,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken 100x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
Buymax Spannenlaken 100x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 485
€ 13,49
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van WOHNLING Eetkamerstoel, set van 2, beige fluweel, gestoffeerde keukenstoel, stof met gouden poten, schaalstoel, Scandinavische gestoffeerde stoel met fluweelbekleding
WOHNLING Eetkamerstoel, set van 2, beige fluweel, gestoffeerde keukenstoel, stof met gouden poten, schaalstoel, Scandinavische gestoffeerde stoel met fluweelbekleding
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 255,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Opbergdoos voor schoenen, schoenendoos, multifunctionele opbergbox, geschikt voor schoenen, schoenenopslag, grote witte stapelbox
Opbergdoos voor schoenen, schoenendoos, multifunctionele opbergbox, geschikt voor schoenen, schoenenopslag, grote witte stapelbox
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,80
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Hoopomania cupping set, 12-delig, met cuppingglazen
Hoopomania cupping set, 12-delig, met cuppingglazen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 53,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 392,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
Guerlain Orchidée Impériale: De Essentie, in lotionvorm
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.720,00/1l
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
Hildegard Braukmann Institute Pro Lift Mandelic Glow Serum (25 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Academie Clean Pate Chauffante Exfoliante: verwarmende peeling, 50 ml
Academie Clean Pate Chauffante Exfoliante: verwarmende peeling, 50 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 317,33/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
IDC siliconen gezichtsreinigingsborstel
€ 18,15
-29%
€ 12,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
Afwerking-schuim 150 ml - Hydraterend schuim - Unieke huidverzorging - Milde reiniging
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite